Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
30.09.2017, godz. 16:30
Klingenthal HS-140
(Letni CoC)

Mistrzowie Polski (1920-1961)
rok
zawodnik
1920
Leszek Pawłowski
1921
Aleksander Rozmus
1922
Aleksander Rozmus
1923
Andrzej Krzeptowski
1924
Henryk Muckenbrunn
1925
Henryk Muckenbrunn
1926
Andrzej Krzeptowski
1927
Józef Lankosz
1928
Bronisław Czech
1929
Bronisław Czech
1930
Franciszek Cukier
1931
Bronisław Czech
1932
Stanisław Marusarz
1933
Stanisław Marusarz
1934
Bronisław Czech
1935
Stanisław Marusarz
1936
Stanisław Marusarz
1937
Stanisław Marusarz
1938
Andrzej Marusarz
1939
Stanisław Marusarz
1946
Stanisław Marusarz
1947
Jan Kula
1948
Stanisław Marusarz
1949
Stanisław Marusarz
1950
Jan Kula
1951
Stanisław Marusarz
1952
Stanisław Marusarz
1953
Andrzej Kowalski
1954
Antoni Wieczorek
1955
A.Wieczorek, A.G±sienica-Daniel
1956
Władysław Tajner
1957
Władysław Tajner
1958
Władysław Tajner
1959
Zdzisław Hryniewiecki
1960
Gustaw Bujok
1961
Józef G±sienica-Bryjak


Mistrzowie Polski na skoczni dużej (od 1962)
rok
zawodnik
1962
Piotr Wala
1963
Piotr Wala
1964
Józef Przybyła
1965
Andrzej Sztolf
1966
Józef Przybyła
1967
Erwin Fiedor
1968
Erwin Fiedor
1969
Tadeusz Pawlusiak
1970
Stanisław G±sienica-Daniel
1971
Adam Krzysztofiak
1972
Wojciech Fortuna
1973
Czesław Janik
1974
Stanisław Bobak
1975
Stanisław Bobak
1976
Marek Pach
1977
Stanisław Bobak
1978
Kazimierz Długopolski
1979
Piotr Fijas
1980
Stanisław Pawlusiak
1981
Stanisław Bobak
1982
Piotr Fijas
1983
Piotr Fijas
1984
Piotr Fijas
1985
Piotr Fijas
1986
Piotr Fijas
1987
Piotr Fijas
1988
Piotr Fijas
1989
Jan Kowal
1990
Jarosław M±dry
1991
Jan Kowal
1992
Jan Kowal
1993
Bartłomiej G±sienica-Sieczka
1994
Wojciech Skupień
1995
Adam Małysz
1996
Adam Małysz
1997
Adam Małysz
1998
Robert Mateja
1999
Robert Mateja
2000
Adam Małysz
2001
Wojciech Skupień
2002
Adam Małysz
2003
Adam Małysz
2004
Adam Małysz
2005
Adam Małysz
2006
Robert Mateja
2007
Kamil Stoch
2008
Adam Małysz
2009
Kamil Stoch
2010
Adam Małysz
2011
Kamil Stoch
2012
Kamil Stoch
2013
Maciej Kot
2014
Piotr Żyła
2015
Kamil Stoch
2016
Maciej Kot
2016
Piotr Żyła

Mistrzowie Polski na skoczni normalnej (od 1962)
rok
zawodnik
1962
Piotr Wala
1963
Ryszard Witke
1964
Józef Przybyła
1965
Andrzej Sztolf
1966
Józef Przybyła
1967
Józef Przybyła
1968
Erwin Fiedor
1969
Józef Przybyła
1970
Stanisław G±sienica-Daniel
1971
Jan Kawulok
1972
Adam Krzysztofiak
1973
Tadeusz Pawlusiak
1974
Adam Krzysztofiak
1975
Adam Krzysztofiak
1976
Stanisław Bobak
1977
Janusz Walu¶
1978
Stanisław Bobak
1979
Stanisław Bobak
1980
Piotr Fijas
1981
Stanisław Bobak
1982
Jan Łoniewski
1983
Janusz Duda
1984
Piotr Fijas
1985
Piotr Fijas
1986
Piotr Fijas
1987
Piotr Fijas
1988
Jan Kowal
1989
Jan Kowal
1990
Jan Kowal
1991
Jan Kowal
1992
Zbigniew Klimowski
1993
Robert Zygmuntowicz
1994
Adam Małysz
1995
Wojciech Skupień
1996
Wojciech Skupień
1997
Robert Mateja
1998
Robert Mateja
1999
Adam Małysz
2000
Adam Małysz
2001
Łukasz Kruczek
2002
Adam Małysz
2003
Adam Małysz
2004
Adam Małysz
2005
Adam Małysz
2006
Adam Małysz
2007
Adam Małysz
2008
Adam Małysz
2009
Adam Małysz
2011
Kamil Stoch

Mistrzowie Polski w drużynie
rok
drużyna
1983
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
1984
WKS Zakopane
1985
Wisła-Gwardia Zakopane
1986
WKS Zakopane
1987
WKS Zakopane
1988
WKS Zakopane
1989
WKS Zakopane
1990
LZS Skrzyczne Szczyrk
1991
WKS Zakopane
1992
WKS Zakopane
1993
WKS Zakopane
1994
TS Wisła Zakopane
1995
TS Wisła Zakopane
1996
Start Krokiew Zakopane
1997
WKS Zakopane
1998
KS Wisła Wisła
1999
WKS Zakopane
2000
KS Wisła Wisła
2001
TS Wisła Zakopane
2002
KS Wisła Ustronianka
2003
WKS Zakopane
2004
AZS AWF Katowice
2005
KS Wisła Ustronianka
2006
KS Wisła Ustronianka
2007
KS Wisła Ustronianka
2008
TS Wisła Zakopane
2009
KS Wisła Ustronianka
2011
TS Wisła Zakopane
2012
AZS Zakopane
2013
AZS Zakopane
2015
AZS Zakopane
2016
AZS Zakopane
skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 paĽdziernika 2017 (poniedziałek)
14:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
16:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje
3 paĽdziernika 2017 (wtorek)
14:15
LGP Klingenthal
seria próbna
15:45
LGP Klingenthal
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich