Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
23.12.2007 - Engelberg (Szwajcaria) K-125

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Küttel Szwajcaria 125.5 136.0 252.7
2 Gregor Schlierenzauer Austria 124.5 136.0 248.9
3 Thomas Morgenstern Austria 124.5 135.0 246.6
4 Wolfgang Loitzl Austria 122.5 136.0 246.3
5 Andreas Kofler Austria 130.0 139.0 243.2
6 Michael Uhrmann Niemcy 123.0 133.0 238.3
7 Manuel Fettner Austria 122.0 133.0 238.0
8 Martin Koch Austria 122.0 133.5 236.9
9 Martin Cikl Czechy 120.5 133.0 233.3
10 Anders Jacobsen Norwegia 122.5 130.0 233.0
11 Tom Hilde Norwegia 118.0 132.0 228.0
12 Georg Späth Niemcy 123.5 127.5 227.8
13 Adam Małysz Polska 120.0 129.5 227.1
14 Jernej Damjan Słowenia 118.5 132.0 226.9
15 Janne Ahonen Finlandia 120.5 129.0 225.6
16 Michael Neumayer Niemcy 122.5 127.0 223.1
17 Sebastian Colloredo Włochy 123.0 124.0 219.1
18 Kamil Stoch Polska 119.0 126.0 216.5
19 Dmitriy Vassiliev Rosja 119.0 126.0 216.0
20 Anders Bardal Norwegia 116.0 127.0 213.4
21 Matti Hautamäki Finlandia 116.5 125.0 209.7
22 Veli-Matti Lindström Finlandia 120.0 122.5 209.5
23 Pavel Karelin Rosja 119.0 121.5 205.9
24 Simon Ammann Szwajcaria 123.5 126.5 205.0
  Sigurd Pettersen Norwegia 119.5 120.5 205.0
26 David Lazzaroni Francja 121.0 118.5 204.1
27 Primoz Peterka Słowenia 117.5 119.5 201.6
28 Arthur Pauli Austria 117.0 121.5 201.3
29 Jan Matura Czechy 115.5 119.0 195.1
30 Denis Kornilov Rosja 115.5 118.0 193.8
31 Nikolay Karpenko Kazachstan 116.5 116.0 190.5
32 Guido Landert Szwajcaria 116.5 113.5 186.0
  Heung Chul Choi Korea Pd. 115.5 114.5 186.0
34 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.5 114.0 184.6
35 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 115.5   93.4
36 Roman Koudelka Czechy 115.0   93.0
37 Jurij Tepes Słowenia 114.5   91.6
38 Emmanuel Chedal Francja 113.5   88.8
  Radik Zhaparov Kazachstan 113.5   88.8
40 Sami Niemi Finlandia 112.5   88.0
41 Ville Larinto Finlandia 113.0   87.4
42 Stephan Hocke Niemcy 112.5   86.5
43 Maciej Kot Polska 112.0   86.1
44 Antonin Hajek Czechy 110.5   83.4
45 Seou Choi Korea Pd. 109.5   81.6
46 Mitja Meznar Słowenia 109.0   80.7
47 Oleksandr Lazarovych Ukraina 109.0   80.2
48 Erik Simon Niemcy 108.5   79.3
49 Severin Freund Niemcy 107.5   77.0
50 Vincent Descombes Sevoie Francja 105.0   72.0

« - wszystkie konkursy »

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich