Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
09.09.2017 - Czajkowski (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Anze Lanisek
Słowenia
129.0
143.0
265.6
2
Evgeniy Klimov
Rosja
132.0
137.5
261.2
3
Denis Kornilov
Rosja
136.5
127.5
249.0
4
Johann Andre Forfang
Norwegia
139.5
125.5
248.9
5
Anze Semenic
Słowenia
138.0
130.5
247.7
6
Alex Insam
Włochy
133.0
131.0
246.4
7
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
137.0
127.5
242.6
8
Robert Johansson
Norwegia
124.5
135.5
241.1
9
Ryoyu Kobayashi
Japonia
133.5
127.0
238.2
10
Junshiro Kobayashi
Japonia
124.0
135.0
236.7
11
Andreas Alamommo
Finlandia
127.0
133.0
235.0
12
Rok Justin
Słowenia
128.5
127.0
234.2
13
Robert Kranjec
Słowenia
128.5
130.0
231.4
14
Clemens Aigner
Austria
133.0
122.0
230.6
15
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
128.0
123.5
226.0
16
Halvor Egner Granerud
Norwegia
126.0
128.0
224.3
17
Dimitry Vassiliev
Rosja
133.0
119.5
223.9
18
Maximilian Steiner
Austria
135.0
122.0
223.1
19
Miran Zupancic
Słowenia
125.5
124.0
222.7
20
Eetu Nousiainen
Finlandia
121.5
129.0
222.2
21
Ziga Jelar
Słowenia
123.5
124.0
220.6
22
Alexey Romashov
Rosja
130.0
118.5
218.1
23
Florian Altenburger
Austria
124.5
126.0
217.5
24
Sebastian Colloredo
Włochy
125.5
121.5
214.5
25
Davide Bresadola
Włochy
128.5
113.0
212.8
26
Martin Hamann
Niemcy
119.5
118.5
205.4
27
Krzysztof Miętus
Polska
127.0
111.0
200.6
28
Vojtech Stursa
Czechy
125.0
117.5
199.6
29
Artti Aigro
Estonia
122.0
110.0
190.8
30
Andreas Stjernen
Norwegia
121.0
98.0
158.6
31
Jurij Tepes
Słowenia
121.0
 
103.3
32
Ilmir Hazetdinov
Rosja
118.0
 
102.0
33
Krzysztof Biegun
Polska
122.0
 
100.0
34
Kento Sakuyama
Japonia
118.5
 
98.3
35
Kenshiro Ito
Japonia
118.5
 
97.1
36
Michael Glasder
USA
116.5
 
95.9
37
Paweł W±sek
Polska
118.5
 
95.7
38
Jakub Janda
Czechy
116.5
 
94.3
39
Anders Fannemel
Norwegia
115.0
 
94.0
40
Mikhail Maksimochkin
Rosja
118.0
 
93.2
 
Antti Aalto
Finlandia
114.0
 
93.2
42
Vladimir Zografski
Bułgaria
119.0
 
92.6
43
Lukas Hlava
Czechy
116.5
 
92.3
44
Mikhail Nazarov
Rosja
117.0
 
92.2
45
Bartosz Czyż
Polska
112.5
 
90.1
46
Kenneth Gangnes
Norwegia
113.0
 
85.7
47
Killian Peier
Szwajcaria
109.5
 
85.0
48
Sergey Tkachenko
Kazachstan
111.5
 
84.9
49
Egor Usachev
Rosja
110.0
 
84.4
50
Andrzej Stękała
Polska
110.5
 
84.0

« Letnia Grand Prix 2017 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2017

Letnia Grand Prix 2017

Kalendarium
Thomas Thurnbichler
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich