Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
22.09.2017, godz. 09:30
Rasnov HS-100
(FIS Cup kobiet)
27.08.2017 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Junshiro Kobayashi
Japonia
130.0
126.5
244.8
2
Ryoyu Kobayashi
Japonia
134.5
120.0
241.5
3
Anze Lanisek
Słowenia
125.0
126.5
233.1
4
Kenneth Gangnes
Norwegia
128.5
123.5
227.3
5
Tilen Bartol
Słowenia
123.5
119.0
221.2
6
Simon Ammann
Szwajcaria
122.5
126.0
218.5
7
Kevin Bickner
USA
125.0
126.5
215.5
8
Anders Fannemel
Norwegia
125.0
129.0
213.6
9
Taku Takeuchi
Japonia
115.0
131.0
211.9
10
Antti Aalto
Finlandia
121.5
126.0
211.3
11
Evgeniy Klimov
Rosja
113.5
127.0
208.9
12
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
119.5
122.0
205.1
13
Sebastian Colloredo
Włochy
109.0
125.5
202.0
14
Noriaki Kasai
Japonia
111.5
129.5
201.8
15
Jan Ziobro
Polska
121.5
124.5
200.7
16
Pius Paschke
Niemcy
124.5
121.0
198.3
17
Robert Kranjec
Słowenia
131.0
107.5
196.0
18
Sergey Tkachenko
Kazachstan
113.5
125.0
193.5
19
Bor Pavlovcic
Słowenia
115.0
115.0
192.8
20
Daiki Ito
Japonia
111.0
115.0
187.5
21
Mikhail Nazarov
Rosja
111.5
122.0
187.1
22
Aleksander Zniszczoł
Polska
116.5
115.0
186.6
23
Rok Justin
Słowenia
109.0
117.0
186.1
24
Halvor Egner Granerud
Norwegia
114.5
116.0
182.5
25
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
119.0
110.5
180.3
26
Jarkko Määttä
Finlandia
118.0
114.0
180.0
27
Anze Semenic
Słowenia
123.5
99.5
174.4
28
Jakub Janda
Czechy
112.0
102.5
172.8
29
Alexey Romashov
Rosja
116.0
114.0
169.6
30
Michael Glasder
USA
114.5
103.5
164.6
31
Vojtech Stursa
Czechy
111.5
 
78.8
32
Cestmir Kozisek
Czechy
107.0
 
77.2
33
Klemens Murańka
Polska
104.5
 
76.3
34
Killian Peier
Szwajcaria
108.5
 
72.3
35
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
101.5
 
69.8
36
Davide Bresadola
Włochy
105.0
 
68.5
37
Seou Choi
Korea Pd.
106.5
 
67.2
38
Lukas Hlava
Czechy
101.5
 
65.4
39
Jurij Tepes
Słowenia
98.5
 
65.3
40
Tomas Vancura
Czechy
104.5
 
64.2
41
Gabriel Karlen
Szwajcaria
100.5
 
59.0
42
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
96.5
 
49.6
43
Casey Larson
USA
93.5
 
47.4
44
Marat Zhaparov
Kazachstan
94.5
 
46.9
45
Krzysztof Miętus
Polska
92.0
 
35.6
46
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
82.0
 
32.6
47
Joshua Maurer
Kanada
79.0
 
26.9
48
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
94.5
 
DSQ
49
Lukas Wagner
Niemcy
116.5
 
DSQ

« Letnia Grand Prix 2017 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2017

Letnia Grand Prix 2017

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2017 (pi±tek)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs M
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich