BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
19.01.2021, godz. 10:15
Szczyrk HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Blue Bird 2019
16.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
17.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
23.03.2019 14:00 Czajkowski Rosja HS-102 Blue Bird
24.03.2019 10:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Juliane Seyfarth Niemcy 959.9  
2 Maren Lundby Norwegia 939.0 -20.9
3 Katharina Althaus Niemcy 896.9 -63.0
4 Chiara Hoelzl Austria 861.3 -98.6
5 Nika Kriznar Słowenia 861.0 -98.9
6 Sara Takanashi Japonia 857.8 -102.1
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 848.5 -111.4
8 Ursa Bogataj Słowenia 841.4 -118.5
9 Eva Pinkelnig Austria 841.2 -118.7
10 Yuki Ito Japonia 823.1 -136.8
11 Anna Odine Stroem Norwegia 811.1 -148.8
12 Silje Opseth Norwegia 804.2 -155.7
13 Nozomi Maruyama Japonia 783.8 -176.1
14 Lara Malsiner Włochy 780.7 -179.2
15 Sofia Tikhonova Rosja 776.7 -183.2
16 Carina Vogt Niemcy 764.1 -195.8
17 Alexandra Kustova Rosja 763.7 -196.2
18 Spela Rogelj Słowenia 749.8 -210.1
19 Anna Shpyneva Rosja 731.5 -228.4
20 Yuka Seto Japonia 728.4 -231.5
21 Elena Runggaldier Włochy 722.9 -237.0
22 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 690.9 -269.0
23 Lucile Morat Francja 665.8 -294.1
24 Svenja Wuerth Niemcy 664.4 -295.5
25 Julia Kykkänen Finlandia 653.4 -306.5
26 Jerneja Brecl Słowenia 620.7 -339.2
27 Maja Vtic Słowenia 619.3 -340.6
28 Lidiia Iakovleva Rosja 568.9 -391.0
29 Josephine Pagnier Francja 544.5 -415.4
30 Kaori Iwabuchi Japonia 503.2 -456.7
31 Ksenia Kablukova Rosja 389.7 -570.2
32 Irina Avvakumova Rosja 377.5 -582.4
33 Nita Englund USA 308.2 -651.7
34 Oceane Avocat Gros Francja 221.8 -738.1
35 Nina Lussi USA 190.5 -769.4
36 Valentina Sderzhikova Kazachstan 186.2 -773.7
37 Aleksandra Barantceva Rosja 138.6 -821.3
38 Veronika Shishkina Kazachstan 128.9 -831.0
39 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 122.5 -837.4
40 Alina Borodina Rosja 114.8 -845.1
41 Tara Geraghty-Moats USA 84.6 -875.3
42 Stefaniya Nadymova Rosja 68.9 -891.0
Wyniki konkursów
16.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
17.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
23.03.2019 Czajkowski Rosja HS-102
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
24.03.2019 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Blue Bird 2019

Blue Bird 2019

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2021 (wtorek)
09:15
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:15
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
20 stycznia 2021 (¶roda)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
14:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
15:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
15:47
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
20:03
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
22:13
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
00:44
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
05:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
17:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich