Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
07.07.2017
19:45
Kranj
Słowenia
HS-109
 
08.07.2017
09:30
Kranj
Słowenia
HS-109
 
18.08.2017
17:00
Szczyrk
Polska
HS-106
 
19.08.2017
18:30
Wisła
Polska
HS-134
 
20.08.2017
14:00
Frenstat
Czechy
HS-106
 
09.09.2017
10:45
Stams
Austria
HS-115
 
10.09.2017
10:00
Stams
Austria
HS-115
 
16.09.2017
17:00
Trondheim
Norwegia
HS-140
 
17.09.2017
11:00
Trondheim
Norwegia
HS-140
 
23.09.2017
15:30
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
24.09.2017
09:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
30.09.2017
16:30
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
01.10.2017
10:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Klemens Murańka
Polska
700
 
2
Tilen Bartol
Słowenia
627
-73
3
Pius Paschke
Niemcy
562
-138
4
Timi Zajc
Słowenia
484
-216
5
Daniel Huber
Austria
389
-311
6
Joachim Hauer
Norwegia
361
-339
7
Miran Zupancic
Słowenia
322
-378
8
Aleksander Zniszczoł
Polska
267
-433
9
Constantin Schmid
Niemcy
207
-493
10
Vincent Descombes Sevoie
Francja
200
-500
11
Richard Freitag
Niemcy
196
-504
12
Maximilian Steiner
Austria
193
-507
13
Andreas Schuler
Szwajcaria
189
-511
14
Stefan Kraft
Austria
180
-520
15
Bor Pavlovcic
Słowenia
176
-524
 
Domen Prevc
Słowenia
176
-524
17
Thomas Lackner
Austria
169
-531
18
Moritz Baer
Niemcy
164
-536
19
Ziga Jelar
Słowenia
141
-559
20
Andraz Pograjc
Słowenia
135
-565
21
Rok Justin
Słowenia
125
-575
22
Felix Hoffmann
Niemcy
115
-585
23
Alex Insam
Włochy
109
-591
24
Cestmir Kozisek
Czechy
107
-593
 
Nejc Dezman
Słowenia
107
-593
26
Bartłomiej Kłusek
Polska
98
-602
27
Dominik Maylaender
Niemcy
97
-603
28
Lukas Wagner
Niemcy
93
-607
29
Lukas Hlava
Czechy
92
-608
30
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
80
-620
 
Joakim Aune
Norwegia
80
-620
32
Jan Ziobro
Polska
75
-625
33
Kevin Bickner
USA
74
-626
34
Philipp Aschenwald
Austria
73
-627
35
Luca Roth
Niemcy
68
-632
36
Manuel Fettner
Austria
66
-634
 
Tim Fuchs
Niemcy
66
-634
38
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
64
-636
39
Justin Lisso
Niemcy
62
-638
40
David Siegel
Niemcy
61
-639
41
Andreas Alamommo
Finlandia
60
-640
42
Markus Eisenbichler
Niemcy
58
-642
43
Tom Hilde
Norwegia
56
-644
44
Yuken Iwasa
Japonia
55
-645
45
Filip Sakala
Czechy
54
-646
 
Artti Aigro
Estonia
54
-646
47
Luca Egloff
Szwajcaria
52
-648
48
Killian Peier
Szwajcaria
51
-649
49
Peter Prevc
Słowenia
50
-650
 
Stefan Huber
Austria
50
-650
 
Przemysław Kantyka
Polska
50
-650
52
Rok Tarman
Słowenia
48
-652
53
Markus Rupitsch
Austria
46
-654
54
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
45
-655
 
Tomas Vancura
Czechy
45
-655
56
Tomaz Naglic
Słowenia
43
-657
57
Manuel Poppinger
Austria
42
-658
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
42
-658
 
Elias Tollinger
Austria
42
-658
 
Andreas Kofler
Austria
42
-658
61
Mika Schwann
Austria
40
-660
62
Martin Hamann
Niemcy
38
-662
 
Martti Nomme
Estonia
38
-662
 
Jonathan Learoyd
Francja
38
-662
65
Michael Glasder
USA
34
-666
66
Niko Kytoesaho
Finlandia
33
-667
67
Bartosz Czyż
Polska
32
-668
68
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
31
-669
69
Fabian Seidl
Niemcy
30
-670
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
30
-670
71
Aleksandr Bazhenov
Rosja
28
-672
 
Jakub Janda
Czechy
28
-672
73
Clemens Aigner
Austria
25
-675
74
Dimitry Vassiliev
Rosja
24
-676
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
24
-676
76
Paul Brasme
Francja
23
-677
77
Aljaz Osterc
Słowenia
22
-678
78
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
20
-680
79
Sondre Ringen
Norwegia
18
-682
80
Oscar P. Westerheim
Norwegia
17
-683
81
Julian Hahn
Niemcy
16
-684
 
Florian Altenburger
Austria
16
-684
83
Jan Kus
Słowenia
15
-685
84
Paweł W±sek
Polska
14
-686
 
Anze Lavtizar
Słowenia
14
-686
 
Juho Ojala
Finlandia
14
-686
 
Michael Hayboeck
Austria
14
-686
88
Richard Haukedal
Norwegia
12
-688
89
Jarkko Määttä
Finlandia
11
-689
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
11
-689
91
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
10
-690
 
Robin Pedersen
Norwegia
10
-690
93
Marius Lindvik
Norwegia
8
-692
 
Vojtech Stursa
Czechy
8
-692
 
William Rhoads
USA
8
-692
 
Yuya Yamada
Japonia
8
-692
 
Blaz Pavlic
Słowenia
8
-692
98
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
-693
 
Kalle Heikkinen
Finlandia
7
-693
 
Krzysztof Miętus
Polska
7
-693
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
7
-693
102
Tomofumi Naito
Japonia
5
-695
103
Tobias Birchler
Szwajcaria
4
-696
104
Sergey Tkachenko
Kazachstan
3
-697
105
Gabriel Karlen
Szwajcaria
2
-698
 
Cedrik Weigel
Niemcy
2
-698
107
Marat Zhaparov
Kazachstan
1
-699
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
1
-699
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
1
-699
 
Janni Reisenauer
Austria
1
-699

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
2494
 
2
Niemcy
Niemcy
1835
-659
3
Austria
Austria
1412
-1082
4
Polska
Polska
1243
-1251
5
Norwegia
Norwegia
803
-1691
6
Czechy
Czechy
334
-2160
7
Szwajcaria
Szwajcaria
298
-2196
8
Francja
Francja
261
-2233
9
Finlandia
Finlandia
174
-2320
10
USA
USA
116
-2378
11
Włochy
Włochy
109
-2385
12
Estonia
Estonia
92
-2402
13
Japonia
Japonia
68
-2426
14
Rosja
Rosja
63
-2431
15
Kanada
Kanada
30
-2464
16
Kazachstan
Kazachstan
11
-2483
17
Turcja
Turcja
10
-2484


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
Zwycięzca: Joachim Hauer (Norwegia)
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich