Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 09.09.2017, Czajkowski K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dawid Kubacki
Polska
300
 
2
Junshiro Kobayashi
Japonia
234
-66
3
Anze Lanisek
Słowenia
231
-69
4
Maciej Kot
Polska
210
-90
5
Kenneth Gangnes
Norwegia
167
-133
6
Stephan Leyhe
Niemcy
154
-146
7
Roman Koudelka
Czechy
140
-160
 
Evgeniy Klimov
Rosja
140
-160
9
Ryoyu Kobayashi
Japonia
133
-167
10
Anze Semenic
Słowenia
125
-175
11
Denis Kornilov
Rosja
122
-178
12
Piotr Żyła
Polska
120
-180
13
Stefan Hula
Polska
110
-190
14
Simon Ammann
Szwajcaria
105
-195
15
Robert Johansson
Norwegia
94
-206
16
Halvor Egner Granerud
Norwegia
92
-208
 
Karl Geiger
Niemcy
92
-208
18
Rok Justin
Słowenia
87
-213
19
Sebastian Colloredo
Włochy
85
-215
20
Daniel Andre Tande
Norwegia
74
-226
 
Tilen Bartol
Słowenia
74
-226
22
Davide Bresadola
Włochy
73
-227
23
Taku Takeuchi
Japonia
61
-239
24
Klemens Murańka
Polska
60
-240
25
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
57
-243
26
Robert Kranjec
Słowenia
54
-246
27
Antti Aalto
Finlandia
51
-249
 
Anders Fannemel
Norwegia
51
-249
29
Johann Andre Forfang
Norwegia
50
-250
30
Alex Insam
Włochy
48
-252
31
Gregor Schlierenzauer
Austria
46
-254
32
Kevin Bickner
USA
44
-256
 
Kamil Stoch
Polska
44
-256
 
Stefan Kraft
Austria
44
-256
35
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
38
-262
 
Andreas Wank
Niemcy
38
-262
 
Noriaki Kasai
Japonia
38
-262
38
Jakub Wolny
Polska
34
-266
 
Mikhail Nazarov
Rosja
34
-266
40
Florian Altenburger
Austria
33
-267
41
Manuel Fettner
Austria
32
-268
42
Jan Ziobro
Polska
31
-269
 
Pius Paschke
Niemcy
31
-269
44
Ziga Jelar
Słowenia
30
-270
45
Clemens Aigner
Austria
27
-273
46
Miran Zupancic
Słowenia
26
-274
47
Daiki Ito
Japonia
25
-275
48
Andreas Alamommo
Finlandia
24
-276
49
Bor Pavlovcic
Słowenia
23
-277
50
Peter Prevc
Słowenia
20
-280
51
Ville Larinto
Finlandia
18
-282
 
Markus Schiffner
Austria
18
-282
53
Markus Eisenbichler
Niemcy
16
-284
 
Alexey Romashov
Rosja
16
-284
55
Andreas Kofler
Austria
15
-285
 
Richard Freitag
Niemcy
15
-285
57
Dimitry Vassiliev
Rosja
14
-286
58
Sergey Tkachenko
Kazachstan
13
-287
 
Maximilian Steiner
Austria
13
-287
60
Jarkko Määttä
Finlandia
12
-288
 
Jurij Tepes
Słowenia
12
-288
 
Andreas Wellinger
Niemcy
12
-288
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
12
-288
64
Tomas Vancura
Czechy
11
-289
 
Viktor Polasek
Czechy
11
-289
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
11
-289
67
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
6
-294
 
Killian Peier
Szwajcaria
6
-294
 
Kenshiro Ito
Japonia
6
-294
70
Krzysztof Miętus
Polska
5
-295
 
Martin Hamann
Niemcy
5
-295
72
Constantin Schmid
Niemcy
4
-296
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
4
-296
74
Vojtech Stursa
Czechy
3
-297
 
Jakub Janda
Czechy
3
-297
76
Artti Aigro
Estonia
2
-298
77
Andraz Pograjc
Słowenia
1
-299
 
Andreas Stjernen
Norwegia
1
-299
 
Michael Glasder
USA
1
-299

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
1326
 
2
Słowenia
Słowenia
933
-393
3
Norwegia
Norwegia
889
-437
4
Niemcy
Niemcy
667
-659
5
Japonia
Japonia
497
-829
6
Austria
Austria
428
-898
7
Rosja
Rosja
364
-962
8
Czechy
Czechy
268
-1058
9
Finlandia
Finlandia
266
-1060
10
Szwajcaria
Szwajcaria
218
-1108
11
Włochy
Włochy
206
-1120
12
USA
USA
45
-1281
13
Kazachstan
Kazachstan
13
-1313
14
Estonia
Estonia
2
-1324


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich