Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 16.09.2017, Trondheim K-124
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Klemens Murańka
Polska
522
 
2
Miran Zupancic
Słowenia
322
-200
3
Pius Paschke
Niemcy
300
-222
4
Tilen Bartol
Słowenia
247
-275
5
Daniel Huber
Austria
202
-320
6
Aleksander Zniszczoł
Polska
199
-323
7
Stefan Kraft
Austria
180
-342
8
Maximilian Steiner
Austria
179
-343
9
Timi Zajc
Słowenia
156
-366
10
Constantin Schmid
Niemcy
147
-375
11
Bor Pavlovcic
Słowenia
144
-378
12
Ziga Jelar
Słowenia
141
-381
13
Andreas Schuler
Szwajcaria
131
-391
14
Rok Justin
Słowenia
125
-397
15
Thomas Lackner
Austria
124
-398
16
Vincent Descombes Sevoie
Francja
110
-412
17
Alex Insam
Włochy
109
-413
18
Lukas Wagner
Niemcy
93
-429
19
Bartłomiej Kłusek
Polska
86
-436
20
Cestmir Kozisek
Czechy
84
-438
21
Nejc Dezman
Słowenia
83
-439
22
Richard Freitag
Niemcy
82
-440
23
Andraz Pograjc
Słowenia
80
-442
24
Domen Prevc
Słowenia
74
-448
 
Kevin Bickner
USA
74
-448
26
Joachim Hauer
Norwegia
72
-450
27
Manuel Fettner
Austria
66
-456
28
Felix Hoffmann
Niemcy
65
-457
29
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
64
-458
30
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
61
-461
31
Andreas Alamommo
Finlandia
60
-462
32
Yuken Iwasa
Japonia
55
-467
33
Filip Sakala
Czechy
54
-468
34
Luca Roth
Niemcy
53
-469
35
Luca Egloff
Szwajcaria
52
-470
36
Peter Prevc
Słowenia
50
-472
 
Tim Fuchs
Niemcy
50
-472
38
Moritz Baer
Niemcy
48
-474
39
Joakim Aune
Norwegia
45
-477
 
Tomas Vancura
Czechy
45
-477
41
Tomaz Naglic
Słowenia
43
-479
42
Jan Ziobro
Polska
42
-480
 
Manuel Poppinger
Austria
42
-480
 
Elias Tollinger
Austria
42
-480
45
Andreas Kofler
Austria
39
-483
46
Lukas Hlava
Czechy
38
-484
 
Martin Hamann
Niemcy
38
-484
 
Martti Nomme
Estonia
38
-484
49
Philipp Aschenwald
Austria
36
-486
50
Mika Schwann
Austria
34
-488
 
Michael Glasder
USA
34
-488
52
Rok Tarman
Słowenia
33
-489
53
Bartosz Czyż
Polska
32
-490
 
Przemysław Kantyka
Polska
32
-490
55
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
31
-491
56
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
30
-492
57
Jakub Janda
Czechy
28
-494
58
Jonathan Learoyd
Francja
27
-495
59
Justin Lisso
Niemcy
24
-498
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
24
-498
61
Aleksandr Bazhenov
Rosja
23
-499
 
Paul Brasme
Francja
23
-499
63
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
21
-501
64
Sondre Ringen
Norwegia
18
-504
65
Oscar P. Westerheim
Norwegia
17
-505
66
Clemens Aigner
Austria
16
-506
 
Julian Hahn
Niemcy
16
-506
68
Paweł W±sek
Polska
14
-508
 
Michael Hayboeck
Austria
14
-508
70
Florian Altenburger
Austria
11
-511
71
Robin Pedersen
Norwegia
10
-512
72
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
9
-513
73
Vojtech Stursa
Czechy
8
-514
 
William Rhoads
USA
8
-514
75
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
-515
 
Krzysztof Miętus
Polska
7
-515
77
Tobias Birchler
Szwajcaria
4
-518
78
Tom Hilde
Norwegia
3
-519
79
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
2
-520
 
Cedrik Weigel
Niemcy
2
-520
81
Marat Zhaparov
Kazachstan
1
-521
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
1
-521
 
Janni Reisenauer
Austria
1
-521

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
1499
 
2
Austria
Austria
1010
-489
3
Polska
Polska
934
-565
4
Niemcy
Niemcy
918
-581
5
Norwegia
Norwegia
344
-1155
6
Czechy
Czechy
257
-1242
7
Szwajcaria
Szwajcaria
187
-1312
8
Francja
Francja
160
-1339
9
USA
USA
116
-1383
10
Włochy
Włochy
109
-1390
11
Finlandia
Finlandia
67
-1432
12
Japonia
Japonia
55
-1444
13
Estonia
Estonia
38
-1461
14
Kanada
Kanada
30
-1469
15
Rosja
Rosja
23
-1476
16
Turcja
Turcja
9
-1490
17
Kazachstan
Kazachstan
1
-1498


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich