Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
26.01.2018, godz. 02:30
Sapporo HS-100
(CoC)

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 21.01.2018

Rekordy życiowe
1
Niko Kytoesaho
Finlandia
150.0
Kuusamo
201x
2
Jernej Damjan
Słowenia
228.5
Kulm
2018
3
Stefan Hula
Polska
218.0
Kulm
2018
4
Clemens Aigner
Austria
216.5
Kulm
2018
5
Florian Altenburger
Austria
198.5
Kulm
2018
6
Jakub Wolny
Polska
197.0
Kulm
2018
7
Eetu Nousiainen
Finlandia
178.5
Oberstdorf
2018
8
Martti Nomme
Estonia
170.5
Kulm
2018
9
Stefan Kraft
Austria
253.5
Vikersund
2017
10
Robert Johansson
Norwegia
252.0
Vikersund
2017
11
Kamil Stoch
Polska
251.5
Planica
2017
12
Markus Eisenbichler
Niemcy
248.0
Planica
2017
13
Piotr Żyła
Polska
245.5
Vikersund
2017
 
Johann Andre Forfang
Norwegia
245.5
Vikersund
2017
15
Andreas Wellinger
Niemcy
245.0
Vikersund
2017
16
Maciej Kot
Polska
244.5
Vikersund
2017
 
Kevin Bickner
USA
244.5
Vikersund
2017
18
Karl Geiger
Niemcy
243.5
Planica
2017
 
Domen Prevc
Słowenia
243.5
Vikersund
2017
20
Daiki Ito
Japonia
243.0
Vikersund
2017
21
Noriaki Kasai
Japonia
241.5
Vikersund
2017
22
Simon Ammann
Szwajcaria
239.5
Vikersund
2017
23
Anze Semenic
Słowenia
238.0
Planica
2017
24
Manuel Fettner
Austria
235.5
Vikersund
2017
25
Alex Insam
Włochy
232.5
Planica
2017
26
Dawid Kubacki
Polska
232.0
Vikersund
2017
27
Blaz Pavlic
Słowenia
231.0
Planica
2017
28
Roman Koudelka
Czechy
229.0
Planica
2017
29
Tomas Vancura
Czechy
225.0
Planica
2017
30
Nejc Dezman
Słowenia
224.0
Vikersund
2017
 
Tilen Bartol
Słowenia
224.0
Planica
2017
32
Viktor Polasek
Czechy
222.0
Vikersund
2017
33
Sebastian Colloredo
Włochy
221.0
Planica
2017
34
Evgeniy Klimov
Rosja
220.0
Planica
2017
 
Ziga Jelar
Słowenia
220.0
Planica
2017
 
Marius Lindvik
Norwegia
220.0
Vikersund
2017
37
Sondre Ringen
Norwegia
219.0
Vikersund
2017
38
Stefan Huber
Austria
218.5
Planica
2017
39
Markus Schiffner
Austria
218.0
Planica
2017
 
Anze Lanisek
Słowenia
218.0
Vikersund
2017
41
Andreas Wank
Niemcy
217.0
Planica
2017
42
Casey Larson
USA
216.5
Vikersund
2017
43
Jan Ziobro
Polska
216.0
Oberstdorf
2017
44
Ville Larinto
Finlandia
214.0
Planica
2017
45
Richard Haukedal
Norwegia
213.0
Vikersund
2017
 
Kaarel Nurmsalu
Estonia
213.0
Planica
2017
 
Andraz Modic
Słowenia
213.0
Planica
2017
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
213.0
Oberstdorf
2017
49
Alexey Romashov
Rosja
212.5
Planica
2017
50
Jan Kus
Słowenia
212.0
Planica
2017
51
Aljaz Vodan
Słowenia
211.0
Planica
2017
52
Mikhail Nazarov
Rosja
210.0
Planica
2017
53
Antti Aalto
Finlandia
209.5
Planica
2017
54
Michael Glasder
USA
209.0
Oberstdorf
2017
55
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
208.0
Vikersund
2017
 
Rok Tarman
Słowenia
208.0
Planica
2017
57
Anze Lavtizar
Słowenia
207.0
Planica
2017
 
William Rhoads
USA
207.0
Planica
2017
59
Cene Prevc
Słowenia
205.0
Planica
2017
 
Matevz Samec
Słowenia
205.0
Planica
2017
61
Joakim Aune
Norwegia
204.0
Planica
2017
 
Samuel Costa
Włochy
204.0
Planica
2017
63
Daniel Huber
Austria
203.5
Planica
2017
64
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
202.0
Vikersund
2017
65
Vojtech Stursa
Czechy
201.5
Planica
2017
66
Matej Likar
Słowenia
200.0
Planica
2017
 
Robin Pedersen
Norwegia
200.0
Vikersund
2017
68
AJ Brown
USA
199.0
Planica
2017
69
Mitja Meznar
Słowenia
198.0
Planica
2017
70
Gabriel Karlen
Szwajcaria
196.5
Planica
2017
71
Matias Braathen
Norwegia
194.0
Vikersund
2017
72
Zak Silih
Słowenia
193.0
Planica
2017
73
Marjan Jelenko
Słowenia
192.0
Planica
2017
 
Nik Fabijan
Słowenia
192.0
Planica
2017
75
David Krapez
Słowenia
191.0
Planica
2017
76
Rok Juvancic
Słowenia
189.0
Planica
2017
 
Lojze Petek
Słowenia
189.0
Planica
2017
78
Killian Peier
Szwajcaria
188.0
Planica
2017
79
Marat Zhaparov
Kazachstan
185.0
Planica
2017
80
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
182.0
Planica
2017
81
Harald-Johnas Riiber
Norwegia
181.5
Vikersund
2017
82
Jesper Oedegaard
Norwegia
178.0
Vikersund
2017
 
Matija Stemberger
Słowenia
178.0
Planica
2017
84
Urban Susnik
Słowenia
176.0
Planica
2017
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
176.0
Planica
2017
 
Urban Rogelj
Słowenia
176.0
Planica
2017
87
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
175.0
Vikersund
2017
88
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
165.0
Planica
2017
89
Martin Capuder
Słowenia
159.0
Planica
2017
90
Zan Stupar
Słowenia
155.0
Planica
2017
91
Gasper Stupar
Słowenia
154.0
Planica
2017
92
Andreas Stjernen
Norwegia
249.0
Vikersund
2016
93
Kenneth Gangnes
Norwegia
248.5
Vikersund
2016
94
Ernest Prislic
Słowenia
246.0
Planica
2016
95
Joachim Hauer
Norwegia
243.0
Vikersund
2016
96
Daniel Andre Tande
Norwegia
242.0
Vikersund
2016
97
Taku Takeuchi
Japonia
240.0
Vikersund
2016
 
Halvor Egner Granerud
Norwegia
240.0
Vikersund
2016
99
Andrzej Stękała
Polska
235.0
Vikersund
2016
100
Richard Freitag
Niemcy
231.0
Kulm
2016
101
Vincent Descombes Sevoie
Francja
230.5
Vikersund
2016
102
Fabian Steindl
Austria
229.0
Kulm
2016
103
Matic Kramarsic
Słowenia
228.0
Planica
2016
104
Cestmir Kozisek
Czechy
226.0
Vikersund
2016
 
Espen Roee
Norwegia
226.0
Vikersund
2016
106
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
224.0
Planica
2016
107
Shohei Tochimoto
Japonia
223.0
Vikersund
2016
108
Manuel Poppinger
Austria
222.5
Vikersund
2016
109
Stefan Hayboeck
Austria
221.0
Kulm
2016
110
Stephan Leyhe
Niemcy
220.0
Planica
2016
111
Ryoyu Kobayashi
Japonia
219.5
Planica
2016
112
Ales Hlebanja
Słowenia
218.0
Planica
2016
113
Tord Markussen Hammer
Norwegia
217.5
Vikersund
2016
114
Miha Kveder
Słowenia
217.0
Planica
2016
115
Philipp Aschenwald
Austria
216.0
Kulm
2016
116
Benedik Netland Hulloeen
Norwegia
212.0
Vikersund
2016
117
Thomas Hofer
Austria
210.5
Planica
2016
118
Havard Klemetsen
Norwegia
210.0
Vikersund
2016
119
Rozle Zagar
Słowenia
205.0
Kulm
2016
120
Florian Gugg
Austria
204.0
Kulm
2016
121
Jaka Rus
Słowenia
203.0
Planica
2016
122
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
201.5
Vikersund
2016
123
Maximilian Kaiser
Niemcy
200.0
Kulm
2016
 
Leon Sarc
Słowenia
200.0
Planica
2016
125
Oscar P. Westerheim
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
 
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
127
Luca Egloff
Szwajcaria
196.0
Vikersund
2016
128
Wolfgang Boesl
Niemcy
195.0
Planica
2016
129
Ilmir Hazetdinov
Rosja
193.5
Vikersund
2016
130
Bartłomiej Kłusek
Polska
192.0
Planica
2016
131
Martin Fritz
Austria
189.0
Planica
2016
132
Jaka Tesovnik
Słowenia
188.0
Planica
2016
133
David Grm
Słowenia
187.0
Planica
2016
134
Marco Pichlmayer
Austria
186.0
Kulm
2016
135
Nicholas Alexander
USA
185.0
Planica
2016
 
Matej Lebar
Słowenia
185.0
Planica
2016
137
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
184.0
Vikersund
2016
138
Kenshiro Ito
Japonia
183.5
Planica
2016
139
Alexander Henningsen
Norwegia
180.5
Vikersund
2016
140
Rishi Saether
Norwegia
180.0
Vikersund
2016
141
Jonas Langgaerd
Norwegia
177.5
Vikersund
2016
142
Martin Schmid
Austria
170.0
Kulm
2016
143
Sebastian Klinga
Finlandia
167.0
Kulm
2016
144
Jonas Gropen Soegard
Norwegia
164.0
Vikersund
2016
145
Thomas Ortner
Austria
154.0
Kulm
2016
146
Leif Marius Hagemoen
Norwegia
150.0
Vikersund
2016
147
Lukas Schuhmacher
Austria
148.0
Kulm
2016
148
Muhammed Munir Gungen
Turcja
145.0
Ruka
2016
149
Christian Korody
Norwegia
140.5
Vikersund
2016
150
Daniel Keil
Austria
139.0
Kulm
2016
151
Anders Fannemel
Norwegia
251.5
Vikersund
2015
152
Peter Prevc
Słowenia
250.0
Vikersund
2015
153
Severin Freund
Niemcy
245.0
Vikersund
2015
154
Jurij Tepes
Słowenia
244.0
Planica
2015
155
Michael Hayboeck
Austria
241.5
Planica
2015
156
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
236.5
Vikersund
2015
157
Dimitry Vassiliev
Rosja
233.5
Vikersund
2015
158
Marinus Kraus
Niemcy
222.0
Vikersund
2015
159
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
221.5
Vikersund
2015
 
Klemens Murańka
Polska
221.5
Planica
2015
161
Lars Brodshaug Berger
Norwegia
221.0
Vikersund
2015
162
Junshiro Kobayashi
Japonia
219.0
Planica
2015
163
Tomaz Naglic
Słowenia
216.5
Planica
2015
164
Vegard Swensen
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
 
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
166
Andraz Pograjc
Słowenia
213.0
Planica
2015
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
213.0
Kulm
2015
 
Jarkko Määttä
Finlandia
213.0
Planica
2015
169
Phillip Sjoeen
Norwegia
209.5
Vikersund
2015
170
Mikhail Maksimochkin
Rosja
208.0
Planica
2015
171
Bjoern Koch
Austria
207.0
Kulm
2015
172
Kento Sakuyama
Japonia
206.0
Vikersund
2015
173
Alexander Hayboeck
Austria
202.0
Kulm
2015
174
Pius Paschke
Niemcy
201.5
Vikersund
2015
175
Markus Eggenhofer
Austria
199.0
Kulm
2015
176
Jostein Loe
Norwegia
198.5
Vikersund
2015
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
198.5
Vikersund
2015
178
Hans Petter Bergquist
Norwegia
197.5
Vikersund
2015
179
Ronan Lamy Chappuis
Francja
196.5
Kulm
2015
180
Lauri Asikainen
Finlandia
196.0
Planica
2015
181
Ziga Mandl
Słowenia
193.0
Planica
2015
 
Kjell Andreas Naesvold
Norwegia
193.0
Vikersund
2015
183
Rok Justin
Słowenia
190.5
Planica
2015
184
Vladislav Boyarintsev
Rosja
190.0
Kulm
2015
185
Simon Greiderer
Austria
188.5
Vikersund
2015
186
Joergen Madsen
Norwegia
188.0
Vikersund
2015
187
Idar Maroe
Norwegia
187.0
Vikersund
2015
188
Seou Choi
Korea Pd.
184.0
Planica
2015
189
Anders Johnson
USA
179.0
Planica
2015
 
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
179.0
Vikersund
2015
191
Thomas Lackner
Austria
178.0
Planica
2015
192
Daniel Wenig
Niemcy
174.5
Kulm
2015
193
Trevor Morrice
Kanada
174.0
Planica
2015
194
Stian Andre Skinnes
Norwegia
167.0
Vikersund
2015
195
Milos Kadlec
Czechy
163.0
Vikersund
2015
196
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
161.0
Vikersund
2015
197
Edvart Myrvang Bakke
Norwegia
157.0
Vikersund
2015
198
Sondre Vestoel Braatane
Norwegia
151.0
Vikersund
2015
199
Kristian Lian
Norwegia
143.0
Vikersund
2015
200
Filip Sakala
Czechy
142.0
Vikersund
2015
201
Muhammet Ali Bedir
Turcja
139.0
Lillehammer
2015
202
Robert Lock
Wielka Brytania
130.0
Park City
2015
203
Jake Lock
Wielka Brytania
129.0
Park City
2015
204
Thomas Diethart
Austria
192.5
Harrachov
2014
205
Pascal Kaelin
Szwajcaria
158.0
Kulm
2014
206
Michael Neumayer
Niemcy
231.0
Vikersund
2013
207
Jan Matura
Czechy
224.5
Vikersund
2013
208
Lukas Hlava
Czechy
217.5
Planica
2013
209
Vladimir Zografski
Bułgaria
213.5
Planica
2013
210
Thomas Thurnbichler
Austria
210.0
Oberstdorf
2013
211
Nicholas Fairall
USA
208.0
Planica
2013
212
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
203.5
Planica
2013
213
Simen Key Grimsrud
Norwegia
203.0
Vikersund
2013
214
Krzysztof Biegun
Polska
197.5
Oberstdorf
2013
215
Daniel Althaus
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
 
Reruhi Shimizu
Japonia
195.0
Planica
2013
 
Marc Ganserer
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
218
Matic Benedik
Słowenia
194.5
Planica
2013
219
Felix Klaesi
Szwajcaria
193.5
Oberstdorf
2013
220
Michael Herrmann
Niemcy
190.0
Oberstdorf
2013
221
Artur Kukuła
Polska
187.0
Harrachov
2013
222
Nico Polychronidis
Grecja
186.0
Oberstdorf
2013
223
Sami Heiskanen
Finlandia
185.5
Oberstdorf
2013
224
David Viry
Francja
184.5
Oberstdorf
2013
225
Morten Oegar Rastad
Norwegia
183.0
Vikersund
2013
226
Dawid Kanik
Polska
180.0
Harrachov
2013
227
Jan Fuhre
Norwegia
169.0
Vikersund
2013
228
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
163.0
Oberstdorf
2013
229
Hans Erik Torgersen
Norwegia
161.0
Vikersund
2013
230
Andreas Hoff
Norwegia
159.0
Vikersund
2013
 
Felix Brodauf
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
 
Daniel Weiss
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
233
David Ripper
Czechy
157.0
Harrachov
2013
234
Nico Hermann
Niemcy
156.0
Oberstdorf
2013
235
Dejan Zujic
Słowenia
153.0
Oberstdorf
2013
236
Alexey Buyvolov
Rosja
150.0
Planica
2013
237
Lorentz Fannemel
Norwegia
145.0
Vikersund
2013
238
Jiri Mazoch
Czechy
141.5
Harrachov
2013
239
Eduard Torok
Rumunia
128.0
Engelberg
2013
240
Kristaps Nezhborts
Łotwa
123.0
Val di Fiemme
2013
241
Robert Kranjec
Słowenia
244.0
Vikersund
2012
242
Rune Velta
Norwegia
243.0
Vikersund
2012
243
Andreas Kofler
Austria
233.0
Vikersund
2012
244
Denis Kornilov
Rosja
232.0
Vikersund
2012
245
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
223.0
Vikersund
2012
246
Maximilian Mechler
Niemcy
222.5
Vikersund
2012
247
Jakub Janda
Czechy
218.0
Vikersund
2012
248
Andrea Morassi
Włochy
216.5
Planica
2012
 
Yuta Watase
Japonia
216.5
Vikersund
2012
250
Jure Sinkovec
Słowenia
215.0
Vikersund
2012
 
Sigmund Hagehaugen
Norwegia
215.0
Vikersund
2012
252
Lukas Mueller
Austria
214.0
Planica
2012
253
Wilhelm Denifl
Austria
213.0
Planica
2012
 
Jaka Hvala
Słowenia
213.0
Planica
2012
255
Krzysztof Miętus
Polska
210.0
Vikersund
2012
256
Eivind Hugaas
Norwegia
206.5
Vikersund
2012
257
Davide Bresadola
Włochy
204.5
Planica
2012
258
David Fallmann
Austria
202.0
Oberstdorf
2012
 
Miran Zupancic
Słowenia
202.0
Oberstdorf
2012
260
Gasper Bartol
Słowenia
201.0
Planica
2012
 
Tobias Bogner
Niemcy
201.0
Oberstdorf
2012
262
Sondre Myhre
Norwegia
200.5
Vikersund
2012
263
David Winkler
Niemcy
199.0
Oberstdorf
2012
264
Marco Grigoli
Szwajcaria
197.0
Planica
2012
265
Jon Haakon Moe
Norwegia
193.0
Vikersund
2012
266
Anton Kalinitschenko
Rosja
189.0
Vikersund
2012
 
Christian Reiter
Austria
189.0
Kulm
2012
268
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
188.5
Kulm
2012
269
Gasper Vodan
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2012
270
Oddvar Ystgaard
Norwegia
181.0
Vikersund
2012
271
Alexander Sardyko
Rosja
177.5
Planica
2012
272
Vital Anken
Szwajcaria
175.0
Oberstdorf
2012
273
Bryan Fletcher
USA
173.5
Planica
2012
274
Martin Nagiller
Austria
170.0
Oberstdorf
2012
275
Alexandre Mabboux
Francja
164.0
Oberstdorf
2012
276
Andreas Myhre Hellerud
Norwegia
163.0
Vikersund
2012
277
Lukas Dilitz
Austria
160.0
Kulm
2012
278
Alessio de Crignis
Włochy
155.0
Planica
2012
 
Ole Martin Storlien
Norwegia
155.0
Vikersund
2012
280
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
153.5
Oberstdorf
2012
281
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
149.0
Vikersund
2012
282
Fredrik Aalien
Norwegia
148.0
Vikersund
2012
283
Patrick Aschenwald
Austria
147.0
Kulm
2012
284
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
145.0
Planica
2012
285
Martin Kvernberg
Norwegia
140.5
Vikersund
2012
286
Tim Babnik
Słowenia
137.0
Planica
2012
287
Sondre Skeie
Norwegia
131.0
Vikersund
2012
288
Remus Tudor
Rumunia
125.0
Klingenthal
2012
289
Johan Remen Evensen
Norwegia
246.5
Vikersund
2011
290
Gregor Schlierenzauer
Austria
243.5
Vikersund
2011
291
Martin Koch
Austria
241.5
Vikersund
2011
292
Janne Happonen
Finlandia
240.0
Vikersund
2011
293
Thomas Morgenstern
Austria
232.0
Planica
2011
294
Adam Małysz
Polska
230.5
Vikersund
2011
295
Anders Bardal
Norwegia
227.0
Planica
2011
296
Olli Muotka
Finlandia
226.0
Vikersund
2011
297
Tom Hilde
Norwegia
223.5
Vikersund
2011
298
Andreas Vilberg
Norwegia
220.5
Vikersund
2011
299
Jon Aaraas
Norwegia
219.0
Vikersund
2011
300
Tommy Lianes
Norwegia
217.0
Vikersund
2011
301
Maxime Laheurte
Francja
212.0
Planica
2011
302
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
210.0
Vikersund
2011
303
Pavel Karelin
Rosja
208.0
Planica
2011
304
Bjoern Einar Hagemoen
Norwegia
206.0
Oberstdorf
2011
305
Fumihisa Yumoto
Japonia
203.0
Vikersund
2011
306
Matej Dobovsek
Słowenia
202.0
Harrachov
2011
307
Tomasz Byrt
Polska
198.5
Planica
2011
308
Felix Schoft
Niemcy
198.0
Vikersund
2011
309
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
197.5
Vikersund
2011
310
Dejan Judez
Słowenia
195.0
Planica
2011
311
Diego Dellasega
Włochy
193.5
Planica
2011
312
Fredrik Balkasen
Szwecja
190.0
Vikersund
2011
313
Pascal Bodmer
Niemcy
189.5
Oberstdorf
2011
314
Espen Rian
Norwegia
187.0
Vikersund
2011
315
Constantin Kreiselmeyer
Niemcy
186.0
Oberstdorf
2011
316
Jan Druzina
Słowenia
185.0
Planica
2011
317
Peter Frenette
USA
184.0
Planica
2011
318
Nicolas Mayer
Francja
183.0
Planica
2011
 
Primoz Roglic
Słowenia
183.0
Oberstdorf
2011
320
Per Sannes Heger
Norwegia
179.0
Vikersund
2011
321
Gasper Berlot
Słowenia
178.0
Planica
2011
322
Rok Zima
Słowenia
174.5
Oberstdorf
2011
323
Erik Lycke Solheim
Norwegia
172.0
Vikersund
2011
324
Christian Fendt
Niemcy
170.0
Oberstdorf
2011
325
Mario Innauer
Austria
168.5
Harrachov
2011
326
Francois Braud
Francja
161.0
Planica
2011
327
Denis Zupancic
Słowenia
151.0
Planica
2011
328
Sigurd Maehre Svendsen
Norwegia
149.0
Vikersund
2011
329
Christian Friberg
USA
137.0
Park City
2011
330
Brian Wallace
USA
136.0
Park City
2011
331
Bogomil Pavlov
Bułgaria
133.0
Planica
2011
332
Antonin Hajek
Czechy
236.0
Planica
2010
333
Anders Jacobsen
Norwegia
230.5
Planica
2010
334
David Zauner
Austria
223.0
Planica
2010
335
Rok Mandl
Słowenia
219.0
Planica
2010
336
Wolfgang Loitzl
Austria
213.5
Planica
2010
337
Matjaz Pungertar
Słowenia
210.0
Planica
2010
 
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
210.0
Oberstdorf
2010
339
Borek Sedlak
Czechy
208.0
Oberstdorf
2010
340
Łukasz Rutkowski
Polska
203.0
Kulm
2010
341
Marcin Bachleda
Polska
201.5
Planica
2010
342
Daniel Nigl
Niemcy
201.0
Kulm
2010
343
Florian Horst
Niemcy
200.0
Planica
2010
344
Rafał ¦liż
Polska
199.0
Planica
2010
345
Roberto Dellasega
Włochy
192.5
Planica
2010
346
Lukas Bergmann
Austria
191.0
Kulm
2010
347
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
186.0
Planica
2010
348
Gasper Klinec
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2010
349
Luka Brnot
Słowenia
183.0
Planica
2010
350
Jakub Kot
Polska
182.5
Oberstdorf
2010
351
Bernd Heinzmann
Niemcy
178.0
Kulm
2010
352
Danny Queck
Niemcy
175.5
Kulm
2010
353
Shuji Endo
Japonia
169.5
Oberstdorf
2010
354
Stanislav Oshepkov
Rosja
163.5
Planica
2010
355
Georgiy Chervyakov
Rosja
156.0
Planica
2010
356
Eric Mitchell
Kanada
136.0
Vancouver
2010
357
Harri Olli
Finlandia
225.5
Oberstdorf
2009
358
Borge Gelein Blikeng
Norwegia
220.5
Vikersund
2009
359
Emmanuel Chedal
Francja
215.5
Planica
2009
360
Anssi Koivuranta
Finlandia
214.5
Planica
2009
361
Robert Hrgota
Słowenia
210.0
Planica
2009
362
Ilja Rosliakov
Rosja
205.0
Planica
2009
363
Christoffer Nygaard
Norwegia
202.5
Vikersund
2009
364
Erik Simon
Niemcy
200.5
Planica
2009
365
Christian Ulmer
Niemcy
194.0
Planica
2009
366
Chris Lamb
USA
191.5
Kulm
2009
367
Alexey Korolev
Kazachstan
190.0
Planica
2009
 
Anze Damjan
Słowenia
190.0
Planica
2009
369
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
189.5
Planica
2009
370
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
188.5
Planica
2009
371
Saso Tadic
Słowenia
188.0
Planica
2009
372
Ondrej Vaculik
Czechy
183.5
Planica
2009
373
Nikolay Karpenko
Kazachstan
181.5
Planica
2009
374
Petar Fartunov
Bułgaria
175.0
Planica
2009
375
Yoann Morel
Francja
174.0
Planica
2009
376
Tomas Zmoray
Słowacja
173.5
Planica
2009
377
Kai Kovaljeff
Finlandia
172.5
Oberstdorf
2009
378
Sami Niemi
Finlandia
151.0
Vikersund
2009
379
Yoshihiko Osanai
Japonia
140.5
Oberstdirf
2009
380
David Lazzaroni
Francja
212.5
Planica
2008
381
Guido Landert
Szwajcaria
208.0
Planica
2008
382
Heung Chul Choi
Korea Pd.
207.5
Planica
2008
383
Bernhard Gruber
Austria
206.0
Planica
2008
384
Andreas Aren
Szwecja
200.0
Planica
2008
385
Stefan Kaiser
Austria
199.5
Planica
2008
386
David Kreiner
Austria
198.0
Planica
2008
387
Christoph Bieler
Austria
197.0
Planica
2008
388
Gaj Trcek
Słowenia
193.0
Planica
2008
389
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
190.5
Planica
2008
390
Martin Cikl
Czechy
188.0
Planica
2008
 
Terje Hilde
Norwegia
188.0
Planica
2008
392
Carl Nordin
Szwecja
187.0
Planica
2008
393
Oleksander Lazarovych
Ukraina
178.5
Oberstdorf
2008
394
Ales Vodseldalek
Czechy
171.0
Planica
2008
 
Ales Vodseldalek
Czechy
171.0
Planica
2008
396
Antoine Guignard
Szwajcaria
164.5
Oberstdorf
2008
397
Pierre Emanuel Robe
Francja
156.5
Oberstdorf
2008
398
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
156.0
Oberstdorf
2008
399
Jason Lamy Chappuis
Francja
209.5
Planica
2007
400
Matevz Sparovec
Słowenia
209.0
Planica
2007
 
Haakon Helgesen
Norwegia
209.0
Vikersund
2007
402
Branko Iskra
Słowenia
208.0
Planica
2007
 
Primoz Pikl
Słowenia
208.0
Planica
2007
404
Isak Grimholm
Szwecja
207.5
Planica
2007
405
Arthur Pauli
Austria
206.5
Planica
2007
406
Robert Mateja
Polska
205.5
Planica
2007
407
Dimitry Ipatov
Rosja
204.0
Planica
2007
 
Arttu Lappi
Finlandia
204.0
Vikersund
2007
409
Radik Zhaparov
Kazachstan
196.5
Planica
2007
410
Marco Steinauer
Szwajcaria
195.0
Planica
2007
411
Stefan Read
Kanada
191.5
Planica
2007
412
Erik Renmaelmo
Norwegia
191.0
Vikersund
2007
413
Kristian Kind Olsen
Norwegia
177.0
Vikersund
2007
414
Simen Olsen
Norwegia
176.0
Vikersund
2007
415
Bard Naess
Norwegia
173.0
Vikersund
2007
416
Kim-Arild Tandberg
Norwegia
163.0
Vikersund
2007
417
Fredrik Harr Moen
Norwegia
160.0
Vikersund
2007
418
Gard Sandholt
Norwegia
158.0
Vikersund
2007
419
Terje Morka
Norwegia
156.0
Vikersund
2007
420
Hans Christen Pettersen
Norwegia
155.0
Vikersund
2007
421
Frantisek Vaculik
Czechy
143.5
Vikersund
2007
422
Andreas Küttel
Szwajcaria
222.0
Planica
2006
423
Takanobu Okabe
Japonia
217.5
Planica
2006
424
Stefan Pieper
Niemcy
208.0
Planica
2006
425
Kai Bracht
Niemcy
206.0
Planica
2006
426
Bine Zupan
Słowenia
204.0
Planica
2006
427
Alexander Herr
Niemcy
203.5
Kulm
2006
428
Daniel Lackner
Austria
202.5
Kulm
2006
429
Gorazd Robnik
Słowenia
201.0
Planica
2006
430
Petr Chaadaev
Rosja
197.5
Kulm
2006
431
Martin Mesik
Słowacja
195.5
Kulm
2006
432
Joonas Ikonen
Finlandia
193.5
Planica
2006
433
Ildar Fatchullin
Rosja
182.0
Kulm
2006
434
Jakob Grimholm
Szwecja
161.5
Kulm
2006
435
Keita Umezaki
Japonia
160.5
Kulm
2006
436
Baris Demirci
Turcja
123.0
-
2006
437
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
239.0
Planica
2005
438
Matti Hautamäki
Finlandia
235.5
Planica
2005
439
Janne Ahonen
Finlandia
233.5
Planica
2005
440
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
231.0
Planica
2005
 
Andreas Widhölzl
Austria
231.0
Planica
2005
442
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
230.5
Planica
2005
443
Sigurd Pettersen
Norwegia
228.0
Planica
2005
444
Henning Stensrud
Norwegia
226.5
Planica
2005
 
Michael Uhrmann
Niemcy
226.5
Planica
2005
446
Rok Benkovic
Słowenia
226.0
Planica
2005
447
Risto Jussilainen
Finlandia
224.5
Planica
2005
448
Martin Höllwarth
Austria
222.5
Planica
2005
449
Trond-Arild Evensen
Norwegia
218.0
Planica
2005
450
Lars Bystoel
Norwegia
216.5
Planica
2005
451
Daniel Forfang
Norwegia
214.0
Planica
2005
452
Stephan Hocke
Niemcy
208.5
Planica
2005
453
Kalle Keituri
Finlandia
205.5
Planica
2005
454
Tommy Egeberg
Norwegia
205.0
Planica
2005
455
Jan Mazoch
Czechy
202.5
Planica
2005
456
Stefan Becker
Austria
202.0
Kulm
2005
 
Matthias Mehringer
Niemcy
202.0
Planica
2005
458
Matija Druml
Austria
201.0
Planica
2005
 
Milan Zivic
Słowenia
201.0
Planica
2005
 
Christoph Huter
Austria
201.0
Kulm
2005
461
Jure Bogataj
Słowenia
199.5
Planica
2005
462
Rok Urbanc
Słowenia
197.0
Planica
2005
463
Marco Beltrame
Włochy
186.0
Planica
2005
464
Christian Bruder
Niemcy
184.5
Planica
2005
465
Primoz Zupan
Słowenia
180.0
Planica
2005
466
Georg Späth
Niemcy
225.0
Planica
2004
467
Tami Kiuru
Finlandia
221.5
Planica
2004
468
Roland Mueller
Austria
219.0
Vikersund
2004
469
Balthasar Schneider
Austria
216.5
Vikersund
2004
470
Olav Magne Dönnem
Norwegia
214.0
Vikersund
2004
471
Akseli Kokkonen
Norwegia
213.5
Planica
2004
472
Ferdinand Bader
Niemcy
213.0
Vikersund
2004
473
Akira Higashi
Japonia
212.5
Planica
2004
474
Kim-Roar Hansen
Norwegia
212.0
Vikersund
2004
475
Jostein Smeby
Norwegia
211.0
Vikersund
2004
476
Ole Christen Enger
Norwegia
210.5
Vikersund
2004
477
Eirik Ulimoen
Norwegia
209.5
Vikersund
2004
478
Olli Pekkala
Finlandia
206.5
Vikersund
2004
479
Johan Erikson
Szwecja
202.0
Oberstdorf
2004
480
Mateusz Rutkowski
Polska
201.5
Planica
2004
 
Pekka Salminen
Finlandia
201.5
Oberstdorf
2004
482
Bernhard Metzler
Austria
200.0
Vikersund
2004
483
Jens Salumäe
Estonia
195.0
Planica
2004
484
Lauri Hakola
Finlandia
192.5
Vikersund
2004
485
Alexey Silaev
Rosja
191.5
Planica
2004
486
Krystian Długopolski
Polska
191.0
Vikersund
2004
487
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
190.5
Vikersund
2004
 
Wojciech Skupień
Polska
190.5
Planica
2004
489
Magnus Brevig
Norwegia
189.0
Vikersund
2004
490
Hans Petrat
Niemcy
188.0
Vikersund
2004
 
Erik Leine Wangen
Norwegia
188.0
Vikersund
2004
492
Morten Solem
Norwegia
185.5
Oberstdorf
2004
493
Yusuke Kaneko
Japonia
185.0
Vikersund
2004
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
185.0
Oberstdorf
2004
495
Boy van Baarle
Holandia
180.0
Oberstdorf
2004
496
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
179.0
Vikersund
2004
 
Juha Miettinen
Finlandia
179.0
Vikersund
2004
498
Maksim Anisimov
Białoru¶
176.0
Oberstdorf
2004
 
Marc Vogel
Szwajcaria
176.0
Vikersund
2004
 
Hiroki Yamada
Japonia
176.0
Oberstdorf
2004
501
Helena Olsson
Szwecja
174.5
Vikersund
2004
 
Anette Sagen
Norwegia
174.5
Vikersund
2004
503
Kazuki Nishishita
Japonia
174.0
Vikersund
2004
504
Stefano Chiapolino
Włochy
172.0
Vikersund
2004
505
Lindsey Van
USA
171.0
Vikersund
2004
506
Julian Musiol
Niemcy
167.0
Vikersund
2004
507
Jeff Denney
USA
165.0
Vikersund
2004
508
Line Jahr
Norwegia
155.0
Vikersund
2004
509
Andraz Kern
Słowenia
151.5
Vikersund
2004
510
Brian Welch
USA
148.0
Vikersund
2004
511
Giancarlo Adami
Włochy
141.5
Vikersund
2004
512
Zhandong Tian
Chiny
121.5
Bischofshofen
2004
513
Veli-Matti Lindström
Finlandia
225.5
Planica
2003
514
Stefan Thurnbichler
Austria
224.0
Planica
2003
515
Florian Liegl
Austria
214.5
Planica
2003
516
Hideharu Miyahira
Japonia
213.5
Planica
2003
517
Roberto Cecon
Włochy
207.5
Planica
2003
 
Nicolas Dessum
Francja
207.5
Planica
2003
519
Michael Möllinger
Szwajcaria
203.5
Planica
2003
520
Christian Nagiller
Austria
203.0
Planica
2003
521
Thomas Lobben
Norwegia
201.5
Planica
2003
 
Markus Eigentler
Austria
201.5
Kulm
2003
 
Jouni Kaitainen
Finlandia
201.5
Planica
2003
524
Clint Jones
USA
200.0
Planica
2003
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
200.0
Kulm
2003
526
Bastian Kaltenböck
Austria
195.0
Planica
2003
527
Jaan Juris
Estonia
193.0
Kulm
2003
528
Teppei Takano
Japonia
188.0
Planica
2003
529
Tommy Schwall
USA
178.0
Planica
2003
530
Bine Norcic
Słowenia
171.0
Planica
2003
531
Jiri Parma jr.
Czechy
154.0
Kulm
2003
532
Martin Schmitt
Niemcy
224.0
Planica
2002
533
Alan Alborn
USA
221.5
Planica
2002
534
Sven Hannawald
Niemcy
220.0
Planica
2002
535
Kimmo Yliriesto
Finlandia
209.0
Planica
2002
536
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
207.0
Planica
2002
537
Damjan Fras
Słowenia
204.0
Planica
2002
538
Janne Ylijärvi
Finlandia
198.5
Planica
2002
539
Gasper Cvetko
Słowenia
197.0
Planica
2002
540
Remi Santiago
Francja
195.5
Harrachov
2002
541
Tomasz Pochwała
Polska
195.0
Harrachov
2002
 
Tomisław Tajner
Polska
195.0
Harrachov
2002
543
Peter Zonta
Słowenia
188.5
Planica
2002
544
Blaz Vrhovnik
Słowenia
182.5
Planica
2002
545
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
178.0
Planica
2002
546
Christoph Kreuzer
Holandia
162.0
Planica
2002
547
Uros Peterka
Słowenia
158.0
Planica
2002
548
Dusan Orsula
Słowacja
126.0
Harrachov
2002
549
Dmitry Chvykov
Kirgistan
124.0
Innsbruck
2002
550
Christof Duffner
Niemcy
219.0
Planica
2001
551
Kjell Erik Sagbakken
Norwegia
211.0
Oberstdorf
2001
552
Karl-Heinz Dorner
Austria
207.0
Oberstdorf
2001
 
Tore S. Sneli
Norwegia
207.0
Oberstdorf
2001
554
Igor Medved
Słowenia
206.0
Planica
2001
555
Kjell-Jonny Hagen
Norwegia
205.0
Oberstdorf
2001
556
Jussi Hautamäki
Finlandia
204.0
Planica
2001
557
Stefan Horngacher
Austria
203.5
Planica
2001
558
Reinhard Schwarzenberger
Austria
202.0
Oberstdorf
2001
559
Kazuya Yoshioka
Japonia
200.0
Oberstdorf
2001
560
Kristoffer Jaafs
Szwecja
197.0
Planica
2001
561
Matej Uram
Słowacja
194.0
Oberstdorf
2001
562
Roland Audenrieth
Niemcy
192.5
Planica
2001
563
Łukasz Kruczek
Polska
186.0
Planica
2001
564
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
183.5
Planica
2001
565
Miroslav Formanek
Słowacja
180.5
Oberstdorf
2001
566
Andreas Goldberger
Austria
225.0
Planica
2000
567
Thomas Hörl
Austria
224.5
Planica
2000
568
Ville Kantee
Finlandia
223.5
Planica
2000
569
Primoz Peterka
Słowenia
212.0
Planica
2000
570
Terje Nihus
Norwegia
211.0
Vikersund
2000
571
David Andersen
Norwegia
209.5
Planica
2000
572
Ole Ostbakken
Norwegia
206.0
Vikersund
2000
573
Dirk Else
Niemcy
205.0
Planica
2000
 
Hansjörg Jäkle
Niemcy
205.0
Planica
2000
575
Tom Age Aarnes
Norwegia
204.0
Vikersund
2000
576
Grega Lang
Słowenia
203.5
Planica
2000
577
Jaroslav Sakala
Czechy
202.5
Kulm
2000
578
Reinhard Eberl
Austria
201.0
Kulm
2000
579
Kazuhiro Nakamura
Japonia
198.5
Planica
2000
580
Frank Löffler
Niemcy
190.0
Planica
2000
 
Tom Sandvold
Norwegia
190.0
Vikersund
2000
582
Jakub Hlava
Czechy
189.5
Planica
2000
583
Blaz Bilban
Słowenia
188.0
Planica
2000
584
Ivan Lunardi
Włochy
181.0
Kulm
2000
585
Stanislav Filimonov
Kazachstan
175.0
Kulm
2000
586
Pavel Gaiduk
Kazachstan
158.0
Kulm
2000
587
Grzegorz ¦liwka
Polska
133.0
Vikersund
2000
588
Maxim Polunin
Kazachstan
130.5
Vikersund
2000
589
Kazuyoshi Funaki
Japonia
206.5
Planica
1999
590
Kristian Brenden
Norwegia
204.5
Planica
1999
591
Masahiko Harada
Japonia
197.0
Planica
1999
592
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
196.0
Planica
1999
593
Lucas Chevalier-Girod
Francja
189.0
Planica
1999
594
Florin Spulber
Rumunia
118.0
Borsa
1999
595
Jon Petter Sandaker
Norwegia
193.5
Oberstdorf
1998
596
Gerd Siegmund
Niemcy
190.0
Oberstdorf
1998
597
Stian Kvarstad
Norwegia
183.0
Vikersund
1998
598
Jouko Hein
Estonia
122.0
Vikersund
1998
599
Lasse Ottesen
Norwegia
212.0
Planica
1997
600
Dieter Thoma
Niemcy
211.0
Planica
1997
601
Espen Bredesen
Norwegia
210.0
Planica
1997
602
Goran Janus
Słowenia
205.5
Planica
1997
603
Nicolas Jean-Prost
Francja
205.0
Planica
1997
604
Jani Soininen
Finlandia
203.5
Planica
1997
605
Jakub Suchacek
Czechy
198.0
Planica
1997
606
Jure Radelj
Słowenia
197.5
Planica
1997
607
Havard Lie
Norwegia
192.5
Planica
1997
608
Bruno Reuteler
Szwajcaria
191.0
Planica
1997
609
Hiroya Saito
Japonia
188.5
Planica
1997
610
Jerome Gay
Francja
183.5
Planica
1997
611
Artur Khamidullin
Rosja
178.0
Planica
1997
612
Eva Ganster
Austria
167.0
Kulm
1997
613
Jan Balcar
Czechy
203.0
Harrachov
1996
614
Jakub Jiroutek
Czechy
201.0
Harrachov
1996
 
Jens Weissflog
Niemcy
201.0
Kulm
1996
616
Michal Dolezal
Czechy
199.0
Harrachov
1996
617
Jure Jerman
Słowenia
192.0
Harrachov
1996
618
Urban Franc
Słowenia
190.0
Kulm
1996
619
Mika Laitinen
Finlandia
189.0
Harrachov
1996
620
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
183.0
Kulm
1996
621
Erik Halvorsen
Norwegia
182.0
Kulm
1996
 
Vladimir Rosko
Słowacja
182.0
Harrachov
1996
623
Jinya Nishikata
Japonia
181.0
Kulm
1996
624
Marian Bielcik
Słowacja
171.0
Kulm
1996
625
Jan Zelencik
Słowacja
164.0
Oberstdorf
1996
626
Aleksander Bojda
Polska
160.0
Harrachov
1996
627
Marek GwóĽdĽ
Polska
153.0
Kulm
1996
628
Andrzej Młynarczyk
Polska
147.0
Kulm
1996
629
Alexander Korobov
Kazachstan
140.0
Kulm
1996
630
Toni Nieminen
Finlandia
203.0
Planica
1994
631
Matthias Wallner
Austria
158.0
Copper Peak
1994
 
Werner Schuster
Austria
158.0
Copper Peak
1994
633
Jan Kowal
Polska
174.0
Oberstdorf
1992
634
Zbigniew Klimowski
Polska
171.0
Oberstdorf
1992
635
Ralf Gebstedt
Niemcy
194.0
Harrachov
1991
636
Stefan Zuend
Szwajcaria
191.0
Planica
1991
637
Mikael Martinsson
Szwecja
181.0
Planica
1991
638
Zacharij Sotirov
Bułgaria
162.0
Kulm
1991
639
Alojzy Moskal
Polska
174.0
Harrachov
1989
640
Jarosław M±dry
Polska
161.0
Harrachov
1989
641
Piotr Fijas
Polska
194.0
Planica
1987
642
Vegard Opaas
Norwegia
193.0
Planica
1987
643
Andreas Felder
Austria
191.0
Planica
1987
644
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
190.0
Planica
1987
645
Bogdan Papierz
Polska
162.0
Planica
1987
646
Bernat Sola
Hiszpania
141.0
Kulm
1986
647
Robert Witke
Polska
131.0
Kulm
1986
648
Zbigniew Malik
Polska
128.0
Vikersund
1986
649
Matti Nykänen
Finlandia
191.0
Planica
1985
650
Mike Holland
USA
186.0
Planica
1985
651
Matjaz Debelak
Jugosławia
185.0
Planica
1985
652
Tadeusz Fijas
Polska
169.0
Harrachov
1985
653
Vadim Zakharov
ZSRR
154.0
Kransoyarsk
1985
654
Janusz Malik
Polska
155.0
Oberstdorf
1984
655
Bogdan Zwijacz
Polska
153.0
Oberstdorf
1984
656
Pavel Ploc
Czechy
181.0
Harrachov
1983
657
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
170.0
Harrachov
1983
658
Jan Łoniewski
Polska
132.0
Kulm
1982
659
Armin Kogler
Austria
180.0
Oberstdorf
1981
660
Stanisław Bobak
Polska
153.0
Oberstdorf
1981
661
Halvor Asphol
Norwegia
175.0
Harrachov
1980
662
Steve Collins
Kanada
170.0
Harrachov
1980
663
Klaus Ostwald
NRD
176.0
Planica
1979
664
Axel Zitzmann
NRD
170.0
Planica
1979
665
Frantisek Novak
Czechosłowacja
169.0
Planica
1979
666
Falko Weisspflog
NRD
174.0
Oberstdorf
1976
667
Karl Schnabl
Austria
151.0
Kulm
1975
668
Heinz Wossipiwo
NRD
169.0
Oberstdorf
1973
669
Dietrich Kampf
NRD
167.0
Oberstdorf
1973
670
Juhani Ruotsalainen
Finlandia
162.0
Planica
1972
671
Wojciech Fortuna
Polska
132.0
Planica
1972
672
Manfred Wolf
NRD
165.0
Planica
1969
673
Józef Przybyła
Polska
143.0
Planica
1968
674
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
142.0
Vikersund
1967
675
Józef Kocyan
Polska
133.0
Vikersund
1967
676
Laszlo Geller
Węgry
137.0
Kulm
1965
677
Piotr Wala
Polska
128.0
Kulm
1962
678
Antoni Łaciak
Polska
123.0
Kulm
1962
679
Nico Faller
Niemcy
145.0
Klingenthal
680
Patrik Lichy
Słowacja
140.5
Harrachov
681
Alexander Mitz
Szwecja
140.0
Oberstdorf
 
Yukon de Leeuw
Kanada
140.0
Park City
 
Matthew Rowley
Kanada
140.0
Vancouver
684
Gabor Geller
Węgry
139.0
685
Faik Yuksel
Turcja
138.0
686
Andreas Bjelke Nygaard
Dania
137.0
Lillehammer
687
Ben Loomis
USA
136.0
Iron Mountain
688
Oldrik van der Aalst
Holandia
133.0
Oberhof
689
Dusty Korek
Kanada
132.5
Park City
690
Besnik Gashi
Szwecja
130.0
Lillehammer
691
Mojmir Nosal
Słowacja
129.0
Zakopane
692
Ruben de Wit
Holandia
128.0
 
Denis Sindler
Słowacja
128.0
Zakopane
694
Matus Mistrik
Słowacja
124.0
Zakopane

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
25 stycznia 2018 (czwartek)
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
26 stycznia 2018 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-100
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-100
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-100
09:00
P¦k Ljubno
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
P¦k Ljubno
oficjalny trening
14:00
P¦k Ljubno
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
27 stycznia 2018 (sobota)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-137
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-137
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-137
12:45
P¦k Ljubno
seria próbna
14:00
P¦k Ljubno
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
inny Polak
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Daniel Andre Tande
Stefan Kraft
Junshiro Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich