Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
01.12.1996 - Lillehammer (Norwegia) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kristian Brenden Norwegia 127.0 130.0 267.6
2 Espen Bredesen Norwegia 121.5 135.0 267.2
3 Dieter Thoma Niemcy 126.0 132.5 261.8
4 Andreas Goldberger Austria 121.5 132.5 256.7
5 Kazuyoshi Funaki Japonia 123.5 125.5 253.2
6 Roar Ljoekelsoey Norwegia 127.0 120.5 249.0
7 Kent Johanssen Norwegia 122.5 125.0 247.5
  Nicolas Dessum Francja 121.0 126.5 247.5
9 Hiroya Saitoh Japonia 121.0 125.5 246.7
10 Primoz Peterka Słowenia 118.0 128.5 242.7
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 118.0 129.0 241.1
12 Michal Dolezal Czechy 124.5 121.5 238.8
13 Sturle Holseter Norwegia 119.5 121.5 235.8
14 Masayuki Sato Japonia 120.0 123.0 234.9
15 Lasse Ottesen Norwegia 120.0 119.5 231.6
16 Kenji Suda Japonia 117.5 122.5 231.0
17 Stefan Horngacher Austria 114.0 124.5 229.3
18 Frantisek Jez Czechy 116.0 121.0 228.6
19 Mika Laitinen Finlandia 119.0 119.0 228.4
20 Jani Soininen Finlandia 117.5 119.5 228.1
21 Takanobu Okabe Japonia 114.0 122.5 227.2
22 Ronny Hornschuh Niemcy 114.5 125.5 227.0
23 Bruno Reuteler Szwajcaria 121.5 116.5 226.9
24 Henning Stensrud Norwegia 115.5 120.5 222.8
25 Noriaki Kasai Japonia 114.5 119.0 222.3
26 Jaroslav Kahanek Czechy 117.5 117.0 221.1
27 Samo Gostisa Słowenia 114.5 119.0 220.3
28 Robert Mateja Polska 117.0 115.5 218.5
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 116.5 115.5 218.1
30 Matthias Wallner Austria 116.0 107.5 200.3
31 Andreas Widhölzl Austria 113.5   104.3
32 Sven Hannawald Niemcy 113.0   103.9
33 Sylvain Freiholz Szwajcaria 114.0   103.7
34 Janne Ahonen Finlandia 112.5   103.5
35 Hansjörg Jäkle Niemcy 112.5   103.0
36 Hideharu Miyahira Japonia 112.0   102.6
37 Wojciech Skupień Polska 115.5   102.4
38 Jaroslav Sakala Czechy 112.0   102.1
39 Ville Kantee Finlandia 113.0   101.9
40 Marian Bielcik Słowacja 111.0   99.8
41 Kjetil Moen Norwegia 110.0   99.0
42 Kimmo Savolainen Finlandia 111.0   98.3
43 Arve Vorvik Norwegia 110.0   97.5
44 Jussi Hautamäki Finlandia 110.0   95.0
45 Egil Groenn Norwegia 108.5   94.8
  Naoto Ito Japonia 108.5   94.8
47 Christof Duffner Niemcy 109.5   94.6
48 Frode Haare Norwegia 107.5   90.0
49 Jakub Suchacek Czechy 106.0   88.8
  Simen Berntzen Norwegia 106.0   88.8

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Halvor Egner Granerud
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich