Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2013
Period 1
29.06.2013 11:00 Stams Austria HS-115 K-105
30.06.2013 10:30 Stams Austria HS-115 K-105
06.07.2013 10:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
07.07.2013 10:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
03.08.2013 17:15 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
04.08.2013 09:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
Period 2
14.09.2013 18:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
15.09.2013 10:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
21.09.2013 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
22.09.2013 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marinus Kraus Niemcy 409  
2 Jakub Janda Czechy 401 -8
3 Krzysztof Biegun Polska 292 -117
4 Klemens Murańka Polska 273 -136
5 Daniel Wenig Niemcy 268 -141
6 Cestmir Kozisek Czechy 264 -145
7 Jernej Damjan Słowenia 237 -172
8 Markus Eisenbichler Niemcy 200 -209
9 Rok Justin Słowenia 193 -216
10 Nejc Dezman Słowenia 191 -218
  Stephan Leyhe Niemcy 191 -218
12 Peter Prevc Słowenia 171 -238
13 Bartłomiej Kłusek Polska 157 -252
14 Aleksander Zniszczoł Polska 148 -261
15 Jan Ziobro Polska 126 -283
  Markus Schiffner Austria 126 -283
17 Michael Hayboeck Austria 125 -284
18 Jarkko Määttä Finlandia 124 -285
19 Thomas Diethart Austria 120 -289
20 Robert Johansson Norwegia 114 -295
21 Roberto Dellasega Włochy 112 -297
22 Martin Koch Austria 111 -298
23 Jaka Hvala Słowenia 105 -304
24 Jan Maylaender Niemcy 96 -313
  Anze Lanisek Słowenia 96 -313
26 Pius Paschke Niemcy 95 -314
27 Jan Matura Czechy 94 -315
28 Manuel Poppinger Austria 90 -319
29 Dominik Maylaender Niemcy 82 -327
30 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 81 -328
31 Mikhail Maksimochkin Rosja 80 -329
32 Stefan Hula Polska 78 -331
33 Marco Grigoli Szwajcaria 77 -332
34 Miran Zupancic Słowenia 72 -337
  Krzysztof Leja Polska 72 -337
  Vincent Descombes Sevoie Francja 72 -337
37 Christoph Stauder Austria 68 -341
  Nicholas Fairall USA 68 -341
39 Ulrich Wohlgenannt Austria 67 -342
40 Tomaz Naglic Słowenia 66 -343
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 64 -345
  Krzysztof Miętus Polska 64 -345
43 Matjaz Pungertar Słowenia 62 -347
44 Grzegorz Miętus Polska 60 -349
45 Mitja Meznar Słowenia 56 -353
46 Johan Martin Brandt Norwegia 53 -356
47 Pasi Ahonen Finlandia 50 -359
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 50 -359
49 Phillip Sjoeen Norwegia 45 -364
50 Felix Schoft Niemcy 44 -365
51 Matic Kramarsic Słowenia 41 -368
52 Jakub Wolny Polska 39 -370
53 Łukasz Rutkowski Polska 37 -372
  Olli Muotka Finlandia 37 -372
55 Przemysław Kantyka Polska 34 -375
56 Ronan Lamy Chappuis Francja 33 -376
57 Andraz Pograjc Słowenia 32 -377
58 Jurij Tepes Słowenia 31 -378
59 Sebastian Klinga Finlandia 28 -381
60 Cene Prevc Słowenia 27 -382
61 Santeri Ylitapio Finlandia 26 -383
  Danny Queck Niemcy 26 -383
  Markus Eggenhofer Austria 26 -383
64 Vegard Swensen Norwegia 24 -385
65 Simen Key Grimsrud Norwegia 22 -387
66 Elias Tollinger Austria 20 -389
  Ernest Prislic Słowenia 20 -389
68 Stefan Hayboeck Austria 18 -391
69 Davide Bresadola Włochy 16 -393
70 Dusty Korek Kanada 15 -394
  Robert Kranjec Słowenia 15 -394
72 Anssi Koivuranta Finlandia 14 -395
73 Philipp Aschenwald Austria 13 -396
  Joachim Hauer Norwegia 13 -396
  Daniel Andre Tande Norwegia 13 -396
  Adam Ruda Polska 13 -396
77 Martin Cikl Czechy 12 -397
  Aapo Lehtinen Finlandia 12 -397
79 Kevin Horlacher Niemcy 11 -398
80 Francois Braud Francja 10 -399
81 Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -400
  Anze Semenic Słowenia 9 -400
  Killian Peier Szwajcaria 9 -400
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -400
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 9 -400
86 Borek Sedlak Czechy 8 -401
  Johann Andre Forfang Norwegia 8 -401
  Ziga Mandl Słowenia 8 -401
  David Zauner Austria 8 -401
  Nicholas Alexander USA 8 -401
  Antti Aalto Finlandia 8 -401
92 Alexander Sardyko Rosja 7 -402
  Clemens Aigner Austria 7 -402
94 Seou Choi Korea Pd. 5 -404
  Sami Heiskanen Finlandia 5 -404
  Jan Fuhre Norwegia 5 -404
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 5 -404
98 Chris Lamb USA 4 -405
  Peter Frenette USA 4 -405
  Simon Greiderer Austria 4 -405
  Sebastian Colloredo Włochy 4 -405
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -405
103 Petr Chaadaev Rosja 3 -406
  Miika Ylipulli Finlandia 3 -406
105 Daniele Varesco Włochy 2 -407
  Pascal Kaelin Szwajcaria 2 -407
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 2 -407
108 Michael Dreher Niemcy 1 -408
  Christian Heim Niemcy 1 -408
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1432  
2 Niemcy Niemcy 1424 -8
3 Polska Polska 1393 -39
4 Austria Austria 803 -629
5 Czechy Czechy 779 -653
6 Norwegia Norwegia 437 -995
7 Finlandia Finlandia 307 -1125
8 Włochy Włochy 134 -1298
9 Francja Francja 115 -1317
10 Rosja Rosja 90 -1342
11 Szwajcaria Szwajcaria 88 -1344
12 USA USA 84 -1348
13 Kanada Kanada 79 -1353
14 Korea Pd. Korea Pd. 20 -1412
15 Kazachstan Kazachstan 9 -1423
16 Estonia Estonia 5 -1427
Wyniki konkursów
29.06.2013 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
30.06.2013 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
06.07.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
07.07.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
03.08.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
04.08.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jarkko Määttä (Finlandia)
14.09.2013 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
15.09.2013 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
21.09.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
22.09.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich