Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
01.10.2017 - Hinzenbach (Austria) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Dawid Kubacki
Polska
88.5
94.5
251.9
2
Piotr Żyła
Polska
87.0
92.5
246.3
3
Roman Koudelka
Czechy
88.5
90.5
246.0
4
Andreas Wellinger
Niemcy
90.5
88.5
244.4
5
Stefan Hula
Polska
88.5
88.5
241.6
6
Stephan Leyhe
Niemcy
87.0
91.0
240.6
7
Maciej Kot
Polska
88.5
87.5
238.7
8
Evgeniy Klimov
Rosja
87.5
88.5
237.9
9
Stefan Kraft
Austria
86.5
89.5
237.2
10
Davide Bresadola
Włochy
87.5
89.5
236.8
11
Daiki Ito
Japonia
87.5
89.5
234.7
12
Anze Lanisek
Słowenia
87.5
87.5
233.6
13
Sebastian Colloredo
Włochy
86.0
88.5
233.1
14
Junshiro Kobayashi
Japonia
85.0
90.5
232.6
15
Simon Ammann
Szwajcaria
86.0
87.5
230.5
16
Killian Peier
Szwajcaria
88.0
87.0
229.4
17
Peter Prevc
Słowenia
85.5
88.5
229.2
18
Michael Hayboeck
Austria
87.0
86.5
228.2
19
Taku Takeuchi
Japonia
86.5
85.5
224.5
20
Andreas Wank
Niemcy
85.5
85.5
224.0
21
Karl Geiger
Niemcy
85.5
84.0
223.4
22
Elias Tollinger
Austria
88.0
85.0
222.9
23
Ville Larinto
Finlandia
87.5
83.5
222.3
24
Jakub Wolny
Polska
84.5
85.5
222.1
25
Denis Kornilov
Rosja
84.5
85.0
221.2
26
Kamil Stoch
Polska
86.5
85.0
221.1
27
Manuel Fettner
Austria
85.0
86.0
219.9
28
Markus Schiffner
Austria
86.0
83.5
219.8
29
Clemens Aigner
Austria
84.5
83.5
215.7
30
Andreas Schuler
Szwajcaria
84.0
80.5
210.7
31
Yumu Harada
Japonia
85.5
79.0
205.9
32
Vladimir Zografski
Bułgaria
85.5
 
106.6
33
Marat Zhaparov
Kazachstan
85.5
 
106.1
34
Alex Insam
Włochy
82.5
 
105.8
 
Markus Rupitsch
Austria
84.0
 
105.8
36
Clemens Leitner
Austria
85.0
 
105.3
37
Alexey Romashov
Rosja
81.5
 
104.8
38
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
83.5
 
104.5
39
Rok Justin
Słowenia
81.5
 
103.7
40
Philipp Aschenwald
Austria
82.5
 
103.5
41
Krzysztof Miętus
Polska
83.0
 
103.3
42
Kevin Bickner
USA
81.0
 
102.9
43
Kenshiro Ito
Japonia
83.0
 
102.8
44
Antti Aalto
Finlandia
80.5
 
99.0
45
Anze Semenic
Słowenia
80.0
 
97.8
46
Andreas Alamommo
Finlandia
79.5
 
97.6
47
Mikhail Nazarov
Rosja
79.5
 
97.3
48
Maximilian Steiner
Austria
79.5
 
96.1
49
Mika Schwann
Austria
80.0
 
95.9
50
Ziga Jelar
Słowenia
76.0
 
93.2

« Letnia Grand Prix 2017 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2017

Letnia Grand Prix 2017

Kalendarium
Anders Johnson
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich