Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja po konkursie: 08.07.2017, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Klemens Murańka
Polska
200
 
2
Rok Justin
Słowenia
125
-75
3
Miran Zupancic
Słowenia
112
-88
4
Bor Pavlovcic
Słowenia
86
-114
5
Kevin Bickner
USA
74
-126
6
Felix Hoffmann
Niemcy
65
-135
7
Andraz Pograjc
Słowenia
62
-138
 
Tilen Bartol
Słowenia
62
-138
9
Timi Zajc
Słowenia
56
-144
10
Yuken Iwasa
Japonia
55
-145
11
Cestmir Kozisek
Czechy
52
-148
12
Tim Fuchs
Niemcy
50
-150
 
Constantin Schmid
Niemcy
50
-150
 
Peter Prevc
Słowenia
50
-150
15
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
41
-159
16
Martin Hamann
Niemcy
38
-162
17
Lukas Wagner
Niemcy
35
-165
18
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
30
-170
19
Przemysław Kantyka
Polska
24
-176
20
Paul Brasme
Francja
23
-177
21
Nejc Dezman
Słowenia
18
-182
22
Rok Tarman
Słowenia
16
-184
23
Tomaz Naglic
Słowenia
15
-185
24
Julian Hahn
Niemcy
12
-188
25
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
11
-189
 
Paweł W±sek
Polska
11
-189
27
Ziga Jelar
Słowenia
10
-190
 
Elias Tollinger
Austria
10
-190
 
Philipp Aschenwald
Austria
10
-190
30
William Rhoads
USA
8
-192
31
Daniel Huber
Austria
7
-193
 
Filip Sakala
Czechy
7
-193
33
Michael Glasder
USA
6
-194
34
Florian Altenburger
Austria
5
-195
35
Tobias Birchler
Szwajcaria
4
-196
36
Aleksander Zniszczoł
Polska
2
-198
37
Luca Egloff
Szwajcaria
1
-199
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
1
-199

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
613
 
2
Niemcy
Niemcy
250
-363
3
Polska
Polska
237
-376
4
USA
USA
88
-525
5
Czechy
Czechy
59
-554
6
Japonia
Japonia
55
-558
7
Norwegia
Norwegia
52
-561
8
Austria
Austria
32
-581
9
Kanada
Kanada
30
-583
10
Francja
Francja
23
-590
11
Szwajcaria
Szwajcaria
5
-608


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich