Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
23.09.2017, godz. 15:30
Rasnov HS-100
(Letni CoC)
Kalendarz zawodów
Period 1
14.07.2017
Wisła
Polska
HS-134
 
nocny, druż.
15.07.2017
Wisła
Polska
HS-134
 
nocny
29.07.2017
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
nocny
12.08.2017
Courchevel
Francja
HS-132
 
nocny
26.08.2017
Hakuba
Japonia
HS-131
 
nocny
27.08.2017
Hakuba
Japonia
HS-131
 
Period 2
09.09.2017
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
10.09.2017
Czajkowski
Rosja
HS-102
K-95
01.10.2017
Hinzenbach
Austria
HS-90
 
03.10.2017
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anze Lanisek
Słowenia
331
 
2
Junshiro Kobayashi
Japonia
314
-17
3
Dawid Kubacki
Polska
300
-31
4
Kenneth Gangnes
Norwegia
217
-114
5
Maciej Kot
Polska
210
-121
6
Evgeniy Klimov
Rosja
200
-131
7
Anze Semenic
Słowenia
165
-166
8
Denis Kornilov
Rosja
158
-173
9
Stephan Leyhe
Niemcy
154
-177
10
Ryoyu Kobayashi
Japonia
149
-182
11
Roman Koudelka
Czechy
140
-191
12
Halvor Egner Granerud
Norwegia
137
-194
13
Robert Johansson
Norwegia
123
-208
14
Piotr Żyła
Polska
120
-211
15
Rok Justin
Słowenia
111
-220
16
Stefan Hula
Polska
110
-221
17
Simon Ammann
Szwajcaria
105
-226
18
Karl Geiger
Niemcy
92
-239
19
Sebastian Colloredo
Włochy
85
-246
20
Johann Andre Forfang
Norwegia
82
-249
21
Daniel Andre Tande
Norwegia
74
-257
 
Tilen Bartol
Słowenia
74
-257
23
Davide Bresadola
Włochy
73
-258
 
Antti Aalto
Finlandia
73
-258
25
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
69
-262
26
Robert Kranjec
Słowenia
63
-268
27
Taku Takeuchi
Japonia
61
-270
28
Klemens Murańka
Polska
60
-271
29
Alex Insam
Włochy
59
-272
30
Anders Fannemel
Norwegia
51
-280
31
Gregor Schlierenzauer
Austria
46
-285
32
Kamil Stoch
Polska
44
-287
 
Stefan Kraft
Austria
44
-287
 
Kevin Bickner
USA
44
-287
35
Alexey Romashov
Rosja
42
-289
36
Florian Altenburger
Austria
40
-291
37
Noriaki Kasai
Japonia
38
-293
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
38
-293
 
Andreas Wank
Niemcy
38
-293
40
Markus Schiffner
Austria
36
-295
41
Mikhail Nazarov
Rosja
34
-297
 
Jakub Wolny
Polska
34
-297
43
Miran Zupancic
Słowenia
32
-299
 
Ziga Jelar
Słowenia
32
-299
 
Manuel Fettner
Austria
32
-299
46
Jan Ziobro
Polska
31
-300
 
Pius Paschke
Niemcy
31
-300
48
Andreas Alamommo
Finlandia
29
-302
49
Clemens Aigner
Austria
27
-304
50
Daiki Ito
Japonia
25
-306
51
Maximilian Steiner
Austria
23
-308
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
23
-308
53
Andreas Stjernen
Norwegia
21
-310
54
Killian Peier
Szwajcaria
20
-311
 
Peter Prevc
Słowenia
20
-311
56
Ville Larinto
Finlandia
18
-313
57
Markus Eisenbichler
Niemcy
16
-315
58
Yumu Harada
Japonia
15
-316
 
Andreas Kofler
Austria
15
-316
 
Richard Freitag
Niemcy
15
-316
61
Dimitry Vassiliev
Rosja
14
-317
62
Andreas Schuler
Szwajcaria
13
-318
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
13
-318
64
Aleksander Zniszczoł
Polska
12
-319
 
Jarkko Määttä
Finlandia
12
-319
 
Jurij Tepes
Słowenia
12
-319
 
Andreas Wellinger
Niemcy
12
-319
68
Viktor Polasek
Czechy
11
-320
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
11
-320
 
Jakub Janda
Czechy
11
-320
 
Tomas Vancura
Czechy
11
-320
72
Kenshiro Ito
Japonia
7
-324
73
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
6
-325
74
Martin Hamann
Niemcy
5
-326
 
Krzysztof Miętus
Polska
5
-326
76
Michael Glasder
USA
4
-327
 
Constantin Schmid
Niemcy
4
-327
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
4
-327
 
Paweł W±sek
Polska
4
-327
80
Vojtech Stursa
Czechy
3
-328
81
Artti Aigro
Estonia
2
-329
82
Andraz Pograjc
Słowenia
1
-330

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
1330
 
2
Słowenia
Słowenia
1114
-216
3
Norwegia
Norwegia
1065
-265
4
Niemcy
Niemcy
667
-663
5
Japonia
Japonia
609
-721
6
Rosja
Rosja
486
-844
7
Austria
Austria
463
-867
8
Finlandia
Finlandia
293
-1037
9
Czechy
Czechy
276
-1054
10
Szwajcaria
Szwajcaria
257
-1073
11
Włochy
Włochy
217
-1113
12
USA
USA
48
-1282
13
Kazachstan
Kazachstan
13
-1317
14
Estonia
Estonia
2
-1328


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
David Unterberger
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sebastian Szczęsny (1972)
Najbliższe zawody
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich