Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
10
11
12
13
16
17
18
19
24
25
26
27
31
sierpień 2015
Najbliższe zawody
07.08.2015, godz. 20:00
Hinterzarten HS-108
(LGP druż.)
Polska
Sztab szkoleniowy

kadra A: Łukasz Kruczek, Zbigniew Klimowski, Piotr Fijas
kadra młodzieżowa: Robert Mateja, Wojciech Topór
Krzysztof Biegun
Urodzony: 21 maja 1994
Miejsce urodzenia: Gilowice
Miejsce zamieszkania: Gilowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSR LKS Sokół Szczyrk
Stanisław Biela
Urodzony: 2 kwietnia 1994
Miejsce urodzenia: Stare Bystre
Miejsce zamieszkania: Stare Bystre
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Tomasz Byrt
Urodzony: 25 stycznia 1993
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Wisła
Stan cywilny: kawaler
Klub: KS Wisła Ustronianka
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Urodzony: 14 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Stefan Hula
Urodzony: 29 wrze¶nia 1986
Miejsce urodzenia: Szczyrk
Miejsce zamieszkania: Szczyrk
Stan cywilny: żonaty
Klub: SS-R LZS Sokół Szczyrk
Przemysław Kantyka
Urodzony: 15 grudnia 1996
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Bartłomiej Kłusek
Urodzony: 15 stycznia 1993
Miejsce urodzenia: Buczkowice
Miejsce zamieszkania: Buczkowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Jakub Kot
Urodzony: 19 stycznia 1990
Miejsce urodzenia: Limanowa
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Maciej Kot
Urodzony: 9 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: Limanowa
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: AZS Zakopane
Dawid Kubacki
Urodzony: 12 marca 1990
Miejsce urodzenia: Nowy Targ
Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Krzysztof Leja
Urodzony: 21 lutego 1996
Miejsce urodzenia: Koniówka
Miejsce zamieszkania: Koniówka
Stan cywilny: kawaler
Klub: AZS Zakopane
Grzegorz Miętus
Urodzony: 20 lutego 1993
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Dzianisz
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Krzysztof Miętus
Urodzony: 8 marca 1991
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Dzianisz
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Klemens Murańka
Urodzony: 31 sierpnia 1994
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Adam Ruda
Urodzony: 18 listopada 1995
Miejsce urodzenia: Dydnia
Miejsce zamieszkania: Dydnia
Stan cywilny: kawaler
Klub: ZTS Zakucie Zagórz
Łukasz Rutkowski
Urodzony: 22 stycznia 1988
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Skrzypne
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Kamil Stoch
Urodzony: 25 maja 1987
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Z±b
Stan cywilny: żonaty
Klub: WKS Zakopane
Jakub Wolny
Urodzony: 15 maja 1995
Miejsce urodzenia: Wilkowice
Miejsce zamieszkania: Wilkowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Andrzej Zapotoczny
Urodzony: 16 paĽdziernika 1991
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Biały Dunajec
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Jan Ziobro
Urodzony: 24 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: WKS Zakopane
Aleksander Zniszczoł
Urodzony: 8 marca 1994
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Wisła
Stan cywilny: kawaler
Klub: KS Wisła Ustronianka
Piotr Żyła
Urodzony: 16 stycznia 1987
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Ustroń
Stan cywilny: żonaty
Klub: KS Wisła Ustronianka
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Robert Hrgota
Najbliższe zawody
7 sierpnia 2015 (pi±tek)
16:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening
20:00
LGP Hinterzarten
konkurs drużynowy
8 sierpnia 2015 (sobota)
18:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje
20:00
LGP Hinterzarten
konkurs indywidualny
15 sierpnia 2015 (sobota)
13:30
LGP Einsiedeln
odprawa techniczna
15:00
LGP Einsiedeln
oficjalny trening
17:00
LGP Einsiedeln
kwalifikacje
18:30
LGP Einsiedeln
konkurs indywidualny
20 sierpnia 2015 (czwartek)
08:00
FIS Cup Kuopio
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2015?
Peter Prevc
Stefan Kraft
Anders Fannemel
Michael Hayboeck
Roman Koudelka
Kamil Stoch
Severin Freund
Gregor Schlierenzauer
Simon Ammann
Rune Velta
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2015 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich