TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A

Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 549  
2 Artur Kukuła Polska 460 -89
3 Andrzej Szlembarski Polska 424 -125
4 Dawid Kanik Polska 374 -175
5 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 356 -193
6 Piotr Wójcik Polska 257 -292
7 Piotr Czyż Polska 247 -302
8 Michał Pyclik Polska 242 -307
9 Kamil Walu¶ Polska 214 -335
  Daniel Wota Polska 214 -335
11 Jan Ziobro Polska 206 -343
12 Grzegorz Miętus Polska 200 -349
13 Konrad Turczak Polska 195 -354
14 Adam Bryja Polska 164 -385
15 Mateusz Mniszak Polska 140 -409
16 Szilvester Kozma Rumunia 120 -429
17 Marek Jurosz Polska 119 -430
18 Szczepan Kupczak Polska 118 -431
19 Patryk Pokorski Polska 113 -436
20 Wojciech Dudek Polska 106 -443
21 Michał Pawlus Polska 103 -446
22 Kamil Skrobot Polska 76 -473
23 Mariusz Rzadkosz Polska 71 -478
24 Dawid Bańczak Polska 64 -485
25 Dawid Macura Polska 61 -488
26 Karol Adamus Polska 53 -496
27 Jakub Ma¶lany Polska 45 -504
28 Leszek Gut-Chowaniec Polska 42 -507
29 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 38 -511
30 Marcel Grall Polska 35 -514
31 Mateusz Cie¶lar Polska 32 -517
32 Kornel Makarewicz Polska 31 -518
33 Adam Szczepaniak Polska 30 -519
34 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 25 -524
35 Zbigniew Obrochta Polska 9 -540
  Vladimir Kudrevich Białoru¶ 9 -540
  Piotr Kastelik Polska 9 -540
38 Marcin Szota Polska 8 -541

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Piotr Szczepaniak-Krupowski (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Jędrzej ¦cisłowicz (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jędrzej ¦cisłowicz (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Byrt Polska 640  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 535 -105
3 Andrzej G±sienica Polska 520 -120
4 Bartłomiej Kłusek Polska 505 -135
5 Rafał Polinkiewicz Polska 428 -212
6 Krzysztof Biegun Polska 297 -343
7 Jakub Przybyła Polska 276 -364
8 Szymon Szostok Polska 243 -397
9 Wojciech Marusarz Polska 220 -420
10 Jan Zięba Polska 176 -464
  Mateusz Kojzar Polska 176 -464
12 Patryk Dunajski Polska 170 -470
13 Paweł Matuszny Polska 165 -475
14 Marcin Miętus Polska 149 -491
15 Michał Podżorski Polska 123 -517
16 Mateusz Jarz±bek Polska 120 -520
17 Piotr Lassak Polska 118 -522
18 Konrad Janota Polska 107 -533
19 Wojciech F±ferko Polska 106 -534
20 Remus Tudor Rumunia 82 -558
21 Marcin Dziadoń Polska 79 -561
22 Damian Urba¶ Polska 75 -565
23 Piotr ¦wierczek Polska 55 -585
24 Szymon Mniszak Polska 49 -591
25 Łukasz Walkosz Polska 47 -593
26 Mateusz Krężelok Polska 46 -594
27 Marcin Budz Polska 45 -595
28 Kamil Byrt Polska 42 -598
29 Krystian Zygmunt Polska 29 -611
30 Łukasz Para Polska 25 -615
31 Bogdan Zych Polska 23 -617
32 Rafał Mamrowicz Polska 22 -618
  Łukasz Socała Polska 22 -618
34 Konrad Caputa Polska 20 -620
35 Szilard Gal Rumunia 18 -622
36 Kamil Bańczak Polska 14 -626
37 Paweł Szafran Polska 1 -639
  Sabin Corbos Rumunia 1 -639

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Andrzej G±sienica (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Rafał Polinkiewicz (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 700  
2 Damian Żyła Polska 555 -145
3 Jakub Wolny Polska 471 -229
4 Łukasz Podżorski Polska 405 -295
5 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 361 -339
6 Michał Milczanowski Polska 265 -435
7 Artur Łokaj Polska 246 -454
  Kamil Gałysa Polska 246 -454
9 Paweł Murzyn Polska 235 -465
10 Mateusz Hulbój Polska 205 -495
11 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 182 -518
12 Michał Gut-Chowaniec Polska 168 -532
13 Piotr Mojżesz Polska 135 -565
14 Krystian Karpiel Polska 133 -567
  Michał Pytel Polska 133 -567
16 Kacper Kupczak Polska 130 -570
  Szilvester Fulop Rumunia 130 -570
18 Przemysław Kantyka Polska 126 -574
19 Robert Valentin Tatu Rumunia 124 -576
20 Krzysztof Dziadoń Polska 112 -588
21 Andrzej Stękała Polska 109 -591
22 Gabriel Majcher Polska 95 -605
23 Jan Łowisz Polska 73 -627
24 Piotr Byrski Polska 60 -640
25 Adrian Vornicu Rumunia 56 -644
26 Łukasz Gil Polska 55 -645
27 Dominik Jurosz Polska 51 -649
28 Kamil Wieczorek Polska 42 -658
29 Dawid Osiński Polska 39 -661
30 Sebastian Hebel Polska 29 -671
31 Janusz Szeliga Polska 19 -681
32 Narek Jesajan Polska 16 -684
  Grzegorz Kois Polska 16 -684
34 Przemysław Luber Polska 13 -687
  Adam Ruda Polska 13 -687
36 Paweł Słodyczka Polska 7 -693

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Jakub Wolny (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Damian Żyła (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Robert Valentin Tatu (Rumunia)
05.03.2009 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarz±bek Polska 585  
2 Krzysztof Kabot Polska 492 -93
3 Stefan Valentin Blega Rumunia 340 -245
4 Paweł W±sek Polska 314 -271
5 Andrzej Pałasz Polska 308 -277
6 Jakub Jurosz Polska 306 -279
7 Dominik Kastelik Polska 279 -306
8 Bartłomiej Jarz±bek Polska 278 -307
9 Krystian Kołodziej Polska 248 -337
10 Sorin Iulian Pitea Rumunia 236 -349
11 Filip Pałaszyński Polska 226 -359
12 Eduard Torok Rumunia 215 -370
13 Paweł Gut Polska 202 -383
14 Damian Lasota Czechy 180 -405
15 Stanisław Kos Polska 156 -429
16 Dawid Byrt Polska 107 -478
17 Mariusz Małysiak Polska 102 -483
18 Szymon Łokaj Polska 98 -487
  Bartosz Czyż Polska 98 -487
20 Mateusz Staszel Polska 95 -490
21 Krzysztof Murańka Polska 89 -496
22 Jakub Kanik Polska 78 -507
23 Łukasz Stawowy Polska 77 -508
24 Kacper Konior Polska 70 -515
25 Tomasz Pilch Polska 56 -529
26 Damian Skupień Polska 50 -535
27 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 45 -540
28 Maciej Bubla Polska 42 -543
29 Michał Ziobro Polska 39 -546
30 Marcin Szwajnos Polska 36 -549
31 Mateusz Szwab Polska 33 -552
32 Daniel Ziobro Polska 29 -556
33 Jakub Chowaniec Polska 22 -563
34 Waldemar Ryżka Polska 17 -568
35 Mateusz Marusarz Polska 16 -569
36 Jonatan Hrynko Polska 12 -573
  Piotr Kudzia Polska 12 -573
38 Dawid Czernecki Polska 8 -577
39 Adam Staszel Polska 7 -578
40 Łukasz Bukowski Polska 5 -580
41 Mikita Ahibalau Białoru¶ 4 -581
42 Andrzej Szczechowicz Polska 1 -584

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Damian Lasota (Czechy)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Sorin Iulian Pitea (Rumunia)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 540  
2 Magdalena Pałasz Polska 515 -25
3 Joanna Gawron Polska 500 -40
4 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 320 -220
5 Monika Luber Polska 266 -274
6 Maja Stachowska Polska 265 -275
7 Denisa Torok Rumunia 240 -300
8 Kamila Bafia Polska 90 -450

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »