Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
01.10.2017 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Tilen Bartol
Słowenia
146.0
145.0
308.0
2
Timi Zajc
Słowenia
138.5
143.0
289.6
3
Joachim Hauer
Norwegia
133.5
137.0
270.3
4
Vincent Descombes Sevoie
Francja
136.0
136.0
266.1
5
Richard Freitag
Niemcy
138.5
133.0
263.3
6
Artti Aigro
Estonia
137.0
134.5
257.7
7
Eetu Nousiainen
Finlandia
132.5
143.5
256.6
8
Lukas Hlava
Czechy
133.5
131.0
255.7
9
Klemens Murańka
Polska
135.0
130.5
254.3
10
Felix Hoffmann
Niemcy
134.5
139.0
253.5
11
David Siegel
Niemcy
133.0
137.5
252.8
12
Markus Eisenbichler
Niemcy
132.5
138.0
252.4
 
Domen Prevc
Słowenia
133.5
137.0
252.4
14
Justin Lisso
Niemcy
133.0
134.0
250.6
15
Daniel Huber
Austria
133.0
126.0
249.6
16
Thomas Lackner
Austria
134.5
132.5
247.8
17
Dimitry Vassiliev
Rosja
128.5
135.5
247.7
18
Rok Tarman
Słowenia
131.0
133.5
247.0
19
Stefan Huber
Austria
134.0
130.5
246.9
20
Jonathan Learoyd
Francja
133.0
133.0
244.6
 
Jarkko Määttä
Finlandia
133.0
134.0
244.6
22
Nejc Dezman
Słowenia
130.0
129.5
241.2
23
Joakim Aune
Norwegia
133.0
131.0
241.1
24
Jan Kus
Słowenia
127.5
130.0
239.8
25
Tom Hilde
Norwegia
128.0
130.5
238.8
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
130.5
128.5
237.9
27
Moritz Baer
Niemcy
131.5
126.5
234.9
28
Luca Roth
Niemcy
134.0
117.0
232.2
29
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
128.0
125.5
231.1
30
Aleksandr Bazhenov
Rosja
132.0
122.5
226.8
31
Bartłomiej Kłusek
Polska
127.5
 
116.4
32
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
128.5
 
115.7
33
Andraz Pograjc
Słowenia
128.0
 
115.6
34
Martti Nomme
Estonia
129.5
 
115.4
35
Fabian Seidl
Niemcy
131.5
 
115.0
 
Marinus Kraus
Niemcy
129.5
 
115.0
37
Lauri Asikainen
Finlandia
128.0
 
114.6
38
Ulrich Wohlgenannt
Austria
127.0
 
113.0
39
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
125.5
 
112.8
40
Richard Haukedal
Norwegia
127.5
 
112.5
41
Johannes Schubert
Niemcy
126.5
 
111.5
42
Dominik Maylaender
Niemcy
126.0
 
111.3
43
Przemysław Kantyka
Polska
124.5
 
110.7
44
Tim Fuchs
Niemcy
126.0
 
110.4
45
Marius Lindvik
Norwegia
124.0
 
110.0
46
Paweł W±sek
Polska
125.5
 
109.8
47
Julian Hahn
Niemcy
125.0
 
108.4
48
Cestmir Kozisek
Czechy
125.0
 
108.2
49
Tomofumi Naito
Japonia
124.5
 
106.5
50
Minato Mabuchi
Japonia
123.5
 
105.6
51
Janni Reisenauer
Austria
123.0
 
104.8
52
Gabriel Karlen
Szwajcaria
121.5
 
103.8
53
Yuya Yamada
Japonia
120.5
 
102.8
54
Eduard Torok
Rumunia
122.5
 
102.7
55
Filip Sakala
Czechy
122.5
 
102.3
56
Joshua Maurer
Kanada
121.5
 
102.0
57
Florian Altenburger
Austria
121.0
 
101.4
58
Matthew Soukup
Kanada
120.5
 
100.3
59
Dominik Peter
Szwajcaria
120.5
 
99.5
60
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
119.5
 
97.2
61
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
118.0
 
96.1
62
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
118.0
 
95.6
63
Zeno di Lenardo
Włochy
119.0
 
95.3
64
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
117.0
 
91.9
65
AJ Brown
USA
114.0
 
89.4
66
Roberto Dellasega
Włochy
115.0
 
88.5
67
Casey Larson
USA
113.0
 
87.8
68
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
113.5
 
87.7
69
Thomas Roch Dupland
Francja
114.0
 
87.4
70
Nikolay Karpenko
Kazachstan
114.0
 
86.9
71
Yevgen Marusyak
Ukraina
113.5
 
85.3
72
Kevin Maltsev
Estonia
113.5
 
85.2
73
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
110.5
 
81.8
74
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
109.0
 
77.5
75
Stepan Pasichnyk
Ukraina
108.0
 
73.5
76
Nicholas Mattoon
USA
105.0
 
70.9
77
Muhammet Ali Bedir
Turcja
104.5
 
68.3
78
Federico Cecon
Włochy
104.0
 
67.9
79
Kenta Takehana
Japonia
101.0
 
62.1
80
Ilya Kratov
Kazachstan
115.0
 
DSQ
81
Damian Lasota
Czechy
118.0
 
DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich