Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)
03.10.2017 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Dawid Kubacki
Polska
140.0
130.0
262.4
2
Andreas Wellinger
Niemcy
141.0
127.5
256.0
3
Johann Andre Forfang
Norwegia
140.0
123.0
253.7
4
Daniel Andre Tande
Norwegia
138.5
125.0
243.3
5
Gregor Schlierenzauer
Austria
135.5
127.5
241.1
6
Simon Ammann
Szwajcaria
134.0
127.0
240.5
7
Kamil Stoch
Polska
134.0
129.0
239.1
8
Stefan Kraft
Austria
137.0
121.0
238.9
9
Robert Johansson
Norwegia
137.0
125.0
233.8
10
Anders Fannemel
Norwegia
128.0
131.5
232.1
11
Maciej Kot
Polska
127.0
131.0
231.8
12
Stephan Leyhe
Niemcy
128.5
132.5
229.3
13
Stefan Hula
Polska
139.5
122.0
228.7
14
Vincent Descombes Sevoie
Francja
131.0
128.0
226.7
 
Manuel Fettner
Austria
130.0
124.0
226.7
16
Klemens Murańka
Polska
123.0
133.5
223.1
17
Karl Geiger
Niemcy
126.5
124.0
220.3
18
Davide Bresadola
Włochy
127.0
125.5
220.1
19
Alex Insam
Włochy
129.5
122.0
220.0
20
Sebastian Colloredo
Włochy
127.5
122.5
218.9
21
Markus Eisenbichler
Niemcy
122.0
127.0
216.2
22
Jakub Wolny
Polska
124.5
126.0
211.5
23
Mikhail Nazarov
Rosja
122.0
124.0
210.3
24
Anze Semenic
Słowenia
130.5
123.0
209.2
25
Manuel Poppinger
Austria
125.0
122.5
198.7
26
Lukas Hlava
Czechy
127.5
115.0
195.5
27
Andreas Alamommo
Finlandia
128.0
115.0
192.5
28
David Siegel
Niemcy
127.0
108.0
187.7
29
Taku Takeuchi
Japonia
126.0
108.5
181.9
30
Richard Freitag
Niemcy
123.5
109.0
179.7
31
Pius Paschke
Niemcy
119.5
 
98.2
32
Junshiro Kobayashi
Japonia
117.5
 
98.1
33
Andreas Wank
Niemcy
121.0
 
97.8
34
Peter Prevc
Słowenia
117.0
 
96.3
35
Clemens Aigner
Austria
120.0
 
95.7
36
Ville Larinto
Finlandia
117.0
 
95.1
37
Piotr Żyła
Polska
118.0
 
94.0
38
Killian Peier
Szwajcaria
119.0
 
93.9
39
Anze Lanisek
Słowenia
115.0
 
93.0
40
Vojtech Stursa
Czechy
120.5
 
92.6
41
Constantin Schmid
Niemcy
118.0
 
91.5
42
Andreas Schuler
Szwajcaria
115.0
 
90.3
43
Justin Lisso
Niemcy
113.0
 
81.6
44
Kenneth Gangnes
Norwegia
109.0
 
75.4
45
Tomas Vancura
Czechy
106.5
 
74.5
46
Denis Kornilov
Rosja
96.5
 
40.8
47
Evgeniy Klimov
Rosja
DNS
 
DNS
48
Ziga Jelar
Słowenia
DSQ
 
DSQ
49
Yumu Harada
Japonia
119.5
 
DSQ
50
Artti Aigro
Estonia
131.0
 
DSQ

« Letnia Grand Prix 2017 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2017

Letnia Grand Prix 2017

Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich