Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)

Nieoficjalni Zwycięzcy P¦ w lotach
sezon
zawodnik
kraj
1979/1980
Per Bergerud
Norwegia
1980/1981
Alois Lipburger
Austria
1981/1982
Hubert Neuper
Austria
1982/1983
Matti Nykänen
Finlandia
1983/1984
Matti Nykänen
Finlandia
1984/1985
Ole Gunnar Fidjestoell
Norwegia
1985/1986
Andreas Felder
Austria
1986/1987
Ole Gunnar Fidjestoell
Norwegia
1987/1988
nie klasyfikowano
1988/1989
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
1989/1990
nie klasyfikowano


Zwycięzcy P¦ w lotach
sezon
zawodnik
kraj
1990/1991
Stefan Zund
Szwajcaria
1991/1992
Werner Rathmayr
Austria
1992/1993
Jaroslav Sakala
Czechy
1993/1994
Jaroslav Sakala
Czechy
1994/1995
Andreas Goldberger
Austria
1995/1996
Andreas Goldberger
Austria
1996/1997
Primoz Peterka
Słowenia
1997/1998
Sven Hannawald
Niemcy
1998/1999
Martin Schmitt
Niemcy
1999/2000
Sven Hannawald
Niemcy
2000/2001
Martin Schmitt
Niemcy
2001/2002
nie klasyfikowano


Nieoficjalni Zwycięzcy P¦ w lotach
sezon
zawodnik
kraj
2002/2003
Sven Hannawald
Niemcy
2003/2004
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
2004/2005
Andreas Widhölzl
Austria
2005/2006
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
2006/2007
Adam Małysz
Polska
2007/2008
Janne Ahonen
Finlandia


Zwycięzcy P¦ w lotach
sezon
zawodnik
kraj
2008/2009
Gregor Schlierenzauer
Austria
2009/2010
Robert Kranjec
Słowenia
2010/2011
Gregor Schlierenzauer
Austria
2011/2012
Robert Kranjec
Słowenia
2012/2013
Gregor Schlierenzauer
Austria
2013/2014
Peter Prevc
Słowenia
2014/2015
Peter Prevc
Słowenia
2015/2016
Peter Prevc
Słowenia
2016/2017
Stefan Kraft
Austria
opis należy do Skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej

Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich