TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Artur Kukuła Polska 580  
2 Patryk Dunajski Polska 370 -210
  Dawid Kanik Polska 370 -210
4 Michał Podżorski Polska 300 -280
5 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 250 -330
6 Jan Zięba Polska 229 -351
7 Wojciech Marusarz Polska 193 -387
8 Piotr Lassak Polska 181 -399
9 Rafał Polinkiewicz Polska 105 -475
10 Andrzej G±sienica Polska 80 -500
11 Piotr Czyż Polska 50 -530
12 Mateusz Marusarz Polska 36 -544
13 Piotr Wójcik Polska 26 -554

Wyniki konkursów
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jędrzej ¦cisłowicz (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 600  
2 Krzysztof Biegun Polska 596 -4
3 Mateusz Kojzar Polska 585 -15
4 Piotr Mojżesz Polska 395 -205
5 Sebastian Hebel Polska 385 -215
6 Adam Ruda Polska 301 -299
7 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 265 -335
8 Damian Urba¶ Polska 213 -387
9 Jakub Przybyła Polska 210 -390
10 Konrad Janota Polska 203 -397
11 Jakub Wolny Polska 181 -419
12 Damian Żyła Polska 169 -431
13 Piotr ¦wierczek Polska 164 -436
14 Michał Pytel Polska 153 -447
15 Andrzej Stękała Polska 150 -450
16 Kacper Kupczak Polska 136 -464
17 Wojciech F±ferko Polska 115 -485
  Marcin Miętus Polska 115 -485
19 Krystian Gryczuk Polska 107 -493
20 Krystian Karpiel Polska 95 -505
21 Michał Gut-Chowaniec Polska 86 -514
22 Jan Łowisz Polska 76 -524
23 Kamil Byrt Polska 73 -527
24 Paweł Murzyn Polska 71 -529
25 Kamil Gałysa Polska 67 -533
26 Gabriel Majcher Polska 64 -536
27 Stanisław Biela Polska 50 -550
28 Kamil Bańczak Polska 44 -556
29 Dawid Osiński Polska 41 -559
30 Marcin Budz Polska 28 -572
31 Paweł Szafran Polska 21 -579
32 Narek Jesajan Polska 9 -591
33 Przemysław Luber Polska 1 -599

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Sebastian Hebel (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Sebastian Hebel (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Łukasz Podżorski Polska 596  
2 Krzysztof Leja Polska 560 -36
3 Mateusz Hulbój Polska 440 -156
4 Przemysław Kantyka Polska 405 -191
5 Daniel M±ka Polska 402 -194
6 Michał Milczanowski Polska 371 -225
7 Antoni Juroszek Polska 343 -253
8 Piotr Byrski Polska 290 -306
9 Paweł Gut Polska 274 -322
10 Krzysztof Dziadoń Polska 205 -391
11 Kamil Wieczorek Polska 184 -412
12 Tymoteusz Urba¶ Polska 171 -425
13 Igor Smorul Polska 150 -446
  Łukasz Bukowski Polska 150 -446
15 Paweł Słodyczka Polska 146 -450
16 Krystian Kołodziej Polska 124 -472
17 Kamil Dwojak Polska 109 -487
18 Kamil Kurek Polska 88 -508
19 Bartek Drewniak Polska 86 -510
20 Krzysztof Kabot Polska 63 -533
21 Marek Matuszny Polska 53 -543
22 Damian Lasota Czechy 32 -564
23 Maciej Łukaszczyk Polska 22 -574

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Daniel M±ka (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarz±bek Polska 740  
2 Paweł W±sek Polska 680 -60
3 Jakub Jurosz Polska 435 -305
4 Dominik Kastelik Polska 398 -342
5 Bartosz Czyż Polska 336 -404
6 Paweł Chyc Polska 276 -464
7 Krystian Pacholarz Polska 269 -471
8 Szymon Łokaj Polska 246 -494
9 Damian Skupień Polska 237 -503
10 Paweł Twardosz Polska 225 -515
11 Kacper Konior Polska 220 -520
12 Andrzej Pałasz Polska 201 -539
13 Dawid Hre¶ka Polska 159 -581
  Jakub Chowaniec Polska 159 -581
15 Mateusz Rajda Polska 153 -587
16 Mateusz Staszel Polska 138 -602
17 Mariusz Ci¶lak Polska 124 -616
18 Mateusz Dyrcz Polska 117 -623
19 Mateusz G±sienica-Makowski Polska 103 -637
20 Łukasz Dyrcz Polska 97 -643
21 Bartłomiej Magdziek Polska 72 -668
22 Przemysław Kuszel Polska 69 -671
23 Artur Wacławiak Polska 54 -686
24 Mateusz Marusarz Polska 46 -694
25 Marcin Haza Polska 37 -703
26 Jakub Kurek Polska 36 -704
27 Paweł Stwora Polska 22 -718
28 Paweł Stawora Polska 8 -732

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Pilch Polska 740  
2 Jarosław Krzak Polska 622 -118
3 Mieczysław Kołta¶ Polska 393 -347
4 Łukasz Stawowy Polska 392 -348
5 Piotr Kudzia Polska 370 -370
6 Mateusz Małyjurek Polska 345 -395
7 Mateusz Gruszka Polska 285 -455
8 Andrzej Szczechowicz Polska 249 -491
9 Szymon Jojko Polska 235 -505
10 Szymon Pawłowski Polska 211 -529
11 Marcin Ogórek Polska 187 -553
  Maciej Zborowski Polska 187 -553
13 Dawid Haberny Polska 175 -565
14 Oskar Rojek Polska 149 -591
15 Patryk Hutyra Polska 129 -611
16 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 106 -634
  Wiktor Fickowski Polska 106 -634
18 Jakub Harat Polska 88 -652
19 Marcin Topór Polska 80 -660
20 Dawid Haberny Polska 78 -662
21 Bartłomiej Klimowski Polska 75 -665
22 Jan Szymusiak Polska 74 -666
23 Karol Niemczyk Polska 66 -674
24 Jan Zoń Polska 64 -676
25 Jakub Szczepaniak Polska 59 -681
26 Patryk W±troba Polska 56 -684
27 Mateusz Jarosz Polska 49 -691
28 Kacper Stosel Polska 32 -708
  Dawid Kurek Polska 32 -708
30 Waldemar Janik Polska 25 -715
31 Bartłomiej Kowalczyk Polska 18 -722
  Arkadiusz Jojko Polska 18 -722
33 Kamil Kocierz Polska 16 -724
34 Marcin Małyjurek Polska 10 -730
35 Szymon Olek Polska 7 -733
36 Tomasz Długopolski Polska 6 -734
  Kamil Dziuban Polska 6 -734
38 Patryk Pulkowski Polska 3 -737
39 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 2 -738
40 Krzysztof Wojtanek Polska 1 -739

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzcy: Jarosław Krzak (Polska) / Tomasz Pilch (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA STARSZE
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 680  
  Joanna Gawron Polska 680  
3 Magdalena Pałasz Polska 440 -240
4 Monika Luber Polska 420 -260

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA MŁODSZE
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kinga Rajda Polska 610  
2 Anna Twardosz Polska 570 -40
3 Katarzyna Pałasz Polska 495 -115
4 Marcelina Herzyk Polska 400 -210
5 Kamila Karpiel Polska 330 -280
6 Paulina Twardosz Polska 300 -310
7 Wioletta W±troba Polska 252 -358
8 Joanna Kil Polska 211 -399
9 Kamila Bafia Polska 140 -470
10 Justyna Badura Polska 68 -542
11 Angelika Wojtanek Polska 29 -581

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »