Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
18.08.2017 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Aleksander Zniszczoł
Polska
99.0
100.5
250.8
2
Klemens Murańka
Polska
97.5
101.0
250.3
3
Miran Zupancic
Słowenia
95.5
101.5
247.8
4
Ziga Jelar
Słowenia
98.0
99.0
246.8
5
Pius Paschke
Niemcy
100.0
100.0
246.5
6
Bartłomiej Kłusek
Polska
100.5
102.5
243.6
7
Maximilian Steiner
Austria
94.5
101.5
242.2
8
Lukas Wagner
Niemcy
96.0
99.5
238.4
9
Alex Insam
Włochy
96.5
102.0
237.2
10
Martti Nomme
Estonia
105.5
99.5
237.0
11
Luca Roth
Niemcy
96.0
99.5
236.4
12
Bartosz Czyż
Polska
101.0
98.0
235.7
13
Jan Ziobro
Polska
97.5
99.5
235.0
14
Filip Sakala
Czechy
93.5
99.0
234.6
15
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
98.0
99.0
234.2
16
Andreas Alamommo
Finlandia
96.0
100.0
234.0
17
Sondre Ringen
Norwegia
99.0
97.0
233.7
18
Tomaz Naglic
Słowenia
92.5
100.5
232.5
19
Elias Tollinger
Austria
93.5
100.5
232.2
20
Luca Egloff
Szwajcaria
94.5
98.5
231.6
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
96.0
101.0
231.6
22
Nejc Dezman
Słowenia
93.0
98.0
229.9
23
Aleksandr Bazhenov
Rosja
98.5
97.5
226.7
24
Thomas Lackner
Austria
96.5
98.5
226.3
25
Krzysztof Miętus
Polska
94.5
98.5
225.8
26
Cestmir Kozisek
Czechy
90.5
98.5
225.1
27
Andraz Pograjc
Słowenia
91.0
98.0
224.6
28
Oscar P. Westerheim
Norwegia
97.0
96.5
223.2
29
Michael Glasder
USA
92.0
97.5
222.0
30
Jakub Janda
Czechy
92.0
96.5
220.8
31
Jonathan Learoyd
Francja
93.5
 
106.1
32
Frans Taehkaevuori
Finlandia
93.5
 
105.6
33
Casey Larson
USA
90.5
 
105.5
34
Przemysław Kantyka
Polska
89.0
 
105.3
 
Lukas Hlava
Czechy
94.5
 
105.3
36
Seou Choi
Korea Pd.
92.0
 
104.9
37
Paul Brasme
Francja
90.5
 
104.7
38
Sergey Tkachenko
Kazachstan
90.0
 
103.9
39
Krzysztof Biegun
Polska
94.5
 
103.8
40
Justin Lisso
Niemcy
92.0
 
103.2
41
Eetu Nousiainen
Finlandia
96.0
 
102.5
42
Thomas Roch Dupland
Francja
90.0
 
99.6
43
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
88.5
 
98.9
 
Paweł W±sek
Polska
90.5
 
98.9
45
Adrian Sell
Niemcy
87.5
 
98.8
46
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
87.5
 
98.6
47
Mikhail Maksimochkin
Rosja
89.0
 
97.5
48
Mika Schwann
Austria
90.0
 
95.6
49
Pascal Kaelin
Szwajcaria
87.5
 
95.5
50
Rok Tarman
Słowenia
88.0
 
95.2
51
Roberto Dellasega
Włochy
87.0
 
94.9
52
Matthew Soukup
Kanada
89.5
 
94.6
53
Giovanni Bresadola
Włochy
89.0
 
94.4
54
Stanisław Biela
Polska
89.5
 
93.9
55
Heung Chul Choi
Korea Pd.
88.0
 
93.6
56
Brian Wallace
USA
88.0
 
93.3
57
Joshua Maurer
Kanada
87.0
 
92.8
58
Blaz Pavlic
Słowenia
87.0
 
91.4
59
Matias Braathen
Norwegia
84.0
 
89.9
60
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
86.0
 
87.3
61
Philipp Raimund
Niemcy
85.0
 
87.1
62
Clemens Leitner
Austria
84.5
 
85.2
63
Maximilian Schmalnauer
Austria
84.5
 
83.5
64
Łukasz Bukowski
Polska
86.0
 
83.1
65
Alexey Korolev
Kazachstan
80.0
 
82.4
66
Cedrik Weigel
Niemcy
84.0
 
82.1
67
Stepan Pasichnyk
Ukraina
82.5
 
79.1
68
Artti Aigro
Estonia
83.5
 
78.4
69
Frantisek Holik
Czechy
82.0
 
75.9
70
Yevgen Marusyak
Ukraina
79.0
 
74.0
71
Maksim Sergeev
Rosja
76.0
 
73.8
72
Kevin Maltsev
Estonia
75.5
 
70.8
73
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
78.0
 
69.6
74
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
71.5
 
61.4
75
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
72.0
 
51.7

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich