Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
30.09.2017 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Joachim Hauer
Norwegia
134.0
134.5
252.2
2
Tilen Bartol
Słowenia
128.5
128.5
247.2
3
Domen Prevc
Słowenia
129.5
130.0
242.0
4
Moritz Baer
Niemcy
130.0
127.5
239.9
5
Andraz Pograjc
Słowenia
130.0
127.5
236.3
6
Vincent Descombes Sevoie
Francja
121.0
133.0
233.7
7
Markus Eisenbichler
Niemcy
127.0
125.0
233.2
8
Timi Zajc
Słowenia
123.5
129.5
233.1
9
Richard Freitag
Niemcy
124.5
124.5
231.8
10
Pius Paschke
Niemcy
125.0
132.5
231.1
11
Felix Hoffmann
Niemcy
125.0
132.5
229.4
12
Klemens Murańka
Polska
126.5
127.5
229.0
13
Justin Lisso
Niemcy
126.0
127.0
227.0
14
Lukas Hlava
Czechy
128.0
124.0
226.1
15
Joakim Aune
Norwegia
125.0
127.0
225.8
16
Nejc Dezman
Słowenia
126.5
125.0
223.2
17
Artti Aigro
Estonia
124.0
126.5
223.1
18
Tom Hilde
Norwegia
126.0
125.0
222.6
19
Luca Roth
Niemcy
124.5
124.5
221.6
20
Daniel Huber
Austria
123.5
125.0
219.4
21
Dimitry Vassiliev
Rosja
122.5
121.0
217.6
22
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
128.0
121.5
216.7
23
Jan Kus
Słowenia
127.5
122.0
215.8
24
Dominik Maylaender
Niemcy
124.5
122.0
213.3
25
Eetu Nousiainen
Finlandia
124.0
122.5
209.5
26
Richard Haukedal
Norwegia
126.5
117.5
209.0
27
Aleksandr Bazhenov
Rosja
125.5
117.5
206.0
28
Cestmir Kozisek
Czechy
121.5
114.5
196.1
29
Gabriel Karlen
Szwajcaria
122.5
114.0
193.1
30
Florian Altenburger
Austria
123.0
114.5
192.9
31
Jarkko Määttä
Finlandia
119.5
 
97.4
32
Martti Nomme
Estonia
120.0
 
96.6
33
Rok Tarman
Słowenia
120.0
 
95.1
34
Aleksander Zniszczoł
Polska
120.0
 
94.1
35
Jonathan Learoyd
Francja
120.0
 
93.7
36
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
119.0
 
93.4
37
Tim Fuchs
Niemcy
119.0
 
92.2
38
Julian Hahn
Niemcy
118.0
 
92.1
 
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
117.0
 
92.1
40
David Siegel
Niemcy
117.0
 
91.9
41
Bartłomiej Kłusek
Polska
118.0
 
91.3
42
Ulrich Wohlgenannt
Austria
115.0
 
90.7
43
Zeno di Lenardo
Włochy
119.0
 
90.1
44
Thomas Lackner
Austria
115.5
 
89.5
45
Paweł W±sek
Polska
115.0
 
89.1
46
Lauri Asikainen
Finlandia
113.0
 
88.7
47
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
119.5
 
88.0
48
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
118.0
 
87.9
49
Przemysław Kantyka
Polska
115.0
 
87.7
50
Marius Lindvik
Norwegia
115.0
 
87.3
51
Eduard Torok
Rumunia
118.0
 
86.5
52
Yuya Yamada
Japonia
116.5
 
85.3
53
Minato Mabuchi
Japonia
114.5
 
84.8
54
Tomofumi Naito
Japonia
117.0
 
84.5
55
Stefan Huber
Austria
111.5
 
82.1
56
Marinus Kraus
Niemcy
111.5
 
81.6
57
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
113.5
 
78.3
58
Joshua Maurer
Kanada
111.0
 
77.3
59
Thomas Roch Dupland
Francja
114.0
 
77.2
60
Federico Cecon
Włochy
111.0
 
76.4
61
Janni Reisenauer
Austria
111.5
 
76.2
62
Roberto Dellasega
Włochy
110.0
 
75.0
63
Matthew Soukup
Kanada
110.0
 
74.2
64
Kevin Maltsev
Estonia
107.0
 
73.4
65
Dominik Peter
Szwajcaria
106.5
 
69.3
66
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
108.5
 
68.0
67
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
108.5
 
66.0
68
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
100.5
 
65.2
69
Fabian Seidl
Niemcy
100.5
 
65.1
70
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
108.5
 
64.5
71
Nikolay Karpenko
Kazachstan
103.0
 
60.7
72
Nicholas Mattoon
USA
102.5
 
58.7
73
AJ Brown
USA
100.0
 
58.4
74
Casey Larson
USA
95.5
 
56.3
75
Frantisek Holik
Czechy
100.0
 
56.2
76
Yevgen Marusyak
Ukraina
99.0
 
51.2
77
Muhammet Ali Bedir
Turcja
90.0
 
42.6
78
Stepan Pasichnyk
Ukraina
93.5
 
41.8
79
Kenta Takehana
Japonia
90.0
 
38.1
80
Ilya Kratov
Kazachstan
DSQ
 
DSQ
81
Filip Sakala
Czechy
DSQ
 
DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich