TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Cie¶lar Polska 284  
2 Andrzej Szlembarski Polska 282 -2
3 Szczepan Kupczak Polska 245 -39
4 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 185 -99
5 Artur Kukuła Polska 180 -104
6 Dawid Kanik Polska 172 -112
7 Konrad Turczak Polska 150 -134
8 Mateusz Mniszak Polska 127 -157
9 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 106 -178
10 Piotr Czyż Polska 100 -184
11 Daniel Wota Polska 72 -212
12 Dawid Bańczak Polska 61 -223
13 Adam Szczepaniak Polska 55 -229
14 Zbigniew Obrochta Polska 48 -236
  Piotr Wójcik Polska 48 -236
16 Marek Jurosz Polska 22 -262

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: Andrzej Szlembarski (Polska) / Szczepan Kupczak (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 265  
2 Jakub Przybyła Polska 255 -10
3 Marcin Miętus Polska 190 -75
4 Stanisław Biela Polska 180 -85
5 Krzysztof Biegun Polska 160 -105
6 Patryk Dunajski Polska 141 -124
7 Andrzej G±sienica Polska 140 -125
  Mateusz Kojzar Polska 140 -125
9 Michał Podżorski Polska 130 -135
10 Konrad Janota Polska 119 -146
11 Damian Urba¶ Polska 116 -149
12 Jan Zięba Polska 101 -164
13 Wojciech Marusarz Polska 99 -166
14 Kamil Byrt Polska 90 -175
15 Piotr ¦wierczek Polska 82 -183
16 Wojciech F±ferko Polska 71 -194
17 Rafał Polinkiewicz Polska 69 -196
18 Krystian Gryczuk Polska 56 -209
19 Paweł Szafran Polska 55 -210
20 Łukasz Walkosz Polska 51 -214
21 Piotr Lassak Polska 48 -217
22 Marcin Dziadoń Polska 46 -219
23 Kamil Bańczak Polska 42 -223
24 Marcin Budz Polska 26 -239
25 Joanna Gawron Polska 9 -256

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jakub Przybyła (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 545  
2 Łukasz Podżorski Polska 376 -169
3 Jakub Wolny Polska 334 -211
4 Michał Pytel Polska 285 -260
5 Kamil Gałysa Polska 276 -269
6 Piotr Mojżesz Polska 231 -314
7 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 228 -317
8 Michał Milczanowski Polska 210 -335
9 Mateusz Hulbój Polska 209 -336
10 Andrzej Stękała Polska 190 -355
11 Paweł Murzyn Polska 163 -382
12 Damian Żyła Polska 151 -394
13 Artur Łokaj Polska 130 -415
14 Sebastian Hebel Polska 120 -425
15 Kacper Kupczak Polska 89 -456
16 Piotr Byrski Polska 86 -459
17 Dawid Osiński Polska 81 -464
18 Adam Ruda Polska 79 -466
19 Krystian Karpiel Polska 69 -476
20 Gabriel Majcher Polska 66 -479
21 Krzysztof Dziadoń Polska 64 -481
22 Narek Jesajan Polska 50 -495
23 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 48 -497
24 Dominik Jurosz Polska 45 -500
25 Przemysław Luber Polska 40 -505
  Michał Gut-Chowaniec Polska 40 -505
27 Jan Łowisz Polska 30 -515
28 Łukasz Gil Polska 25 -520
29 Igor Smorul Polska 24 -521
30 Radosław Palion Polska 13 -532
31 Kamil Wieczorek Polska 8 -537
32 Paweł Słodyczka Polska 6 -539
33 Bartłomiej Zięba Polska 5 -540
34 Tymoteusz Urba¶ Polska 3 -542
35 Kamil Kurek Polska 2 -543
36 Jan Bilski Polska 1 -544

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-72
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-72
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kamil Gałysa (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Kabot Polska 655  
2 Dawid Jarz±bek Polska 580 -75
3 Antoni Juroszek Polska 570 -85
4 Daniel M±ka Polska 430 -225
5 Paweł Gut Polska 323 -332
6 Jakub Jurosz Polska 322 -333
7 Dominik Kastelik Polska 311 -344
8 Łukasz Bukowski Polska 264 -391
9 Andrzej Pałasz Polska 219 -436
10 Joanna Szwab Polska 164 -491
11 Stanisław Kos Polska 163 -492
12 Mateusz Dyrcz Polska 160 -495
13 Paweł Twardosz Polska 158 -497
14 Damian Lasota Czechy 140 -515
15 Mateusz Staszel Polska 76 -579
16 Jakub Kurek Polska 70 -585
17 Szymon Łokaj Polska 66 -589
18 Krystian Pacholarz Polska 56 -599
19 Dawid Krupa Polska 33 -622
20 Jakub G±sienica-Groń Polska 14 -641

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 780  
2 Bartosz Czyż Polska 575 -205
3 Tomasz Pilch Polska 422 -358
4 Kacper Konior Polska 411 -369
5 Damian Skupień Polska 391 -389
6 Jakub Chowaniec Polska 328 -452
7 Piotr Kudzia Polska 321 -459
8 Łukasz Stawowy Polska 316 -464
9 Łukasz Dyrcz Polska 197 -583
10 Szymon Pawłowski Polska 168 -612
11 Daniel Hre¶ka Polska 154 -626
12 Mateusz Marusarz Polska 144 -636
13 Bartłomiej Magdziek Polska 134 -646
14 Artur Wacławiak Polska 130 -650
15 Jarosław Krzak Polska 109 -671
16 Mateusz Niedospal Polska 80 -700
17 Przemysław Kuszel Polska 66 -714
  Łukasz Mitręga Polska 66 -714
19 Dawid Kurek Polska 64 -716
20 Mieczysław Kołta¶ Polska 59 -721
21 Patryk W±troba Polska 58 -722
22 Szymon Jojko Polska 52 -728
23 Dawid Haberny Polska 43 -737
  Marcin Ogórek Polska 43 -737
25 Maciej Zborowski Polska 41 -739
26 Mateusz Małyjurek Polska 37 -743
  Kamil Bigos Polska 37 -743
28 Mikołaj Le¶niak Polska 34 -746
29 Mateusz Gruszka Polska 32 -748
30 Jakub Harat Polska 29 -751
  Dawid Hre¶ka Polska 29 -751
32 Dawid Haberny Polska 24 -756
  Kamil Kocierz Polska 24 -756
34 Oskar Rojek Polska 20 -760
35 Mariusz Ci¶lak Polska 19 -761
36 Mateusz G±sienica-Makowski Polska 18 -762
37 Andrzej Szczechowicz Polska 16 -764
38 Mateusz Rajda Polska 12 -768
39 Marcin Haza Polska 10 -770
40 Patryk Hutyra Polska 8 -772
41 Waldemar Janik Polska 2 -778
42 Jakub Szczepaniak Polska 1 -779
  Karol Niemczyk Polska 1 -779

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Gawron Polska 740  
2 Joanna Szwab Polska 700 -40
3 Magdalena Pałasz Polska 480 -260
4 Katarzyna Pałasz Polska 375 -365
5 Paulina Twardosz Polska 282 -458
6 Monika Luber Polska 250 -490
7 Kinga Rajda Polska 80 -660
8 Anna Twardosz Polska 36 -704

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »