Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Blue Bird 2019
16.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
17.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
23.03.2019 14:00 Czajkowski Rosja HS-102 Blue Bird
24.03.2019 10:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Juliane Seyfarth Niemcy 959.9  
2 Maren Lundby Norwegia 939.0 -20.9
3 Katharina Althaus Niemcy 896.9 -63.0
4 Chiara Hoelzl Austria 861.3 -98.6
5 Nika Kriznar Słowenia 861.0 -98.9
6 Sara Takanashi Japonia 857.8 -102.1
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 848.5 -111.4
8 Ursa Bogataj Słowenia 841.4 -118.5
9 Eva Pinkelnig Austria 841.2 -118.7
10 Yuki Ito Japonia 823.1 -136.8
11 Anna Odine Stroem Norwegia 811.1 -148.8
12 Silje Opseth Norwegia 804.2 -155.7
13 Nozomi Maruyama Japonia 783.8 -176.1
14 Lara Malsiner Włochy 780.7 -179.2
15 Sofia Tikhonova Rosja 776.7 -183.2
16 Carina Vogt Niemcy 764.1 -195.8
17 Alexandra Kustova Rosja 763.7 -196.2
18 Spela Rogelj Słowenia 749.8 -210.1
19 Anna Shpynyeva Rosja 731.5 -228.4
20 Yuka Seto Japonia 728.4 -231.5
21 Elena Runggaldier Włochy 722.9 -237.0
22 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 690.9 -269.0
23 Lucile Morat Francja 665.8 -294.1
24 Svenja Wuerth Niemcy 664.4 -295.5
25 Julia Kykkänen Finlandia 653.4 -306.5
26 Jerneja Brecl Słowenia 620.7 -339.2
27 Maja Vtic Słowenia 619.3 -340.6
28 Lidiia Iakovleva Rosja 568.9 -391.0
29 Josephine Pagnier Francja 544.5 -415.4
30 Kaori Iwabuchi Japonia 503.2 -456.7
31 Ksenia Kablukova Rosja 389.7 -570.2
32 Irina Avvakumova Rosja 377.5 -582.4
33 Nita Englund USA 308.2 -651.7
34 Oceane Avocat Gros Francja 221.8 -738.1
35 Nina Lussi USA 190.5 -769.4
36 Valentina Sderzhikova Kazachstan 186.2 -773.7
37 Aleksandra Barantceva Rosja 138.6 -821.3
38 Veronika Shishkina Kazachstan 128.9 -831.0
39 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 122.5 -837.4
40 Alina Borodina Rosja 114.8 -845.1
41 Tara Geraghty-Moats USA 84.6 -875.3
42 Stefaniya Nadymova Rosja 68.9 -891.0
Wyniki konkursów
16.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
17.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
23.03.2019 Czajkowski Rosja HS-102
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
24.03.2019 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Blue Bird 2019

Blue Bird 2019

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich