Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
29
31
grudzień 2017
Najbliższe zawody
26.12.2017, godz. 14:00
Wisła HS-134
(MP)

Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej (skocznia normalna)
rok
miejsce
zawodnik
kraj
1960
Chamonix
Albert Larinow
ZSRR
1962
Villars
Shigeyuki Wasaka
Japonia
1964
Szpindlerowy Młyn
Baldur Preiml
Austria
1966
Sestriere (Claviere)
Yukio Kasaya
Japonia
1968
Innsbruck (Absam)
Hiroshi Itagaki
Japonia
1970
Rovaniemi
Gari Napalkov
ZSRR
1972
Lake Placid
Hideki Nakano
Japonia
1978
Szpindlerowy Młyn
Sergei Suslikov
ZSRR
1981
Jaca (Astun)
Vladimir Bojarnicev
ZSRR
1983
Sofia (Borovec)
Massimo Rigoni
Włochy
1985
Belluno
Genadyi Prokopenko
ZSRR
1987
Strbske Pleso
Peter Ciz
Czechy
1989
Sofia (Borovec)
Heiko Hunger
NRD
1991
Sapporo
Naoto Ito
Japonia
1993
Zakopane
Naoto Ito
Japonia
1995
Jaca (Astun)
Yukitaka Fukita
Japonia
1997
Chonju (Muju)
Łukasz Kruczek
Polska
1999
Poprad (Strbske Pleso)
Fabian Ebenoch, Łukasz Kruczek
Austria
2001
Zakopane
Łukasz Kruczek
Polska
2003
Tarvisio
Chil Gu Kang
Korea Pd
2005
Innsbruck (Seefeld)
Manuel Fettner
Austria
2007
Turyn (Pragelato)
Dmitry Ipatov
Rosja
2009
Harbin (Yabuli)
Hyun Ki Kim
Korea Pd
2011
Erzurum
Matej Dobovsek
Słowenia
2013
Trentino (Predazzo)
Sami Niemi
Finlandia
2015
Strbske Pleso
Vladimir Zografski
Bułgaria
2017
Ałmaty
Naoki Nakamura
Japonia


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej (skocznia duża)
rok
miejsce
zawodnik
kraj
1987
Strbske Pleso
Jiri Malec
Czechy
1991
Sapporo
Naoto Ito
Japonia
1993
Zakopane
Yukitaka Fukita
Japonia
1997
Chonju (Muju)
Yoshiharu Ikeda
Japonia
1999
Poprad (Strbske Pleso)
Serhei Bobrov
Białoru¶
2001
Zakopane
Łukasz Kruczek
Polska
2003
Tarvisio (Bischofshofen)
Jernej Damjan
Słowenia
2005
Innsbruck (Seefeld)
Manuel Fettner
Austria
2007
Turyn (Pragelato)
Denis Kornilov
Rosja
2009
Harbin (Yabuli)
David Unterberger
Austria
2011
Erzurum
Matej Dobovsek
Słowenia
2013
Trentino (Predazzo)
Krzysztof Biegun
Polska


Zwyciężczynie Uniwersjady Zimowej
sezon
miejsce
zawodnik
kraj
2005
Innsbruck (Seefeld)
Daniela Iraschko
Austria
2007
Turyn (Pragelato)
Daniela Iraschko
Austria
2009
Harbin (Yabuli)
Shigeno Misaki
Japonia
2011
Erzurum
Elena Runggaldier
Włochy
2013
Trentino (Predazzo)
Katja Pozun
Słowenia
2015
Strbske Pleso
Irina Avvakumova
Rosja
2017
Ałmaty
Haruka Iwasa
Japonia


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (mężczyĽni)
sezon
miejsce
kraj
 
1987
Strbske Pleso
Czechosłowacja
Czechosłowacja
1989
Sofia (Borovec)
NRD
NRD
1991
Sapporo
Japonia
Japonia
1995
Jaca (Astun)
Austria
Austria
1997
Chonju (Muju)
Japonia
Japonia
1999
Poprad (Strbske Pleso)
Japonia
Japonia
2001
Zakopane
Słowenia
Słowenia
2003
Tarvisio
Korea Pd.
Korea Pd
2005
Innsbruck (Seefeld)
Słowenia
Słowenia
2007
Turyn (Pragelato)
Austria
Austria
2009
Harbin (Yabuli)
Korea Pd.
Korea Pd
2013
Trentino (Predazzo)
Polska
Polska
2015
Strbske Pleso
Rosja
Rosja
2017
Ałmaty
Rosja
Rosja


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (mikst)
sezon
miejsce
kraj
2013
Trentino (Predazzo)
Rosja
Rosja
2015
Strbske Pleso
Japonia
Japonia
2017
Ałmaty
Japonia
Japonia


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (kobiety)
sezon
miejsce
kraj
2015
Strbske Pleso
Rosja
Rosja
2017
Ałmaty
Japonia
Japonia
informacje Skokinarciarskie.pl i Wikipedia
« powrót do strony głównej

Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej

Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej

Kalendarium
Boy van Baarle
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 grudnia 2017 (wtorek)
10:30
MP Wisła
odprawa techniczna
11:45
MP Wisła
oficjalny trening
12:45
MP Wisła
kwalifikacje
14:00
MP Wisła
konkurs indywidualny
27 grudnia 2017 (¶roda)
10:30
CoC Engelberg
odprawa techniczna
14:30
CoC Engelberg
oficjalny trening
15:30
CoC Engelberg
seria próbna
17:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
28 grudnia 2017 (czwartek)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
13:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
17:30
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
18:00
TCS Ga-Pa
odprawa techniczna
29 grudnia 2017 (pi±tek)
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich