Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Gregor Schlierenzauer poleciał najdalej podczas drugiego treningu w Val di Fiemme. Austriak dzięki odległo¶ci 130,5 metra wyprzedził zwycięzcę poprzedniej serii, Andreasa Koflera (127 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Trzeci wynik treningu uzyskał Richard Freitag (125,5 m), a za nim uplasowali się Martin Koch (130 m) i Andreas Wank (128,5 m).

Polacy nie zachwycili - najwyżej uplasował się Kamil Stoch, któremu 118,5 m dało 24. lokatę. W trzeciej dziesi±tce znaleĽli się również Maciej Kot (121 m) i Krzysztof Miętus (120,5 m). Piotr Żyła był 39. po skoku na odległo¶ć 119 metrów.

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
130.5
94.2
2
Andreas Kofler
Austria
127.0
87.2
3
Richard Freitag
Niemcy
125.5
84.9
4
Martin Koch
Austria
130.0
83.9
 
Andreas Wank
Niemcy
128.5
83.9
6
Lukas Hlava
Czechy
129.0
82.8
7
Taku Takeuchi
Japonia
128.0
82.7
8
Daiki Ito
Japonia
123.5
82.3
9
Anders Bardal
Norwegia
123.5
80.9
 
Björn Einar Romören
Norwegia
127.0
80.9
11
Severin Freund
Niemcy
123.5
80.8
12
Rune Velta
Norwegia
127.5
80.0
13
Thomas Morgenstern
Austria
123.0
79.9
14
Janne Happonen
Finlandia
126.5
79.5
15
Denis Kornilov
Rosja
126.0
78.1
16
Michael Neumayer
Niemcy
126.5
77.6
17
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
123.5
76.3
18
Roman Koudelka
Czechy
119.5
74.9
19
Yuta Watase
Japonia
123.5
74.1
20
Peter Prevc
Słowenia
123.0
73.9
21
Wolfgang Loitzl
Austria
123.5
73.3
22
Simon Ammann
Szwajcaria
121.5
72.4
23
Maximilian Mechler
Niemcy
122.5
71.5
24
Kamil Stoch
Polska
118.5
71.1
25
Jure Sinkovec
Słowenia
121.0
70.8
26
Vladimir Zografski
Bułgaria
121.0
70.5
27
Jakub Janda
Czechy
121.5
70.4
28
Maciej Kot
Polska
121.0
70.1
29
Krzysztof Miętus
Polska
120.5
69.9
30
Sebastian Colloredo
Włochy
120.5
69.4
31
Jernej Damjan
Słowenia
121.0
69.1
 
Kenneth Gangnes
Norwegia
120.0
69.1
33
Manuel Fettner
Austria
120.0
69.0
34
Junshiro Kobayashi
Japonia
120.5
68.7
35
Jan Matura
Czechy
120.0
68.6
36
David Zauner
Austria
120.5
68.0
37
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
120.0
67.8
38
Anssi Koivuranta
Finlandia
120.5
67.0
39
Piotr Żyła
Polska
119.0
64.1
40
Stephan Hocke
Niemcy
117.5
62.1
41
Andreas Stjernen
Norwegia
116.5
60.5
42
Dejan Judez
Słowenia
115.5
60.0
43
Dimitry Vassiliev
Rosja
114.5
59.6
44
Jurij Tepes
Słowenia
116.0
59.5
45
Noriaki Kasai
Japonia
115.0
58.8
46
Felix Schoft
Niemcy
114.5
58.1
47
Andrea Morassi
Włochy
113.5
55.4
48
Alexander Sardyko
Rosja
112.0
53.9
49
Davide Bresadola
Włochy
111.0
51.6
50
Matti Hautamäki
Finlandia
111.0
51.1
51
Shohei Tochimoto
Japonia
111.0
51.0
52
Nikolay Karpenko
Kazachstan
109.5
50.4
53
Jarkko Määttä
Finlandia
109.0
49.5
54
Anton Kalinitschenko
Rosja
107.5
45.4
55
Roberto Dellasega
Włochy
104.5
41.8
56
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
103.5
38.1
57
Alexey Korolev
Kazachstan
100.0
31.8
58
Diego Dellasega
Włochy
95.0
22.8
59
Robert Kranjec
Słowenia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Wojtas8
Sory Romoren zajał 9 miejsce.
(03.02.2012, 17:39)
Wojtas8
Znowu polacy słabiutko , aż
nie ma kogo chwalić.
Brawa dla Bjoerna Einara Romorena za 8 miejce widać , że forma mu wraca.
(03.02.2012, 17:39)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Val di Fiemme: Drugi trening dla Schlierenzauera
P¦ Val di Fiemme: Drugi trening dla Schlierenzauera

P¦ Val di Fiemme: Drugi trening dla Schlierenzauera

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich