Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 25.03.2018

Rekordy życiowe
1
Aalien Fredrik
Norwegia
148.0
Vikersund
2012
2
Aalto Antti
Finlandia
209.5
Planica
2017
3
Aaraas Jon
Norwegia
219.0
Vikersund
2011
4
Aarnes Tom Age
Norwegia
204.0
Vikersund
2000
5
Adami Giancarlo
Włochy
141.5
Vikersund
2004
6
Ahonen Janne
Finlandia
233.5
Planica
2005
7
Aigner Clemens
Austria
216.5
Kulm
2018
8
Aigro Artti
Estonia
183.5
Planica
2018
9
Alamommo Andreas
Finlandia
221.5
Planica
2018
 
Alborn Alan
USA
221.5
Planica
2002
11
Alexander Nicholas
USA
185.0
Planica
2016
12
Altenburger Florian
Austria
198.5
Kulm
2018
13
Althaus Daniel
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
14
Ammann Simon
Szwajcaria
239.5
Vikersund
2017
15
Andersen David
Norwegia
209.5
Planica
2000
16
Anisimov Maksim
Białoru¶
176.0
Oberstdorf
2004
17
Anken Vital
Szwajcaria
175.0
Oberstdorf
2012
18
Aren Andreas
Szwecja
200.0
Planica
2008
19
Aschenwald Patrick
Austria
147.0
Kulm
2012
20
Aschenwald Philipp
Austria
221.5
Vikersund
2018
21
Asikainen Lauri
Finlandia
196.0
Planica
2015
22
Asphol Halvor
Norwegia
175.0
Harrachov
1980
23
Audenrieth Roland
Niemcy
192.5
Planica
2001
24
Aune Joakim
Norwegia
204.0
Planica
2017
25
Babnik Tim
Słowenia
137.0
Planica
2012
26
Bachleda Marcin
Polska
201.5
Planica
2010
27
Bader Ferdinand
Niemcy
213.0
Vikersund
2004
28
Bakke Edvart Myrvang
Norwegia
157.0
Vikersund
2015
29
Balcar Jan
Czechy
203.0
Harrachov
1996
30
Balkasen Fredrik
Szwecja
190.0
Vikersund
2011
31
Bardal Anders
Norwegia
227.0
Planica
2011
32
Bartol Gasper
Słowenia
201.0
Planica
2012
33
Bartol Tilen
Słowenia
247.5
Planica
2018
34
Bazhenov Aleksandr
Rosja
176.0
Planica
2017
35
Becker Stefan
Austria
202.0
Kulm
2005
36
Bedir Muhammet Ali
Turcja
139.0
Lillehammer
2015
37
Beltrame Marco
Włochy
186.0
Planica
2005
38
Benedik Matic
Słowenia
194.5
Planica
2013
39
Benkovic Rok
Słowenia
226.0
Planica
2005
40
Berger Lars Brodshaug
Norwegia
221.0
Vikersund
2015
41
Berggaard Mats Soehagen
Norwegia
161.0
Vikersund
2015
42
Bergmann Lukas
Austria
191.0
Kulm
2010
43
Bergquist Hans Petter
Norwegia
197.5
Vikersund
2015
44
Berlot Gasper
Słowenia
178.0
Planica
2011
45
Bickner Kevin
USA
244.5
Vikersund
2017
46
Biegun Krzysztof
Polska
197.5
Oberstdorf
2013
47
Bielcik Marian
Słowacja
171.0
Kulm
1996
48
Bieler Christoph
Austria
197.0
Planica
2008
49
Bilban Blaz
Słowenia
188.0
Planica
2000
50
Bjerkeengen Fredrik
Norwegia
223.0
Vikersund
2012
51
Bjoereng Joacim Oedegaard
Norwegia
232.0
Vikersund
2018
52
Blikeng Borge Gelein
Norwegia
220.5
Vikersund
2009
53
Bobak Stanisław
Polska
153.0
Oberstdorf
1981
54
Bodmer Pascal
Niemcy
189.5
Oberstdorf
2011
55
Boesl Wolfgang
Niemcy
195.0
Planica
2016
56
Bogataj Jure
Słowenia
199.5
Planica
2005
57
Bogataj Tine
Słowenia
192.0
Planica
2018
58
Bogner Tobias
Niemcy
201.0
Oberstdorf
2012
59
Bojda Aleksander
Polska
160.0
Harrachov
1996
60
Boshchuk Volodymyr
Ukraina
188.5
Planica
2009
61
Boyarintsev Vladislav
Rosja
190.0
Kulm
2015
62
Boyd-Clowes Mackenzie
Kanada
224.0
Planica
2016
63
Braatane Sondre Vestoel
Norwegia
151.0
Vikersund
2015
64
Braathen Matias
Norwegia
194.0
Vikersund
2017
65
Bracht Kai
Niemcy
206.0
Planica
2006
66
Bratlien Jonas
Norwegia
200.0
Vikersund
2018
67
Braud Francois
Francja
161.0
Planica
2011
68
Bredesen Espen
Norwegia
210.0
Planica
1997
69
Brenden Kristian
Norwegia
204.5
Planica
1999
 
Bresadola Davide
Włochy
204.5
Planica
2012
71
Brevig Magnus
Norwegia
189.0
Vikersund
2004
72
Brnot Luka
Słowenia
183.0
Planica
2010
73
Brodauf Felix
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
74
Brown AJ
USA
200.0
Planica
2017
75
Bruder Christian
Niemcy
184.5
Planica
2005
76
Buskum Andreas Granerud
Norwegia
192.0
Vikersund
2018
77
Buyvolov Alexey
Rosja
150.0
Planica
2013
78
Byrt Tomasz
Polska
198.5
Planica
2011
79
Bystoel Lars
Norwegia
216.5
Planica
2005
80
Capuder Martin
Słowenia
159.0
Planica
2017
81
Cecon Federico
Włochy
171.0
Planica
2018
82
Cecon Roberto
Włochy
207.5
Planica
2003
83
Chaadaev Petr
Rosja
197.5
Kulm
2006
84
Chedal Emmanuel
Francja
215.5
Planica
2009
85
Chervyakov Georgiy
Rosja
156.0
Planica
2010
86
Chevalier-Girod Lucas
Francja
189.0
Planica
1999
87
Chiapolino Stefano
Włochy
172.0
Vikersund
2004
88
Choi Heung Chul
Korea Pd.
207.5
Planica
2008
89
Choi Seou
Korea Pd.
184.0
Planica
2015
90
Chvykov Dmitry
Kirgistan
124.0
Innsbruck
2002
91
Cikl Martin
Czechy
188.0
Planica
2008
92
Collins Steve
Kanada
170.0
Harrachov
1980
93
Colloredo Sebastian
Włochy
221.0
Planica
2017
94
Costa Samuel
Włochy
204.0
Planica
2017
95
Cvetko Gasper
Słowenia
197.0
Planica
2002
96
Damjan Anze
Słowenia
190.0
Planica
2009
97
Damjan Jernej
Słowenia
228.5
Kulm
2018
98
de Crignis Alessio
Włochy
155.0
Planica
2012
99
de Leeuw Yukon
Kanada
140.0
Park City
100
de Wit Ruben
Holandia
128.0
101
Debelak Matjaz
Jugosławia
185.0
Planica
1985
102
Dellasega Diego
Włochy
193.5
Planica
2011
103
Dellasega Roberto
Włochy
192.5
Planica
2010
104
Demirci Baris
Turcja
123.0
-
2006
105
Denifl Wilhelm
Austria
213.0
Planica
2012
106
Denney Jeff
USA
165.0
Vikersund
2004
107
Deschwanden Gregor
Szwajcaria
230.0
Planica
2018
108
Descombes Sevoie Vincent
Francja
230.5
Vikersund
2016
109
Dessum Nicolas
Francja
207.5
Planica
2003
110
Dezman Nejc
Słowenia
224.0
Vikersund
2017
111
Diethart Thomas
Austria
192.5
Harrachov
2014
112
Dilitz Lukas
Austria
160.0
Kulm
2012
113
Długopolski Krystian
Polska
191.0
Vikersund
2004
114
Dobovsek Matej
Słowenia
202.0
Harrachov
2011
115
Dolezal Michal
Czechy
199.0
Harrachov
1996
116
Dönnem Olav Magne
Norwegia
214.0
Vikersund
2004
117
Dorner Karl-Heinz
Austria
207.0
Oberstdorf
2001
118
Druml Matija
Austria
201.0
Planica
2005
119
Druzina Jan
Słowenia
185.0
Planica
2011
120
Duffner Christof
Niemcy
219.0
Planica
2001
121
Eberl Reinhard
Austria
201.0
Kulm
2000
122
Egeberg Tommy
Norwegia
205.0
Planica
2005
123
Eggenhofer Markus
Austria
199.0
Kulm
2015
124
Egloff Luca
Szwajcaria
204.0
Planica
2018
125
Eigentler Markus
Austria
201.5
Kulm
2003
126
Eisenbichler Markus
Niemcy
248.0
Planica
2017
127
Else Dirk
Niemcy
205.0
Planica
2000
128
Elverum Sorsell Kim Rene
Norwegia
203.5
Planica
2013
129
Endo Shuji
Japonia
169.5
Oberstdorf
2010
130
Engen Klaus Ovlien
Norwegia
197.5
Vikersund
2011
131
Enger Ole Christen
Norwegia
210.5
Vikersund
2004
132
Erikson Johan
Szwecja
202.0
Oberstdorf
2004
133
Evensen Johan Remen
Norwegia
246.5
Vikersund
2011
134
Evensen Trond-Arild
Norwegia
218.0
Planica
2005
135
Fabijan Nik
Słowenia
192.0
Planica
2017
136
Fairall Nicholas
USA
208.0
Planica
2013
137
Faller Nico
Niemcy
145.0
Klingenthal
138
Fallmann David
Austria
202.0
Oberstdorf
2012
139
Fannemel Anders
Norwegia
251.5
Vikersund
2015
140
Fannemel Lorentz
Norwegia
145.0
Vikersund
2013
141
Fartunov Petar
Bułgaria
175.0
Planica
2009
142
Fatchullin Ildar
Rosja
182.0
Kulm
2006
143
Felder Andreas
Austria
191.0
Planica
1987
144
Fendt Christian
Niemcy
170.0
Oberstdorf
2011
145
Fettner Manuel
Austria
235.5
Vikersund
2017
146
Fidjestoel Ole Gunnar
Norwegia
190.0
Planica
1987
147
Fijas Piotr
Polska
194.0
Planica
1987
148
Fijas Tadeusz
Polska
169.0
Harrachov
1985
149
Filimonov Stanislav
Kazachstan
175.0
Kulm
2000
150
Fletcher Bryan
USA
173.5
Planica
2012
151
Forfang Daniel
Norwegia
214.0
Planica
2005
152
Forfang Johann Andre
Norwegia
245.5
Vikersund
2017
153
Formanek Miroslav
Słowacja
180.5
Oberstdorf
2001
154
Fortuna Wojciech
Polska
132.0
Planica
1972
155
Franc Urban
Słowenia
190.0
Kulm
1996
156
Fras Damjan
Słowenia
204.0
Planica
2002
157
Freiholz Sylvain
Szwajcaria
196.0
Planica
1999
158
Freitag Richard
Niemcy
243.0
Planica
2018
159
Frenette Peter
USA
184.0
Planica
2011
160
Freund Severin
Niemcy
245.0
Vikersund
2015
161
Friberg Christian
USA
137.0
Park City
2011
162
Fritz Martin
Austria
189.0
Planica
2016
163
Fuhre Jan
Norwegia
169.0
Vikersund
2013
164
Funaki Kazuyoshi
Japonia
206.5
Planica
1999
165
Fystro Eirik Leander
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
166
Gaiduk Pavel
Kazachstan
158.0
Kulm
2000
167
Gangnes Kenneth
Norwegia
248.5
Vikersund
2016
168
Ganserer Marc
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
169
Ganster Eva
Austria
167.0
Kulm
1997
170
Gashi Besnik
Szwecja
130.0
Lillehammer
171
Gay Jerome
Francja
183.5
Planica
1997
172
Gebstedt Ralf
Niemcy
194.0
Harrachov
1991
173
Geiger Karl
Niemcy
243.5
Planica
2017
174
Geller Gabor
Węgry
139.0
1980
175
Geller Laszlo
Węgry
137.0
Kulm
1965
176
Glasder Michael
USA
209.0
Oberstdorf
2017
177
Goldberger Andreas
Austria
225.0
Planica
2000
178
Granerud Halvor Egner
Norwegia
240.0
Vikersund
2016
179
Greiderer Simon
Austria
188.5
Vikersund
2015
180
Grigoli Marco
Szwajcaria
197.0
Planica
2012
181
Grimholm Isak
Szwecja
207.5
Planica
2007
182
Grimholm Jakob
Szwecja
161.5
Kulm
2006
183
Grimsrud Simen Key
Norwegia
203.0
Vikersund
2013
184
Grm David
Słowenia
187.0
Planica
2016
185
Gruber Bernhard
Austria
206.0
Planica
2008
186
Gugg Florian
Austria
204.0
Kulm
2016
187
Guignard Antoine
Szwajcaria
164.5
Oberstdorf
2008
188
Gungen Muhammed Munir
Turcja
145.0
Ruka
2016
189
GwóĽdĽ Marek
Polska
153.0
Kulm
1996
190
Hafslund Oscar Alexander
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
191
Hagehaugen Sigmund
Norwegia
215.0
Vikersund
2012
192
Hagemoen Bjoern Einar
Norwegia
206.0
Oberstdorf
2011
193
Hagemoen Leif Marius
Norwegia
150.0
Vikersund
2016
194
Hagen Kjell-Jonny
Norwegia
205.0
Oberstdorf
2001
195
Hajek Antonin
Czechy
236.0
Planica
2010
196
Hakola Lauri
Finlandia
192.5
Vikersund
2004
197
Halvorsen Erik
Norwegia
182.0
Kulm
1996
198
Halvorsen Espen Enger
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
199
Hammer Tord Markussen
Norwegia
217.5
Vikersund
2016
200
Hannawald Sven
Niemcy
220.0
Planica
2002
201
Hansen Kim-Roar
Norwegia
212.0
Vikersund
2004
202
Happonen Janne
Finlandia
240.0
Vikersund
2011
203
Harada Masahiko
Japonia
197.0
Planica
1999
204
Hauer Joachim
Norwegia
243.0
Vikersund
2016
205
Haukedal Richard
Norwegia
213.0
Vikersund
2017
206
Hauswirth Sandro
Szwajcaria
179.0
Vikersund
2018
207
Hautamäki Jussi
Finlandia
204.0
Planica
2001
208
Hautamäki Matti
Finlandia
235.5
Planica
2005
209
Hayboeck Alexander
Austria
202.0
Kulm
2015
210
Hayboeck Michael
Austria
241.5
Planica
2015
211
Hayboeck Stefan
Austria
221.0
Kulm
2016
212
Hazetdinov Ilmir
Rosja
193.5
Vikersund
2016
213
Heger Per Sannes
Norwegia
179.0
Vikersund
2011
214
Hein Jouko
Estonia
122.0
Vikersund
1998
215
Heinzmann Bernd
Niemcy
178.0
Kulm
2010
216
Heiskanen Sami
Finlandia
185.5
Oberstdorf
2013
217
Helgesen Haakon
Norwegia
209.0
Vikersund
2007
218
Hellerud Andreas Myhre
Norwegia
163.0
Vikersund
2012
219
Henningsen Alexander
Norwegia
180.5
Vikersund
2016
220
Hermann Nico
Niemcy
156.0
Oberstdorf
2013
221
Herr Alexander
Niemcy
203.5
Kulm
2006
222
Herrmann Michael
Niemcy
190.0
Oberstdorf
2013
223
Higashi Akira
Japonia
212.5
Planica
2004
224
Hilde Terje
Norwegia
188.0
Planica
2008
225
Hilde Tom
Norwegia
223.5
Vikersund
2011
226
Hlava Jakub
Czechy
189.5
Planica
2000
227
Hlava Lukas
Czechy
217.5
Planica
2013
228
Hlebanja Ales
Słowenia
218.0
Planica
2016
229
Hocke Stephan
Niemcy
208.5
Planica
2005
230
Hofer Thomas
Austria
210.5
Planica
2016
231
Hoff Andreas
Norwegia
159.0
Vikersund
2013
232
Holland Mike
USA
186.0
Planica
1985
233
Höllwarth Martin
Austria
222.5
Planica
2005
234
Hörl Thomas
Austria
224.5
Planica
2000
235
Horngacher Stefan
Austria
203.5
Planica
2001
236
Horst Florian
Niemcy
200.0
Planica
2010
237
Hrgota Robert
Słowenia
210.0
Planica
2009
238
Huber Daniel
Austria
231.0
Planica
2018
239
Huber Stefan
Austria
218.5
Planica
2017
240
Hugaas Eivind
Norwegia
206.5
Vikersund
2012
241
Hula Stefan
Polska
236.0
Planica
2018
242
Hulloeen Benedik Netland
Norwegia
212.0
Vikersund
2016
243
Huter Christoph
Austria
201.0
Kulm
2005
244
Hvala Jaka
Słowenia
213.0
Planica
2012
245
Ichinohe Tsuyoshi
Japonia
179.0
Vikersund
2004
246
Ikonen Joonas
Finlandia
193.5
Planica
2006
247
Ingebrigtsen Tommy
Norwegia
231.0
Planica
2005
248
Ingvaldsen Ole Marius
Norwegia
210.0
Vikersund
2011
249
Innauer Mario
Austria
168.5
Harrachov
2011
250
Insam Alex
Włochy
232.5
Planica
2017
251
Ipatov Dimitry
Rosja
204.0
Planica
2007
252
Iraschko-Stolz Daniela
Austria
200.0
Kulm
2003
253
Iskra Branko
Słowenia
208.0
Planica
2007
254
Ito Daiki
Japonia
243.0
Vikersund
2017
255
Ito Kenshiro
Japonia
183.5
Planica
2016
256
Ito Masamitsu
Japonia
146.0
Planica
2018
257
Jaafs Kristoffer
Szwecja
197.0
Planica
2001
258
Jacobsen Anders
Norwegia
230.5
Planica
2010
259
Jahr Line
Norwegia
155.0
Vikersund
2004
260
Janda Jakub
Czechy
218.0
Vikersund
2012
261
Janus Goran
Słowenia
205.5
Planica
1997
262
Jäkle Hansjörg
Niemcy
205.0
Planica
2000
 
Jean-Prost Nicolas
Francja
205.0
Planica
1997
264
Jelar Ziga
Słowenia
230.0
Planica
2018
265
Jelenko Marjan
Słowenia
192.0
Planica
2017
 
Jerman Jure
Słowenia
192.0
Harrachov
1996
267
Jiroutek Jakub
Czechy
201.0
Harrachov
1996
268
Johansen Marius Fredrik
Norwegia
149.0
Vikersund
2012
269
Johansson Robert
Norwegia
252.0
Vikersund
2017
270
Johnson Anders
USA
179.0
Planica
2015
271
Jones Clint
USA
200.0
Planica
2003
272
Judez Dejan
Słowenia
195.0
Planica
2011
273
Juris Jaan
Estonia
193.0
Kulm
2003
274
Jussilainen Risto
Finlandia
224.5
Planica
2005
275
Justin Rok
Słowenia
190.5
Planica
2015
276
Juvancic Rok
Słowenia
205.0
Planica
2018
277
Kadlec Milos
Czechy
163.0
Vikersund
2015
278
Kaelin Pascal
Szwajcaria
208.0
Kulm
2018
279
Kaiser Maximilian
Niemcy
200.0
Kulm
2016
280
Kaiser Stefan
Austria
199.5
Planica
2008
281
Kaitainen Jouni
Finlandia
201.5
Planica
2003
282
Kalinitschenko Anton
Rosja
189.0
Vikersund
2012
283
Kaltenböck Bastian
Austria
195.0
Planica
2003
284
Kampf Dietrich
NRD
167.0
Oberstdorf
1973
285
Kaneko Yusuke
Japonia
185.0
Vikersund
2004
286
Kang Chil-Ku
Korea Pd.
178.0
Planica
2002
287
Kanik Dawid
Polska
180.0
Harrachov
2013
288
Kantee Ville
Finlandia
223.5
Planica
2000
289
Karaulov Ivan
Kazachstan
185.0
Oberstdorf
2004
290
Karelin Pavel
Rosja
208.0
Planica
2011
291
Karlen Gabriel
Szwajcaria
196.5
Planica
2017
292
Karpenko Nikolay
Kazachstan
181.5
Planica
2009
293
Kasai Noriaki
Japonia
241.5
Vikersund
2017
294
Keil Daniel
Austria
207.0
Kulm
2018
295
Keituri Kalle
Finlandia
205.5
Planica
2005
296
Kern Andraz
Słowenia
151.5
Vikersund
2004
297
Khamidullin Artur
Rosja
178.0
Planica
1997
298
Kim Hyun-Ki
Korea Pd.
190.5
Planica
2008
299
Kiuru Tami
Finlandia
221.5
Planica
2004
300
Klaesi Felix
Szwajcaria
193.5
Oberstdorf
2013
301
Klemetsen Havard
Norwegia
210.0
Vikersund
2016
302
Klimov Evgeniy
Rosja
223.0
Planica
2018
303
Klimowski Zbigniew
Polska
171.0
Oberstdorf
1992
304
Klinec Gasper
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2010
305
Klinga Sebastian
Finlandia
167.0
Kulm
2016
306
Kłusek Bartłomiej
Polska
192.0
Planica
2016
307
Kobayashi Junshiro
Japonia
239.5
Planica
2018
308
Kobayashi Ryoyu
Japonia
233.0
Planica
2018
309
Koch Bjoern
Austria
207.0
Kulm
2015
310
Koch Martin
Austria
241.5
Vikersund
2011
311
Kocyan Józef
Polska
133.0
Vikersund
1967
312
Kofler Andreas
Austria
233.0
Vikersund
2012
313
Kogler Armin
Austria
180.0
Oberstdorf
1981
314
Koivuranta Anssi
Finlandia
214.5
Planica
2009
315
Kokkonen Akseli
Norwegia
213.5
Planica
2004
316
Korek Dusty
Kanada
132.5
Park City
317
Kornilov Denis
Rosja
232.0
Vikersund
2012
318
Korobov Alexander
Kazachstan
140.0
Kulm
1996
319
Korody Christian
Norwegia
140.5
Vikersund
2016
320
Korolev Alexey
Kazachstan
190.0
Planica
2009
321
Kot Jakub
Polska
182.5
Oberstdorf
2010
322
Kot Maciej
Polska
244.5
Vikersund
2017
323
Koudelka Roman
Czechy
229.0
Planica
2017
324
Kovaljeff Kai
Finlandia
172.5
Oberstdorf
2009
325
Kowal Jan
Polska
174.0
Oberstdorf
1992
326
Kozisek Cestmir
Czechy
226.0
Vikersund
2016
327
Kraft Stefan
Austria
253.5
Vikersund
2017
328
Kramarsic Matic
Słowenia
228.0
Planica
2016
329
Kranjec Robert
Słowenia
244.0
Vikersund
2012
330
Krapez David
Słowenia
191.0
Planica
2017
331
Kraus Marinus
Niemcy
222.0
Vikersund
2015
332
Kreiner David
Austria
198.0
Planica
2008
333
Kreiselmeyer Constantin
Niemcy
186.0
Oberstdorf
2011
334
Kreuzer Christoph
Holandia
162.0
Planica
2002
335
Kruczek Łukasz
Polska
186.0
Planica
2001
336
Kubacki Dawid
Polska
236.5
Planica
2018
337
Kukuła Artur
Polska
187.0
Harrachov
2013
338
Kus Jan
Słowenia
222.0
Planica
2018
 
Küttel Andreas
Szwajcaria
222.0
Planica
2006
340
Kvarstad Stian
Norwegia
183.0
Vikersund
1998
341
Kveder Miha
Słowenia
217.0
Planica
2016
342
Kvernberg Martin
Norwegia
140.5
Vikersund
2012
343
Kytoesaho Niko
Finlandia
150.0
Kuusamo
201x
344
Lackner Daniel
Austria
202.5
Kulm
2006
345
Lackner Thomas
Austria
178.0
Planica
2015
346
Ladehaug Anders
Norwegia
213.5
Vikersund
2018
347
Laheurte Maxime
Francja
212.0
Planica
2011
348
Laitinen Mika
Finlandia
189.0
Harrachov
1996
349
Lamb Chris
USA
191.5
Kulm
2009
350
Lamy Chappuis Jason
Francja
209.5
Planica
2007
351
Lamy Chappuis Ronan
Francja
196.5
Kulm
2015
352
Landert Guido
Szwajcaria
208.0
Planica
2008
353
Lang Grega
Słowenia
203.5
Planica
2000
354
Langgaerd Jonas
Norwegia
177.5
Vikersund
2016
355
Lanisek Anze
Słowenia
218.0
Vikersund
2017
356
Lappi Arttu
Finlandia
204.0
Vikersund
2007
357
Larinto Ville
Finlandia
214.0
Planica
2017
358
Larson Casey
USA
216.5
Vikersund
2017
359
Lavtizar Anze
Słowenia
211.0
Kulm
2018
360
Lazarovych Oleksander
Ukraina
178.5
Oberstdorf
2008
361
Lazzaroni David
Francja
212.5
Planica
2008
362
Lebar Matej
Słowenia
185.0
Planica
2016
363
Levkin Yevgeniy
Kazachstan
145.0
Planica
2012
364
Leyhe Stephan
Niemcy
224.0
Vikersund
2018
365
Lian Kristian
Norwegia
143.0
Vikersund
2015
366
Lianes Tommy
Norwegia
217.0
Vikersund
2011
367
Lichy Patrik
Słowacja
140.5
Harrachov
368
Lie Havard
Norwegia
192.5
Planica
1997
369
Liegl Florian
Austria
214.5
Planica
2003
370
Likar Matej
Słowenia
200.0
Planica
2017
371
Lindström Veli-Matti
Finlandia
225.5
Planica
2003
372
Lindvik Marius
Norwegia
222.0
Planica
2018
373
Livelten Adrian Soerensen
Norwegia
179.0
Vikersund
2015
374
Ljoekelsoey Roar
Norwegia
230.5
Planica
2005
375
Lobben Thomas
Norwegia
201.5
Planica
2003
376
Lock Jake
Wielka Brytania
129.0
Park City
2015
377
Lock Robert
Wielka Brytania
130.0
Park City
2015
378
Loe Jostein
Norwegia
198.5
Vikersund
2015
379
Löffler Frank
Niemcy
190.0
Planica
2000
380
Loitzl Wolfgang
Austria
213.5
Planica
2010
381
Loomis Ben
USA
136.0
Iron Mountain
382
Lunardi Ivan
Włochy
181.0
Kulm
2000
383
Łaciak Antoni
Polska
123.0
Kulm
1962
384
Łoniewski Jan
Polska
132.0
Kulm
1982
385
Mabboux Alexandre
Francja
164.0
Oberstdorf
2012
386
Madsen Joergen
Norwegia
214.5
Vikersund
2018
387
Maksimochkin Mikhail
Rosja
208.0
Planica
2015
388
Malik Janusz
Polska
155.0
Oberstdorf
1984
389
Malik Zbigniew
Polska
128.0
Vikersund
1986
390
Małysz Adam
Polska
230.5
Vikersund
2011
391
Mandl Rok
Słowenia
219.0
Planica
2010
392
Mandl Ziga
Słowenia
193.0
Planica
2015
393
Maroe Idar
Norwegia
187.0
Vikersund
2015
394
Martinsson Mikael
Szwecja
181.0
Planica
1991
395
Mateja Robert
Polska
205.5
Planica
2007
396
Matura Jan
Czechy
224.5
Vikersund
2013
397
Mayer Nicolas
Francja
183.0
Planica
2011
398
Mazoch Jan
Czechy
202.5
Planica
2005
399
Mazoch Jiri
Czechy
141.5
Harrachov
2013
400
M±dry Jarosław
Polska
161.0
Harrachov
1989
401
Määttä Jarkko
Finlandia
213.0
Planica
2015
402
Mechler Maximilian
Niemcy
222.5
Vikersund
2012
403
Medved Igor
Słowenia
206.0
Planica
2001
404
Mehringer Matthias
Niemcy
202.0
Planica
2005
405
Mesik Martin
Słowacja
195.5
Kulm
2006
406
Metzler Bernhard
Austria
200.0
Vikersund
2004
407
Meznar Mitja
Słowenia
198.0
Planica
2017
408
Miettinen Juha
Finlandia
179.0
Vikersund
2004
409
Miętus Krzysztof
Polska
210.0
Vikersund
2012
410
Mistrik Matus
Słowacja
124.0
Zakopane
411
Mitchell Eric
Kanada
136.0
Vancouver
2010
412
Mitz Alexander
Szwecja
140.0
Oberstdorf
413
Miyahira Hideharu
Japonia
213.5
Planica
2003
414
Młynarczyk Andrzej
Polska
147.0
Kulm
1996
415
Modic Andraz
Słowenia
213.0
Planica
2017
416
Moe Jon Haakon
Norwegia
193.0
Vikersund
2012
417
Moen Fredrik Harr
Norwegia
160.0
Vikersund
2007
418
Möllinger Michael
Szwajcaria
203.5
Planica
2003
419
Morassi Andrea
Włochy
216.5
Planica
2012
420
Morel Yoann
Francja
174.0
Planica
2009
421
Morgenstern Thomas
Austria
232.0
Planica
2011
422
Morka Terje
Norwegia
156.0
Vikersund
2007
423
Morrice Trevor
Kanada
174.0
Planica
2015
 
Moskal Alojzy
Polska
174.0
Harrachov
1989
425
Mueller Lukas
Austria
214.0
Planica
2012
426
Mueller Roland
Austria
219.0
Vikersund
2004
427
Muminov Sabirzhan
Kazachstan
182.0
Planica
2017
428
Muotka Olli
Finlandia
226.0
Vikersund
2011
429
Murańka Klemens
Polska
221.5
Planica
2015
430
Musiol Julian
Niemcy
167.0
Vikersund
2004
431
Myhre Sondre
Norwegia
200.5
Vikersund
2012
432
Myhren Mats Bjerke
Norwegia
201.5
Vikersund
2016
433
Naess Bard
Norwegia
173.0
Vikersund
2007
434
Naesvold Kjell Andreas
Norwegia
193.0
Vikersund
2015
435
Nagiller Christian
Austria
203.0
Planica
2003
436
Nagiller Martin
Austria
170.0
Oberstdorf
2012
437
Naglic Tomaz
Słowenia
225.5
Planica
2018
438
Nakamura Kazuhiro
Japonia
198.5
Planica
2000
439
Nazarov Mikhail
Rosja
216.0
Planica
2018
440
Nedrejord Ole Mathis
Norwegia
209.5
Vikersund
2018
441
Neumayer Michael
Niemcy
231.0
Vikersund
2013
442
Nezhborts Kristaps
Łotwa
123.0
Val di Fiemme
2013
443
Niemi Sami
Finlandia
151.0
Vikersund
2009
444
Nieminen Toni
Finlandia
203.0
Planica
1994
445
Nigl Daniel
Niemcy
201.0
Kulm
2010
446
Nihus Terje
Norwegia
211.0
Vikersund
2000
447
Nikkola Ari-Pekka
Finlandia
183.0
Kulm
1996
448
Nishikata Jinya
Japonia
181.0
Kulm
1996
449
Nishishita Kazuki
Japonia
174.0
Vikersund
2004
450
Nomme Martti
Estonia
183.0
Planica
2018
451
Norcic Bine
Słowenia
171.0
Planica
2003
452
Nordin Carl
Szwecja
187.0
Planica
2008
453
Nosal Mojmir
Słowacja
129.0
Zakopane
454
Nousiainen Eetu
Finlandia
180.0
Oberstdorf
2018
455
Novak Frantisek
Czechosłowacja
169.0
Planica
1979
456
Nurmsalu Kaarel
Estonia
213.0
Planica
2017
457
Nygaard Andreas Bjelke
Dania
137.0
Lillehammer
458
Nygaard Christoffer
Norwegia
202.5
Vikersund
2009
459
Nykänen Matti
Finlandia
191.0
Planica
1985
460
Oedegaard Jesper
Norwegia
199.0
Vikersund
2018
461
Oesterhaug Even Waalen
Norwegia
219.0
Vikersund
2018
462
Okabe Takanobu
Japonia
217.5
Planica
2006
463
Olli Harri
Finlandia
225.5
Oberstdorf
2009
464
Olsen Kristian Kind
Norwegia
177.0
Vikersund
2007
465
Olsen Simen
Norwegia
176.0
Vikersund
2007
466
Olsson Helena
Szwecja
174.5
Vikersund
2004
467
Opaas Vegard
Norwegia
193.0
Planica
1987
468
Orsula Dusan
Słowacja
126.0
Harrachov
2002
469
Ortner Thomas
Austria
154.0
Kulm
2016
470
Osanai Yoshihiko
Japonia
140.5
Oberstdirf
2009
471
Oshepkov Stanislav
Rosja
163.5
Planica
2010
472
Ostbakken Ole
Norwegia
206.0
Vikersund
2000
473
Osterc Aljaz
Słowenia
198.0
Planica
2018
474
Ostwald Klaus
NRD
176.0
Planica
1979
475
Ottesen Lasse
Norwegia
212.0
Planica
1997
476
Papierz Bogdan
Polska
162.0
Planica
1987
477
Parma jr. Jiri
Czechy
154.0
Kulm
2003
478
Paschke Pius
Niemcy
219.5
Planica
2018
479
Pauli Arthur
Austria
206.5
Planica
2007
480
Pavlic Blaz
Słowenia
231.0
Planica
2017
481
Pavlov Bogomil
Bułgaria
133.0
Planica
2011
482
Pavlovcic Bor
Słowenia
230.0
Planica
2018
483
Pchelintsev Alexey
Kazachstan
153.5
Oberstdorf
2012
484
Pedersen Robin
Norwegia
200.0
Vikersund
2017
485
Pedersen Roensen Atle
Norwegia
188.5
Kulm
2012
486
Peier Killian
Szwajcaria
188.0
Planica
2017
487
Pekkala Olli
Finlandia
206.5
Vikersund
2004
488
Petek Lojze
Słowenia
189.0
Planica
2017
489
Peterka Primoz
Słowenia
212.0
Planica
2000
490
Peterka Uros
Słowenia
158.0
Planica
2002
491
Petrat Hans
Niemcy
188.0
Vikersund
2004
492
Pettersen Hans Christen
Norwegia
155.0
Vikersund
2007
493
Pettersen Sigurd
Norwegia
228.0
Planica
2005
494
Pichlmayer Marco
Austria
186.0
Kulm
2016
495
Pieper Stefan
Niemcy
208.0
Planica
2006
 
Pikl Primoz
Słowenia
208.0
Planica
2007
497
Ploc Pavel
Czechy
181.0
Harrachov
1983
498
Pochwała Tomasz
Polska
195.0
Harrachov
2002
499
Pograjc Andraz
Słowenia
213.0
Planica
2015
500
Polasek Viktor
Czechy
222.0
Vikersund
2017
501
Polunin Maxim
Kazachstan
130.5
Vikersund
2000
502
Polychronidis Nico
Grecja
186.0
Oberstdorf
2013
503
Poppinger Manuel
Austria
222.5
Vikersund
2016
504
Prevc Cene
Słowenia
226.5
Planica
2018
505
Prevc Domen
Słowenia
243.5
Vikersund
2017
506
Prevc Peter
Słowenia
250.0
Vikersund
2015
507
Prislic Ernest
Słowenia
246.0
Planica
2016
508
Przybyła Józef
Polska
143.0
Planica
1968
509
Pungertar Matjaz
Słowenia
210.0
Planica
2010
510
Queck Danny
Niemcy
175.5
Kulm
2010
511
Radelj Jure
Słowenia
197.5
Planica
1997
512
Rastad Morten Oegar
Norwegia
183.0
Vikersund
2013
513
Read Stefan
Kanada
191.5
Planica
2007
514
Reiter Christian
Austria
189.0
Kulm
2012
515
Renmaelmo Erik
Norwegia
191.0
Vikersund
2007
 
Reuteler Bruno
Szwajcaria
191.0
Planica
1997
517
Rhoads William
USA
207.0
Planica
2017
518
Rian Espen
Norwegia
187.0
Vikersund
2011
519
Riiber Harald-Johnas
Norwegia
181.5
Vikersund
2017
520
Ringen Sondre
Norwegia
226.5
Vikersund
2018
521
Ripper David
Czechy
157.0
Harrachov
2013
522
Ritzerfeld Jörg
Niemcy
207.0
Planica
2002
523
Rivera Jose
Hiszpania
105.0
Thunder Bay
1982
524
Robe Pierre Emanuel
Francja
156.5
Oberstdorf
2008
525
Robnik Gorazd
Słowenia
201.0
Planica
2006
526
Roee Espen
Norwegia
226.0
Vikersund
2016
527
Rogelj Urban
Słowenia
184.0
Planica
2018
528
Roglic Primoz
Słowenia
183.0
Oberstdorf
2011
529
Romashov Alexey
Rosja
212.5
Planica
2017
530
Romoeren Bjoern Einar
Norwegia
239.0
Planica
2005
531
Rosko Vladimir
Słowacja
182.0
Harrachov
1996
532
Rosliakov Ilja
Rosja
205.0
Planica
2009
533
Rowley Matthew
Kanada
140.0
Vancouver
534
Ruotsalainen Juhani
Finlandia
162.0
Planica
1972
535
Rus Jaka
Słowenia
209.0
Kulm
2018
536
Rutkowski Łukasz
Polska
203.0
Kulm
2010
537
Rutkowski Mateusz
Polska
201.5
Planica
2004
538
Ruuskanen Juha-Matti
Finlandia
190.5
Vikersund
2004
539
Saether Rishi
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
540
Sagbakken Kjell Erik
Norwegia
211.0
Oberstdorf
2001
541
Sagbakken Mats K.
Norwegia
163.5
Vikersund
2018
542
Sagen Anette
Norwegia
174.5
Vikersund
2004
543
Saito Hiroya
Japonia
188.5
Planica
1997
544
Sakala Filip
Czechy
142.0
Vikersund
2015
545
Sakala Jaroslav
Czechy
202.5
Kulm
2000
546
Sakuyama Kento
Japonia
206.0
Vikersund
2015
547
Salminen Pekka
Finlandia
201.5
Oberstdorf
2004
548
Salumäe Jens
Estonia
195.0
Planica
2004
549
Samec Matevz
Słowenia
205.0
Planica
2017
550
Sandaker Jon Petter
Norwegia
193.5
Oberstdorf
1998
551
Sandell Jonas-Sloth
Norwegia
208.0
Vikersund
2017
552
Sandholt Gard
Norwegia
158.0
Vikersund
2007
553
Sandvold Tom
Norwegia
190.0
Vikersund
2000
554
Santiago Remi
Francja
195.5
Harrachov
2002
555
Sarc Leon
Słowenia
200.0
Planica
2016
556
Sardyko Alexander
Rosja
177.5
Planica
2012
557
Sarkisiani Artur
Gruzja
125.0
-
-
558
Sato Yukiya
Japonia
226.0
Vikersund
2018
559
Schiffner Markus
Austria
218.0
Planica
2017
560
Schlierenzauer Gregor
Austria
243.5
Vikersund
2011
561
Schmalnauer Maximilian
Austria
221.0
Kulm
2018
562
Schmid Martin
Austria
170.0
Kulm
2016
563
Schmitt Martin
Niemcy
224.0
Planica
2002
564
Schnabl Karl
Austria
151.0
Kulm
1975
565
Schneider Balthasar
Austria
216.5
Vikersund
2004
566
Schoft Felix
Niemcy
198.0
Vikersund
2011
567
Schuhmacher Lukas
Austria
148.0
Kulm
2016
568
Schuler Andreas
Szwajcaria
213.0
Oberstdorf
2017
569
Schuster Werner
Austria
158.0
Copper Peak
1994
570
Schwall Tommy
USA
178.0
Planica
2003
571
Schwarzenberger Reinhard
Austria
202.0
Oberstdorf
2001
572
Sedlak Borek
Czechy
208.0
Oberstdorf
2010
573
Semenic Anze
Słowenia
238.0
Planica
2017
574
Shimizu Reruhi
Japonia
195.0
Planica
2013
575
Shumbarets Vitaliy
Ukraina
189.5
Planica
2009
576
Siegel David
Niemcy
192.5
Vikersund
2018
577
Siegmund Gerd
Niemcy
190.0
Oberstdorf
1998
578
Silaev Alexey
Rosja
191.5
Planica
2004
579
Silih Zak
Słowenia
193.0
Planica
2017
580
Simon Erik
Niemcy
200.5
Planica
2009
581
Sindler Denis
Słowacja
128.0
Zakopane
582
Sinkovec Jure
Słowenia
215.0
Vikersund
2012
583
Sjoeen Phillip
Norwegia
209.5
Vikersund
2015
584
Skeie Sondre
Norwegia
131.0
Vikersund
2012
585
Skinnes Stian Andre
Norwegia
167.0
Vikersund
2015
586
Sklett Vegard-Haukoe
Norwegia
210.0
Oberstdorf
2010
587
Skupień Wojciech
Polska
190.5
Planica
2004
588
Slusny Miroslav
Czechosłowacja
170.0
Harrachov
1983
589
Smeby Jostein
Norwegia
211.0
Vikersund
2004
590
Sneli Tore S.
Norwegia
207.0
Oberstdorf
2001
591
Soeberg Sigurd Nymoen
Norwegia
236.5
Vikersund
2015
592
Soegard Jonas Gropen
Norwegia
207.0
Vikersund
2018
593
Soininen Jani
Finlandia
203.5
Planica
1997
594
Sokolenko Konstantin
Kazachstan
165.0
Planica
2017
595
Sola Bernat
Hiszpania
141.0
Kulm
1986
596
Solem Morten
Norwegia
185.5
Oberstdorf
2004
597
Solheim Erik Lycke
Norwegia
172.0
Vikersund
2011
598
Sotirov Zacharij
Bułgaria
162.0
Kulm
1991
599
Soukup Matthew
Kanada
176.0
Planica
2018
600
Sparovec Matevz
Słowenia
209.0
Planica
2007
601
Späth Georg
Niemcy
225.0
Planica
2004
602
Spulber Florin
Rumunia
118.0
Borsa
1999
603
Steinauer Marco
Szwajcaria
195.0
Planica
2007
604
Steindl Fabian
Austria
229.0
Kulm
2016
605
Stemberger Matija
Słowenia
178.0
Planica
2017
606
Stensrud Henning
Norwegia
226.5
Planica
2005
607
Stękała Andrzej
Polska
235.0
Vikersund
2016
608
Stjernen Andreas
Norwegia
249.0
Vikersund
2016
609
Stoch Kamil
Polska
251.5
Planica
2017
610
Storlien Ole Martin
Norwegia
155.0
Vikersund
2012
611
Stroemhaug Peder Skjaeret
Norwegia
142.5
Vikersund
2018
612
Stupar Gasper
Słowenia
162.0
Planica
2018
613
Stupar Zan
Słowenia
155.0
Planica
2017
614
Stursa Vojtech
Czechy
201.5
Planica
2017
615
Suchacek Jakub
Czechy
198.0
Planica
1997
616
Susnik Urban
Słowenia
176.0
Planica
2017
617
Svendsen Sigurd Maehre
Norwegia
149.0
Vikersund
2011
618
Swensen Vegard
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
619
¦liwka Grzegorz
Polska
133.0
Vikersund
2000
620
¦liż Rafał
Polska
199.0
Planica
2010
621
Tadic Saso
Słowenia
188.0
Planica
2009
622
Tajner Tomisław
Polska
195.0
Harrachov
2002
623
Takano Teppei
Japonia
188.0
Planica
2003
624
Takeuchi Taku
Japonia
240.0
Vikersund
2016
625
Takhtakhunov Assan
Kazachstan
156.0
Oberstdorf
2008
626
Tandberg Kim-Arild
Norwegia
163.0
Vikersund
2007
627
Tande Daniel Andre
Norwegia
243.5
Planica
2018
628
Tarman Rok
Słowenia
215.0
Planica
2018
629
Tepes Jurij
Słowenia
244.0
Planica
2015
630
Tesovnik Jaka
Słowenia
188.0
Planica
2016
631
Thoma Dieter
Niemcy
211.0
Planica
1997
632
Thurnbichler Stefan
Austria
224.0
Planica
2003
633
Thurnbichler Thomas
Austria
210.0
Oberstdorf
2013
634
Tian Zhandong
Chiny
121.5
Bischofshofen
2004
635
Tiller Simen
Norwegia
203.5
Vikersund
2018
636
Tochimoto Shohei
Japonia
223.0
Vikersund
2016
637
Torgersen Hans Erik
Norwegia
161.0
Vikersund
2013
638
Torok Eduard
Rumunia
128.0
Engelberg
2013
639
Trcek Gaj
Słowenia
193.0
Planica
2008
640
Trofimov Roman Sergeevich
Rosja
186.0
Planica
2010
641
Tsakadze Kakhaber
ZSRR
142.0
Vikersund
1967
642
Tudor Remus
Rumunia
125.0
Klingenthal
2012
643
Uhrmann Michael
Niemcy
226.5
Planica
2005
644
Ulimoen Eirik
Norwegia
209.5
Vikersund
2004
645
Ulmer Christian
Niemcy
194.0
Planica
2009
646
Umezaki Keita
Japonia
160.5
Kulm
2006
647
Uram Matej
Słowacja
194.0
Oberstdorf
2001
648
Urbanc Rok
Słowenia
197.0
Planica
2005
649
Vaculik Frantisek
Czechy
143.5
Vikersund
2007
650
Vaculik Ondrej
Czechy
183.5
Planica
2009
651
Valta Ossi-Pekka
Finlandia
163.0
Oberstdorf
2013
652
Van Lindsey
USA
171.0
Vikersund
2004
653
van Baarle Boy
Holandia
197.0
Kulm
2005
654
van der Aalst Oldrik
Holandia
133.0
Oberhof
655
Vancura Tomas
Czechy
225.0
Planica
2017
656
Vassiliev Dimitry
Rosja
233.5
Vikersund
2015
657
Velta Rune
Norwegia
243.0
Vikersund
2012
658
Vilberg Andreas
Norwegia
220.5
Vikersund
2011
659
Villumstad Fredrik
Norwegia
204.0
Vikersund
2018
660
Viry David
Francja
184.5
Oberstdorf
2013
661
Vitez Patrik
Słowenia
144.0
Planica
2018
662
Vodan Aljaz
Słowenia
211.0
Planica
2017
663
Vodan Gasper
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2012
664
Vodseldalek Ales
Czechy
171.0
Planica
2008
 
Vodseldalek Ales
Czechy
171.0
Planica
2008
666
Vogel Marc
Szwajcaria
176.0
Vikersund
2004
667
Vrhovnik Blaz
Słowenia
182.5
Planica
2002
668
Vrhovnik Vid
Słowenia
187.0
Planica
2018
669
Wala Piotr
Polska
128.0
Kulm
1962
670
Wallace Brian
USA
136.0
Park City
2011
671
Wallner Matthias
Austria
158.0
Copper Peak
1994
672
Wangen Erik Leine
Norwegia
188.0
Vikersund
2004
673
Wank Andreas
Niemcy
219.5
Planica
2018
674
Watase Yuta
Japonia
216.5
Vikersund
2012
675
Weiss Daniel
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
676
Weissflog Jens
Niemcy
201.0
Kulm
1996
677
Weisspflog Falko
NRD
174.0
Oberstdorf
1976
678
Welch Brian
USA
148.0
Vikersund
2004
679
Wellinger Andreas
Niemcy
245.0
Vikersund
2017
680
Wenig Daniel
Niemcy
174.5
Kulm
2015
681
Westerheim Oscar P.
Norwegia
208.5
Vikersund
2018
682
Widhölzl Andreas
Austria
231.0
Planica
2005
683
Winkler David
Niemcy
199.0
Oberstdorf
2012
684
Witke Robert
Polska
131.0
Kulm
1986
685
Wohlgenannt Ulrich
Austria
198.5
Vikersund
2015
686
Wolf Manfred
NRD
165.0
Planica
1969
687
Wolny Jakub
Polska
211.5
Planica
2018
688
Wossipiwo Heinz
NRD
169.0
Oberstdorf
1973
689
Yamada Hiroki
Japonia
176.0
Oberstdorf
2004
690
Ylijärvi Janne
Finlandia
198.5
Planica
2002
691
Yliriesto Kimmo
Finlandia
209.0
Planica
2002
692
Yoshioka Kazuya
Japonia
200.0
Oberstdorf
2001
693
Ystgaard Oddvar
Norwegia
181.0
Vikersund
2012
694
Yuksel Faik
Turcja
138.0
695
Yumoto Fumihisa
Japonia
203.0
Vikersund
2011
696
Zagar Rozle
Słowenia
205.0
Kulm
2016
697
Zakharov Vadim
ZSRR
154.0
Kransoyarsk
1985
698
Zauner David
Austria
223.0
Planica
2010
699
Zelencik Jan
Słowacja
164.0
Oberstdorf
1996
700
Zhaparov Marat
Kazachstan
185.0
Planica
2017
701
Zhaparov Radik
Kazachstan
196.5
Planica
2007
702
Zima Rok
Słowenia
174.5
Oberstdorf
2011
703
Ziobro Jan
Polska
216.0
Oberstdorf
2017
704
Zitzmann Axel
NRD
170.0
Planica
1979
705
Zivic Milan
Słowenia
201.0
Planica
2005
706
Zmoray Tomas
Słowacja
173.5
Planica
2009
707
Zniszczoł Aleksander
Polska
213.0
Kulm
2015
708
Zografski Vladimir
Bułgaria
213.5
Planica
2013
709
Zonta Peter
Słowenia
188.5
Planica
2002
710
Zuend Stefan
Szwajcaria
191.0
Planica
1991
711
Zujic Dejan
Słowenia
153.0
Oberstdorf
2013
712
Zupan Bine
Słowenia
204.0
Planica
2006
713
Zupan Primoz
Słowenia
180.0
Planica
2005
714
Zupan-Urh Primoz
Słowenia
183.5
Planica
2001
715
Zupancic Denis
Słowenia
151.0
Planica
2011
716
Zupancic Miran
Słowenia
202.0
Oberstdorf
2012
717
Zwijacz Bogdan
Polska
153.0
Oberstdorf
1984
718
Żyła Piotr
Polska
245.5
Vikersund
2017

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich