Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
02.03.1998 - Vikersund (Norwegia) K-175

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Takanobu Okabe Japonia 171.5 182.5 359.3
2 Hiroya Saitoh Japonia 185.5 168.5 355.8
3 Noriaki Kasai Japonia 180.0 168.0 352.1
4 Primoz Peterka Słowenia 167.0 183.0 344.5
5 Jakub Jiroutek Czechy 158.0 185.5 344.2
6 Lasse Ottesen Norwegia 159.0 189.0 341.1
7 Akira Higashi Japonia 157.0 181.0 340.1
8 Robert Mateja Polska 156.0 182.5 331.7
9 Kristian Brenden Norwegia 169.5 169.0 329.7
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 155.5 175.0 329.1
11 Janne Ahonen Finlandia 158.0 176.5 327.4
12 Kazuyoshi Funaki Japonia 154.5 171.0 324.1
13 Andreas Widhölzl Austria 175.0 152.0 317.4
14 Sven Hannawald Niemcy 163.5 160.0 316.2
15 Hansjörg Jäkle Niemcy 172.0 151.0 313.1
16 Frode Haare Norwegia 163.5 155.5 310.3
17 Stian Kvarstad Norwegia 157.5 159.5 304.9
18 Bruno Reuteler Szwajcaria 164.0 148.0 303.9
19 Martin Höllwarth Austria 157.5 153.0 300.6
20 Hideharu Miyahira Japonia 154.5 150.0 293.9
21 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 164.0 141.0 292.5
22 Martin Schmitt Niemcy 155.5 152.5 291.1
23 Espen Bredesen Norwegia 169.5 129.5 282.8
24 Nicolas Dessum Francja 149.5 145.0 281.4
25 Stefan Horngacher Austria 157.0 138.5 273.6
26 Martin Zimmermann Austria 163.0 114.0 250.4
27 Masahiko Harada Japonia 172.0   172.9
28 Jani Soininen Finlandia 159.5   156.4
29 Andreas Goldberger Austria 149.5   143.9
30 Dieter Thoma Niemcy 153.0   141.6
31 Kazuhiro Nakamura Japonia 146.0   138.2
32 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 148.0   136.6
33 Sturle Holseter Norwegia 145.0   136.5
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 146.5   136.3
35 Christof Duffner Niemcy 147.5   136.0
36 Damjan Fras Słowenia 147.0   134.9
37 Jakub Suchacek Czechy 143.0   134.1
38 Urban Franc Słowenia 142.0   131.4
39 Gerd Siegmund Niemcy 139.5   130.4
40 Alexander Herr Niemcy 140.5   130.1
41 Falko Krismayr Austria 142.0   128.9
42 Jakub Janda Czechy 138.0   128.1
43 Marco Steinauer Szwajcaria 137.5   127.5
44 Pasi Huttunen Finlandia 140.5   125.1
45 Mika Laitinen Finlandia 135.5   123.6
46 Jerome Gay Francja 133.0   121.1
47 Martin Mesik Słowacja 135.0   118.5
48 Vladimir Rosko Słowacja 131.0   117.7
49 Sylvain Freiholz Szwajcaria 130.0   117.0
50 Peter Zonta Słowenia 129.5   110.9
51 Ronny Hornschuh Niemcy 128.5   109.7
52 Rickard Froeier Szwecja 120.0   103.5
53 Michael Kury Austria 115.0   91.5
54 Jouko Hein Estonia 113.0   90.1
55 Adam Małysz Polska 112.0   88.9
56 Jan Halvardsson Szwecja 110.5   86.6
57 Patrik Kaela Szwecja 110.0   86.5
58 Alexander Korobov Kazachstan 106.0   79.7
59 Jan Zelencik Słowacja DNS   DNS

« - wszystkie konkursy »

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich