Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 01.10.2017, Hinzenbach K-85
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dawid Kubacki
Polska
400
 
2
Anze Lanisek
Słowenia
353
-47
3
Junshiro Kobayashi
Japonia
332
-68
4
Maciej Kot
Polska
246
-154
5
Evgeniy Klimov
Rosja
232
-168
6
Kenneth Gangnes
Norwegia
217
-183
7
Piotr Żyła
Polska
200
-200
 
Roman Koudelka
Czechy
200
-200
9
Stephan Leyhe
Niemcy
194
-206
10
Anze Semenic
Słowenia
165
-235
11
Denis Kornilov
Rosja
164
-236
12
Stefan Hula
Polska
155
-245
13
Ryoyu Kobayashi
Japonia
149
-251
14
Halvor Egner Granerud
Norwegia
137
-263
15
Robert Johansson
Norwegia
123
-277
16
Simon Ammann
Szwajcaria
121
-279
17
Rok Justin
Słowenia
111
-289
18
Sebastian Colloredo
Włochy
105
-295
19
Karl Geiger
Niemcy
102
-298
20
Davide Bresadola
Włochy
99
-301
21
Johann Andre Forfang
Norwegia
82
-318
22
Daniel Andre Tande
Norwegia
74
-326
 
Tilen Bartol
Słowenia
74
-326
24
Taku Takeuchi
Japonia
73
-327
 
Antti Aalto
Finlandia
73
-327
 
Stefan Kraft
Austria
73
-327
27
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
69
-331
28
Robert Kranjec
Słowenia
63
-337
29
Andreas Wellinger
Niemcy
62
-338
30
Klemens Murańka
Polska
60
-340
31
Alex Insam
Włochy
59
-341
32
Anders Fannemel
Norwegia
51
-349
33
Andreas Wank
Niemcy
49
-351
 
Daiki Ito
Japonia
49
-351
 
Kamil Stoch
Polska
49
-351
36
Gregor Schlierenzauer
Austria
46
-354
37
Kevin Bickner
USA
44
-356
38
Alexey Romashov
Rosja
42
-358
39
Jakub Wolny
Polska
41
-359
40
Florian Altenburger
Austria
40
-360
41
Markus Schiffner
Austria
39
-361
42
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
38
-362
 
Noriaki Kasai
Japonia
38
-362
44
Manuel Fettner
Austria
36
-364
45
Killian Peier
Szwajcaria
35
-365
46
Mikhail Nazarov
Rosja
34
-366
 
Peter Prevc
Słowenia
34
-366
48
Miran Zupancic
Słowenia
32
-368
 
Ziga Jelar
Słowenia
32
-368
50
Jan Ziobro
Polska
31
-369
 
Pius Paschke
Niemcy
31
-369
52
Andreas Alamommo
Finlandia
29
-371
 
Clemens Aigner
Austria
29
-371
54
Ville Larinto
Finlandia
26
-374
55
Bor Pavlovcic
Słowenia
23
-377
 
Maximilian Steiner
Austria
23
-377
57
Andreas Stjernen
Norwegia
21
-379
58
Markus Eisenbichler
Niemcy
16
-384
59
Andreas Kofler
Austria
15
-385
 
Richard Freitag
Niemcy
15
-385
 
Yumu Harada
Japonia
15
-385
62
Dimitry Vassiliev
Rosja
14
-386
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
14
-386
64
Sergey Tkachenko
Kazachstan
13
-387
 
Michael Hayboeck
Austria
13
-387
66
Jarkko Määttä
Finlandia
12
-388
 
Jurij Tepes
Słowenia
12
-388
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
12
-388
69
Tomas Vancura
Czechy
11
-389
 
Viktor Polasek
Czechy
11
-389
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
11
-389
 
Jakub Janda
Czechy
11
-389
73
Elias Tollinger
Austria
9
-391
74
Kenshiro Ito
Japonia
7
-393
75
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
6
-394
76
Krzysztof Miętus
Polska
5
-395
 
Martin Hamann
Niemcy
5
-395
78
Constantin Schmid
Niemcy
4
-396
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
4
-396
 
Paweł W±sek
Polska
4
-396
 
Michael Glasder
USA
4
-396
82
Vojtech Stursa
Czechy
3
-397
83
Artti Aigro
Estonia
2
-398
84
Andraz Pograjc
Słowenia
1
-399

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
1603
 
2
Słowenia
Słowenia
1150
-453
3
Norwegia
Norwegia
1065
-538
4
Niemcy
Niemcy
778
-825
5
Japonia
Japonia
663
-940
6
Rosja
Rosja
524
-1079
7
Austria
Austria
523
-1080
8
Czechy
Czechy
336
-1267
9
Finlandia
Finlandia
301
-1302
10
Szwajcaria
Szwajcaria
289
-1314
11
Włochy
Włochy
263
-1340
12
USA
USA
48
-1555
13
Kazachstan
Kazachstan
13
-1590
14
Estonia
Estonia
2
-1601


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich