Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Masahiko Harada Japonia 200  
2 Martin Schmitt Niemcy 130 -70
  Janne Ahonen Finlandia 130 -70
4 Nicolas Dessum Francja 105 -95
5 Kazuyoshi Funaki Japonia 96 -104
6 Andreas Goldberger Austria 74 -126
7 Sylvain Freiholz Szwajcaria 56 -144
8 Stefan Horngacher Austria 54 -146
9 Martin Höllwarth Austria 53 -147
10 Sven Hannawald Niemcy 48 -152
11 Primoz Peterka Słowenia 44 -156
  Hideharu Miyahira Japonia 44 -156
13 Takanobu Okabe Japonia 37 -163
  Marco Steinauer Szwajcaria 37 -163
15 Mika Laitinen Finlandia 35 -165
16 Roland Audenrieth Niemcy 32 -168
  Bruno Reuteler Szwajcaria 32 -168
18 Ronny Hornschuh Niemcy 31 -169
19 Noriaki Kasai Japonia 29 -171
20 Matthias Wallner Austria 26 -174
21 Reinhard Schwarzenberger Austria 25 -175
22 Alexander Herr Niemcy 22 -178
23 Lasse Ottesen Norwegia 19 -181
24 Ivan Lunardi Włochy 13 -187
25 Jani Soininen Finlandia 12 -188
26 Hansjörg Jäkle Niemcy 11 -189
27 Andreas Widhölzl Austria 9 -191
28 Masayuki Sato Japonia 8 -192
29 Roberto Cecon Włochy 7 -193
30 Roar Ljoekelsoey Norwegia 6 -194
31 Michael Uhrmann Niemcy 5 -195
32 Wojciech Skupień Polska 4 -196
33 Łukasz Kruczek Polska 3 -197
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 2 -198
35 Jussi Hautamäki Finlandia 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 414  
2 Niemcy Niemcy 279 -135
3 Austria Austria 241 -173
4 Finlandia Finlandia 178 -236
5 Szwajcaria Szwajcaria 125 -289
6 Francja Francja 105 -309
7 Słowenia Słowenia 44 -370
8 Norwegia Norwegia 25 -389
9 Włochy Włochy 20 -394
10 Polska Polska 7 -407
11 Korea Pd. Korea Pd. 2 -412
Wyniki konkursów
09.08.1998 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
11.08.1998 Predazzo/Val di Fiemme Włochy K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich