TYPER: typowanie Turnieju Czterech Skoczni otwarte - walcz w klasyfikacji konkursów TCS! »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
23.12.2014, godz. 15:15
(MP)
Kolorem wyróżniono transmisje "na żywo" z zawodów oraz premiery innych programów
Transmisje telewizyjne ze skoków narciarskich
data
godzina
stacja
transmisja
22.12.2014
00:45
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
08:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
13:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
16:00
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
23.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Klingenthal (Konkurs indywidualny, powt.)
23.12.2014
10:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
23.12.2014
15:05
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
23.12.2014
16:15
tvp1
Mistrzostwa Polski - Wisła (studio)
23.12.2014
16:30
tvp1
Mistrzostwa Polski - Wisła
23.12.2014
20:40
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
24.12.2014
08:00
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
24.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Kuusamo (Konkurs indywidualny, powt.)
24.12.2014
21:00
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn
25.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Lillehammer (._._., powt.)
25.12.2014
10:45
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
25.12.2014
13:30
eurosport2
Puchar Świata Lillehammer (._._., powt.)
25.12.2014
14:30
eurosport2
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
25.12.2014
19:30
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
26.12.2014
08:30
eurosport
Puchar Świata Klingenthal (Konkurs indywidualny, powt.)
26.12.2014
08:35
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn
26.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
26.12.2014
09:15
eurosport
Puchar Świata Kuusamo (Konkurs indywidualny, powt.)
26.12.2014
11:35
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn (seria II + Dekoracja)
26.12.2014
11:45
eurosport
Puchar Świata Lillehammer (._._., powt.)
26.12.2014
14:15
eurosport
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
26.12.2014
16:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
27.12.2014
00:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
27.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
27.12.2014
13:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
27.12.2014
14:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
27.12.2014
15:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
27.12.2014
16:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje)
27.12.2014
16:15
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - kwalifikacje (studio)
27.12.2014
16:30
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - kwalifikacje
28.12.2014
00:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
28.12.2014
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
09:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
11:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
15:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
16:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137)
28.12.2014
16:15
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - konkurs indywidualny (studio)
28.12.2014
16:30
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - konkurs indywidualny (seria I)
28.12.2014
17:45
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - konkurs indywidualny (seria II)
28.12.2014
21:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
10:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
13:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
16:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
19:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
21:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
22:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
00:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
04:45
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
15:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
17:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
23:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
00:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
31.12.2014
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
08:00
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn
31.12.2014
08:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
11:25
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn
31.12.2014
12:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
13:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje)
31.12.2014
13:45
tvp1
Turniej Czterech Skoczni. GAPA - kwalifikacje
31.12.2014
16:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
31.12.2014
19:15
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn
01.01.2015
01:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2015
04:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
10:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
12:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140)
01.01.2015
19:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2015
22:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
00:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
10:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
13:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
16:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
20:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
22:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2015
01:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
03.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
03.01.2015
09:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2015
11:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2015
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje)
03.01.2015
19:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
08:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
09:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
11:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
12:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130)
04.01.2015
22:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
04.01.2015
23:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
07:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
10:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
11:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
12:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
15:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
16:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje)
05.01.2015
22:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
06.01.2015
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
10:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
11:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
16:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140)
06.01.2015
22:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._.)
07.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
07.01.2015
09:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
07.01.2015
10:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
08.01.2015
09:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
08.01.2015
10:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
09.01.2015
00:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
02:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
09.01.2015
11:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
09.01.2015
12:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje)
09.01.2015
15:45
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
19:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
22:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
10.01.2015
00:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
10.01.2015
02:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
10.01.2015
09:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
10.01.2015
12:30
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
10.01.2015
14:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200)
10.01.2015
20:30
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
10.01.2015
22:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
08:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
10:45
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
12:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
14:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200)
11.01.2015
19:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
10:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
12:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
15:30
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
17:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
20:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
23:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2015
00:15
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2015
11:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2015
14:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2015
09:15
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2015
12:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2015
16:15
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
15.01.2015
10:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
15.01.2015
10:45
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, kwalifikacje)
15.01.2015
16:15
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, kwalifikacje, powt.)
15.01.2015
17:15
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134)
15.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
08:30
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
12:00
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
13:30
eurosport2
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
16:15
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
17:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje)
16.01.2015
19:30
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
16.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
01:45
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
17.01.2015
05:00
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
09:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
12:45
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
16:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo)
17.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
18.01.2015
05:00
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
18.01.2015
10:00
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
18.01.2015
13:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134)
18.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, powt.)
19.01.2015
11:30
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (HS 134, powt.)
19.01.2015
15:30
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, powt.)
« powrót do strony głównej
Skoki narciarskie w telewizji
Skoki narciarskie w telewizji

Skoki narciarskie w telewizji

Najbliższe zawody
23 grudnia 2014 (wtorek)
10:00
MP Wisła
wolny trening
14:00
MP Wisła
kwalifikacje
15:15
MP Wisła
konkurs indywidualny
26 grudnia 2014 (piątek)
18:00
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
27 grudnia 2014 (sobota)
09:00
CoC Engelberg
odprawa techniczna
12:00
CoC Engelberg
oficjalny trening
14:00
CoC Engelberg
konkurs indywidualny
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
16:30
TCS Oberstdorf
kwalifikacje
28 grudnia 2014 (niedziela)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który skoczek wygra TCS 2014/15?
Anders Fannemel
Anders Bardal
Rune Velta
Phillip Sjoeen
Daniel Andre Forfang
Severin Freund
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Stefan Kraft
Gregor Schlierenzauer
Thomas Diethart
Jernej Damjan
Peter Prevc
Noriaki Kasai
Daiki Ito
Roman Koudelka
Simon Ammann
Piotr Żyła
Kamil Stoch
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich