Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
19.08.2017 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Miran Zupancic
Słowenia
127.0
130.5
279.9
2
Klemens Murańka
Polska
128.0
130.5
278.7
3
Alex Insam
Włochy
129.5
128.0
273.8
4
Aleksander Zniszczoł
Polska
128.5
127.0
272.6
5
Ziga Jelar
Słowenia
126.5
127.0
270.9
6
Andreas Schuler
Szwajcaria
125.5
125.0
268.0
7
Pius Paschke
Niemcy
126.0
125.0
266.1
8
Maximilian Steiner
Austria
128.0
128.0
265.8
9
Luca Egloff
Szwajcaria
123.5
125.5
264.0
10
Filip Sakala
Czechy
125.5
122.5
263.0
11
Justin Lisso
Niemcy
128.0
126.5
262.0
12
Luca Roth
Niemcy
125.5
122.5
259.9
13
Jan Ziobro
Polska
123.5
121.5
257.2
14
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
123.0
124.0
256.9
15
Andreas Alamommo
Finlandia
118.5
126.0
256.5
16
Bartłomiej Kłusek
Polska
126.0
121.0
255.9
17
Lukas Hlava
Czechy
123.0
121.5
255.3
18
Thomas Lackner
Austria
121.0
123.5
252.8
19
Jonathan Learoyd
Francja
131.5
122.0
252.1
20
Andraz Pograjc
Słowenia
122.5
124.5
252.0
21
Bartosz Czyż
Polska
119.5
122.0
251.5
22
Jakub Janda
Czechy
122.0
120.5
251.1
23
Przemysław Kantyka
Polska
122.0
121.0
249.5
24
Martti Nomme
Estonia
121.5
124.5
247.7
25
Nejc Dezman
Słowenia
122.5
124.0
246.8
26
Tomaz Naglic
Słowenia
121.5
119.0
245.4
27
Aleksandr Bazhenov
Rosja
120.0
120.5
243.5
28
Paweł W±sek
Polska
118.0
121.0
240.2
29
Cedrik Weigel
Niemcy
125.5
118.0
237.8
30
Krzysztof Miętus
Polska
120.0
118.5
237.0
31
Sergey Tkachenko
Kazachstan
122.0
 
121.7
32
Maximilian Schmalnauer
Austria
125.5
 
121.5
33
Clemens Leitner
Austria
123.0
 
120.9
34
Eetu Nousiainen
Finlandia
124.5
 
120.3
 
Oscar P. Westerheim
Norwegia
118.0
 
120.3
36
Rok Tarman
Słowenia
116.5
 
120.2
37
Mika Schwann
Austria
121.0
 
120.0
38
Elias Tollinger
Austria
116.0
 
119.3
39
Matthew Soukup
Kanada
121.0
 
118.1
40
Roberto Dellasega
Włochy
123.5
 
117.6
41
Sondre Ringen
Norwegia
115.0
 
117.3
42
Joshua Maurer
Kanada
123.0
 
116.8
43
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
124.0
 
116.2
 
Cestmir Kozisek
Czechy
119.0
 
116.2
45
Michael Glasder
USA
115.5
 
115.6
46
Krzysztof Biegun
Polska
120.5
 
112.4
47
Casey Larson
USA
116.0
 
111.3
48
Adrian Sell
Niemcy
120.5
 
111.2
49
Stanisław Biela
Polska
119.5
 
109.8
50
Mikhail Maksimochkin
Rosja
119.5
 
109.3
51
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
115.0
 
108.5
52
Paul Brasme
Francja
111.5
 
107.6
53
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
117.0
 
105.9
 
Frantisek Holik
Czechy
117.0
 
105.9
55
Brian Wallace
USA
115.0
 
105.4
56
Philipp Raimund
Niemcy
115.5
 
103.8
57
Nikolay Karpenko
Kazachstan
112.0
 
101.8
58
Thomas Roch Dupland
Francja
111.5
 
99.9
59
Pascal Kaelin
Szwajcaria
110.5
 
97.8
60
Federico Cecon
Włochy
114.0
 
97.6
61
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
109.0
 
96.2
62
Heung Chul Choi
Korea Pd.
110.5
 
95.5
63
Artti Aigro
Estonia
112.0
 
95.4
64
Seou Choi
Korea Pd.
111.5
 
94.2
65
Taavi Pappel
Estonia
108.5
 
94.1
66
Matias Braathen
Norwegia
105.0
 
93.2
67
Stepan Pasichnyk
Ukraina
102.5
 
86.1
68
Maksim Sergeev
Rosja
98.5
 
84.1
69
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
101.0
 
77.1
70
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
95.0
 
71.1
71
Yevgen Marusyak
Ukraina
98.5
 
68.1
72
Frans Taehkaevuori
Finlandia
123.0
 
DSQ
73
Lukas Wagner
Niemcy
125.5
 
DSQ
74
Blaz Pavlic
Słowenia
122.0
 
DSQ
75
Łukasz Bukowski
Polska
109.5
 
DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich