Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2017
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Zwycięzcy TCS
sezon
zawodnik
 
kraj
1953
Sepp Bradl
 
Austria
1953/1954
Olav Bjørnstad
 
Norwegia
1954/1955
Hemmo Silvenoinen
 
Norwegia
1955/1956
Nikolaj Kameński
 
ZSRR
1956/1957
Pentti Uotinen
 
Finlandia
1957/1958
Helmuth Recknagel
 
NRD
1958/1959
Helmuth Recknagel
 
NRD
1959/1960
Max Bolkard
 
NRD
1960/1961
Helmuth Recknagel
 
NRD
1961/1962
Eino Kirjonen
 
Finlandia
1962/1963
Toralf Engan
 
Norwegia
1963/1964
Veikko Kankkonen
 
Finlandia
1964/1965
Torgeir Brandtzaeg
 
Norwegia
1965/1966
Veikko Kankkonen
 
Finlandia
1966/1967
Bjørn Wirkola
 
Norwegia
1967/1968
Bjørn Wirkola
 
Norwegia
1968/1969
Bjørn Wirkola
 
Norwegia
1969/1970
Horst Queck
 
NRD
1970/1971
Jiri Raska
 
Czechosłowacja
1971/1972
Ingolf Mork
 
Norwegia
1972/1973
Rainer Schmidt
 
NRD
1973/1974
Hans-Georg Aschenbach
 
NRD
1974/1975
Willi Pürstl
 
Austria
1975/1976
Jochen Danneberg
 
NRD
1976/1977
Jochen Danneberg
 
NRD
1977/1978
Kari Ylianttila
 
Finlandia
1978/1979
Pentti Kokkonen
 
Finlandia
1979/1980
Hubert Neuper
 
Austria
1980/1981
Hubert Neuper
 
Austria
1981/1982
Manfred Deckert
 
RFN
1982/1983
Matti Nykänen
 
Finlandia
1983/1984
Jens Weissflog
 
NRD
1984/1985
Jens Weissflog
 
NRD
1985/1986
Ernst Vettori
 
Austria
1986/1987
Ernst Vettori
 
Austria
1987/1988
Matti Nykänen
 
Finlandia
1988/1989
Risto Laakkonen
 
Finlandia
1989/1990
Dieter Thoma
 
Niemcy
1990/1991
Jens Weissflog
 
Niemcy
1991/1992
Toni Nieminen
 
Finlandia
1992/1993
Andreas Goldberger
 
Austria
1993/1994
Espen Bredesen
 
Norwegia
1994/1995
Andreas Goldberger
 
Austria
1995/1996
Jens Weissflog
 
Niemcy
1996/1997
Primoz Peterka
 
Słowenia
1997/1998
Kazuyoshi Funaki
 
Japonia
1998/1999
Janne Ahonen
 
Finlandia
1999/2000
Andreas Widhölzl
 
Austria
2000/2001
Adam Małysz
 
Polska
2001/2002
Sven Hannawald
 
Niemcy
2002/2003
Janne Ahonen
 
Finlandia
2003/2004
Sigurd Pettersen
 
Norwegia
2004/2005
Janne Ahonen
 
Finlandia
2005/2006
Janne Ahonen, Jakub Janda
Finlandia
Czechy
2006/2007
Anders Jacobsen
 
Norwegia
2007/2008
Janne Ahonen
 
Finlandia
2008/2009
Wolfgang Loitzl
 
Austria
2009/2010
Andreas Kofler
 
Austria
2010/2011
Thomas Morgenstern
 
Austria
2011/2012
Gregor Schlierenzauer
 
Austria
2012/2013
Gregor Schlierenzauer
 
Austria
2013/2014
Thomas Diethart
 
Austria
2014/2015
Stefan Kraft
 
Austria
2015/2016
Peter Prevc
 
Słowenia
2016/2017
Kamil Stoch
 
Polska
opis turnieju należy do Skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej

Najbliższe zawody
13 lipca 2017 (czwartek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
14 lipca 2017 (pi±tek)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs drużynowy
15 lipca 2017 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs indywidualny
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto dla Ciebie był bohaterem sezonu?
Stefan Kraft
Kamil Stoch
Maciej Kot
Polska reprezentacja
Domen Prevc
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Vincent Descombes Sevoie
Kevin Bickner
kto¶ inny
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich