Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 25.03.2018

Rekordy życiowe
1
Stefan Kraft
Austria
253.5
Vikersund
2017
2
Robert Johansson
Norwegia
252.0
Vikersund
2017
3
Anders Fannemel
Norwegia
251.5
Vikersund
2015
 
Kamil Stoch
Polska
251.5
Planica
2017
5
Peter Prevc
Słowenia
250.0
Vikersund
2015
6
Andreas Stjernen
Norwegia
249.0
Vikersund
2016
7
Kenneth Gangnes
Norwegia
248.5
Vikersund
2016
8
Markus Eisenbichler
Niemcy
248.0
Planica
2017
9
Tilen Bartol
Słowenia
247.5
Planica
2018
10
Johan Remen Evensen
Norwegia
246.5
Vikersund
2011
11
Ernest Prislic
Słowenia
246.0
Planica
2016
12
Piotr Żyła
Polska
245.5
Vikersund
2017
 
Johann Andre Forfang
Norwegia
245.5
Vikersund
2017
14
Severin Freund
Niemcy
245.0
Vikersund
2015
 
Andreas Wellinger
Niemcy
245.0
Vikersund
2017
16
Maciej Kot
Polska
244.5
Vikersund
2017
 
Kevin Bickner
USA
244.5
Vikersund
2017
18
Robert Kranjec
Słowenia
244.0
Vikersund
2012
 
Jurij Tepes
Słowenia
244.0
Planica
2015
20
Gregor Schlierenzauer
Austria
243.5
Vikersund
2011
 
Karl Geiger
Niemcy
243.5
Planica
2017
 
Domen Prevc
Słowenia
243.5
Vikersund
2017
 
Daniel Andre Tande
Norwegia
243.5
Planica
2018
24
Rune Velta
Norwegia
243.0
Vikersund
2012
 
Joachim Hauer
Norwegia
243.0
Vikersund
2016
 
Daiki Ito
Japonia
243.0
Vikersund
2017
 
Richard Freitag
Niemcy
243.0
Planica
2018
28
Martin Koch
Austria
241.5
Vikersund
2011
 
Michael Hayboeck
Austria
241.5
Planica
2015
 
Noriaki Kasai
Japonia
241.5
Vikersund
2017
31
Janne Happonen
Finlandia
240.0
Vikersund
2011
 
Taku Takeuchi
Japonia
240.0
Vikersund
2016
 
Halvor Egner Granerud
Norwegia
240.0
Vikersund
2016
34
Simon Ammann
Szwajcaria
239.5
Vikersund
2017
 
Junshiro Kobayashi
Japonia
239.5
Planica
2018
36
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
239.0
Planica
2005
37
Anze Semenic
Słowenia
238.0
Planica
2017
38
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
236.5
Vikersund
2015
 
Dawid Kubacki
Polska
236.5
Planica
2018
40
Antonin Hajek
Czechy
236.0
Planica
2010
 
Stefan Hula
Polska
236.0
Planica
2018
42
Matti Hautamäki
Finlandia
235.5
Planica
2005
 
Manuel Fettner
Austria
235.5
Vikersund
2017
44
Andrzej Stękała
Polska
235.0
Vikersund
2016
45
Janne Ahonen
Finlandia
233.5
Planica
2005
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
233.5
Vikersund
2015
47
Andreas Kofler
Austria
233.0
Vikersund
2012
 
Ryoyu Kobayashi
Japonia
233.0
Planica
2018
49
Alex Insam
Włochy
232.5
Planica
2017
50
Thomas Morgenstern
Austria
232.0
Planica
2011
 
Denis Kornilov
Rosja
232.0
Vikersund
2012
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
232.0
Vikersund
2018
53
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
231.0
Planica
2005
 
Andreas Widhölzl
Austria
231.0
Planica
2005
 
Michael Neumayer
Niemcy
231.0
Vikersund
2013
 
Blaz Pavlic
Słowenia
231.0
Planica
2017
 
Daniel Huber
Austria
231.0
Planica
2018
58
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
230.5
Planica
2005
 
Anders Jacobsen
Norwegia
230.5
Planica
2010
 
Adam Małysz
Polska
230.5
Vikersund
2011
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
230.5
Vikersund
2016
62
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
230.0
Planica
2018
 
Ziga Jelar
Słowenia
230.0
Planica
2018
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
230.0
Planica
2018
65
Fabian Steindl
Austria
229.0
Kulm
2016
 
Roman Koudelka
Czechy
229.0
Planica
2017
67
Jernej Damjan
Słowenia
228.5
Kulm
2018
68
Sigurd Pettersen
Norwegia
228.0
Planica
2005
 
Matic Kramarsic
Słowenia
228.0
Planica
2016
70
Anders Bardal
Norwegia
227.0
Planica
2011
71
Henning Stensrud
Norwegia
226.5
Planica
2005
 
Michael Uhrmann
Niemcy
226.5
Planica
2005
 
Cene Prevc
Słowenia
226.5
Planica
2018
 
Sondre Ringen
Norwegia
226.5
Vikersund
2018
75
Rok Benkovic
Słowenia
226.0
Planica
2005
 
Olli Muotka
Finlandia
226.0
Vikersund
2011
 
Cestmir Kozisek
Czechy
226.0
Vikersund
2016
 
Espen Roee
Norwegia
226.0
Vikersund
2016
 
Yukiya Sato
Japonia
226.0
Vikersund
2018
80
Veli-Matti Lindström
Finlandia
225.5
Planica
2003
 
Harri Olli
Finlandia
225.5
Oberstdorf
2009
 
Tomaz Naglic
Słowenia
225.5
Planica
2018
83
Andreas Goldberger
Austria
225.0
Planica
2000
 
Georg Späth
Niemcy
225.0
Planica
2004
 
Tomas Vancura
Czechy
225.0
Planica
2017
86
Thomas Hörl
Austria
224.5
Planica
2000
 
Risto Jussilainen
Finlandia
224.5
Planica
2005
 
Jan Matura
Czechy
224.5
Vikersund
2013
89
Martin Schmitt
Niemcy
224.0
Planica
2002
 
Stefan Thurnbichler
Austria
224.0
Planica
2003
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
224.0
Planica
2016
 
Nejc Dezman
Słowenia
224.0
Vikersund
2017
 
Stephan Leyhe
Niemcy
224.0
Vikersund
2018
94
Ville Kantee
Finlandia
223.5
Planica
2000
 
Tom Hilde
Norwegia
223.5
Vikersund
2011
96
David Zauner
Austria
223.0
Planica
2010
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
223.0
Vikersund
2012
 
Shohei Tochimoto
Japonia
223.0
Vikersund
2016
 
Evgeniy Klimov
Rosja
223.0
Planica
2018
100
Martin Höllwarth
Austria
222.5
Planica
2005
 
Maximilian Mechler
Niemcy
222.5
Vikersund
2012
 
Manuel Poppinger
Austria
222.5
Vikersund
2016
103
Andreas Küttel
Szwajcaria
222.0
Planica
2006
 
Marinus Kraus
Niemcy
222.0
Vikersund
2015
 
Viktor Polasek
Czechy
222.0
Vikersund
2017
 
Marius Lindvik
Norwegia
222.0
Planica
2018
 
Jan Kus
Słowenia
222.0
Planica
2018
108
Alan Alborn
USA
221.5
Planica
2002
 
Tami Kiuru
Finlandia
221.5
Planica
2004
 
Klemens Murańka
Polska
221.5
Planica
2015
 
Philipp Aschenwald
Austria
221.5
Vikersund
2018
 
Andreas Alamommo
Finlandia
221.5
Planica
2018
113
Lars Brodshaug Berger
Norwegia
221.0
Vikersund
2015
 
Stefan Hayboeck
Austria
221.0
Kulm
2016
 
Sebastian Colloredo
Włochy
221.0
Planica
2017
 
Maximilian Schmalnauer
Austria
221.0
Kulm
2018
117
Borge Gelein Blikeng
Norwegia
220.5
Vikersund
2009
 
Andreas Vilberg
Norwegia
220.5
Vikersund
2011
119
Sven Hannawald
Niemcy
220.0
Planica
2002
120
Andreas Wank
Niemcy
219.5
Planica
2018
 
Pius Paschke
Niemcy
219.5
Planica
2018
122
Christof Duffner
Niemcy
219.0
Planica
2001
 
Roland Mueller
Austria
219.0
Vikersund
2004
 
Rok Mandl
Słowenia
219.0
Planica
2010
 
Jon Aaraas
Norwegia
219.0
Vikersund
2011
 
Even Waalen Oesterhaug
Norwegia
219.0
Vikersund
2018
127
Stefan Huber
Austria
218.5
Planica
2017
128
Trond-Arild Evensen
Norwegia
218.0
Planica
2005
 
Jakub Janda
Czechy
218.0
Vikersund
2012
 
Ales Hlebanja
Słowenia
218.0
Planica
2016
 
Markus Schiffner
Austria
218.0
Planica
2017
 
Anze Lanisek
Słowenia
218.0
Vikersund
2017
133
Takanobu Okabe
Japonia
217.5
Planica
2006
 
Lukas Hlava
Czechy
217.5
Planica
2013
 
Tord Markussen Hammer
Norwegia
217.5
Vikersund
2016
136
Tommy Lianes
Norwegia
217.0
Vikersund
2011
 
Miha Kveder
Słowenia
217.0
Planica
2016
138
Balthasar Schneider
Austria
216.5
Vikersund
2004
 
Lars Bystoel
Norwegia
216.5
Planica
2005
 
Andrea Morassi
Włochy
216.5
Planica
2012
 
Yuta Watase
Japonia
216.5
Vikersund
2012
 
Casey Larson
USA
216.5
Vikersund
2017
 
Clemens Aigner
Austria
216.5
Kulm
2018
144
Vegard Swensen
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
 
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
 
Jan Ziobro
Polska
216.0
Oberstdorf
2017
 
Mikhail Nazarov
Rosja
216.0
Planica
2018
148
Emmanuel Chedal
Francja
215.5
Planica
2009
149
Jure Sinkovec
Słowenia
215.0
Vikersund
2012
 
Sigmund Hagehaugen
Norwegia
215.0
Vikersund
2012
 
Rok Tarman
Słowenia
215.0
Planica
2018
152
Florian Liegl
Austria
214.5
Planica
2003
 
Anssi Koivuranta
Finlandia
214.5
Planica
2009
 
Joergen Madsen
Norwegia
214.5
Vikersund
2018
155
Olav Magne Dönnem
Norwegia
214.0
Vikersund
2004
 
Daniel Forfang
Norwegia
214.0
Planica
2005
 
Lukas Mueller
Austria
214.0
Planica
2012
 
Ville Larinto
Finlandia
214.0
Planica
2017
159
Hideharu Miyahira
Japonia
213.5
Planica
2003
 
Akseli Kokkonen
Norwegia
213.5
Planica
2004
 
Wolfgang Loitzl
Austria
213.5
Planica
2010
 
Vladimir Zografski
Bułgaria
213.5
Planica
2013
 
Anders Ladehaug
Norwegia
213.5
Vikersund
2018
164
Ferdinand Bader
Niemcy
213.0
Vikersund
2004
 
Wilhelm Denifl
Austria
213.0
Planica
2012
 
Jaka Hvala
Słowenia
213.0
Planica
2012
 
Andraz Pograjc
Słowenia
213.0
Planica
2015
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
213.0
Kulm
2015
 
Jarkko Määttä
Finlandia
213.0
Planica
2015
 
Richard Haukedal
Norwegia
213.0
Vikersund
2017
 
Kaarel Nurmsalu
Estonia
213.0
Planica
2017
 
Andraz Modic
Słowenia
213.0
Planica
2017
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
213.0
Oberstdorf
2017
174
Akira Higashi
Japonia
212.5
Planica
2004
 
David Lazzaroni
Francja
212.5
Planica
2008
 
Alexey Romashov
Rosja
212.5
Planica
2017
177
Lasse Ottesen
Norwegia
212.0
Planica
1997
 
Primoz Peterka
Słowenia
212.0
Planica
2000
 
Kim-Roar Hansen
Norwegia
212.0
Vikersund
2004
 
Maxime Laheurte
Francja
212.0
Planica
2011
 
Benedik Netland Hulloeen
Norwegia
212.0
Vikersund
2016
182
Jakub Wolny
Polska
211.5
Planica
2018
183
Dieter Thoma
Niemcy
211.0
Planica
1997
 
Terje Nihus
Norwegia
211.0
Vikersund
2000
 
Kjell Erik Sagbakken
Norwegia
211.0
Oberstdorf
2001
 
Jostein Smeby
Norwegia
211.0
Vikersund
2004
 
Aljaz Vodan
Słowenia
211.0
Planica
2017
 
Anze Lavtizar
Słowenia
211.0
Kulm
2018
189
Ole Christen Enger
Norwegia
210.5
Vikersund
2004
 
Thomas Hofer
Austria
210.5
Planica
2016
191
Espen Bredesen
Norwegia
210.0
Planica
1997
 
Robert Hrgota
Słowenia
210.0
Planica
2009
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
210.0
Planica
2010
 
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
210.0
Oberstdorf
2010
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
210.0
Vikersund
2011
 
Krzysztof Miętus
Polska
210.0
Vikersund
2012
 
Thomas Thurnbichler
Austria
210.0
Oberstdorf
2013
 
Havard Klemetsen
Norwegia
210.0
Vikersund
2016
199
David Andersen
Norwegia
209.5
Planica
2000
 
Eirik Ulimoen
Norwegia
209.5
Vikersund
2004
 
Jason Lamy Chappuis
Francja
209.5
Planica
2007
 
Phillip Sjoeen
Norwegia
209.5
Vikersund
2015
 
Antti Aalto
Finlandia
209.5
Planica
2017
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
209.5
Vikersund
2018
205
Kimmo Yliriesto
Finlandia
209.0
Planica
2002
 
Matevz Sparovec
Słowenia
209.0
Planica
2007
 
Haakon Helgesen
Norwegia
209.0
Vikersund
2007
 
Michael Glasder
USA
209.0
Oberstdorf
2017
 
Jaka Rus
Słowenia
209.0
Kulm
2018
210
Stephan Hocke
Niemcy
208.5
Planica
2005
 
Oscar P. Westerheim
Norwegia
208.5
Vikersund
2018
212
Stefan Pieper
Niemcy
208.0
Planica
2006
 
Branko Iskra
Słowenia
208.0
Planica
2007
 
Primoz Pikl
Słowenia
208.0
Planica
2007
 
Guido Landert
Szwajcaria
208.0
Planica
2008
 
Borek Sedlak
Czechy
208.0
Oberstdorf
2010
 
Pavel Karelin
Rosja
208.0
Planica
2011
 
Nicholas Fairall
USA
208.0
Planica
2013
 
Mikhail Maksimochkin
Rosja
208.0
Planica
2015
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
208.0
Vikersund
2017
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
208.0
Kulm
2018
222
Roberto Cecon
Włochy
207.5
Planica
2003
 
Nicolas Dessum
Francja
207.5
Planica
2003
 
Isak Grimholm
Szwecja
207.5
Planica
2007
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
207.5
Planica
2008
226
Karl-Heinz Dorner
Austria
207.0
Oberstdorf
2001
 
Tore S. Sneli
Norwegia
207.0
Oberstdorf
2001
 
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
207.0
Planica
2002
 
Bjoern Koch
Austria
207.0
Kulm
2015
 
William Rhoads
USA
207.0
Planica
2017
 
Jonas Gropen Soegard
Norwegia
207.0
Vikersund
2018
 
Daniel Keil
Austria
207.0
Kulm
2018
233
Kazuyoshi Funaki
Japonia
206.5
Planica
1999
 
Olli Pekkala
Finlandia
206.5
Vikersund
2004
 
Arthur Pauli
Austria
206.5
Planica
2007
 
Eivind Hugaas
Norwegia
206.5
Vikersund
2012
237
Ole Ostbakken
Norwegia
206.0
Vikersund
2000
 
Igor Medved
Słowenia
206.0
Planica
2001
 
Kai Bracht
Niemcy
206.0
Planica
2006
 
Bernhard Gruber
Austria
206.0
Planica
2008
 
Bjoern Einar Hagemoen
Norwegia
206.0
Oberstdorf
2011
 
Kento Sakuyama
Japonia
206.0
Vikersund
2015
243
Goran Janus
Słowenia
205.5
Planica
1997
 
Kalle Keituri
Finlandia
205.5
Planica
2005
 
Robert Mateja
Polska
205.5
Planica
2007
246
Nicolas Jean-Prost
Francja
205.0
Planica
1997
 
Dirk Else
Niemcy
205.0
Planica
2000
 
Hansjörg Jäkle
Niemcy
205.0
Planica
2000
 
Kjell-Jonny Hagen
Norwegia
205.0
Oberstdorf
2001
 
Tommy Egeberg
Norwegia
205.0
Planica
2005
 
Ilja Rosliakov
Rosja
205.0
Planica
2009
 
Rozle Zagar
Słowenia
205.0
Kulm
2016
 
Matevz Samec
Słowenia
205.0
Planica
2017
 
Rok Juvancic
Słowenia
205.0
Planica
2018
255
Kristian Brenden
Norwegia
204.5
Planica
1999
 
Davide Bresadola
Włochy
204.5
Planica
2012
257
Tom Age Aarnes
Norwegia
204.0
Vikersund
2000
 
Jussi Hautamäki
Finlandia
204.0
Planica
2001
 
Damjan Fras
Słowenia
204.0
Planica
2002
 
Bine Zupan
Słowenia
204.0
Planica
2006
 
Dimitry Ipatov
Rosja
204.0
Planica
2007
 
Arttu Lappi
Finlandia
204.0
Vikersund
2007
 
Florian Gugg
Austria
204.0
Kulm
2016
 
Joakim Aune
Norwegia
204.0
Planica
2017
 
Samuel Costa
Włochy
204.0
Planica
2017
 
Luca Egloff
Szwajcaria
204.0
Planica
2018
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
204.0
Vikersund
2018
268
Jani Soininen
Finlandia
203.5
Planica
1997
 
Grega Lang
Słowenia
203.5
Planica
2000
 
Stefan Horngacher
Austria
203.5
Planica
2001
 
Michael Möllinger
Szwajcaria
203.5
Planica
2003
 
Alexander Herr
Niemcy
203.5
Kulm
2006
 
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
203.5
Planica
2013
 
Simen Tiller
Norwegia
203.5
Vikersund
2018
275
Toni Nieminen
Finlandia
203.0
Planica
1994
 
Jan Balcar
Czechy
203.0
Harrachov
1996
 
Christian Nagiller
Austria
203.0
Planica
2003
 
Łukasz Rutkowski
Polska
203.0
Kulm
2010
 
Fumihisa Yumoto
Japonia
203.0
Vikersund
2011
 
Simen Key Grimsrud
Norwegia
203.0
Vikersund
2013
281
Jaroslav Sakala
Czechy
202.5
Kulm
2000
 
Jan Mazoch
Czechy
202.5
Planica
2005
 
Daniel Lackner
Austria
202.5
Kulm
2006
 
Christoffer Nygaard
Norwegia
202.5
Vikersund
2009
285
Reinhard Schwarzenberger
Austria
202.0
Oberstdorf
2001
 
Johan Erikson
Szwecja
202.0
Oberstdorf
2004
 
Stefan Becker
Austria
202.0
Kulm
2005
 
Matthias Mehringer
Niemcy
202.0
Planica
2005
 
Matej Dobovsek
Słowenia
202.0
Harrachov
2011
 
David Fallmann
Austria
202.0
Oberstdorf
2012
 
Miran Zupancic
Słowenia
202.0
Oberstdorf
2012
 
Alexander Hayboeck
Austria
202.0
Kulm
2015
293
Thomas Lobben
Norwegia
201.5
Planica
2003
 
Markus Eigentler
Austria
201.5
Kulm
2003
 
Jouni Kaitainen
Finlandia
201.5
Planica
2003
 
Mateusz Rutkowski
Polska
201.5
Planica
2004
 
Pekka Salminen
Finlandia
201.5
Oberstdorf
2004
 
Marcin Bachleda
Polska
201.5
Planica
2010
 
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
201.5
Vikersund
2016
 
Vojtech Stursa
Czechy
201.5
Planica
2017
301
Jakub Jiroutek
Czechy
201.0
Harrachov
1996
 
Jens Weissflog
Niemcy
201.0
Kulm
1996
 
Reinhard Eberl
Austria
201.0
Kulm
2000
 
Matija Druml
Austria
201.0
Planica
2005
 
Milan Zivic
Słowenia
201.0
Planica
2005
 
Christoph Huter
Austria
201.0
Kulm
2005
 
Gorazd Robnik
Słowenia
201.0
Planica
2006
 
Daniel Nigl
Niemcy
201.0
Kulm
2010
 
Gasper Bartol
Słowenia
201.0
Planica
2012
 
Tobias Bogner
Niemcy
201.0
Oberstdorf
2012
311
Erik Simon
Niemcy
200.5
Planica
2009
 
Sondre Myhre
Norwegia
200.5
Vikersund
2012
313
Kazuya Yoshioka
Japonia
200.0
Oberstdorf
2001
 
Clint Jones
USA
200.0
Planica
2003
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
200.0
Kulm
2003
 
Bernhard Metzler
Austria
200.0
Vikersund
2004
 
Andreas Aren
Szwecja
200.0
Planica
2008
 
Florian Horst
Niemcy
200.0
Planica
2010
 
Maximilian Kaiser
Niemcy
200.0
Kulm
2016
 
Leon Sarc
Słowenia
200.0
Planica
2016
 
Matej Likar
Słowenia
200.0
Planica
2017
 
Robin Pedersen
Norwegia
200.0
Vikersund
2017
 
AJ Brown
USA
200.0
Planica
2017
 
Jonas Bratlien
Norwegia
200.0
Vikersund
2018
325
Jure Bogataj
Słowenia
199.5
Planica
2005
 
Stefan Kaiser
Austria
199.5
Planica
2008
327
Michal Dolezal
Czechy
199.0
Harrachov
1996
 
Rafał ¦liż
Polska
199.0
Planica
2010
 
David Winkler
Niemcy
199.0
Oberstdorf
2012
 
Markus Eggenhofer
Austria
199.0
Kulm
2015
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
199.0
Vikersund
2018
332
Kazuhiro Nakamura
Japonia
198.5
Planica
2000
 
Janne Ylijärvi
Finlandia
198.5
Planica
2002
 
Tomasz Byrt
Polska
198.5
Planica
2011
 
Jostein Loe
Norwegia
198.5
Vikersund
2015
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
198.5
Vikersund
2015
 
Florian Altenburger
Austria
198.5
Kulm
2018
 
Rishi Saether
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
 
Eirik Leander Fystro
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
340
Jakub Suchacek
Czechy
198.0
Planica
1997
 
David Kreiner
Austria
198.0
Planica
2008
 
Felix Schoft
Niemcy
198.0
Vikersund
2011
 
Mitja Meznar
Słowenia
198.0
Planica
2017
 
Aljaz Osterc
Słowenia
198.0
Planica
2018
345
Jure Radelj
Słowenia
197.5
Planica
1997
 
Petr Chaadaev
Rosja
197.5
Kulm
2006
 
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
197.5
Vikersund
2011
 
Krzysztof Biegun
Polska
197.5
Oberstdorf
2013
 
Hans Petter Bergquist
Norwegia
197.5
Vikersund
2015
350
Masahiko Harada
Japonia
197.0
Planica
1999
 
Kristoffer Jaafs
Szwecja
197.0
Planica
2001
 
Gasper Cvetko
Słowenia
197.0
Planica
2002
 
Rok Urbanc
Słowenia
197.0
Planica
2005
 
Boy van Baarle
Holandia
197.0
Kulm
2005
 
Christoph Bieler
Austria
197.0
Planica
2008
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
197.0
Planica
2012
357
Radik Zhaparov
Kazachstan
196.5
Planica
2007
 
Ronan Lamy Chappuis
Francja
196.5
Kulm
2015
 
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
196.5
Planica
2017
361
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
196.0
Planica
1999
 
Lauri Asikainen
Finlandia
196.0
Planica
2015
363
Remi Santiago
Francja
195.5
Harrachov
2002
 
Martin Mesik
Słowacja
195.5
Kulm
2006
365
Tomasz Pochwała
Polska
195.0
Harrachov
2002
 
Tomisław Tajner
Polska
195.0
Harrachov
2002
 
Bastian Kaltenböck
Austria
195.0
Planica
2003
 
Jens Salumäe
Estonia
195.0
Planica
2004
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
195.0
Planica
2007
 
Dejan Judez
Słowenia
195.0
Planica
2011
 
Daniel Althaus
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
 
Reruhi Shimizu
Japonia
195.0
Planica
2013
 
Marc Ganserer
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
 
Wolfgang Boesl
Niemcy
195.0
Planica
2016
375
Matic Benedik
Słowenia
194.5
Planica
2013
376
Piotr Fijas
Polska
194.0
Planica
1987
 
Ralf Gebstedt
Niemcy
194.0
Harrachov
1991
 
Matej Uram
Słowacja
194.0
Oberstdorf
2001
 
Christian Ulmer
Niemcy
194.0
Planica
2009
 
Matias Braathen
Norwegia
194.0
Vikersund
2017
381
Jon Petter Sandaker
Norwegia
193.5
Oberstdorf
1998
 
Joonas Ikonen
Finlandia
193.5
Planica
2006
 
Diego Dellasega
Włochy
193.5
Planica
2011
 
Felix Klaesi
Szwajcaria
193.5
Oberstdorf
2013
 
Ilmir Hazetdinov
Rosja
193.5
Vikersund
2016
386
Vegard Opaas
Norwegia
193.0
Planica
1987
 
Jaan Juris
Estonia
193.0
Kulm
2003
 
Gaj Trcek
Słowenia
193.0
Planica
2008
 
Jon Haakon Moe
Norwegia
193.0
Vikersund
2012
 
Ziga Mandl
Słowenia
193.0
Planica
2015
 
Kjell Andreas Naesvold
Norwegia
193.0
Vikersund
2015
 
Zak Silih
Słowenia
193.0
Planica
2017
393
Havard Lie
Norwegia
192.5
Planica
1997
 
Roland Audenrieth
Niemcy
192.5
Planica
2001
 
Lauri Hakola
Finlandia
192.5
Vikersund
2004
 
Roberto Dellasega
Włochy
192.5
Planica
2010
 
Thomas Diethart
Austria
192.5
Harrachov
2014
 
David Siegel
Niemcy
192.5
Vikersund
2018
399
Jure Jerman
Słowenia
192.0
Harrachov
1996
 
Bartłomiej Kłusek
Polska
192.0
Planica
2016
 
Marjan Jelenko
Słowenia
192.0
Planica
2017
 
Nik Fabijan
Słowenia
192.0
Planica
2017
 
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
192.0
Vikersund
2018
 
Tine Bogataj
Słowenia
192.0
Planica
2018
405
Alexey Silaev
Rosja
191.5
Planica
2004
 
Stefan Read
Kanada
191.5
Planica
2007
 
Chris Lamb
USA
191.5
Kulm
2009
408
Matti Nykänen
Finlandia
191.0
Planica
1985
 
Andreas Felder
Austria
191.0
Planica
1987
 
Stefan Zuend
Szwajcaria
191.0
Planica
1991
 
Bruno Reuteler
Szwajcaria
191.0
Planica
1997
 
Krystian Długopolski
Polska
191.0
Vikersund
2004
 
Erik Renmaelmo
Norwegia
191.0
Vikersund
2007
 
Lukas Bergmann
Austria
191.0
Kulm
2010
 
David Krapez
Słowenia
191.0
Planica
2017
416
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
190.5
Vikersund
2004
 
Wojciech Skupień
Polska
190.5
Planica
2004
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
190.5
Planica
2008
 
Rok Justin
Słowenia
190.5
Planica
2015
420
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
190.0
Planica
1987
 
Urban Franc
Słowenia
190.0
Kulm
1996
 
Gerd Siegmund
Niemcy
190.0
Oberstdorf
1998
 
Frank Löffler
Niemcy
190.0
Planica
2000
 
Tom Sandvold
Norwegia
190.0
Vikersund
2000
 
Alexey Korolev
Kazachstan
190.0
Planica
2009
 
Anze Damjan
Słowenia
190.0
Planica
2009
 
Fredrik Balkasen
Szwecja
190.0
Vikersund
2011
 
Michael Herrmann
Niemcy
190.0
Oberstdorf
2013
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
190.0
Kulm
2015
430
Jakub Hlava
Czechy
189.5
Planica
2000
 
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
189.5
Planica
2009
 
Pascal Bodmer
Niemcy
189.5
Oberstdorf
2011
433
Mika Laitinen
Finlandia
189.0
Harrachov
1996
 
Lucas Chevalier-Girod
Francja
189.0
Planica
1999
 
Magnus Brevig
Norwegia
189.0
Vikersund
2004
 
Anton Kalinitschenko
Rosja
189.0
Vikersund
2012
 
Christian Reiter
Austria
189.0
Kulm
2012
 
Martin Fritz
Austria
189.0
Planica
2016
 
Lojze Petek
Słowenia
189.0
Planica
2017
440
Hiroya Saito
Japonia
188.5
Planica
1997
 
Peter Zonta
Słowenia
188.5
Planica
2002
 
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
188.5
Planica
2009
 
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
188.5
Kulm
2012
 
Simon Greiderer
Austria
188.5
Vikersund
2015
445
Blaz Bilban
Słowenia
188.0
Planica
2000
 
Teppei Takano
Japonia
188.0
Planica
2003
 
Hans Petrat
Niemcy
188.0
Vikersund
2004
 
Erik Leine Wangen
Norwegia
188.0
Vikersund
2004
 
Martin Cikl
Czechy
188.0
Planica
2008
 
Terje Hilde
Norwegia
188.0
Planica
2008
 
Saso Tadic
Słowenia
188.0
Planica
2009
 
Jaka Tesovnik
Słowenia
188.0
Planica
2016
 
Killian Peier
Szwajcaria
188.0
Planica
2017
454
Carl Nordin
Szwecja
187.0
Planica
2008
 
Espen Rian
Norwegia
187.0
Vikersund
2011
 
Artur Kukuła
Polska
187.0
Harrachov
2013
 
Idar Maroe
Norwegia
187.0
Vikersund
2015
 
David Grm
Słowenia
187.0
Planica
2016
 
Vid Vrhovnik
Słowenia
187.0
Planica
2018
460
Mike Holland
USA
186.0
Planica
1985
 
Łukasz Kruczek
Polska
186.0
Planica
2001
 
Marco Beltrame
Włochy
186.0
Planica
2005
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
186.0
Planica
2010
 
Constantin Kreiselmeyer
Niemcy
186.0
Oberstdorf
2011
 
Nico Polychronidis
Grecja
186.0
Oberstdorf
2013
 
Marco Pichlmayer
Austria
186.0
Kulm
2016
467
Morten Solem
Norwegia
185.5
Oberstdorf
2004
 
Sami Heiskanen
Finlandia
185.5
Oberstdorf
2013
469
Matjaz Debelak
Jugosławia
185.0
Planica
1985
 
Yusuke Kaneko
Japonia
185.0
Vikersund
2004
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
185.0
Oberstdorf
2004
 
Gasper Klinec
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2010
 
Jan Druzina
Słowenia
185.0
Planica
2011
 
Gasper Vodan
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2012
 
Nicholas Alexander
USA
185.0
Planica
2016
 
Matej Lebar
Słowenia
185.0
Planica
2016
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
185.0
Planica
2017
478
Christian Bruder
Niemcy
184.5
Planica
2005
 
David Viry
Francja
184.5
Oberstdorf
2013
480
Peter Frenette
USA
184.0
Planica
2011
 
Seou Choi
Korea Pd.
184.0
Planica
2015
 
Urban Rogelj
Słowenia
184.0
Planica
2018
483
Jerome Gay
Francja
183.5
Planica
1997
 
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
183.5
Planica
2001
 
Ondrej Vaculik
Czechy
183.5
Planica
2009
 
Kenshiro Ito
Japonia
183.5
Planica
2016
 
Artti Aigro
Estonia
183.5
Planica
2018
488
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
183.0
Kulm
1996
 
Stian Kvarstad
Norwegia
183.0
Vikersund
1998
 
Luka Brnot
Słowenia
183.0
Planica
2010
 
Nicolas Mayer
Francja
183.0
Planica
2011
 
Primoz Roglic
Słowenia
183.0
Oberstdorf
2011
 
Morten Oegar Rastad
Norwegia
183.0
Vikersund
2013
 
Martti Nomme
Estonia
183.0
Planica
2018
495
Blaz Vrhovnik
Słowenia
182.5
Planica
2002
 
Jakub Kot
Polska
182.5
Oberstdorf
2010
497
Erik Halvorsen
Norwegia
182.0
Kulm
1996
 
Vladimir Rosko
Słowacja
182.0
Harrachov
1996
 
Ildar Fatchullin
Rosja
182.0
Kulm
2006
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
182.0
Planica
2017
501
Nikolay Karpenko
Kazachstan
181.5
Planica
2009
 
Harald-Johnas Riiber
Norwegia
181.5
Vikersund
2017
503
Pavel Ploc
Czechy
181.0
Harrachov
1983
 
Mikael Martinsson
Szwecja
181.0
Planica
1991
 
Jinya Nishikata
Japonia
181.0
Kulm
1996
 
Ivan Lunardi
Włochy
181.0
Kulm
2000
 
Oddvar Ystgaard
Norwegia
181.0
Vikersund
2012
508
Miroslav Formanek
Słowacja
180.5
Oberstdorf
2001
 
Alexander Henningsen
Norwegia
180.5
Vikersund
2016
510
Armin Kogler
Austria
180.0
Oberstdorf
1981
 
Primoz Zupan
Słowenia
180.0
Planica
2005
 
Dawid Kanik
Polska
180.0
Harrachov
2013
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
180.0
Oberstdorf
2018
514
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
179.0
Vikersund
2004
 
Juha Miettinen
Finlandia
179.0
Vikersund
2004
 
Per Sannes Heger
Norwegia
179.0
Vikersund
2011
 
Anders Johnson
USA
179.0
Planica
2015
 
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
179.0
Vikersund
2015
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
179.0
Vikersund
2018
520
Oleksander Lazarovych
Ukraina
178.5
Oberstdorf
2008
521
Artur Khamidullin
Rosja
178.0
Planica
1997
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
178.0
Planica
2002
 
Tommy Schwall
USA
178.0
Planica
2003
 
Bernd Heinzmann
Niemcy
178.0
Kulm
2010
 
Gasper Berlot
Słowenia
178.0
Planica
2011
 
Thomas Lackner
Austria
178.0
Planica
2015
 
Matija Stemberger
Słowenia
178.0
Planica
2017
528
Alexander Sardyko
Rosja
177.5
Planica
2012
 
Jonas Langgaerd
Norwegia
177.5
Vikersund
2016
530
Kristian Kind Olsen
Norwegia
177.0
Vikersund
2007
531
Klaus Ostwald
NRD
176.0
Planica
1979
 
Maksim Anisimov
Białoru¶
176.0
Oberstdorf
2004
 
Marc Vogel
Szwajcaria
176.0
Vikersund
2004
 
Hiroki Yamada
Japonia
176.0
Oberstdorf
2004
 
Simen Olsen
Norwegia
176.0
Vikersund
2007
 
Urban Susnik
Słowenia
176.0
Planica
2017
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
176.0
Planica
2017
 
Matthew Soukup
Kanada
176.0
Planica
2018
539
Danny Queck
Niemcy
175.5
Kulm
2010
540
Halvor Asphol
Norwegia
175.0
Harrachov
1980
 
Stanislav Filimonov
Kazachstan
175.0
Kulm
2000
 
Petar Fartunov
Bułgaria
175.0
Planica
2009
 
Vital Anken
Szwajcaria
175.0
Oberstdorf
2012
544
Helena Olsson
Szwecja
174.5
Vikersund
2004
 
Anette Sagen
Norwegia
174.5
Vikersund
2004
 
Rok Zima
Słowenia
174.5
Oberstdorf
2011
 
Daniel Wenig
Niemcy
174.5
Kulm
2015
548
Falko Weisspflog
NRD
174.0
Oberstdorf
1976
 
Alojzy Moskal
Polska
174.0
Harrachov
1989
 
Jan Kowal
Polska
174.0
Oberstdorf
1992
 
Kazuki Nishishita
Japonia
174.0
Vikersund
2004
 
Yoann Morel
Francja
174.0
Planica
2009
 
Trevor Morrice
Kanada
174.0
Planica
2015
554
Tomas Zmoray
Słowacja
173.5
Planica
2009
 
Bryan Fletcher
USA
173.5
Planica
2012
556
Bard Naess
Norwegia
173.0
Vikersund
2007
557
Kai Kovaljeff
Finlandia
172.5
Oberstdorf
2009
558
Stefano Chiapolino
Włochy
172.0
Vikersund
2004
 
Erik Lycke Solheim
Norwegia
172.0
Vikersund
2011
560
Zbigniew Klimowski
Polska
171.0
Oberstdorf
1992
 
Marian Bielcik
Słowacja
171.0
Kulm
1996
 
Bine Norcic
Słowenia
171.0
Planica
2003
 
Lindsey Van
USA
171.0
Vikersund
2004
 
Ales Vodseldalek
Czechy
171.0
Planica
2008
 
Ales Vodseldalek
Czechy
171.0
Planica
2008
 
Federico Cecon
Włochy
171.0
Planica
2018
567
Axel Zitzmann
NRD
170.0
Planica
1979
 
Steve Collins
Kanada
170.0
Harrachov
1980
 
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
170.0
Harrachov
1983
 
Christian Fendt
Niemcy
170.0
Oberstdorf
2011
 
Martin Nagiller
Austria
170.0
Oberstdorf
2012
 
Martin Schmid
Austria
170.0
Kulm
2016
573
Shuji Endo
Japonia
169.5
Oberstdorf
2010
574
Heinz Wossipiwo
NRD
169.0
Oberstdorf
1973
 
Frantisek Novak
Czechosłowacja
169.0
Planica
1979
 
Tadeusz Fijas
Polska
169.0
Harrachov
1985
 
Jan Fuhre
Norwegia
169.0
Vikersund
2013
578
Mario Innauer
Austria
168.5
Harrachov
2011
579
Dietrich Kampf
NRD
167.0
Oberstdorf
1973
 
Eva Ganster
Austria
167.0
Kulm
1997
 
Julian Musiol
Niemcy
167.0
Vikersund
2004
 
Stian Andre Skinnes
Norwegia
167.0
Vikersund
2015
 
Sebastian Klinga
Finlandia
167.0
Kulm
2016
584
Manfred Wolf
NRD
165.0
Planica
1969
 
Jeff Denney
USA
165.0
Vikersund
2004
 
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
165.0
Planica
2017
587
Antoine Guignard
Szwajcaria
164.5
Oberstdorf
2008
588
Jan Zelencik
Słowacja
164.0
Oberstdorf
1996
 
Alexandre Mabboux
Francja
164.0
Oberstdorf
2012
590
Stanislav Oshepkov
Rosja
163.5
Planica
2010
 
Mats K. Sagbakken
Norwegia
163.5
Vikersund
2018
592
Kim-Arild Tandberg
Norwegia
163.0
Vikersund
2007
 
Andreas Myhre Hellerud
Norwegia
163.0
Vikersund
2012
 
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
163.0
Oberstdorf
2013
 
Milos Kadlec
Czechy
163.0
Vikersund
2015
596
Juhani Ruotsalainen
Finlandia
162.0
Planica
1972
 
Bogdan Papierz
Polska
162.0
Planica
1987
 
Zacharij Sotirov
Bułgaria
162.0
Kulm
1991
 
Christoph Kreuzer
Holandia
162.0
Planica
2002
 
Gasper Stupar
Słowenia
162.0
Planica
2018
601
Jakob Grimholm
Szwecja
161.5
Kulm
2006
602
Jarosław M±dry
Polska
161.0
Harrachov
1989
 
Francois Braud
Francja
161.0
Planica
2011
 
Hans Erik Torgersen
Norwegia
161.0
Vikersund
2013
 
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
161.0
Vikersund
2015
606
Keita Umezaki
Japonia
160.5
Kulm
2006
607
Aleksander Bojda
Polska
160.0
Harrachov
1996
 
Fredrik Harr Moen
Norwegia
160.0
Vikersund
2007
 
Lukas Dilitz
Austria
160.0
Kulm
2012
610
Andreas Hoff
Norwegia
159.0
Vikersund
2013
 
Felix Brodauf
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
 
Daniel Weiss
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
 
Martin Capuder
Słowenia
159.0
Planica
2017
614
Matthias Wallner
Austria
158.0
Copper Peak
1994
 
Werner Schuster
Austria
158.0
Copper Peak
1994
 
Pavel Gaiduk
Kazachstan
158.0
Kulm
2000
 
Uros Peterka
Słowenia
158.0
Planica
2002
 
Gard Sandholt
Norwegia
158.0
Vikersund
2007
619
David Ripper
Czechy
157.0
Harrachov
2013
 
Edvart Myrvang Bakke
Norwegia
157.0
Vikersund
2015
621
Pierre Emanuel Robe
Francja
156.5
Oberstdorf
2008
622
Terje Morka
Norwegia
156.0
Vikersund
2007
 
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
156.0
Oberstdorf
2008
 
Georgiy Chervyakov
Rosja
156.0
Planica
2010
 
Nico Hermann
Niemcy
156.0
Oberstdorf
2013
626
Janusz Malik
Polska
155.0
Oberstdorf
1984
 
Line Jahr
Norwegia
155.0
Vikersund
2004
 
Hans Christen Pettersen
Norwegia
155.0
Vikersund
2007
 
Alessio de Crignis
Włochy
155.0
Planica
2012
 
Ole Martin Storlien
Norwegia
155.0
Vikersund
2012
 
Zan Stupar
Słowenia
155.0
Planica
2017
632
Vadim Zakharov
ZSRR
154.0
Kransoyarsk
1985
 
Jiri Parma jr.
Czechy
154.0
Kulm
2003
 
Thomas Ortner
Austria
154.0
Kulm
2016
635
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
153.5
Oberstdorf
2012
636
Stanisław Bobak
Polska
153.0
Oberstdorf
1981
 
Bogdan Zwijacz
Polska
153.0
Oberstdorf
1984
 
Marek GwóĽdĽ
Polska
153.0
Kulm
1996
 
Dejan Zujic
Słowenia
153.0
Oberstdorf
2013
640
Andraz Kern
Słowenia
151.5
Vikersund
2004
641
Karl Schnabl
Austria
151.0
Kulm
1975
 
Sami Niemi
Finlandia
151.0
Vikersund
2009
 
Denis Zupancic
Słowenia
151.0
Planica
2011
 
Sondre Vestoel Braatane
Norwegia
151.0
Vikersund
2015
645
Alexey Buyvolov
Rosja
150.0
Planica
2013
 
Leif Marius Hagemoen
Norwegia
150.0
Vikersund
2016
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
150.0
Kuusamo
201x
648
Sigurd Maehre Svendsen
Norwegia
149.0
Vikersund
2011
 
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
149.0
Vikersund
2012
650
Brian Welch
USA
148.0
Vikersund
2004
 
Fredrik Aalien
Norwegia
148.0
Vikersund
2012
 
Lukas Schuhmacher
Austria
148.0
Kulm
2016
653
Andrzej Młynarczyk
Polska
147.0
Kulm
1996
 
Patrick Aschenwald
Austria
147.0
Kulm
2012
655
Masamitsu Ito
Japonia
146.0
Planica
2018
656
Nico Faller
Niemcy
145.0
Klingenthal
 
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
145.0
Planica
2012
 
Lorentz Fannemel
Norwegia
145.0
Vikersund
2013
 
Muhammed Munir Gungen
Turcja
145.0
Ruka
2016
660
Patrik Vitez
Słowenia
144.0
Planica
2018
661
Frantisek Vaculik
Czechy
143.5
Vikersund
2007
662
Józef Przybyła
Polska
143.0
Planica
1968
 
Kristian Lian
Norwegia
143.0
Vikersund
2015
664
Peder Skjaeret Stroemhaug
Norwegia
142.5
Vikersund
2018
665
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
142.0
Vikersund
1967
 
Filip Sakala
Czechy
142.0
Vikersund
2015
667
Giancarlo Adami
Włochy
141.5
Vikersund
2004
 
Jiri Mazoch
Czechy
141.5
Harrachov
2013
669
Bernat Sola
Hiszpania
141.0
Kulm
1986
670
Patrik Lichy
Słowacja
140.5
Harrachov
 
Yoshihiko Osanai
Japonia
140.5
Oberstdirf
2009
 
Martin Kvernberg
Norwegia
140.5
Vikersund
2012
 
Christian Korody
Norwegia
140.5
Vikersund
2016
674
Alexander Mitz
Szwecja
140.0
Oberstdorf
 
Yukon de Leeuw
Kanada
140.0
Park City
 
Matthew Rowley
Kanada
140.0
Vancouver
 
Alexander Korobov
Kazachstan
140.0
Kulm
1996
678
Gabor Geller
Węgry
139.0
1980
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
139.0
Lillehammer
2015
680
Faik Yuksel
Turcja
138.0
681
Andreas Bjelke Nygaard
Dania
137.0
Lillehammer
 
Laszlo Geller
Węgry
137.0
Kulm
1965
 
Christian Friberg
USA
137.0
Park City
2011
 
Tim Babnik
Słowenia
137.0
Planica
2012
685
Ben Loomis
USA
136.0
Iron Mountain
 
Eric Mitchell
Kanada
136.0
Vancouver
2010
 
Brian Wallace
USA
136.0
Park City
2011
688
Oldrik van der Aalst
Holandia
133.0
Oberhof
 
Józef Kocyan
Polska
133.0
Vikersund
1967
 
Grzegorz ¦liwka
Polska
133.0
Vikersund
2000
 
Bogomil Pavlov
Bułgaria
133.0
Planica
2011
692
Dusty Korek
Kanada
132.5
Park City
693
Wojciech Fortuna
Polska
132.0
Planica
1972
 
Jan Łoniewski
Polska
132.0
Kulm
1982
695
Robert Witke
Polska
131.0
Kulm
1986
 
Sondre Skeie
Norwegia
131.0
Vikersund
2012
697
Maxim Polunin
Kazachstan
130.5
Vikersund
2000
698
Besnik Gashi
Szwecja
130.0
Lillehammer
 
Robert Lock
Wielka Brytania
130.0
Park City
2015
700
Mojmir Nosal
Słowacja
129.0
Zakopane
 
Jake Lock
Wielka Brytania
129.0
Park City
2015
702
Ruben de Wit
Holandia
128.0
 
Denis Sindler
Słowacja
128.0
Zakopane
 
Piotr Wala
Polska
128.0
Kulm
1962
 
Zbigniew Malik
Polska
128.0
Vikersund
1986
 
Eduard Torok
Rumunia
128.0
Engelberg
2013
707
Dusan Orsula
Słowacja
126.0
Harrachov
2002
708
Artur Sarkisiani
Gruzja
125.0
-
-
 
Remus Tudor
Rumunia
125.0
Klingenthal
2012
710
Matus Mistrik
Słowacja
124.0
Zakopane
 
Dmitry Chvykov
Kirgistan
124.0
Innsbruck
2002
712
Antoni Łaciak
Polska
123.0
Kulm
1962
 
Baris Demirci
Turcja
123.0
-
2006
 
Kristaps Nezhborts
Łotwa
123.0
Val di Fiemme
2013
715
Jouko Hein
Estonia
122.0
Vikersund
1998
716
Zhandong Tian
Chiny
121.5
Bischofshofen
2004
717
Florin Spulber
Rumunia
118.0
Borsa
1999
718
Jose Rivera
Hiszpania
105.0
Thunder Bay
1982

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich