Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
20.08.2017 - Frenstat (Czechy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Maximilian Steiner
Austria
101.0
99.0
245.4
2
Andreas Schuler
Szwajcaria
99.5
103.0
244.1
3
Klemens Murańka
Polska
99.0
98.0
240.3
4
Miran Zupancic
Słowenia
97.0
102.0
237.8
5
Tomas Vancura
Czechy
97.5
97.0
237.4
6
Pius Paschke
Niemcy
98.0
99.0
235.9
7
Ziga Jelar
Słowenia
98.5
95.5
235.8
8
Thomas Lackner
Austria
96.0
99.0
234.7
9
Andreas Alamommo
Finlandia
96.5
99.5
233.8
10
Lukas Wagner
Niemcy
98.0
96.0
231.4
11
Lukas Hlava
Czechy
100.0
96.0
231.3
12
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
96.0
99.0
231.2
13
Alex Insam
Włochy
98.0
96.5
230.8
14
Aleksander Zniszczoł
Polska
97.5
97.5
228.6
 
Jakub Janda
Czechy
98.0
98.5
228.6
16
Jonathan Learoyd
Francja
99.0
95.5
227.3
17
Oscar P. Westerheim
Norwegia
97.0
93.0
226.7
18
Cestmir Kozisek
Czechy
96.0
97.0
226.2
19
Bartłomiej Kłusek
Polska
93.0
99.5
224.6
20
Luca Egloff
Szwajcaria
95.0
92.0
223.1
21
Tomaz Naglic
Słowenia
95.0
92.0
219.5
22
Mika Schwann
Austria
94.0
94.0
219.3
23
Vojtech Stursa
Czechy
95.0
92.5
218.7
24
Luca Roth
Niemcy
94.0
93.0
218.0
25
Rok Tarman
Słowenia
98.5
93.0
217.6
26
Martti Nomme
Estonia
92.0
95.0
213.4
27
Sondre Ringen
Norwegia
96.5
91.0
213.1
28
Filip Sakala
Czechy
96.5
87.5
210.1
29
Jan Ziobro
Polska
93.5
91.0
209.0
30
Marat Zhaparov
Kazachstan
94.5
96.5
204.0
31
Matthew Soukup
Kanada
94.0
 
105.8
32
Bartosz Czyż
Polska
93.0
 
105.7
 
Elias Tollinger
Austria
91.5
 
105.7
34
Nejc Dezman
Słowenia
93.0
 
105.4
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
93.5
 
105.4
36
Paul Brasme
Francja
92.0
 
103.9
37
Clemens Leitner
Austria
93.0
 
103.5
38
Aleksandr Bazhenov
Rosja
93.5
 
102.6
39
Justin Lisso
Niemcy
92.0
 
102.5
40
Cedrik Weigel
Niemcy
92.0
 
101.2
41
Giovanni Bresadola
Włochy
90.5
 
99.7
 
Roberto Dellasega
Włochy
91.5
 
99.7
43
Seou Choi
Korea Pd.
93.5
 
99.4
44
Joshua Maurer
Kanada
90.0
 
98.7
45
Philipp Raimund
Niemcy
90.0
 
98.3
46
Frans Taehkaevuori
Finlandia
91.5
 
98.2
47
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
92.0
 
97.7
48
Michael Glasder
USA
91.0
 
97.6
49
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
91.0
 
97.2
 
Mikhail Maksimochkin
Rosja
88.0
 
97.2
51
Maximilian Schmalnauer
Austria
90.0
 
95.9
52
Frantisek Holik
Czechy
87.5
 
94.3
53
Artti Aigro
Estonia
89.0
 
93.1
54
Adrian Sell
Niemcy
86.0
 
92.0
55
Pascal Kaelin
Szwajcaria
87.0
 
91.7
56
Blaz Pavlic
Słowenia
85.5
 
91.4
57
Maksim Sergeev
Rosja
88.0
 
89.9
58
Casey Larson
USA
88.0
 
89.0
59
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
86.0
 
88.4
60
Damian Lasota
Czechy
86.0
 
88.2
61
Matias Braathen
Norwegia
86.0
 
86.1
62
Thomas Roch Dupland
Francja
83.5
 
82.4
63
Heung Chul Choi
Korea Pd.
82.5
 
81.5
64
Yevgen Marusyak
Ukraina
82.5
 
79.5
65
Stepan Pasichnyk
Ukraina
81.5
 
77.6
66
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
79.5
 
75.9
67
Andraz Pograjc
Słowenia
81.0
 
75.8
68
Brian Wallace
USA
80.0
 
73.3
69
David Jirotka
Czechy
79.5
 
70.3
70
Kevin Maltsev
Estonia
78.5
 
70.1
71
Viktor Polasek
Czechy
DNS
 
DNS
72
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
DNS
 
DNS
73
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
DNS
 
DNS
74
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
DNS
 
DNS
75
Joshua Maurer
Kanada
DSQ
 
DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich