TOTALbet - legalny polski bukmacher
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Team Tour 2009
07.02.2009 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny/dr.
08.02.2009 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
11.02.2009 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 nocny
14.02.2009 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/nocny
15.02.2009 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/dr.
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4083.8  
2 Austria Austria 4032.2 -51.6
3 Finlandia Finlandia 3960.4 -123.4
4 Niemcy Niemcy 3547.7 -536.1
5 Rosja Rosja 3511.3 -572.5
6 Czechy Czechy 3201.5 -882.3
7 Słowenia Słowenia 2418.0 -1665.8
8 Japonia Japonia 2122.2 -1961.6
9 Szwajcaria Szwajcaria 1796.0 -2287.8
10 Kazachstan Kazachstan 1787.0 -2296.8
11 Polska Polska 1452.6 -2631.2
12 Francja Francja 1250.6 -2833.2
13 Ukraina Ukraina 636.0 -3447.8
14 USA USA 593.1 -3490.7
15 Korea Pd. Korea Pd. 303.1 -3780.7
16 Szwecja Szwecja 292.8 -3791.0
17 Kanada Kanada 163.1 -3920.7
18 Włochy Włochy 162.3 -3921.5
19 Bułgaria Bułgaria 81.2 -4002.6
Wyniki konkursów
07.02.2009 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Austria
08.02.2009 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
11.02.2009 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
14.02.2009 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
15.02.2009 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Finlandia
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »