Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja po konkursie: 24.09.2017, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Klemens Murańka
Polska
649
 
2
Pius Paschke
Niemcy
536
-113
3
Tilen Bartol
Słowenia
447
-202
4
Timi Zajc
Słowenia
372
-277
5
Daniel Huber
Austria
362
-287
6
Miran Zupancic
Słowenia
322
-327
7
Aleksander Zniszczoł
Polska
262
-387
8
Constantin Schmid
Niemcy
207
-442
9
Joachim Hauer
Norwegia
201
-448
10
Maximilian Steiner
Austria
193
-456
11
Andreas Schuler
Szwajcaria
189
-460
12
Stefan Kraft
Austria
180
-469
13
Bor Pavlovcic
Słowenia
176
-473
14
Thomas Lackner
Austria
154
-495
15
Ziga Jelar
Słowenia
141
-508
16
Rok Justin
Słowenia
125
-524
17
Richard Freitag
Niemcy
122
-527
18
Vincent Descombes Sevoie
Francja
110
-539
 
Moritz Baer
Niemcy
110
-539
20
Alex Insam
Włochy
109
-540
21
Cestmir Kozisek
Czechy
104
-545
22
Bartłomiej Kłusek
Polska
98
-551
23
Domen Prevc
Słowenia
94
-555
24
Lukas Wagner
Niemcy
93
-556
25
Andraz Pograjc
Słowenia
90
-559
 
Dominik Maylaender
Niemcy
90
-559
27
Nejc Dezman
Słowenia
83
-566
28
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
80
-569
29
Jan Ziobro
Polska
75
-574
30
Kevin Bickner
USA
74
-575
31
Philipp Aschenwald
Austria
73
-576
32
Manuel Fettner
Austria
66
-583
 
Tim Fuchs
Niemcy
66
-583
34
Felix Hoffmann
Niemcy
65
-584
35
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
64
-585
36
Andreas Alamommo
Finlandia
60
-589
37
Joakim Aune
Norwegia
56
-593
38
Yuken Iwasa
Japonia
55
-594
39
Filip Sakala
Czechy
54
-595
40
Luca Roth
Niemcy
53
-596
41
Luca Egloff
Szwajcaria
52
-597
42
Killian Peier
Szwajcaria
51
-598
43
Przemysław Kantyka
Polska
50
-599
 
Peter Prevc
Słowenia
50
-599
45
Markus Rupitsch
Austria
46
-603
46
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
45
-604
 
Tomas Vancura
Czechy
45
-604
48
Tomaz Naglic
Słowenia
43
-606
49
Elias Tollinger
Austria
42
-607
 
Andreas Kofler
Austria
42
-607
 
Lukas Hlava
Czechy
42
-607
 
Manuel Poppinger
Austria
42
-607
53
Mika Schwann
Austria
40
-609
54
Martti Nomme
Estonia
38
-611
 
Stefan Huber
Austria
38
-611
 
Martin Hamann
Niemcy
38
-611
57
Tom Hilde
Norwegia
37
-612
 
David Siegel
Niemcy
37
-612
59
Rok Tarman
Słowenia
35
-614
60
Michael Glasder
USA
34
-615
61
Niko Kytoesaho
Finlandia
33
-616
62
Bartosz Czyż
Polska
32
-617
63
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
31
-618
64
Fabian Seidl
Niemcy
30
-619
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
30
-619
66
Jakub Janda
Czechy
28
-621
67
Jonathan Learoyd
Francja
27
-622
68
Clemens Aigner
Austria
25
-624
69
Gregor Schlierenzauer
Austria
24
-625
 
Justin Lisso
Niemcy
24
-625
71
Paul Brasme
Francja
23
-626
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
23
-626
73
Aljaz Osterc
Słowenia
22
-627
74
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
20
-629
75
Sondre Ringen
Norwegia
18
-631
76
Oscar P. Westerheim
Norwegia
17
-632
77
Julian Hahn
Niemcy
16
-633
78
Florian Altenburger
Austria
15
-634
79
Michael Hayboeck
Austria
14
-635
 
Paweł W±sek
Polska
14
-635
 
Anze Lavtizar
Słowenia
14
-635
 
Juho Ojala
Finlandia
14
-635
83
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
10
-639
 
Robin Pedersen
Norwegia
10
-639
85
Yuya Yamada
Japonia
8
-641
 
Blaz Pavlic
Słowenia
8
-641
 
Marius Lindvik
Norwegia
8
-641
 
Vojtech Stursa
Czechy
8
-641
 
William Rhoads
USA
8
-641
90
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
-642
 
Kalle Heikkinen
Finlandia
7
-642
 
Krzysztof Miętus
Polska
7
-642
 
Richard Haukedal
Norwegia
7
-642
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
7
-642
95
Tomofumi Naito
Japonia
5
-644
96
Tobias Birchler
Szwajcaria
4
-645
97
Sergey Tkachenko
Kazachstan
3
-646
98
Cedrik Weigel
Niemcy
2
-647
99
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
1
-648
 
Janni Reisenauer
Austria
1
-648
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
1
-648
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
1
-648

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
2023
 
2
Niemcy
Niemcy
1489
-534
3
Austria
Austria
1357
-666
4
Polska
Polska
1187
-836
5
Norwegia
Norwegia
595
-1428
6
Szwajcaria
Szwajcaria
296
-1727
7
Czechy
Czechy
281
-1742
8
Francja
Francja
160
-1863
9
Finlandia
Finlandia
121
-1902
10
USA
USA
116
-1907
11
Włochy
Włochy
109
-1914
12
Japonia
Japonia
68
-1955
13
Estonia
Estonia
38
-1985
14
Kanada
Kanada
30
-1993
15
Rosja
Rosja
23
-2000
16
Kazachstan
Kazachstan
11
-2012
17
Turcja
Turcja
10
-2013


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich