Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
lipiec 2017
Najbliższe zawody
29.07.2017, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
(LGP)
Tab. 1 - Najwięcej zwycięstw w TCS
 
zawodnik
kraj
suma
1
Janne Ahonen
Finlandia
5
2
Jens Weissflog
Niemcy
4
3
Helmut Recknagel
NRD
3
 
Bjoern Wirkola
Norwegia
3
5
Jochen Danneberg
NRD
2
 
Andreas Goldberger
Austria
2
 
Veikko Kankkonen
Finlandia
2
 
Hubert Neuper
Austria
2
 
Matti Nykänen
Finlandia
2
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
2
 
Ernst Vettori
Austria
2
Tab. 2 - Najwięcej zwycięstw w TCS (kraje)
 
kraj
 
zwycięstwa
1
Austria
Austria
16
 
Niemcy/NRD/RFN
Niemcy/NRD/RFN
16
3
Finlandia
Finlandia
15
4
Norwegia
Norwegia
11
5
Czechy/Czechosłowacja
Czechy/Czechosłowacja
2
 
Polska
Polska
2
 
Słowenia/Jugosławia
Słowenia/Jugosławia
2
Tab. 3 - Najwięcej zwycięstw w konkursach TCS
 
zawodnik
kraj
zwycięstwa
1
Jens Weissflog
Niemcy
10
 
Bjoern Wirkola
Norwegia
10
3
Janne Ahonen
Finlandia
9
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
9
5
Matti Nykänen
Finlandia
7
6
Sven Hannawald
Niemcy
6
 
Helmut Recknagel
NRD
6
8
Kazuyoshi Funaki
Japonia
5
 
Andreas Goldberger
Austria
5
 
Thomas Morgenstern
Austria
5
 
Jochen Danneberg
NRD
4
 
Anton Innauer
Austria
4
 
Anders Jacobsen
Norwegia
4
 
Veikko Kankkonen
Finlandia
4
 
Hubert Neuper
Austria
4
 
Jiri Raska
Czechosłowacja
4
 
Martin Schmitt
Niemcy
4
 
Dieter Thoma
Niemcy
4
 
Andreas Widhölzl
Austria
4
 
Simon Ammann
Szwajcaria
3
 
Olav Bjoernstad
Norwegia
3
 
Max Bolkart
RFN
3
 
Willi Egger
Austria
3
 
Thoralf Engan
Norwegia
3
 
Andreas Felder
Austria
3
 
Aulis Kallakorpi
Finlandia
3
 
Noriaki Kasai
Japonia
3
 
Yukio Kasaya
Japonia
3
 
Eino Kirjonen
Finlandia
3
 
Wolfgang Loitzl
Austria
3
 
Ingolf Mork
Norwegia
3
 
Dieter Neuendorf
NRD
3
 
Toni Nieminen
Finlandia
3
 
Sigurd Pettersen
Norwegia
3
 
Peter Prevc
Słowenia
3
 
Karl Schnabl
Austria
3
 
Hans Georg Aschenbach
NRD
2
 
Per Bergerud
Norwegia
2
 
Josef Bradl
Austria
2
 
Torgeir Brandtzaeg
Norwegia
2
 
Espen Bredesen
Norwegia
2
 
Horst Bulau
Kanada
2
 
Thomas Diethart
Austria
2
 
Nikolai Kamenski
ZSRR
2
 
Andreas Kofler
Austria
2
 
Armin Kogler
Austria
2
 
Pentti Kokkonen
Finlandia
2
 
Stefan Kraft
Austria
2
 
Adam Małysz
Polska
2
 
Garij Napalkov
ZSRR
2
 
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
2
 
Primoz Peterka
Słowenia
2
 
Pavel Ploc
Czechosłowacja
2
 
Jari Puikkonen
Finlandia
2
 
Torbjoern Ruste
Norwegia
2
 
Rainer Schmidt
NRD
2
 
Reinhard Schwarzenberger
Austria
2
 
Walter Steiner
Szwajcaria
2
 
Daniel Andre Tande
Norwegia
2
 
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
2
 
Ernst Vettori
Austria
2
 
Torbjoern Yggeseth
Norwegia
2
 
Andreas Bauer
Niemcy
1
 
Jan Boklöv
Szwecja
1
 
Sergei Botschkov
ZSRR
1
 
Mathias Buse
NRD
1
 
Lars Bystoel
Norwegia
1
 
Manfred Deckert
NRD
1
 
Asgeir Doelplads
Norwegia
1
 
Christof Duffner
Niemcy
1
 
Bernd Eckstein
NRD
1
 
Richard Freitag
Niemcy
1
 
Severin Freund
Niemcy
1
 
Harry Glass
RFN
1
 
Walter Habersatter jun.
Austria
1
 
Michael Hayboeck
Austria
1
 
Tom Hilde
Norwegia
1
 
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
1
 
Mike Holland
USA
1
 
Martin Höllwarth
Austria
1
 
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
1
 
Juriy Iwanov
ZSRR
1
 
Jakub Janda
Czechy
1
 
Frantisek Jez
Czechosłowacja
1
 
Juhani Kaerkkinen
Finlandia
1
 
Kalevi Kaerkkinen
Finlandia
1
 
Anssi Koivuranta
Finlandia
1
 
Erling Kroken
Norwegia
1
 
Andreas Küttel
Szwajcaria
1
 
Mika Laitinen
Finlandia
1
 
Paavo Lukkariniemi
Finlandia
1
 
Halvor Naes
Norwegia
1
 
Vegard Opaas
Norwegia
1
 
Klaus Ostwald
NRD
1
 
Albin Plank
Austria
1
 
Baldur Preiml
Austria
1
 
Willi Puerstl
Austria
1
 
Erkki Pukka
Finlandia
1
 
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
1
 
Roger Ruud
Norwegia
1
 
Josef Samek
Czechosłowacja
1
 
Jury Skofzov
ZSRR
1
 
Hroar Stjerner
Norwegia
1
 
Kamil Stoch
Polska
1
 
Pekka Suorsa
Finlandia
1
 
Georg Thoma
RFN
1
 
Primoz Ulaga
Jugosławia
1
 
Pentti Uotinen
Finlandia
1
 
Martin Weber
NRD
1
 
Tuomo Ylipulli
Finlandia
1
 
Peter Zonta
Słowenia
1
Tab. 4 - Najwięcej razy na podium w konkursach TCS
 
zawodnik
kraj
suma
1
Janne Ahonen
Finlandia
29
 
Jens Weissflog
Niemcy
29
3
Bjoern Wirkola
Norwegia
18
4
Andreas Goldberger
Austria
17
5
Simon Ammann
Szwajcaria
16
6
Noriaki Kasai
Japonia
15
 
Thomas Morgenstern
Austria
15
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
15
9
Adam Małysz
Polska
12
 
Matti Nykänen
Finlandia
12
 
Jiri Raska
Czechosłowacja
12
 
Helmut Recknagel
NRD
12
 
Eino Kirjonen
Finlandia
11
 
Jochen Danneberg
NRD
10
 
Veikko Kankkonen
Finlandia
10
 
Martin Höllwarth
Austria
9
 
Hans Georg Aschenbach
NRD
8
 
Max Bolkart
RFN
8
 
Sven Hannawald
Niemcy
8
 
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
8
 
Peter Prevc
Słowenia
8
 
Andreas Felder
Austria
7
 
Hubert Neuper
Austria
7
 
Martin Schmitt
Niemcy
7
 
Walter Steiner
Szwajcaria
7
 
Dieter Thoma
Niemcy
7
 
Ernst Vettori
Austria
7
 
Andreas Widhölzl
Austria
7
 
Josef Bradl
Austria
6
 
Henry Glass
NRD
6
 
Michael Hayboeck
Austria
6
 
Anton Innauer
Austria
6
 
Anders Jacobsen
Norwegia
6
 
Nikolai Kamenski
ZSRR
6
 
Andreas Kofler
Austria
6
 
Armin Kogler
Austria
6
 
Stefan Kraft
Austria
6
 
Dieter Neuendorf
NRD
6
 
Jari Puikkonen
Finlandia
6
 
Rainer Schmidt
NRD
6
 
Karl Schnabl
Austria
6
 
Anders Bardal
Norwegia
5
 
Per Bergerud
Norwegia
5
 
Espen Bredesen
Norwegia
5
 
Willi Egger
Austria
5
 
Severin Freund
Niemcy
5
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
5
 
Jakub Janda
Czechy
5
 
Aulis Kallakorpi
Finlandia
5
 
Otto Leodolter
Austria
5
 
Wolfgang Loitzl
Austria
5
 
Ingolf Mork
Norwegia
5
 
Nicolai Schamov
ZSRR
5
 
Anatoli Sheglanov
ZSRR
5
 
Hemmo Silvenoinen
Finlandia
5
 
Kamil Stoch
Polska
5
 
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
5
 
Kari Ylianttila
Finlandia
5
 
Reinhold Bachler
Austria
4
 
Piotr Fijas
Polska
4
 
Harry Glass
RFN
4
 
Walter Habersatter jun.
Austria
4
 
Masahiko Harada
Japonia
4
 
Matti Hautamäki
Finlandia
4
 
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
4
 
Pentti Kokkonen
Finlandia
4
 
Toni Nieminen
Finlandia
4
 
Klaus Ostwald
NRD
4
 
Primoz Peterka
Słowenia
4
 
Roger Ruud
Norwegia
4
 
Primoz Ulaga
Jugosławia
4
 
Torbjoern Yggeseth
Norwegia
4
 
Andreas Bauer
RFN
3
 
Olav Bjoernstad
Norwegia
3
 
Torgeir Brandtzaeg
Norwegia
3
 
Horst Bulau
Kanada
3
 
Manfred Deckert
NRD
3
 
Thomas Diethart
Austria
3
 
Asgeir Doelplads
Norwegia
3
 
Thoralf Engan
Norwegia
3
 
Kalevi Kaerkkinen
Finlandia
3
 
Tauno Kaeyhko
Finlandia
3
 
Yukio Kasaya
Japonia
3
 
Risto Laakonen
Finlandia
3
 
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
3
 
Sigurd Pettersen
Norwegia
3
 
Albin Plank
Austria
3
 
Pavel Ploc
Czechosłowacja
3
 
Józef Przybyła
Polska
3
 
Johan Saetre
Norwegia
3
 
Hiroya Saito
Japonia
3
 
Hans Schmid
Szwajcaria
3
 
Hroar Stjerner
Norwegia
3
 
Georg Thoma
RFN
3
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
3
 
Arnfinn Bergmann
Norwegia
2
 
Harry Bergquist
Szwecja
2
 
Stanisław Bobak
Polska
2
 
Jan Boklöv
Szwecja
2
 
Sergei Botschkov
ZSRR
2
 
Toni Brutscher
RFN
2
 
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
2
 
Kenneth Gangnes
Norwegia
2
 
Lars Grini
Norwegia
2
 
Wolfgang Happle
RFN
2
 
Tom Hilde
Norwegia
2
 
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
2
 
Daiki Ito
Japonia
2
 
Frantisek Jez
Czechosłowacja
2
 
Dietrich Kampf
NRD
2
 
Pjotr Kovalenko
ZSRR
2
 
Helmut Kurz
RFN
2
 
Andreas Küttel
Szwajcaria
2
 
Mika Laitinen
Finlandia
2
 
Werner Lesser
RFN
2
 
Josef Lichtenegger
Austria
2
 
Paavo Lukkariniemi
Finlandia
2
 
Josef Matous
Czechosłowacja
2
 
Hideharu Miyahira
Japonia
2
 
Garij Napalkov
ZSRR
2
 
Franz Neulaendtner
Austria
2
 
Takanobu Okabe
Japonia
2
 
Vegard Opaas
Norwegia
2
 
Matti Pietikäinen
Finlandia
2
 
Horst Queck
NRD
2
 
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
2
 
Torbjoern Ruste
Norwegia
2
 
Reinhard Schwarzenberger
Austria
2
 
Georg Späth
Niemcy
2
 
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
2
 
Staffan Taellberg
Szwecja
2
 
Daniel Andre Tande
Norwegia
2
 
Pentti Uotinen
Finlandia
2
 
Martin Weber
NRD
2
 
Peter Zonta
Słowenia
2
 
Stefan Zuend
Szwajcaria
2
 
Morten Aagheim
Norwegia
1
 
Halvor Asphol
Norwegia
1
 
John Balfanz
USA
1
 
Vladimir Belousov
ZSRR
1
 
Rolf Age Berg
Norwegia
1
 
Steinar Braaten
Norwegia
1
 
Kristian Brenden
Norwegia
1
 
Mathias Buse
NRD
1
 
Lars Bystoel
Norwegia
1
 
Roberto Cecon
Włochy
1
 
Christof Duffner
Niemcy
1
 
Harald Duschek
NRD
1
 
Bernd Eckstein
NRD
1
 
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
1
 
Eduard Federer
Austria
1
 
Manuel Fettner
Austria
1
 
Ulf Findeisen
NRD
1
 
Richard Freitag
Niemcy
1
 
Alfred Groyer
Austria
1
 
Guenther Guellner
RFN
1
 
Niilo Halonen
Finlandia
1
 
Olav Hansson
Norwegia
1
 
Josef Heumann
RFN
1
 
David Hicks
USA
1
 
Mike Holland
USA
1
 
Stefan Horngacher
Austria
1
 
Heini Ihle
RFN
1
 
Antero Immonen
Finlandia
1
 
Alexander Ivanikov
ZSRR
1
 
Juriy Iwanov
ZSRR
1
 
Hansjörg Jäkle
Niemcy
1
 
Bozo Jemc
Jugosławia
1
 
Robert Johansson
Norwegia
1
 
Juhani Kaerkkinen
Finlandia
1
 
Jukka Kalso
Finlandia
1
 
Pavel Karelin
Rosja
1
 
Franz Keller
RFN
1
 
Timo Kivela
Finlandia
1
 
Thomas Klauser
RFN
1
 
Evgeniy Klimov
Rosja
1
 
Karel Kodejska
Czechosłowacja
1
 
Anssi Koivuranta
Finlandia
1
 
Viktor Krjukov
ZSRR
1
 
Erling Kroken
Norwegia
1
 
Heinz Kuttin
Austria
1
 
Peter Lesser
NRD
1
 
Jaromir Lidak
Czechosłowacja
1
 
Florian Liegl
Austria
1
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
1
 
Hans Millonig
Austria
1
 
Didier Mollard
Francja
1
 
Esko Mömme
Finlandia
1
 
Dalibor Motejlek
Czechosłowacja
1
 
Halvor Naes
Norwegia
1
 
Michael Neumayer
Niemcy
1
 
Anssi Nieminen
Finlandia
1
 
Bogdan Norcic
Jugosławia
1
 
Harri Olli
Finlandia
1
 
Stanisław Pawlusiak
Polska
1
 
Franci Petek
Słowenia
1
 
Baldur Preiml
Austria
1
 
Thomas Prosser
RFN
1
 
Willi Puerstl
Austria
1
 
Werner Rathmayr
Austria
1
 
Frantisek Rydval
Czechosłowacja
1
 
Odvar Saga
Norwegia
1
 
Jaroslav Sakala
Czechy
1
 
Josef Samek
Czechosłowacja
1
 
Richard Schallert
Austria
1
 
Rudolf Schweinberger
Austria
1
 
Kjell A. Sjoeberg
Szwecja
1
 
Jury Skofzov
ZSRR
1
 
Joze Slibar
Jugosławia
1
 
Jani Soininen
Finlandia
1
 
Walter Steinegger
Austria
1
 
Mojmir Stuchlik
Czechosłowacja
1
 
Pekka Suorsa
Finlandia
1
 
Taku Takeuchi
Japonia
1
 
Jouko Toermaenen
Finlandia
1
 
Bent Tomtum
Norwegia
1
 
Hans Wallner
Austria
1
 
Anders Woldseth
Norwegia
1
 
Heinz Wossipiwo
NRD
1
 
Tuomo Ylipulli
Finlandia
1
 
Nilo Zandanell
Włochy
1
 
Piotr Żyła
Polska
1
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki
Rekordy i statystyki: Turniej Czterech Skoczni

Rekordy i statystyki: Turniej Czterech Skoczni

Najbliższe zawody
28 lipca 2017 (pi±tek)
16:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna
18:15
LGP Hinterzarten
oficjalny trening
20:15
LGP Hinterzarten
kwalifikacje
29 lipca 2017 (sobota)
19:30
LGP Hinterzarten
seria próbna
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs indywidualny
10 sierpnia 2017 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna
11 sierpnia 2017 (pi±tek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
17:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:30
LGP Courchevel
konkurs K
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto dla Ciebie był bohaterem sezonu?
Stefan Kraft
Kamil Stoch
Maciej Kot
Polska reprezentacja
Domen Prevc
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Vincent Descombes Sevoie
Kevin Bickner
kto¶ inny
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich