Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
22.09.2017, godz. 09:30
Rasnov HS-100
(FIS Cup kobiet)
26.08.2017 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Junshiro Kobayashi
Japonia
130.0
125.5
272.4
2
Kenneth Gangnes
Norwegia
128.0
128.5
269.6
3
Klemens Murańka
Polska
122.5
127.5
262.4
4
Anze Semenic
Słowenia
132.5
124.0
260.1
5
Anze Lanisek
Słowenia
130.0
120.0
259.7
6
Simon Ammann
Szwajcaria
130.5
127.0
257.4
7
Evgeniy Klimov
Rosja
119.5
128.5
257.2
8
Taku Takeuchi
Japonia
123.0
129.5
256.0
9
Tilen Bartol
Słowenia
121.0
131.0
254.1
10
Rok Justin
Słowenia
128.0
122.5
252.4
11
Ryoyu Kobayashi
Japonia
122.5
118.5
252.2
12
Antti Aalto
Finlandia
125.0
126.5
249.1
13
Noriaki Kasai
Japonia
124.0
119.0
248.6
14
Davide Bresadola
Włochy
124.0
124.0
243.8
15
Pius Paschke
Niemcy
117.5
124.5
243.5
16
Jan Ziobro
Polska
118.0
122.0
242.6
17
Daiki Ito
Japonia
122.5
123.5
241.6
18
Halvor Egner Granerud
Norwegia
123.5
121.0
237.5
19
Jurij Tepes
Słowenia
126.5
120.0
236.2
20
Mikhail Nazarov
Rosja
126.5
119.5
234.1
21
Tomas Vancura
Czechy
127.0
110.0
233.8
22
Anders Fannemel
Norwegia
122.5
123.0
233.6
23
Kevin Bickner
USA
119.5
120.5
232.8
24
Robert Kranjec
Słowenia
121.5
116.0
232.2
25
Kenshiro Ito
Japonia
113.5
124.0
232.0
26
Bor Pavlovcic
Słowenia
116.0
123.5
230.3
27
Sebastian Colloredo
Włochy
124.5
119.0
229.8
28
Aleksander Zniszczoł
Polska
119.5
117.5
225.0
29
Killian Peier
Szwajcaria
118.0
120.0
224.0
30
Krzysztof Miętus
Polska
118.5
120.0
222.5
31
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
117.5
 
108.3
32
Jarkko Määttä
Finlandia
115.5
 
108.1
33
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
115.0
 
104.9
34
Sergey Tkachenko
Kazachstan
110.5
 
102.0
35
Marat Zhaparov
Kazachstan
112.5
 
99.7
 
Shohei Tochimoto
Japonia
111.0
 
99.7
37
Cestmir Kozisek
Czechy
111.5
 
98.9
38
Gabriel Karlen
Szwajcaria
112.0
 
93.7
39
Yuken Iwasa
Japonia
107.5
 
93.3
40
Kento Sakuyama
Japonia
103.5
 
93.2
41
Alexey Romashov
Rosja
110.5
 
93.0
42
Yumu Harada
Japonia
107.0
 
92.5
43
Vojtech Stursa
Czechy
109.5
 
91.5
44
Jakub Janda
Czechy
105.0
 
90.5
45
Michael Glasder
USA
107.0
 
90.4
46
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
104.0
 
86.1
47
Joshua Maurer
Kanada
100.5
 
80.1
48
Casey Larson
USA
102.5
 
79.1
49
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
119.5
 
DSQ
50
Lukas Wagner
Niemcy
113.5
 
DSQ

« Letnia Grand Prix 2017 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2017

Letnia Grand Prix 2017

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2017 (pi±tek)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs M
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich