Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja po konkursie: 23.09.2017, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Klemens Murańka
Polska
599
 
2
Pius Paschke
Niemcy
436
-163
3
Tilen Bartol
Słowenia
367
-232
4
Timi Zajc
Słowenia
336
-263
5
Miran Zupancic
Słowenia
322
-277
6
Daniel Huber
Austria
302
-297
7
Aleksander Zniszczoł
Polska
249
-350
8
Constantin Schmid
Niemcy
207
-392
9
Maximilian Steiner
Austria
193
-406
10
Stefan Kraft
Austria
180
-419
11
Bor Pavlovcic
Słowenia
176
-423
12
Joachim Hauer
Norwegia
161
-438
13
Andreas Schuler
Szwajcaria
160
-439
14
Thomas Lackner
Austria
146
-453
15
Ziga Jelar
Słowenia
141
-458
16
Rok Justin
Słowenia
125
-474
17
Richard Freitag
Niemcy
122
-477
18
Vincent Descombes Sevoie
Francja
110
-489
19
Alex Insam
Włochy
109
-490
20
Cestmir Kozisek
Czechy
99
-500
21
Bartłomiej Kłusek
Polska
98
-501
22
Domen Prevc
Słowenia
94
-505
23
Lukas Wagner
Niemcy
93
-506
24
Andraz Pograjc
Słowenia
90
-509
25
Nejc Dezman
Słowenia
83
-516
26
Moritz Baer
Niemcy
78
-521
27
Jan Ziobro
Polska
75
-524
28
Kevin Bickner
USA
74
-525
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
74
-525
30
Manuel Fettner
Austria
66
-533
 
Tim Fuchs
Niemcy
66
-533
32
Felix Hoffmann
Niemcy
65
-534
33
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
64
-535
34
Andreas Alamommo
Finlandia
60
-539
35
Joakim Aune
Norwegia
56
-543
36
Yuken Iwasa
Japonia
55
-544
37
Filip Sakala
Czechy
54
-545
38
Luca Roth
Niemcy
53
-546
39
Luca Egloff
Szwajcaria
52
-547
40
Philipp Aschenwald
Austria
51
-548
41
Peter Prevc
Słowenia
50
-549
42
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
45
-554
 
Tomas Vancura
Czechy
45
-554
 
Dominik Maylaender
Niemcy
45
-554
45
Tomaz Naglic
Słowenia
43
-556
46
Elias Tollinger
Austria
42
-557
 
Andreas Kofler
Austria
42
-557
 
Manuel Poppinger
Austria
42
-557
49
Przemysław Kantyka
Polska
39
-560
50
Martti Nomme
Estonia
38
-561
 
Lukas Hlava
Czechy
38
-561
 
Martin Hamann
Niemcy
38
-561
53
Mika Schwann
Austria
37
-562
54
Killian Peier
Szwajcaria
36
-563
55
Rok Tarman
Słowenia
35
-564
56
Michael Glasder
USA
34
-565
57
Bartosz Czyż
Polska
32
-567
58
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
31
-568
59
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
30
-569
60
Jakub Janda
Czechy
28
-571
61
Jonathan Learoyd
Francja
27
-572
62
Markus Rupitsch
Austria
26
-573
63
Tom Hilde
Norwegia
25
-574
 
Clemens Aigner
Austria
25
-574
65
Gregor Schlierenzauer
Austria
24
-575
 
Justin Lisso
Niemcy
24
-575
67
Paul Brasme
Francja
23
-576
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
23
-576
69
Stefan Huber
Austria
22
-577
70
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
20
-579
71
Sondre Ringen
Norwegia
18
-581
72
Oscar P. Westerheim
Norwegia
17
-582
73
Julian Hahn
Niemcy
16
-583
74
Florian Altenburger
Austria
15
-584
75
Michael Hayboeck
Austria
14
-585
 
Paweł W±sek
Polska
14
-585
77
Aljaz Osterc
Słowenia
13
-586
78
Fabian Seidl
Niemcy
12
-587
79
David Siegel
Niemcy
11
-588
80
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
10
-589
 
Robin Pedersen
Norwegia
10
-589
82
Niko Kytoesaho
Finlandia
9
-590
83
Yuya Yamada
Japonia
8
-591
 
Blaz Pavlic
Słowenia
8
-591
 
Marius Lindvik
Norwegia
8
-591
 
Vojtech Stursa
Czechy
8
-591
 
William Rhoads
USA
8
-591
88
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
-592
 
Krzysztof Miętus
Polska
7
-592
 
Richard Haukedal
Norwegia
7
-592
91
Kalle Heikkinen
Finlandia
6
-593
92
Tomofumi Naito
Japonia
5
-594
93
Tobias Birchler
Szwajcaria
4
-595
 
Juho Ojala
Finlandia
4
-595
95
Cedrik Weigel
Niemcy
2
-597
96
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
1
-598
 
Janni Reisenauer
Austria
1
-598
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
1
-598
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
1
-598

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
1884
 
2
Niemcy
Niemcy
1268
-616
3
Austria
Austria
1228
-656
4
Polska
Polska
1113
-771
5
Norwegia
Norwegia
537
-1347
6
Czechy
Czechy
272
-1612
7
Szwajcaria
Szwajcaria
252
-1632
8
Francja
Francja
160
-1724
9
USA
USA
116
-1768
10
Włochy
Włochy
109
-1775
11
Finlandia
Finlandia
86
-1798
12
Japonia
Japonia
68
-1816
13
Estonia
Estonia
38
-1846
14
Kanada
Kanada
30
-1854
15
Rosja
Rosja
23
-1861
16
Turcja
Turcja
10
-1874
17
Kazachstan
Kazachstan
1
-1883


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich