Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
26
29
30
wrzesień 2014
Najbliższe zawody
20.09.2014, godz. 11:00
(LGP-k)
Polska
Sztab szkoleniowy

kadra A: Łukasz Kruczek, Zbigniew Klimowski, Piotr Fijas
kadra młodzieżowa: Robert Mateja, Wojciech Topór
Marcin Bachleda
Urodzony: 4 wrze¶nia 1982
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: żonaty
Klub: AZS AWF Katowice
Krzysztof Biegun
Urodzony: 21 maja 1994
Miejsce urodzenia: Gilowice
Miejsce zamieszkania: Gilowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSR LKS Sokół Szczyrk
Stanisław Biela
Urodzony: 2 kwietnia 1994
Miejsce urodzenia: Stare Bystre
Miejsce zamieszkania: Stare Bystre
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Tomasz Byrt
Urodzony: 25 stycznia 1993
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Wisła
Stan cywilny: kawaler
Klub: KS Wisła Ustronianka
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Urodzony: 14 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Stefan Hula
Urodzony: 29 wrze¶nia 1986
Miejsce urodzenia: Szczyrk
Miejsce zamieszkania: Szczyrk
Stan cywilny: żonaty
Klub: SS-R LZS Sokół Szczyrk
Przemysław Kantyka
Urodzony: 15 grudnia 1996
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Bartłomiej Kłusek
Urodzony: 15 stycznia 1993
Miejsce urodzenia: Buczkowice
Miejsce zamieszkania: Buczkowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Jakub Kot
Urodzony: 19 stycznia 1990
Miejsce urodzenia: Limanowa
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Maciej Kot
Urodzony: 9 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: Limanowa
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: AZS Zakopane
Dawid Kubacki
Urodzony: 12 marca 1990
Miejsce urodzenia: Nowy Targ
Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Krzysztof Leja
Urodzony: 21 lutego 1996
Miejsce urodzenia: Koniówka
Miejsce zamieszkania: Koniówka
Stan cywilny: kawaler
Klub: AZS Zakopane
Grzegorz Miętus
Urodzony: 20 lutego 1993
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Dzianisz
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Krzysztof Miętus
Urodzony: 8 marca 1991
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Dzianisz
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Klemens Murańka
Urodzony: 31 sierpnia 1994
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Adam Ruda
Urodzony: 18 listopada 1995
Miejsce urodzenia: Dydnia
Miejsce zamieszkania: Dydnia
Stan cywilny: kawaler
Klub: ZTS Zakucie Zagórz
Łukasz Rutkowski
Urodzony: 22 stycznia 1988
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Skrzypne
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Kamil Stoch
Urodzony: 25 maja 1987
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Z±b
Stan cywilny: żonaty
Klub: WKS Zakopane
Rafał ¦liż
Urodzony: 11 lipca 1983
Miejsce urodzenia: Wisła
Miejsce zamieszkania: Wisla
Stan cywilny: kawaler
Klub: KS Wisła Ustronianka
Jakub Wolny
Urodzony: 15 maja 1995
Miejsce urodzenia: Wilkowice
Miejsce zamieszkania: Wilkowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Andrzej Zapotoczny
Urodzony: 16 paĽdziernika 1991
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Biały Dunajec
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Jan Ziobro
Urodzony: 24 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: WKS Zakopane
Aleksander Zniszczoł
Urodzony: 8 marca 1994
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Wisła
Stan cywilny: kawaler
Klub: KS Wisła Ustronianka
Piotr Żyła
Urodzony: 16 stycznia 1987
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Ustroń
Stan cywilny: żonaty
Klub: KS Wisła Ustronianka
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Stefan Horngacher
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2014 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
10:00
LGP Ałmaty
seria próbna K
10:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening
11:00
CoC Stams
konkurs indywidualny
11:00
LGP Ałmaty
konkurs indywidualny K
14:00
LGP Ałmaty
seria próbna M
15:00
LGP Ałmaty
konkurs indywidualny M
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs indywidualny
21 wrze¶nia 2014 (niedziela)
08:30
LGP Ałmaty
kwalifikacje K
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
Olimpijska przygoda - Martyna Szydłowska bloguje z Soczikrzesła biurowe WarszawaSven Hannawald. Triumf. Upadek. Powrót do życia
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który skoczek wygra LGP 2014?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Peter Prevc
Andreas Wellinger
Andreas Stjernen
Gregor Schlierenzauer
Tom Hilde
Anders Fannemel
Phillip Sjoeen
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich