Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
9
10
13
14
17
20
21
22
23
27
28
luty 2017
Najbliższe zawody
26.02.2017, godz. 12:00
Kranj HS-105
(Alpen Cup)
Oto lista zawodniczek, które aktualnie posiadaj± prawo startu w konkursach Pucharu Kontynentalnego.

W konkursach Pucharu Kontynentalnego maj± prawo startować zawodniczki, które:
  • punktowały dotychczas w Pucharze ¦wiata, Letniej Grand Prix lub Pucharze Kontynentalnym (dożywotnie prawo startu w PK);
  • punktowały w aktualnym lub poprzednim sezonie FIS Cup.
Poniższa lista uwzględnia wył±cznie zawodniczki aktywne. W przypadku w±tpliwo¶ci, czy dana zawodniczka definitywnie zakończyła karierę (np. jest jeszcze młoda i może powrócić; startuje w lokalnych zawodach), zakładamy, że jest aktywna.
Austria
Linda Grabner
Austria
Chiara Hoelzl
Austria
Julia Huber
Austria
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
Marita Kramer
Austria
Sara Kramer
Austria
Sophie Mair
Austria
Timna Moser
Austria
Eva Pinkelnig
Austria
Claudia Purker
Austria
Elisabeth Raudaschl
Austria
Sonja Schoitsch
Austria
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
Chiny
Xinyue Chang
Chiny
Linlin Cui
Chiny
Cheng Ji
Chiny
Xueyao Li
Chiny
Qi Liu
Chiny
Tong Ma
Chiny
Yanyan Zhou
Chiny
Czechy
Barbora Blazkova
Czechy
Michaela Dolezelova
Czechy
Karolina Indrackova
Czechy
Marta Krepelkova
Czechy
Jana Mrakotova
Czechy
Zdenka Pesatova
Czechy
Veronika Ptackova
Czechy
Vladena Pustkova
Czechy
Michaela Rajnochova
Czechy
Estonia
Annemarii Bendi
Estonia
Finlandia
Susanna Forsstroem
Finlandia
Noora Heikkinen
Finlandia
Julia Kykkänen
Finlandia
Jenny Rautionaho
Finlandia
Sanni Tuomisto
Finlandia
Francja
Oceane Avocat Gros
Francja
Julia Clair
Francja
Romane Dieu
Francja
Lea Lemare
Francja
Coline Mattel
Francja
Lucile Morat
Francja
Oceane Paillard
Francja
Japonia
Misa Fueki
Japonia
Yurika Hirayama
Japonia
Ayaka Igarashi
Japonia
Yuki Ito
Japonia
Kaori Iwabuchi
Japonia
Haruka Iwasa
Japonia
Yuka Kobayashi
Japonia
Jun Maruyama
Japonia
Nozomi Maruyama
Japonia
Aki Matsuhashi
Japonia
Kaede Narita
Japonia
Shihori Oi
Japonia
Natsuka Sawaya
Japonia
Fumika Segawa
Japonia
Rio Seto
Japonia
Yuka Seto
Japonia
Misaki Shigeno
Japonia
Sara Takanashi
Japonia
Ayuka Takeda
Japonia
Minami Watanabe
Japonia
Ayumi Watase
Japonia
Yurina Yamada
Japonia
Mizuki Yamaguchi
Japonia
Kanada
Natasha Bodnarchuk
Kanada
Natalie Eilers
Kanada
Eleora Hamming
Kanada
Taylor Henrich
Kanada
Nicole Maurer
Kanada
Jasmine Sepandj
Kanada
Abigail Strate
Kanada
Atsuko Tanaka
Kanada
Kazachstan
Dayana Akhmetvaliyeva
Kazachstan
Dayana Pekha
Kazachstan
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
Korea Pd.
Guy-Lim Park
Korea Pd.
Łotwa
Sarlote Skele
Łotwa
Niemcy
Katharina Althaus
Niemcy
Gianina Ernst
Niemcy
Selina Freitag
Niemcy
Luisa Goerlich
Niemcy
Sophia Goerlich
Niemcy
Ulrike Graessler
Niemcy
Nicole Hauer
Niemcy
Pauline Hessler
Niemcy
Henriette Kraus
Niemcy
Arantxa Lancho
Niemcy
Josephin Laue
Niemcy
Agnes Reisch
Niemcy
Anna Rupprecht
Niemcy
Juliane Seyfarth
Niemcy
Ramona Straub
Niemcy
Carina Vogt
Niemcy
Svenja Wuerth
Niemcy
Veronika Zobel
Niemcy
Norwegia
Astrid Louise Baarset
Norwegia
Tonje Bakke
Norwegia
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
Line Jahr
Norwegia
Thea Sofie Kleven
Norwegia
Mari Leinan Lund
Norwegia
Maren Lundby
Norwegia
Sara Meloe
Norwegia
Hanna Midtsundstad
Norwegia
Anniken Mork
Norwegia
Thea Oeihaugen
Norwegia
Silje Opseth
Norwegia
Karoline Roestad
Norwegia
Karoline Bjerke Skatvedt
Norwegia
Marte Pauline Skinnes
Norwegia
Silje Sprakehaug
Norwegia
Anna Odine Stroem
Norwegia
Polska
Kamila Karpiel
Polska
Joanna Kil
Polska
Katarzyna Pałasz
Polska
Magdalena Pałasz
Polska
Kinga Rajda
Polska
Joanna Szwab
Polska
Anna Twardosz
Polska
Rosja
Liubov Alchikova
Rosja
Maria Aleksandrova
Rosja
Irina Avvakumova
Rosja
Anastasiya Barannikova
Rosja
Aleksandra Barantceva
Rosja
Alina Bobrakova
Rosja
Daria Grushina
Rosja
Lidiia Iakovleva
Rosja
Mariia Iakovleva
Rosja
Ksenia Kablukova
Rosja
Alexandra Kustova
Rosja
Liia Makhinia
Rosja
Stefaniya Nadymova
Rosja
Glafira Noskova
Rosja
Adelya Rashitova
Rosja
Natalia Solovyeva
Rosja
Alena Sutiagina
Rosja
Sofia Tikhonova
Rosja
Anastasia Veshchikova
Rosja
Anna Zhukova
Rosja
Maria Zotova
Rosja
Rumunia
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
Bianca Elena Stefanuta
Rumunia
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
Słowacja
Viktoria Sidlova
Słowacja
Słowenia
Ursa Bogataj
Słowenia
Jerneja Brecl
Słowenia
Anja Javorsek
Słowenia
Barbara Klinec
Słowenia
Ema Klinec
Słowenia
Katra Komar
Słowenia
Nika Kriznar
Słowenia
Eva Logar
Słowenia
Katja Pozun
Słowenia
Spela Rogelj
Słowenia
Anita Seretinek
Słowenia
Julija Srsen
Słowenia
Agata Stare
Słowenia
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
Maja Vtic
Słowenia
Szwajcaria
Charlotte Suter
Szwajcaria
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
Szwecja
Matilda Gundersson
Szwecja
Julia Lundberg
Szwecja
Astrid Moberg
Szwecja
Jonna Mohlen
Szwecja
Frida Westman
Szwecja
Ukraina
Khrystyna Droniak
Ukraina
USA
Emilee Anderson
USA
Gabriella Armstrong
USA
Nita Englund
USA
Tara Geraghty-Moats
USA
Sarah Hendrickson
USA
Anna Hoffmann
USA
Mollie Immens
USA
Cara Larson
USA
Nina Lussi
USA
Samantha Macuga
USA
Sophia Nester
USA
Abby Ringquist
USA
Logan Sankey
USA
Węgry
Virag Voros
Węgry
Włochy
Roberta D Agostina
Włochy
Veronica Gianmoena
Włochy
Evelyn Insam
Włochy
Lara Malsiner
Włochy
Manuela Malsiner
Włochy
Elena Runggaldier
Włochy
« powrót do strony głównej
Zawodniczki z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Zawodniczki z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Najbliższe zawody
26 lutego 2017 (niedziela)
11:00
Alpen Cup Kranj
seria próbna
12:00
Alpen Cup Kranj
konkurs ind.
15:30
M¦ Lahti
seria próbna mix
16:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
16:30
M¦ Lahti
konkurs mix
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs indywidualny
27 lutego 2017 (poniedziałek)
16:00
M¦ Lahti
oficjalny trening M
28 lutego 2017 (wtorek)
16:00
M¦ Lahti
oficjalny trening M
18:00
M¦ Lahti
odprawa techniczna M
1 marca 2017 (¶roda)
15:00
M¦ Lahti
oficjalny trening M
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto zdobędzie tytuł M¦ w Lahti?
Kamil Stoch
Daniel Andre Tande
Stefan Kraft
Domen Prevc
Maciej Kot
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Piotr Żyła
Gregor Schlierenzauer
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Manuel Fettner
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich