Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
30.09.2017, godz. 16:30
Klingenthal HS-140
(Letni CoC)
07.07.2017 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Klemens Murańka
Polska
108.0
112.0
284.7
2
Miran Zupancic
Słowenia
103.0
111.5
282.8
3
Bor Pavlovcic
Słowenia
106.0
111.0
281.4
4
Peter Prevc
Słowenia
105.5
109.5
281.0
5
Rok Justin
Słowenia
108.0
113.5
279.1
6
Tim Fuchs
Niemcy
109.5
107.5
272.6
 
Andraz Pograjc
Słowenia
112.0
110.5
272.6
8
Cestmir Kozisek
Czechy
106.5
109.0
268.8
9
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
108.0
109.0
267.3
10
Yuken Iwasa
Japonia
110.0
104.5
266.8
 
Tilen Bartol
Słowenia
103.5
109.5
266.8
12
Lukas Wagner
Niemcy
110.5
105.5
266.6
13
Felix Hoffmann
Niemcy
100.5
104.5
265.2
14
Martin Hamann
Niemcy
105.0
108.0
265.1
15
Timi Zajc
Słowenia
106.0
103.5
264.6
16
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
104.5
104.0
262.4
17
Kevin Bickner
USA
105.5
107.5
262.3
18
Nejc Dezman
Słowenia
102.5
105.0
260.9
19
Julian Hahn
Niemcy
104.0
102.5
260.7
20
Paweł W±sek
Polska
108.0
104.0
260.1
21
Philipp Aschenwald
Austria
99.5
102.5
259.9
22
Paul Brasme
Francja
104.5
101.5
258.8
23
Ziga Jelar
Słowenia
105.0
101.0
256.9
24
Filip Sakala
Czechy
104.5
102.5
256.4
25
Tomaz Naglic
Słowenia
101.5
100.0
254.0
26
Florian Altenburger
Austria
100.5
100.0
253.1
27
Elias Tollinger
Austria
100.0
98.0
250.2
28
Michael Glasder
USA
107.5
98.5
248.5
29
Aleksander Zniszczoł
Polska
104.0
97.5
247.9
30
Matjaz Pungertar
Słowenia
102.5
97.0
245.4
31
Richard Haukedal
Norwegia
103.0
 
125.8
32
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
98.5
 
125.5
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
107.0
 
125.5
34
Rok Tarman
Słowenia
98.0
 
124.5
35
Bartosz Czyż
Polska
100.0
 
124.0
36
Constantin Schmid
Niemcy
98.0
 
123.8
37
Stefan Huber
Austria
96.5
 
121.4
38
Luca Egloff
Szwajcaria
102.5
 
120.6
39
Martti Nomme
Estonia
98.5
 
120.5
40
Przemysław Kantyka
Polska
98.5
 
120.4
41
Thomas Roch Dupland
Francja
103.0
 
119.3
42
Roberto Dellasega
Włochy
99.0
 
118.4
 
Marius Lindvik
Norwegia
97.0
 
118.4
44
Adrian Sell
Niemcy
97.5
 
117.8
45
Casey Larson
USA
97.0
 
117.6
 
Lukas Hlava
Czechy
97.5
 
117.6
47
Daniel Huber
Austria
95.5
 
117.4
48
Ren Nikaido
Japonia
96.5
 
117.1
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
98.5
 
117.1
50
Vladislav Boyarintsev
Rosja
100.0
 
116.0
51
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
100.0
 
115.6
52
Riki Kurita
Japonia
96.0
 
115.4
53
Aljaz Vodan
Słowenia
95.0
 
113.7
54
Federico Cecon
Włochy
97.5
 
112.9
55
Joshua Maurer
Kanada
96.5
 
110.9
56
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
96.0
 
110.8
57
Muhammet Ali Bedir
Turcja
93.0
 
106.2
58
Nikolay Karpenko
Kazachstan
95.0
 
106.1
59
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
93.5
 
105.4
60
Maximilian Steiner
Austria
89.5
 
104.8
61
Giovanni Bresadola
Włochy
93.5
 
103.8
62
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
89.0
 
99.7
63
Yevgen Marusyak
Ukraina
88.0
 
98.4
64
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
87.5
 
96.4
65
Hunor Farkas
Rumunia
89.0
 
95.3
66
Kevin Maltsev
Estonia
90.0
 
95.2
67
Alexey Korolev
Kazachstan
88.5
 
94.5
68
Stepan Pasichnyk
Ukraina
DSQ
 
DSQ
69
Jonathan Learoyd
Francja
DSQ
 
DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 paĽdziernika 2017 (poniedziałek)
14:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
16:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje
3 paĽdziernika 2017 (wtorek)
14:15
LGP Klingenthal
seria próbna
15:45
LGP Klingenthal
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich