Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
22.09.2017, godz. 09:30
Rasnov HS-100
(FIS Cup kobiet)
10.09.2017 - Czajkowski (Rosja) K-95

Wyniki po I serii
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Anze Lanisek
Słowenia
109.5
129.2
2
Junshiro Kobayashi
Japonia
105.0
118.6
3
Evgeniy Klimov
Rosja
103.0
113.4
4
Kenneth Gangnes
Norwegia
102.5
113.3
5
Halvor Egner Granerud
Norwegia
102.5
113.0
6
Anze Semenic
Słowenia
103.5
112.7
7
Denis Kornilov
Rosja
102.5
111.9
8
Johann Andre Forfang
Norwegia
103.0
111.7
9
Robert Johansson
Norwegia
100.0
110.0
10
Alexey Romashov
Rosja
99.5
109.1
11
Rok Justin
Słowenia
100.5
107.5
12
Antti Aalto
Finlandia
101.5
104.7
13
Andreas Stjernen
Norwegia
98.0
104.3
14
Markus Schiffner
Austria
97.5
103.9
15
Ryoyu Kobayashi
Japonia
97.5
102.8
16
Yumu Harada
Japonia
97.5
102.2
17
Killian Peier
Szwajcaria
97.5
101.3
18
Andreas Schuler
Szwajcaria
97.0
100.5
19
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
95.0
100.4
20
Alex Insam
Włochy
96.0
100.3
21
Maximilian Steiner
Austria
97.5
100.1
22
Robert Kranjec
Słowenia
96.0
99.7
23
Jakub Janda
Czechy
95.5
99.2
24
Florian Altenburger
Austria
94.5
98.9
25
Miran Zupancic
Słowenia
95.0
98.4
26
Andreas Alamommo
Finlandia
96.0
98.1
27
Paweł W±sek
Polska
97.0
97.7
28
Michael Glasder
USA
93.5
96.6
29
Ziga Jelar
Słowenia
95.0
96.3
30
Kenshiro Ito
Japonia
95.5
95.9
31
Clemens Aigner
Austria
95.5
95.4
32
Davide Bresadola
Włochy
95.0
95.1
33
Artti Aigro
Estonia
92.5
93.9
34
Sergey Tkachenko
Kazachstan
95.5
93.2
35
Vojtech Stursa
Czechy
92.5
93.1
36
Martin Hamann
Niemcy
92.0
92.9
37
Tomas Vancura
Czechy
93.0
92.7
38
Krzysztof Miętus
Polska
93.5
89.5
39
Martti Nomme
Estonia
91.5
88.9
40
Anders Fannemel
Norwegia
90.5
88.1
41
Sebastian Colloredo
Włochy
88.0
87.7
42
Eetu Nousiainen
Finlandia
91.0
86.9
43
Andrzej Stękała
Polska
91.5
86.6
44
Jurij Tepes
Słowenia
90.0
85.8
45
Roberto Dellasega
Włochy
89.0
85.3
46
Vladimir Zografski
Bułgaria
87.5
84.6
47
Seou Choi
Korea Pd.
90.0
81.4
48
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
86.5
80.4
49
Kento Sakuyama
Japonia
86.5
80.3
50
Marat Zhaparov
Kazachstan
85.0
79.7
51
Lukas Hlava
Czechy
86.0
76.6
52
Krzysztof Biegun
Polska
85.5
73.6
53
William Rhoads
USA
76.5
61.7
54
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
74.5
58.1
55
Joshua Maurer
Kanada
76.0
57.7
56
Bartosz Czyż
Polska
DSQ
DSQ

« Letnia Grand Prix 2017 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2017

Letnia Grand Prix 2017

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2017 (pi±tek)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs M
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich