Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
09.09.2017 - Stams (Austria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Stefan Kraft
Austria
115.0
115.5
263.0
2
Daniel Huber
Austria
115.0
112.5
255.0
3
Tilen Bartol
Słowenia
112.5
119.5
253.4
4
Vincent Descombes Sevoie
Francja
113.5
115.0
252.3
5
Bor Pavlovcic
Słowenia
110.5
114.0
251.0
6
Manuel Fettner
Austria
110.5
115.0
250.3
7
Constantin Schmid
Niemcy
111.0
114.0
249.8
8
Domen Prevc
Słowenia
113.5
113.0
248.9
9
Pius Paschke
Niemcy
109.0
113.5
247.3
10
Klemens Murańka
Polska
110.0
112.5
244.7
11
Richard Freitag
Niemcy
109.5
112.5
244.2
12
Andreas Kofler
Austria
110.5
111.0
243.9
13
Moritz Baer
Niemcy
112.5
107.5
240.9
14
Timi Zajc
Słowenia
108.5
112.0
240.0
15
Mika Schwann
Austria
106.0
112.0
237.0
16
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
110.0
111.0
236.8
17
Elias Tollinger
Austria
109.0
112.0
236.1
18
Manuel Poppinger
Austria
108.5
111.0
236.0
19
Joachim Hauer
Norwegia
109.0
112.0
234.8
20
Philipp Aschenwald
Austria
106.5
110.5
234.3
21
Aleksandr Bazhenov
Rosja
109.0
111.0
233.1
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
106.5
111.0
233.1
23
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
108.0
109.0
228.2
 
Nejc Dezman
Słowenia
108.5
108.5
228.2
25
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
106.0
107.0
226.9
26
Rok Tarman
Słowenia
109.0
108.0
226.1
27
Julian Hahn
Niemcy
106.5
105.0
221.8
28
Michael Hayboeck
Austria
107.0
106.0
221.1
29
Aleksander Zniszczoł
Polska
103.0
103.5
219.5
30
Janni Reisenauer
Austria
104.0
100.5
212.5
31
Thomas Lackner
Austria
102.5
 
105.8
32
Bartłomiej Kłusek
Polska
102.5
 
103.9
33
Tomaz Naglic
Słowenia
103.0
 
103.5
34
Felix Hoffmann
Niemcy
102.0
 
101.8
35
Luca Egloff
Szwajcaria
100.5
 
101.5
36
Casey Larson
USA
103.0
 
100.7
37
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
101.5
 
100.6
38
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
102.0
 
99.9
39
Yuken Iwasa
Japonia
100.0
 
99.8
40
Riki Kurita
Japonia
100.5
 
99.3
41
Przemysław Kantyka
Polska
101.0
 
98.3
42
Jan Ziobro
Polska
101.0
 
96.8
43
Cestmir Kozisek
Czechy
98.0
 
96.3
44
Zeno di Lenardo
Włochy
97.5
 
96.0
45
Tom Hilde
Norwegia
100.0
 
94.3
46
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
98.0
 
94.1
47
Paul Brasme
Francja
96.0
 
88.3
48
Ren Nikaido
Japonia
96.5
 
87.6
49
Tim Fuchs
Niemcy
91.5
 
82.5
50
Federico Cecon
Włochy
94.0
 
78.3
51
Damian Lasota
Czechy
89.5
 
74.6
52
AJ Brown
USA
88.0
 
71.8
53
Filip Sakala
Czechy
88.0
 
69.7
54
Vladislav Boyarintsev
Rosja
88.0
 
69.4
55
Thomas Roch Dupland
Francja
85.5
 
69.0
56
Matthew Soukup
Kanada
82.5
 
66.2
57
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
86.0
 
65.5
58
Gabriel Karlen
Szwajcaria
83.0
 
61.3
59
Giovanni Bresadola
Włochy
81.0
 
53.7
60
Nicholas Mattoon
USA
76.0
 
53.4
61
Stepan Pasichnyk
Ukraina
77.0
 
52.0
62
Yevgen Marusyak
Ukraina
76.0
 
47.8
63
Maksim Sergeev
Rosja
DSQ
 
DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich