Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja po konkursie: 03.10.2017, Klingenthal K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dawid Kubacki
Polska
500
 
2
Anze Lanisek
Słowenia
353
-147
3
Junshiro Kobayashi
Japonia
332
-168
4
Maciej Kot
Polska
270
-230
5
Evgeniy Klimov
Rosja
232
-268
6
Kenneth Gangnes
Norwegia
217
-283
7
Stephan Leyhe
Niemcy
216
-284
8
Piotr Żyła
Polska
200
-300
 
Roman Koudelka
Czechy
200
-300
10
Stefan Hula
Polska
175
-325
11
Anze Semenic
Słowenia
172
-328
12
Denis Kornilov
Rosja
164
-336
13
Simon Ammann
Szwajcaria
161
-339
14
Robert Johansson
Norwegia
152
-348
15
Ryoyu Kobayashi
Japonia
149
-351
16
Andreas Wellinger
Niemcy
142
-358
 
Johann Andre Forfang
Norwegia
142
-358
18
Halvor Egner Granerud
Norwegia
137
-363
19
Daniel Andre Tande
Norwegia
124
-376
20
Karl Geiger
Niemcy
116
-384
 
Sebastian Colloredo
Włochy
116
-384
22
Davide Bresadola
Włochy
112
-388
23
Rok Justin
Słowenia
111
-389
24
Stefan Kraft
Austria
105
-395
25
Gregor Schlierenzauer
Austria
91
-409
26
Kamil Stoch
Polska
85
-415
27
Anders Fannemel
Norwegia
77
-423
28
Taku Takeuchi
Japonia
75
-425
 
Klemens Murańka
Polska
75
-425
30
Tilen Bartol
Słowenia
74
-426
31
Antti Aalto
Finlandia
73
-427
32
Alex Insam
Włochy
71
-429
33
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
69
-431
34
Robert Kranjec
Słowenia
63
-437
35
Manuel Fettner
Austria
54
-446
36
Jakub Wolny
Polska
50
-450
37
Andreas Wank
Niemcy
49
-451
 
Daiki Ito
Japonia
49
-451
39
Kevin Bickner
USA
44
-456
40
Alexey Romashov
Rosja
42
-458
 
Mikhail Nazarov
Rosja
42
-458
42
Florian Altenburger
Austria
40
-460
43
Markus Schiffner
Austria
39
-461
44
Noriaki Kasai
Japonia
38
-462
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
38
-462
46
Killian Peier
Szwajcaria
35
-465
47
Peter Prevc
Słowenia
34
-466
48
Andreas Alamommo
Finlandia
33
-467
49
Miran Zupancic
Słowenia
32
-468
 
Ziga Jelar
Słowenia
32
-468
51
Jan Ziobro
Polska
31
-469
 
Pius Paschke
Niemcy
31
-469
53
Clemens Aigner
Austria
29
-471
54
Markus Eisenbichler
Niemcy
26
-474
 
Ville Larinto
Finlandia
26
-474
56
Maximilian Steiner
Austria
23
-477
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
23
-477
58
Andreas Stjernen
Norwegia
21
-479
59
Vincent Descombes Sevoie
Francja
18
-482
60
Richard Freitag
Niemcy
16
-484
61
Andreas Kofler
Austria
15
-485
 
Yumu Harada
Japonia
15
-485
63
Dimitry Vassiliev
Rosja
14
-486
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
14
-486
65
Sergey Tkachenko
Kazachstan
13
-487
 
Michael Hayboeck
Austria
13
-487
67
Jarkko Määttä
Finlandia
12
-488
 
Jurij Tepes
Słowenia
12
-488
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
12
-488
70
Tomas Vancura
Czechy
11
-489
 
Viktor Polasek
Czechy
11
-489
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
11
-489
 
Jakub Janda
Czechy
11
-489
74
Elias Tollinger
Austria
9
-491
75
Kenshiro Ito
Japonia
7
-493
76
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
6
-494
 
Manuel Poppinger
Austria
6
-494
78
Krzysztof Miętus
Polska
5
-495
 
Lukas Hlava
Czechy
5
-495
 
Martin Hamann
Niemcy
5
-495
81
Constantin Schmid
Niemcy
4
-496
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
4
-496
 
Paweł W±sek
Polska
4
-496
 
Michael Glasder
USA
4
-496
85
David Siegel
Niemcy
3
-497
 
Vojtech Stursa
Czechy
3
-497
87
Artti Aigro
Estonia
2
-498
88
Andraz Pograjc
Słowenia
1
-499

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
1807
 
2
Norwegia
Norwegia
1230
-577
3
Słowenia
Słowenia
1157
-650
4
Niemcy
Niemcy
908
-899
5
Japonia
Japonia
665
-1142
6
Austria
Austria
624
-1183
7
Rosja
Rosja
532
-1275
8
Czechy
Czechy
341
-1466
9
Szwajcaria
Szwajcaria
329
-1478
10
Finlandia
Finlandia
305
-1502
11
Włochy
Włochy
299
-1508
12
USA
USA
48
-1759
13
Francja
Francja
18
-1789
14
Kazachstan
Kazachstan
13
-1794
15
Estonia
Estonia
2
-1805


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich