Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
03.03.2001 - Oberstdorf (Niemcy) K-185

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Risto Jussilainen Finlandia 198.0 197.0 384.5
2 Veli-Matti Lindström Finlandia 195.0 194.5 373.4
3 Matti Hautamäki Finlandia 190.5 193.5 370.3
4 Adam Małysz Polska 186.0 197.5 370.2
5 Martin Schmitt Niemcy 188.5 191.5 364.0
6 Stefan Horngacher Austria 198.0 186.5 360.9
7 Martin Höllwarth Austria 187.0 188.5 359.6
8 Andreas Widhölzl Austria 182.0 182.5 343.4
9 Andreas Goldberger Austria 184.0 178.5 343.0
10 Janne Ahonen Finlandia 193.0 166.0 335.8
11 Jani Soininen Finlandia 168.5 188.5 334.4
12 Wolfgang Loitzl Austria 180.5 172.5 330.6
13 Sven Hannawald Niemcy 176.0 176.5 329.5
14 Christof Duffner Niemcy 171.5 183.0 328.4
15 Jussi Hautamäki Finlandia 175.0 181.0 327.7
16 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 161.0 189.0 325.5
17 Tami Kiuru Finlandia 173.0 175.0 322.6
18 Noriaki Kasai Japonia 176.0 167.5 319.2
19 Frank Löffler Niemcy 169.5 174.5 314.8
20 Ville Kantee Finlandia 179.0 167.5 311.8
21 Alan Alborn USA 174.5 162.5 308.9
22 Marco Steinauer Szwajcaria 166.5 169.5 308.7
23 Jure Radelj Słowenia 159.5 176.5 308.2
24 Georg Späth Niemcy 165.5 169.5 304.5
25 Kazuya Yoshioka Japonia 161.5 168.0 298.9
26 Reinhard Schwarzenberger Austria 165.5 164.5 298.5
27 Roberto Cecon Włochy 159.0 167.0 295.2
28 Kazuhiro Nakamura Japonia 161.0 165.0 294.7
29 Jakub Janda Czechy 161.5 162.5 291.8
30 Hideharu Miyahira Japonia 157.0 167.0 290.8
31 Jaroslav Sakala Czechy 155.5   138.1
32 Michael Uhrmann Niemcy 156.5   137.3
33 Igor Medved Słowenia 154.0   133.8
34 Sylvain Freiholz Szwajcaria 150.0   130.5
35 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 149.0   128.8
36 Robert Mateja Polska 148.0   128.1
  Bernhard Metzler Austria 148.0   128.1
38 Alexander Herr Niemcy 148.0   126.1
39 Peter Zonta Słowenia 147.0   124.9
40 Martin Koch Austria 146.5   124.3
41 Wojciech Skupień Polska 146.0   123.2
42 Anders Bardal Norwegia 145.0   120.5
43 Yuta Watase Japonia 141.0   118.2
44 Primoz Zupan-Urh Słowenia 137.0   112.4
45 Primoz Peterka Słowenia 137.5   111.0
46 Olav Magne Dönnem Norwegia 129.5   101.9
47 Kristoffer Jaafs Szwecja 131.0   100.2
48 Kristian Brenden Norwegia 116.0   80.2
49 Tomisław Tajner Polska 115.0   77.5
50 Henning Stensrud Norwegia DNS   DNS

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich