Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2017
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata (K-70)
sezon
miejsce
zawodnik
kraj
1925
Johannisbad
Willy Dick
Czechosłowacja
1926
Lahti
Jacob Tullin-Thams
Norwegia
1927
Cortina d'Ampezzo
Tore Edman
Szwecja
1929
Zakopane
Sigmund Ruud
Norwegia
1930
Oslo
Gunnar Andersen
Norwegia
1931
Oberhof
Birger Ruud
Norwegia
1933
Innsbruck
Marcel Reymond
Szwajcaria
1934
Solleftea
Kristian Johansson
Norwegia
1935
Wysokie Tatry
Birger Ruud
Norwegia
1937
Chamonix
Birger Ruud
Norwegia
1938
Lahti
Asbjørn Ruud
Norwegia
1939
Zakopane
Josef Bradl
Austria
1941
Cortina d'Ampezzo
P. Vietro
Finlandia
1950
Lake Placid
Hans Bjørnstad
Norwegia
1954
Falun
Matti Pietikainen
Finlandia
1958
Lahti
Juhani Kärkinen
Finlandia
1962
Zakopane
Toralf Engan
Norwegia
1966
Oslo
Bjørn Wirkola
Norwegia
1970
Wysokie Tatry
Gari Napałkow
ZSRR
1974
Falun
Hans-Georg Aschenbach
NRD
1978
Lahti
Matthias Buse
NRD
1982
Oslo
Armin Kogler
Austria
1985
Seefeld
Jens Weissflog
NRD
1987
Oberstdorf
Jiri Parma
Czechosłowacja
1989
Lahti
Jens Weissflog
NRD


Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata (K-90)
sezon
miejsce
zawodnik
kraj
1962
Zakopane
Helmuth Recknagel
NRD
1966
Oslo
Bjørn Wirkola
Norwegia
1970
Wysokie Tatry
Gari Napałkow
ZSRR
1974
Falun
Hans-Georg Aschenbach
NRD
1978
Lahti
Tapio Räisänen
Finlandia
1982
Oslo
Matti Nykänen
Finlandia
1985
Seefeld
Per Bergerud
Norwegia
1987
Oberstdorf
Andreas Felder
Austria
1989
Lahti
Jari Puikkonen
Finlandia
1991
Val di Fiemme
Heinz Kuttin
Austria
1993
Falun
Masahiko Harada
Japonia
1995
Thunder Bay
Takanobu Okabe
Japonia
1997
Trondheim
Janne Ahonen
Finlandia
1999
Ramsau
Kazuyoshi Funaki
Japonia
2001
Lahti
Adam Małysz
Polska
2003
Val di Fiemme
Adam Małysz
Polska
2005
Oberstdorf
Rok Benkovic
Słowenia
2007
Sapporo
Adam Małysz
Polska
2009
Liberec
Wolfgang Loitzl
Austria
2011
Oslo
Thomas Morgenstern
Austria
2013
Val di Fiemme
Anders Bardal
Norwegia
2015
Falun
Rune Velta
Norwegia
2017
Lahti
Stefan Kraft
Austria

Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata (K-120)
sezon
miejsce
zawodnik
kraj
1991
Val di Fiemme
Franci Petek
Jugosławia
1993
Falun
Espen Bredesen
Norwegia
1995
Thunder Bay
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
1997
Trondheim
Masahiko Harada
Japonia
1999
Ramsau
Martin Schmitt
Niemcy
2001
Lahti
Martin Schmitt
Niemcy
2003
Val di Fiemme
Adam Małysz
Polska
2005
Oberstdorf
Janne Ahonen
Finlandia
2007
Sapporo
Simon Ammann
Szwajcaria
2009
Liberec
Andreas Küttel
Szwajcaria
2011
Oslo
Gregor Schlierenzauer
Austria
2013
Val di Fiemme
Kamil Stoch
Polska
2015
Falun
Severin Freund
Niemcy
2017
Lahti
Stefan Kraft
Austria

Zwyciężczynie mistrzostw ¶wiata (K-90)
sezon
miejsce
zawodnik
kraj
2009
Liberec
Lindsey Van
USA
2011
Oslo
Daniela Iraschko
Austria
2013
Val di Fiemme
Sarah Hendrickson
USA
2015
Falun
Carina Vogt
Niemcy
2017
Lahti
Carina Vogt
Niemcy

Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata w drużynie
sezon
miejsce
skocznia
kraj
 
1982
Oslo
K-90
Norwegia
Norwegia
1985
Seefeld
K-90
Finlandia
Finlandia
1987
Oberstdorf
K-90
Finlandia
Finlandia
1989
Lahti
K-90
Finlandia
Finlandia
1991
Val di Fiemme
K-90
Austria
Austria
1993
Falun
K-90
Norwegia
Norwegia
1995
Thunder Bay
K-90
Finlandia
Finlandia
1997
Trondheim
K-90
Finlandia
Finlandia
1999
Ramsau
K-120
Niemcy
Niemcy
2001
Lahti
K-90
Austria
Austria
2001
Lahti
K-120
Niemcy
Niemcy
2003
Val di Fiemme
K-120
Finlandia
Finlandia
2005
Oberstdorf
K-90
Austria
Austria
2005
Oberstdorf
K-120
Austria
Austria
2007
Sapporo
K-120
Austria
Austria
2009
Liberec
K-120
Austria
Austria
2011
Oslo
K-95
Austria
Austria
2011
Oslo
K-120
Austria
Austria
2013
Val di Fiemme
K-120
Austria
Austria
2015
Falun
K-120
Norwegia
Norwegia

Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata w drużynach mieszanych
sezon
miejsce
skocznia
kraj
 
2013
Val di Fiemme
K-95
Japonia
Japonia
2015
Falun
K-90
Niemcy
Niemcy
2017
Lahti
K-90
Niemcy
Niemcy
opis należy do Skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 lipca 2017 (czwartek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
14 lipca 2017 (pi±tek)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs drużynowy
15 lipca 2017 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs indywidualny
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto dla Ciebie był bohaterem sezonu?
Stefan Kraft
Kamil Stoch
Maciej Kot
Polska reprezentacja
Domen Prevc
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Vincent Descombes Sevoie
Kevin Bickner
kto¶ inny
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich