Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Kalendarz zawodów - Raw Air 2023
10.03.2023 17:00 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje
11.03.2023 14:40 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
12.03.2023 11:15 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje
12.03.2023 16:30 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
13.03.2023 20:30 Lillehammer Norwegia HS-140 kwalifikacje
14.03.2023 16:10 Lillehammer Norwegia HS-140 konkurs ind.
15.03.2023 19:15 Lillehammer Norwegia HS-140 kwalifikacje
16.03.2023 16:30 Lillehammer Norwegia HS-140 konkurs ind.
17.03.2023 17:00 Vikersund Norwegia HS-240 kwalifikacje
18.03.2023 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 konkurs ind.
19.03.2023 14:30 Vikersund Norwegia HS-240 kwalifikacje
19.03.2023 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 2932.0  
2 Stefan Kraft Austria 2913.8 -18.2
3 Anze Lanisek Słowenia 2784.4 -147.6
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 2724.4 -207.6
5 Daniel Tschofenig Austria 2721.2 -210.8
6 Timi Zajc Słowenia 2679.7 -252.3
7 Michael Hayboeck Austria 2658.2 -273.8
8 Kamil Stoch Polska 2627.5 -304.5
9 Manuel Fettner Austria 2593.3 -338.7
10 Daniel Andre Tande Norwegia 2571.9 -360.1
11 Johann Andre Forfang Norwegia 2548.8 -383.2
12 Gregor Deschwanden Szwajcaria 2542.2 -389.8
13 Jan Hoerl Austria 2485.5 -446.5
14 Karl Geiger Niemcy 2427.5 -504.5
15 Markus Eisenbichler Niemcy 2411.3 -520.7
16 Piotr Żyła Polska 2407.3 -524.7
17 Ziga Jelar Słowenia 2340.1 -591.9
18 Domen Prevc Słowenia 2249.8 -682.2
19 Niko Kytosaho Finlandia 2203.4 -728.6
20 Robert Johansson Norwegia 2202.2 -729.8
21 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 2196.3 -735.7
22 Andreas Wellinger Niemcy 2177.3 -754.7
23 Dawid Kubacki Polska 2075.3 -856.7
24 Aleksander Zniszczoł Polska 1994.2 -937.8
25 Simon Ammann Szwajcaria 1895.3 -1036.7
26 Naoki Nakamura Japonia 1873.5 -1058.5
27 Paweł Wąsek Polska 1830.9 -1101.1
28 Justin Lisso Niemcy 1777.8 -1154.2
29 Constantin Schmid Niemcy 1771.6 -1160.4
30 Lovro Kos Słowenia 1755.6 -1176.4
31 Rok Masle Słowenia 1657.6 -1274.4
32 Sondre Ringen Norwegia 1603.2 -1328.8
33 Clemens Aigner Austria 1524.4 -1407.6
34 Maximilian Steiner Austria 1424.8 -1507.2
35 Stephan Leyhe Niemcy 1392.5 -1539.5
36 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 1354.5 -1577.5
37 Philipp Raimund Niemcy 1335.9 -1596.1
38 Marius Lindvik Norwegia 1201.6 -1730.4
39 Junshiro Kobayashi Japonia 1128.0 -1804.0
40 Casey Larson USA 1110.6 -1821.4
41 Decker Dean USA 1074.3 -1857.7
42 Eetu Nousiainen Finlandia 1069.7 -1862.3
43 Giovanni Bresadola Włochy 1066.1 -1865.9
44 Keiichi Sato Japonia 1000.0 -1932.0
45 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 973.4 -1958.6
46 Yukiya Sato Japonia 862.0 -2070.0
47 Remo Imhof Szwajcaria 835.3 -2096.7
48 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 800.7 -2131.3
49 Artti Aigro Estonia 758.5 -2173.5
50 Alex Insam Włochy 743.0 -2189.0
51 Antti Aalto Finlandia 728.5 -2203.5
52 Erik Belshaw USA 703.9 -2228.1
53 Muhammet Ali Bedir Turcja 671.8 -2260.2
54 Vladimir Zografski Bułgaria 662.4 -2269.6
55 Jakub Wolny Polska 647.8 -2284.2
56 Fredrik Villumstad Norwegia 646.5 -2285.5
57 Ren Nikaido Japonia 636.9 -2295.1
58 Killian Peier Szwajcaria 551.5 -2380.5
59 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 526.2 -2405.8
60 Taku Takeuchi Japonia 516.7 -2415.3
61 Danil Vassilyev Kazachstan 503.6 -2428.4
62 Francesco Cecon Włochy 462.0 -2470.0
63 Andrzej Stękała Polska 445.5 -2486.5
64 Anders Fannemel Norwegia 434.5 -2497.5
65 Andrew Urlaub USA 396.7 -2535.3
66 Benjamin Oestvold Norwegia 389.2 -2542.8
67 Sabirzhan Muminov Kazachstan 379.6 -2552.4
68 Kalle Heikkinen Finlandia 298.6 -2633.4
69 Roman Koudelka Czechy 274.7 -2657.3
70 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 193.9 -2738.1
71 Anders Haare Norwegia 184.0 -2748.0
72 Iver Olaussen Norwegia 136.1 -2795.9
Wyniki konkursów
10.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Dawid Kubacki (Polska)
11.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
12.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
12.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
13.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
14.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
15.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Anze Lanisek (Słowenia)
16.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
17.03.2023 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Stefan Kraft (Austria)
18.03.2023 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
19.03.2023 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Stefan Kraft (Austria)
19.03.2023 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich