Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 2 periodzie sezonu 2017/2018
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
1
Miran Zupancic
Słowenia
48
115
337
332
106
322
0
1260
2
Clemens Aigner
Austria
0
138
383
110
560
0
25
1216
 
Daniel Huber
Austria
150
206
0
172
299
7
382
1216
4
Klemens Murańka
Polska
0
86
116
218
22
420
280
1142
5
Nejc Dezman
Słowenia
0
116
240
506
0
33
74
969
6
Pius Paschke
Niemcy
155
52
165
0
26
121
441
960
7
Tilen Bartol
Słowenia
21
77
17
100
105
62
565
947
8
Bor Pavlovcic
Słowenia
109
86
0
292
140
86
90
803
9
Stefan Huber
Austria
122
113
179
160
128
0
50
752
10
Maximilian Steiner
Austria
0
18
120
130
257
168
25
718
11
Joakim Aune
Norwegia
80
144
127
261
0
0
80
692
12
Florian Altenburger
Austria
237
0
206
155
76
5
11
690
13
Constantin Schmid
Niemcy
21
0
15
108
322
50
157
673
14
Felix Hoffmann
Niemcy
64
9
0
163
214
65
50
565
15
Timi Zajc
Słowenia
0
0
14
50
0
56
428
548
16
Jaka Hvala
Słowenia
0
0
84
338
125
0
0
547
17
Elias Tollinger
Austria
239
0
185
21
34
22
20
521
18
Sebastian Colloredo
Włochy
169
85
51
173
0
0
0
478
19
Cene Prevc
Słowenia
280
0
0
0
174
0
0
454
20
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
48
84
167
85
14
11
34
443
21
Philipp Aschenwald
Austria
110
12
227
20
0
10
63
442
22
Aleksander Zniszczoł
Polska
0
18
77
20
50
170
97
432
23
Halvor Egner Granerud
Norwegia
98
150
0
110
72
0
0
430
24
Joachim Hauer
Norwegia
0
49
0
0
12
0
361
422
25
Rok Justin
Słowenia
133
0
44
105
11
125
0
418
26
Rok Tarman
Słowenia
0
0
70
99
184
22
26
401
27
Anze Lanisek
Słowenia
0
0
360
0
0
0
0
360
28
Andreas Wank
Niemcy
0
120
230
0
0
0
0
350
29
Thomas Lackner
Austria
0
9
0
98
51
52
117
327
30
Jakub Wolny
Polska
36
25
8
100
116
0
0
285
31
Alex Insam
Włochy
0
51
79
37
0
109
0
276
32
Johann Andre Forfang
Norwegia
0
275
0
0
0
0
0
275
33
Davide Bresadola
Włochy
86
71
64
47
0
0
0
268
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
17
13
14
35
0
131
58
268
35
Martin Hamann
Niemcy
7
9
17
105
87
38
0
263
36
Jan Ziobro
Polska
183
0
0
0
0
42
33
258
 
Viktor Polasek
Czechy
22
126
0
110
0
0
0
258
38
Aljaz Osterc
Słowenia
0
180
0
20
25
0
22
247
39
Tomas Vancura
Czechy
0
0
193
0
0
45
0
238
40
Andraz Pograjc
Słowenia
102
0
0
0
0
77
58
237
41
Tom Hilde
Norwegia
180
0
0
0
0
0
56
236
42
Cestmir Kozisek
Czechy
19
27
2
21
58
70
37
234
43
Jan Matura
Czechy
0
18
0
138
62
0
0
218
44
Antti Aalto
Finlandia
55
62
0
98
0
0
0
215
45
Anze Semenic
Słowenia
214
0
0
0
0
0
0
214
46
Ziga Jelar
Słowenia
0
0
0
29
41
141
0
211
47
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
0
0
0
64
130
0
11
205
48
Julian Hahn
Niemcy
0
0
56
82
48
12
4
202
49
Vincent Descombes Sevoie
Francja
0
0
0
0
0
0
200
200
50
Richard Freitag
Niemcy
0
0
0
0
0
0
196
196
51
Moritz Baer
Niemcy
0
0
0
28
0
0
164
192
52
Matjaz Pungertar
Słowenia
0
0
80
100
0
1
0
181
53
Stefan Kraft
Austria
0
0
0
0
0
0
180
180
54
Domen Prevc
Słowenia
0
0
0
0
0
0
176
176
55
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
0
29
7
4
47
41
39
167
56
Ulrich Wohlgenannt
Austria
150
0
3
0
0
0
0
153
57
Killian Peier
Szwajcaria
0
17
82
0
0
0
51
150
58
Tim Fuchs
Niemcy
0
0
31
6
41
50
16
144
59
Lauri Asikainen
Finlandia
65
0
0
76
0
0
0
141
60
Lukas Hlava
Czechy
0
0
0
0
48
38
54
140
 
Simon Ammann
Szwajcaria
0
0
140
0
0
0
0
140
62
Filip Sakala
Czechy
0
24
41
7
3
54
0
129
63
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
52
7
0
16
22
0
31
128
64
Bartłomiej Kłusek
Polska
6
0
8
12
0
67
31
124
65
Lukas Wagner
Niemcy
0
0
0
30
0
93
0
123
66
Jakub Janda
Czechy
0
0
0
0
90
28
0
118
67
Richard Haukedal
Norwegia
28
9
16
52
0
0
12
117
68
Eetu Nousiainen
Finlandia
0
0
49
0
23
0
42
114
69
Paweł W±sek
Polska
0
0
0
25
70
14
0
109
70
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
0
0
74
0
0
30
0
104
71
Yuken Iwasa
Japonia
0
0
48
0
0
55
0
103
72
Dominik Maylaender
Niemcy
0
0
0
0
0
0
97
97
73
Artti Aigro
Estonia
0
0
0
40
0
0
54
94
74
Thomas Hofer
Austria
0
0
57
36
0
0
0
93
75
Krzysztof Biegun
Polska
76
16
0
0
0
0
0
92
76
Michael Glasder
USA
0
27
24
0
0
8
26
85
 
Marius Lindvik
Norwegia
0
0
68
0
9
0
8
85
 
Luca Egloff
Szwajcaria
0
10
10
13
0
52
0
85
79
Gabriel Karlen
Szwajcaria
0
21
21
12
28
0
2
84
80
Johannes Schubert
Niemcy
0
4
0
24
54
0
0
82
81
Fabian Seidl
Niemcy
0
0
34
16
0
0
30
80
82
Janni Reisenauer
Austria
54
19
0
0
0
0
1
74
 
Kevin Bickner
USA
0
0
0
0
0
74
0
74
84
Janne Korhonen
Finlandia
1
0
3
55
13
0
0
72
85
Luca Roth
Niemcy
0
0
0
0
0
53
15
68
 
Justin Lisso
Niemcy
0
6
0
0
0
24
38
68
87
Ilmir Hazetdinov
Rosja
0
8
0
0
58
0
0
66
 
Manuel Fettner
Austria
0
0
0
0
0
0
66
66
89
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
0
0
0
0
0
56
8
64
90
Naoki Nakamura
Japonia
0
0
61
0
0
0
0
61
 
Egor Usachev
Rosja
0
0
0
61
0
0
0
61
 
David Siegel
Niemcy
0
0
0
0
0
0
61
61
93
Andreas Alamommo
Finlandia
0
0
0
0
0
60
0
60
 
Ville Larinto
Finlandia
0
60
0
0
0
0
0
60
95
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
56
3
0
0
0
0
0
59
 
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
5
0
0
44
0
0
10
59
97
Markus Eisenbichler
Niemcy
0
0
0
0
0
0
58
58
98
Sebastian Bradatsch
Niemcy
0
2
40
13
0
0
0
55
99
Dimitry Vassiliev
Rosja
0
0
0
0
30
0
24
54
 
Denis Kornilov
Rosja
0
0
0
0
54
0
0
54
101
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
0
25
27
0
0
0
0
52
102
Peter Prevc
Słowenia
0
0
0
0
0
50
0
50
 
Przemysław Kantyka
Polska
0
0
0
0
0
32
18
50
104
Aleksandr Bazhenov
Rosja
3
0
13
0
5
12
16
49
105
Thomas Roch Dupland
Francja
1
1
0
45
0
0
0
47
106
Markus Rupitsch
Austria
0
0
0
0
0
0
46
46
107
Tomaz Naglic
Słowenia
0
0
0
0
0
43
0
43
 
Marinus Kraus
Niemcy
38
5
0
0
0
0
0
43
109
Andreas Kofler
Austria
0
0
0
0
0
0
42
42
 
Stanisław Biela
Polska
24
0
0
0
18
0
0
42
 
Junshiro Kobayashi
Japonia
0
0
42
0
0
0
0
42
 
Manuel Poppinger
Austria
0
0
0
0
0
0
42
42
113
Niko Kytoesaho
Finlandia
8
0
0
0
0
0
33
41
 
Seou Choi
Korea Pd.
0
0
0
0
41
0
0
41
115
Mika Schwann
Austria
0
0
0
0
0
9
31
40
116
Jonathan Learoyd
Francja
0
0
0
0
0
27
11
38
 
Martti Nomme
Estonia
0
0
0
0
0
38
0
38
118
Mikhail Maksimochkin
Rosja
0
5
7
11
14
0
0
37
119
William Rhoads
USA
0
0
28
0
0
8
0
36
120
Kenshiro Ito
Japonia
0
0
35
0
0
0
0
35
121
Bartosz Czyż
Polska
0
0
0
0
0
32
0
32
 
Paul Brasme
Francja
0
7
0
0
2
23
0
32
123
Sondre Ringen
Norwegia
0
0
0
0
13
18
0
31
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
0
0
0
31
0
0
0
31
 
Oscar P. Westerheim
Norwegia
0
0
0
0
14
17
0
31
 
Federico Cecon
Włochy
0
0
0
31
0
0
0
31
127
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
0
0
0
30
0
0
0
30
 
Sebastian Rombach
Niemcy
0
0
0
23
7
0
0
30
129
Yukiya Sato
Japonia
0
0
29
0
0
0
0
29
130
Ayberk Demir
Turcja
0
0
0
25
0
0
0
25
131
Nicholas Mattoon
USA
0
0
0
24
0
0
0
24
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
0
0
0
0
0
0
24
24
133
Tobias Birchler
Szwajcaria
6
0
0
2
11
4
0
23
134
Nikita Sykchin
Rosja
0
0
0
22
0
0
0
22
 
Elias Vaenskae
Finlandia
10
0
12
0
0
0
0
22
136
Kalle Heikkinen
Finlandia
14
0
0
0
0
0
7
21
137
Roberto Dellasega
Włochy
0
0
0
20
0
0
0
20
 
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
0
0
0
0
0
0
20
20
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
4
0
0
0
16
0
0
20
140
Muhammet Ali Bedir
Turcja
0
0
0
19
0
0
0
19
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
0
0
0
19
0
0
0
19
 
Alexey Korolev
Kazachstan
0
0
0
19
0
0
0
19
 
Vojtech Stursa
Czechy
0
0
0
0
11
8
0
19
144
Masamitsu Ito
Japonia
0
0
18
0
0
0
0
18
145
Andrzej Stękała
Polska
0
0
16
0
0
0
0
16
 
Tine Bogataj
Słowenia
0
16
0
0
0
0
0
16
147
Alexey Romashov
Rosja
0
0
15
0
0
0
0
15
 
Kevin Maltsev
Estonia
0
0
0
14
1
0
0
15
 
Jan Kus
Słowenia
0
0
0
0
0
0
15
15
150
Anze Lavtizar
Słowenia
0
0
0
0
0
0
14
14
 
Juho Ojala
Finlandia
0
0
0
0
0
0
14
14
 
Michael Hayboeck
Austria
0
0
0
0
0
0
14
14
153
Sho Suzuki
Japonia
0
0
13
0
0
0
0
13
 
Robin Pedersen
Norwegia
0
0
0
0
3
0
10
13
155
Jarkko Määttä
Finlandia
0
0
0
0
0
0
11
11
 
Alexander Sardyko
Rosja
0
0
0
0
11
0
0
11
157
Casey Larson
USA
0
7
0
3
0
0
0
10
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
0
0
10
0
0
0
0
10
159
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
0
0
5
3
0
0
1
9
 
Artem Utev
Rosja
0
0
0
9
0
0
0
9
161
Dominik Kastelik
Polska
0
0
8
0
0
0
0
8
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
0
8
0
0
0
0
0
8
 
Blaz Pavlic
Słowenia
0
0
0
0
0
0
8
8
 
Yuya Yamada
Japonia
0
0
0
0
0
0
8
8
 
Samet Karta
Turcja
0
0
0
8
0
0
0
8
166
Krzysztof Miętus
Polska
0
0
0
0
0
7
0
7
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
0
0
0
0
0
0
7
7
 
Muhammed Munir Gungen
Turcja
0
0
0
7
0
0
0
7
 
Frans Taehkaevuori
Finlandia
0
0
0
0
0
0
7
7
170
AJ Brown
USA
0
3
0
3
0
0
0
6
 
Mikhail Nazarov
Rosja
0
0
0
0
6
0
0
6
172
Joshua Maurer
Kanada
0
0
5
0
0
0
0
5
 
Tomofumi Naito
Japonia
0
0
0
0
0
0
5
5
174
Sergey Tkachenko
Kazachstan
1
0
0
0
0
0
3
4
175
Paul Winter
Niemcy
0
0
3
0
0
0
0
3
176
Cedrik Weigel
Niemcy
0
0
0
0
0
2
0
2
177
Marat Zhaparov
Kazachstan
0
0
0
0
0
1
0
1
 
Vadim Shishkin
Rosja
0
0
0
0
1
0
0
1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich