Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 25.03.2018

Rekordy życiowe
1
Niko Kytoesaho
Finlandia
150.0
Kuusamo
201x
2
Tilen Bartol
Słowenia
247.5
Planica
2018
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
243.5
Planica
2018
4
Richard Freitag
Niemcy
243.0
Planica
2018
5
Junshiro Kobayashi
Japonia
239.5
Planica
2018
6
Dawid Kubacki
Polska
236.5
Planica
2018
7
Stefan Hula
Polska
236.0
Planica
2018
8
Ryoyu Kobayashi
Japonia
233.0
Planica
2018
9
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
232.0
Vikersund
2018
10
Daniel Huber
Austria
231.0
Planica
2018
11
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
230.0
Planica
2018
 
Ziga Jelar
Słowenia
230.0
Planica
2018
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
230.0
Planica
2018
14
Jernej Damjan
Słowenia
228.5
Kulm
2018
15
Cene Prevc
Słowenia
226.5
Planica
2018
 
Sondre Ringen
Norwegia
226.5
Vikersund
2018
17
Yukiya Sato
Japonia
226.0
Vikersund
2018
18
Tomaz Naglic
Słowenia
225.5
Planica
2018
19
Stephan Leyhe
Niemcy
224.0
Vikersund
2018
20
Evgeniy Klimov
Rosja
223.0
Planica
2018
21
Marius Lindvik
Norwegia
222.0
Planica
2018
 
Jan Kus
Słowenia
222.0
Planica
2018
23
Philipp Aschenwald
Austria
221.5
Vikersund
2018
 
Andreas Alamommo
Finlandia
221.5
Planica
2018
25
Maximilian Schmalnauer
Austria
221.0
Kulm
2018
26
Andreas Wank
Niemcy
219.5
Planica
2018
 
Pius Paschke
Niemcy
219.5
Planica
2018
28
Even Waalen Oesterhaug
Norwegia
219.0
Vikersund
2018
29
Clemens Aigner
Austria
216.5
Kulm
2018
30
Mikhail Nazarov
Rosja
216.0
Planica
2018
31
Rok Tarman
Słowenia
215.0
Planica
2018
32
Joergen Madsen
Norwegia
214.5
Vikersund
2018
33
Anders Ladehaug
Norwegia
213.5
Vikersund
2018
34
Jakub Wolny
Polska
211.5
Planica
2018
35
Anze Lavtizar
Słowenia
211.0
Kulm
2018
36
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
209.5
Vikersund
2018
37
Jaka Rus
Słowenia
209.0
Kulm
2018
38
Oscar P. Westerheim
Norwegia
208.5
Vikersund
2018
39
Pascal Kaelin
Szwajcaria
208.0
Kulm
2018
40
Jonas Gropen Soegard
Norwegia
207.0
Vikersund
2018
 
Daniel Keil
Austria
207.0
Kulm
2018
42
Rok Juvancic
Słowenia
205.0
Planica
2018
43
Luca Egloff
Szwajcaria
204.0
Planica
2018
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
204.0
Vikersund
2018
45
Simen Tiller
Norwegia
203.5
Vikersund
2018
46
Jonas Bratlien
Norwegia
200.0
Vikersund
2018
47
Jesper Oedegaard
Norwegia
199.0
Vikersund
2018
48
Florian Altenburger
Austria
198.5
Kulm
2018
 
Rishi Saether
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
 
Eirik Leander Fystro
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
51
Aljaz Osterc
Słowenia
198.0
Planica
2018
52
David Siegel
Niemcy
192.5
Vikersund
2018
53
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
192.0
Vikersund
2018
 
Tine Bogataj
Słowenia
192.0
Planica
2018
55
Vid Vrhovnik
Słowenia
187.0
Planica
2018
56
Urban Rogelj
Słowenia
184.0
Planica
2018
57
Artti Aigro
Estonia
183.5
Planica
2018
58
Martti Nomme
Estonia
183.0
Planica
2018
59
Eetu Nousiainen
Finlandia
180.0
Oberstdorf
2018
60
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
179.0
Vikersund
2018
61
Matthew Soukup
Kanada
176.0
Planica
2018
62
Federico Cecon
Włochy
171.0
Planica
2018
63
Mats K. Sagbakken
Norwegia
163.5
Vikersund
2018
64
Gasper Stupar
Słowenia
162.0
Planica
2018
65
Masamitsu Ito
Japonia
146.0
Planica
2018
66
Patrik Vitez
Słowenia
144.0
Planica
2018
67
Peder Skjaeret Stroemhaug
Norwegia
142.5
Vikersund
2018
68
Stefan Kraft
Austria
253.5
Vikersund
2017
69
Robert Johansson
Norwegia
252.0
Vikersund
2017
70
Kamil Stoch
Polska
251.5
Planica
2017
71
Markus Eisenbichler
Niemcy
248.0
Planica
2017
72
Piotr Żyła
Polska
245.5
Vikersund
2017
 
Johann Andre Forfang
Norwegia
245.5
Vikersund
2017
74
Andreas Wellinger
Niemcy
245.0
Vikersund
2017
75
Maciej Kot
Polska
244.5
Vikersund
2017
 
Kevin Bickner
USA
244.5
Vikersund
2017
77
Karl Geiger
Niemcy
243.5
Planica
2017
 
Domen Prevc
Słowenia
243.5
Vikersund
2017
79
Daiki Ito
Japonia
243.0
Vikersund
2017
80
Noriaki Kasai
Japonia
241.5
Vikersund
2017
81
Simon Ammann
Szwajcaria
239.5
Vikersund
2017
82
Anze Semenic
Słowenia
238.0
Planica
2017
83
Manuel Fettner
Austria
235.5
Vikersund
2017
84
Alex Insam
Włochy
232.5
Planica
2017
85
Blaz Pavlic
Słowenia
231.0
Planica
2017
86
Roman Koudelka
Czechy
229.0
Planica
2017
87
Tomas Vancura
Czechy
225.0
Planica
2017
88
Nejc Dezman
Słowenia
224.0
Vikersund
2017
89
Viktor Polasek
Czechy
222.0
Vikersund
2017
90
Sebastian Colloredo
Włochy
221.0
Planica
2017
91
Stefan Huber
Austria
218.5
Planica
2017
92
Markus Schiffner
Austria
218.0
Planica
2017
 
Anze Lanisek
Słowenia
218.0
Vikersund
2017
94
Casey Larson
USA
216.5
Vikersund
2017
95
Jan Ziobro
Polska
216.0
Oberstdorf
2017
96
Ville Larinto
Finlandia
214.0
Planica
2017
97
Richard Haukedal
Norwegia
213.0
Vikersund
2017
 
Kaarel Nurmsalu
Estonia
213.0
Planica
2017
 
Andraz Modic
Słowenia
213.0
Planica
2017
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
213.0
Oberstdorf
2017
101
Alexey Romashov
Rosja
212.5
Planica
2017
102
Aljaz Vodan
Słowenia
211.0
Planica
2017
103
Antti Aalto
Finlandia
209.5
Planica
2017
104
Michael Glasder
USA
209.0
Oberstdorf
2017
105
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
208.0
Vikersund
2017
106
William Rhoads
USA
207.0
Planica
2017
107
Matevz Samec
Słowenia
205.0
Planica
2017
108
Joakim Aune
Norwegia
204.0
Planica
2017
 
Samuel Costa
Włochy
204.0
Planica
2017
110
Vojtech Stursa
Czechy
201.5
Planica
2017
111
Matej Likar
Słowenia
200.0
Planica
2017
 
Robin Pedersen
Norwegia
200.0
Vikersund
2017
 
AJ Brown
USA
200.0
Planica
2017
114
Mitja Meznar
Słowenia
198.0
Planica
2017
115
Gabriel Karlen
Szwajcaria
196.5
Planica
2017
116
Matias Braathen
Norwegia
194.0
Vikersund
2017
117
Zak Silih
Słowenia
193.0
Planica
2017
118
Marjan Jelenko
Słowenia
192.0
Planica
2017
 
Nik Fabijan
Słowenia
192.0
Planica
2017
120
David Krapez
Słowenia
191.0
Planica
2017
121
Lojze Petek
Słowenia
189.0
Planica
2017
122
Killian Peier
Szwajcaria
188.0
Planica
2017
123
Marat Zhaparov
Kazachstan
185.0
Planica
2017
124
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
182.0
Planica
2017
125
Harald-Johnas Riiber
Norwegia
181.5
Vikersund
2017
126
Matija Stemberger
Słowenia
178.0
Planica
2017
127
Urban Susnik
Słowenia
176.0
Planica
2017
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
176.0
Planica
2017
129
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
165.0
Planica
2017
130
Martin Capuder
Słowenia
159.0
Planica
2017
131
Zan Stupar
Słowenia
155.0
Planica
2017
132
Andreas Stjernen
Norwegia
249.0
Vikersund
2016
133
Kenneth Gangnes
Norwegia
248.5
Vikersund
2016
134
Ernest Prislic
Słowenia
246.0
Planica
2016
135
Joachim Hauer
Norwegia
243.0
Vikersund
2016
136
Taku Takeuchi
Japonia
240.0
Vikersund
2016
 
Halvor Egner Granerud
Norwegia
240.0
Vikersund
2016
138
Andrzej Stękała
Polska
235.0
Vikersund
2016
139
Vincent Descombes Sevoie
Francja
230.5
Vikersund
2016
140
Fabian Steindl
Austria
229.0
Kulm
2016
141
Matic Kramarsic
Słowenia
228.0
Planica
2016
142
Cestmir Kozisek
Czechy
226.0
Vikersund
2016
 
Espen Roee
Norwegia
226.0
Vikersund
2016
144
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
224.0
Planica
2016
145
Shohei Tochimoto
Japonia
223.0
Vikersund
2016
146
Manuel Poppinger
Austria
222.5
Vikersund
2016
147
Stefan Hayboeck
Austria
221.0
Kulm
2016
148
Ales Hlebanja
Słowenia
218.0
Planica
2016
149
Tord Markussen Hammer
Norwegia
217.5
Vikersund
2016
150
Miha Kveder
Słowenia
217.0
Planica
2016
151
Benedik Netland Hulloeen
Norwegia
212.0
Vikersund
2016
152
Thomas Hofer
Austria
210.5
Planica
2016
153
Havard Klemetsen
Norwegia
210.0
Vikersund
2016
154
Rozle Zagar
Słowenia
205.0
Kulm
2016
155
Florian Gugg
Austria
204.0
Kulm
2016
156
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
201.5
Vikersund
2016
157
Maximilian Kaiser
Niemcy
200.0
Kulm
2016
 
Leon Sarc
Słowenia
200.0
Planica
2016
159
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
160
Wolfgang Boesl
Niemcy
195.0
Planica
2016
161
Ilmir Hazetdinov
Rosja
193.5
Vikersund
2016
162
Bartłomiej Kłusek
Polska
192.0
Planica
2016
163
Martin Fritz
Austria
189.0
Planica
2016
164
Jaka Tesovnik
Słowenia
188.0
Planica
2016
165
David Grm
Słowenia
187.0
Planica
2016
166
Marco Pichlmayer
Austria
186.0
Kulm
2016
167
Nicholas Alexander
USA
185.0
Planica
2016
 
Matej Lebar
Słowenia
185.0
Planica
2016
169
Kenshiro Ito
Japonia
183.5
Planica
2016
170
Alexander Henningsen
Norwegia
180.5
Vikersund
2016
171
Jonas Langgaerd
Norwegia
177.5
Vikersund
2016
172
Martin Schmid
Austria
170.0
Kulm
2016
173
Sebastian Klinga
Finlandia
167.0
Kulm
2016
174
Thomas Ortner
Austria
154.0
Kulm
2016
175
Leif Marius Hagemoen
Norwegia
150.0
Vikersund
2016
176
Lukas Schuhmacher
Austria
148.0
Kulm
2016
177
Muhammed Munir Gungen
Turcja
145.0
Ruka
2016
178
Christian Korody
Norwegia
140.5
Vikersund
2016
179
Anders Fannemel
Norwegia
251.5
Vikersund
2015
180
Peter Prevc
Słowenia
250.0
Vikersund
2015
181
Severin Freund
Niemcy
245.0
Vikersund
2015
182
Jurij Tepes
Słowenia
244.0
Planica
2015
183
Michael Hayboeck
Austria
241.5
Planica
2015
184
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
236.5
Vikersund
2015
185
Dimitry Vassiliev
Rosja
233.5
Vikersund
2015
186
Marinus Kraus
Niemcy
222.0
Vikersund
2015
187
Klemens Murańka
Polska
221.5
Planica
2015
188
Lars Brodshaug Berger
Norwegia
221.0
Vikersund
2015
189
Vegard Swensen
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
 
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
191
Andraz Pograjc
Słowenia
213.0
Planica
2015
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
213.0
Kulm
2015
 
Jarkko Määttä
Finlandia
213.0
Planica
2015
194
Phillip Sjoeen
Norwegia
209.5
Vikersund
2015
195
Mikhail Maksimochkin
Rosja
208.0
Planica
2015
196
Bjoern Koch
Austria
207.0
Kulm
2015
197
Kento Sakuyama
Japonia
206.0
Vikersund
2015
198
Alexander Hayboeck
Austria
202.0
Kulm
2015
199
Markus Eggenhofer
Austria
199.0
Kulm
2015
200
Jostein Loe
Norwegia
198.5
Vikersund
2015
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
198.5
Vikersund
2015
202
Hans Petter Bergquist
Norwegia
197.5
Vikersund
2015
203
Ronan Lamy Chappuis
Francja
196.5
Kulm
2015
204
Lauri Asikainen
Finlandia
196.0
Planica
2015
205
Ziga Mandl
Słowenia
193.0
Planica
2015
 
Kjell Andreas Naesvold
Norwegia
193.0
Vikersund
2015
207
Rok Justin
Słowenia
190.5
Planica
2015
208
Vladislav Boyarintsev
Rosja
190.0
Kulm
2015
209
Simon Greiderer
Austria
188.5
Vikersund
2015
210
Idar Maroe
Norwegia
187.0
Vikersund
2015
211
Seou Choi
Korea Pd.
184.0
Planica
2015
212
Anders Johnson
USA
179.0
Planica
2015
 
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
179.0
Vikersund
2015
214
Thomas Lackner
Austria
178.0
Planica
2015
215
Daniel Wenig
Niemcy
174.5
Kulm
2015
216
Trevor Morrice
Kanada
174.0
Planica
2015
217
Stian Andre Skinnes
Norwegia
167.0
Vikersund
2015
218
Milos Kadlec
Czechy
163.0
Vikersund
2015
219
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
161.0
Vikersund
2015
220
Edvart Myrvang Bakke
Norwegia
157.0
Vikersund
2015
221
Sondre Vestoel Braatane
Norwegia
151.0
Vikersund
2015
222
Kristian Lian
Norwegia
143.0
Vikersund
2015
223
Filip Sakala
Czechy
142.0
Vikersund
2015
224
Muhammet Ali Bedir
Turcja
139.0
Lillehammer
2015
225
Robert Lock
Wielka Brytania
130.0
Park City
2015
226
Jake Lock
Wielka Brytania
129.0
Park City
2015
227
Thomas Diethart
Austria
192.5
Harrachov
2014
228
Michael Neumayer
Niemcy
231.0
Vikersund
2013
229
Jan Matura
Czechy
224.5
Vikersund
2013
230
Lukas Hlava
Czechy
217.5
Planica
2013
231
Vladimir Zografski
Bułgaria
213.5
Planica
2013
232
Thomas Thurnbichler
Austria
210.0
Oberstdorf
2013
233
Nicholas Fairall
USA
208.0
Planica
2013
234
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
203.5
Planica
2013
235
Simen Key Grimsrud
Norwegia
203.0
Vikersund
2013
236
Krzysztof Biegun
Polska
197.5
Oberstdorf
2013
237
Daniel Althaus
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
 
Reruhi Shimizu
Japonia
195.0
Planica
2013
 
Marc Ganserer
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
240
Matic Benedik
Słowenia
194.5
Planica
2013
241
Felix Klaesi
Szwajcaria
193.5
Oberstdorf
2013
242
Michael Herrmann
Niemcy
190.0
Oberstdorf
2013
243
Artur Kukuła
Polska
187.0
Harrachov
2013
244
Nico Polychronidis
Grecja
186.0
Oberstdorf
2013
245
Sami Heiskanen
Finlandia
185.5
Oberstdorf
2013
246
David Viry
Francja
184.5
Oberstdorf
2013
247
Morten Oegar Rastad
Norwegia
183.0
Vikersund
2013
248
Dawid Kanik
Polska
180.0
Harrachov
2013
249
Jan Fuhre
Norwegia
169.0
Vikersund
2013
250
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
163.0
Oberstdorf
2013
251
Hans Erik Torgersen
Norwegia
161.0
Vikersund
2013
252
Andreas Hoff
Norwegia
159.0
Vikersund
2013
 
Felix Brodauf
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
 
Daniel Weiss
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
255
David Ripper
Czechy
157.0
Harrachov
2013
256
Nico Hermann
Niemcy
156.0
Oberstdorf
2013
257
Dejan Zujic
Słowenia
153.0
Oberstdorf
2013
258
Alexey Buyvolov
Rosja
150.0
Planica
2013
259
Lorentz Fannemel
Norwegia
145.0
Vikersund
2013
260
Jiri Mazoch
Czechy
141.5
Harrachov
2013
261
Eduard Torok
Rumunia
128.0
Engelberg
2013
262
Kristaps Nezhborts
Łotwa
123.0
Val di Fiemme
2013
263
Robert Kranjec
Słowenia
244.0
Vikersund
2012
264
Rune Velta
Norwegia
243.0
Vikersund
2012
265
Andreas Kofler
Austria
233.0
Vikersund
2012
266
Denis Kornilov
Rosja
232.0
Vikersund
2012
267
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
223.0
Vikersund
2012
268
Maximilian Mechler
Niemcy
222.5
Vikersund
2012
269
Jakub Janda
Czechy
218.0
Vikersund
2012
270
Andrea Morassi
Włochy
216.5
Planica
2012
 
Yuta Watase
Japonia
216.5
Vikersund
2012
272
Jure Sinkovec
Słowenia
215.0
Vikersund
2012
 
Sigmund Hagehaugen
Norwegia
215.0
Vikersund
2012
274
Lukas Mueller
Austria
214.0
Planica
2012
275
Wilhelm Denifl
Austria
213.0
Planica
2012
 
Jaka Hvala
Słowenia
213.0
Planica
2012
277
Krzysztof Miętus
Polska
210.0
Vikersund
2012
278
Eivind Hugaas
Norwegia
206.5
Vikersund
2012
279
Davide Bresadola
Włochy
204.5
Planica
2012
280
David Fallmann
Austria
202.0
Oberstdorf
2012
 
Miran Zupancic
Słowenia
202.0
Oberstdorf
2012
282
Gasper Bartol
Słowenia
201.0
Planica
2012
 
Tobias Bogner
Niemcy
201.0
Oberstdorf
2012
284
Sondre Myhre
Norwegia
200.5
Vikersund
2012
285
David Winkler
Niemcy
199.0
Oberstdorf
2012
286
Marco Grigoli
Szwajcaria
197.0
Planica
2012
287
Jon Haakon Moe
Norwegia
193.0
Vikersund
2012
288
Anton Kalinitschenko
Rosja
189.0
Vikersund
2012
 
Christian Reiter
Austria
189.0
Kulm
2012
290
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
188.5
Kulm
2012
291
Gasper Vodan
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2012
292
Oddvar Ystgaard
Norwegia
181.0
Vikersund
2012
293
Alexander Sardyko
Rosja
177.5
Planica
2012
294
Vital Anken
Szwajcaria
175.0
Oberstdorf
2012
295
Bryan Fletcher
USA
173.5
Planica
2012
296
Martin Nagiller
Austria
170.0
Oberstdorf
2012
297
Alexandre Mabboux
Francja
164.0
Oberstdorf
2012
298
Andreas Myhre Hellerud
Norwegia
163.0
Vikersund
2012
299
Lukas Dilitz
Austria
160.0
Kulm
2012
300
Alessio de Crignis
Włochy
155.0
Planica
2012
 
Ole Martin Storlien
Norwegia
155.0
Vikersund
2012
302
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
153.5
Oberstdorf
2012
303
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
149.0
Vikersund
2012
304
Fredrik Aalien
Norwegia
148.0
Vikersund
2012
305
Patrick Aschenwald
Austria
147.0
Kulm
2012
306
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
145.0
Planica
2012
307
Martin Kvernberg
Norwegia
140.5
Vikersund
2012
308
Tim Babnik
Słowenia
137.0
Planica
2012
309
Sondre Skeie
Norwegia
131.0
Vikersund
2012
310
Remus Tudor
Rumunia
125.0
Klingenthal
2012
311
Johan Remen Evensen
Norwegia
246.5
Vikersund
2011
312
Gregor Schlierenzauer
Austria
243.5
Vikersund
2011
313
Martin Koch
Austria
241.5
Vikersund
2011
314
Janne Happonen
Finlandia
240.0
Vikersund
2011
315
Thomas Morgenstern
Austria
232.0
Planica
2011
316
Adam Małysz
Polska
230.5
Vikersund
2011
317
Anders Bardal
Norwegia
227.0
Planica
2011
318
Olli Muotka
Finlandia
226.0
Vikersund
2011
319
Tom Hilde
Norwegia
223.5
Vikersund
2011
320
Andreas Vilberg
Norwegia
220.5
Vikersund
2011
321
Jon Aaraas
Norwegia
219.0
Vikersund
2011
322
Tommy Lianes
Norwegia
217.0
Vikersund
2011
323
Maxime Laheurte
Francja
212.0
Planica
2011
324
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
210.0
Vikersund
2011
325
Pavel Karelin
Rosja
208.0
Planica
2011
326
Bjoern Einar Hagemoen
Norwegia
206.0
Oberstdorf
2011
327
Fumihisa Yumoto
Japonia
203.0
Vikersund
2011
328
Matej Dobovsek
Słowenia
202.0
Harrachov
2011
329
Tomasz Byrt
Polska
198.5
Planica
2011
330
Felix Schoft
Niemcy
198.0
Vikersund
2011
331
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
197.5
Vikersund
2011
332
Dejan Judez
Słowenia
195.0
Planica
2011
333
Diego Dellasega
Włochy
193.5
Planica
2011
334
Fredrik Balkasen
Szwecja
190.0
Vikersund
2011
335
Pascal Bodmer
Niemcy
189.5
Oberstdorf
2011
336
Espen Rian
Norwegia
187.0
Vikersund
2011
337
Constantin Kreiselmeyer
Niemcy
186.0
Oberstdorf
2011
338
Jan Druzina
Słowenia
185.0
Planica
2011
339
Peter Frenette
USA
184.0
Planica
2011
340
Nicolas Mayer
Francja
183.0
Planica
2011
 
Primoz Roglic
Słowenia
183.0
Oberstdorf
2011
342
Per Sannes Heger
Norwegia
179.0
Vikersund
2011
343
Gasper Berlot
Słowenia
178.0
Planica
2011
344
Rok Zima
Słowenia
174.5
Oberstdorf
2011
345
Erik Lycke Solheim
Norwegia
172.0
Vikersund
2011
346
Christian Fendt
Niemcy
170.0
Oberstdorf
2011
347
Mario Innauer
Austria
168.5
Harrachov
2011
348
Francois Braud
Francja
161.0
Planica
2011
349
Denis Zupancic
Słowenia
151.0
Planica
2011
350
Sigurd Maehre Svendsen
Norwegia
149.0
Vikersund
2011
351
Christian Friberg
USA
137.0
Park City
2011
352
Brian Wallace
USA
136.0
Park City
2011
353
Bogomil Pavlov
Bułgaria
133.0
Planica
2011
354
Antonin Hajek
Czechy
236.0
Planica
2010
355
Anders Jacobsen
Norwegia
230.5
Planica
2010
356
David Zauner
Austria
223.0
Planica
2010
357
Rok Mandl
Słowenia
219.0
Planica
2010
358
Wolfgang Loitzl
Austria
213.5
Planica
2010
359
Matjaz Pungertar
Słowenia
210.0
Planica
2010
 
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
210.0
Oberstdorf
2010
361
Borek Sedlak
Czechy
208.0
Oberstdorf
2010
362
Łukasz Rutkowski
Polska
203.0
Kulm
2010
363
Marcin Bachleda
Polska
201.5
Planica
2010
364
Daniel Nigl
Niemcy
201.0
Kulm
2010
365
Florian Horst
Niemcy
200.0
Planica
2010
366
Rafał ¦liż
Polska
199.0
Planica
2010
367
Roberto Dellasega
Włochy
192.5
Planica
2010
368
Lukas Bergmann
Austria
191.0
Kulm
2010
369
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
186.0
Planica
2010
370
Gasper Klinec
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2010
371
Luka Brnot
Słowenia
183.0
Planica
2010
372
Jakub Kot
Polska
182.5
Oberstdorf
2010
373
Bernd Heinzmann
Niemcy
178.0
Kulm
2010
374
Danny Queck
Niemcy
175.5
Kulm
2010
375
Shuji Endo
Japonia
169.5
Oberstdorf
2010
376
Stanislav Oshepkov
Rosja
163.5
Planica
2010
377
Georgiy Chervyakov
Rosja
156.0
Planica
2010
378
Eric Mitchell
Kanada
136.0
Vancouver
2010
379
Harri Olli
Finlandia
225.5
Oberstdorf
2009
380
Borge Gelein Blikeng
Norwegia
220.5
Vikersund
2009
381
Emmanuel Chedal
Francja
215.5
Planica
2009
382
Anssi Koivuranta
Finlandia
214.5
Planica
2009
383
Robert Hrgota
Słowenia
210.0
Planica
2009
384
Ilja Rosliakov
Rosja
205.0
Planica
2009
385
Christoffer Nygaard
Norwegia
202.5
Vikersund
2009
386
Erik Simon
Niemcy
200.5
Planica
2009
387
Christian Ulmer
Niemcy
194.0
Planica
2009
388
Chris Lamb
USA
191.5
Kulm
2009
389
Alexey Korolev
Kazachstan
190.0
Planica
2009
 
Anze Damjan
Słowenia
190.0
Planica
2009
391
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
189.5
Planica
2009
392
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
188.5
Planica
2009
393
Saso Tadic
Słowenia
188.0
Planica
2009
394
Ondrej Vaculik
Czechy
183.5
Planica
2009
395
Nikolay Karpenko
Kazachstan
181.5
Planica
2009
396
Petar Fartunov
Bułgaria
175.0
Planica
2009
397
Yoann Morel
Francja
174.0
Planica
2009
398
Tomas Zmoray
Słowacja
173.5
Planica
2009
399
Kai Kovaljeff
Finlandia
172.5
Oberstdorf
2009
400
Sami Niemi
Finlandia
151.0
Vikersund
2009
401
Yoshihiko Osanai
Japonia
140.5
Oberstdirf
2009
402
David Lazzaroni
Francja
212.5
Planica
2008
403
Guido Landert
Szwajcaria
208.0
Planica
2008
404
Heung Chul Choi
Korea Pd.
207.5
Planica
2008
405
Bernhard Gruber
Austria
206.0
Planica
2008
406
Andreas Aren
Szwecja
200.0
Planica
2008
407
Stefan Kaiser
Austria
199.5
Planica
2008
408
David Kreiner
Austria
198.0
Planica
2008
409
Christoph Bieler
Austria
197.0
Planica
2008
410
Gaj Trcek
Słowenia
193.0
Planica
2008
411
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
190.5
Planica
2008
412
Martin Cikl
Czechy
188.0
Planica
2008
 
Terje Hilde
Norwegia
188.0
Planica
2008
414
Carl Nordin
Szwecja
187.0
Planica
2008
415
Oleksander Lazarovych
Ukraina
178.5
Oberstdorf
2008
416
Ales Vodseldalek
Czechy
171.0
Planica
2008
 
Ales Vodseldalek
Czechy
171.0
Planica
2008
418
Antoine Guignard
Szwajcaria
164.5
Oberstdorf
2008
419
Pierre Emanuel Robe
Francja
156.5
Oberstdorf
2008
420
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
156.0
Oberstdorf
2008
421
Jason Lamy Chappuis
Francja
209.5
Planica
2007
422
Matevz Sparovec
Słowenia
209.0
Planica
2007
 
Haakon Helgesen
Norwegia
209.0
Vikersund
2007
424
Branko Iskra
Słowenia
208.0
Planica
2007
 
Primoz Pikl
Słowenia
208.0
Planica
2007
426
Isak Grimholm
Szwecja
207.5
Planica
2007
427
Arthur Pauli
Austria
206.5
Planica
2007
428
Robert Mateja
Polska
205.5
Planica
2007
429
Dimitry Ipatov
Rosja
204.0
Planica
2007
 
Arttu Lappi
Finlandia
204.0
Vikersund
2007
431
Radik Zhaparov
Kazachstan
196.5
Planica
2007
432
Marco Steinauer
Szwajcaria
195.0
Planica
2007
433
Stefan Read
Kanada
191.5
Planica
2007
434
Erik Renmaelmo
Norwegia
191.0
Vikersund
2007
435
Kristian Kind Olsen
Norwegia
177.0
Vikersund
2007
436
Simen Olsen
Norwegia
176.0
Vikersund
2007
437
Bard Naess
Norwegia
173.0
Vikersund
2007
438
Kim-Arild Tandberg
Norwegia
163.0
Vikersund
2007
439
Fredrik Harr Moen
Norwegia
160.0
Vikersund
2007
440
Gard Sandholt
Norwegia
158.0
Vikersund
2007
441
Terje Morka
Norwegia
156.0
Vikersund
2007
442
Hans Christen Pettersen
Norwegia
155.0
Vikersund
2007
443
Frantisek Vaculik
Czechy
143.5
Vikersund
2007
444
Andreas Küttel
Szwajcaria
222.0
Planica
2006
445
Takanobu Okabe
Japonia
217.5
Planica
2006
446
Stefan Pieper
Niemcy
208.0
Planica
2006
447
Kai Bracht
Niemcy
206.0
Planica
2006
448
Bine Zupan
Słowenia
204.0
Planica
2006
449
Alexander Herr
Niemcy
203.5
Kulm
2006
450
Daniel Lackner
Austria
202.5
Kulm
2006
451
Gorazd Robnik
Słowenia
201.0
Planica
2006
452
Petr Chaadaev
Rosja
197.5
Kulm
2006
453
Martin Mesik
Słowacja
195.5
Kulm
2006
454
Joonas Ikonen
Finlandia
193.5
Planica
2006
455
Ildar Fatchullin
Rosja
182.0
Kulm
2006
456
Jakob Grimholm
Szwecja
161.5
Kulm
2006
457
Keita Umezaki
Japonia
160.5
Kulm
2006
458
Baris Demirci
Turcja
123.0
-
2006
459
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
239.0
Planica
2005
460
Matti Hautamäki
Finlandia
235.5
Planica
2005
461
Janne Ahonen
Finlandia
233.5
Planica
2005
462
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
231.0
Planica
2005
 
Andreas Widhölzl
Austria
231.0
Planica
2005
464
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
230.5
Planica
2005
465
Sigurd Pettersen
Norwegia
228.0
Planica
2005
466
Henning Stensrud
Norwegia
226.5
Planica
2005
 
Michael Uhrmann
Niemcy
226.5
Planica
2005
468
Rok Benkovic
Słowenia
226.0
Planica
2005
469
Risto Jussilainen
Finlandia
224.5
Planica
2005
470
Martin Höllwarth
Austria
222.5
Planica
2005
471
Trond-Arild Evensen
Norwegia
218.0
Planica
2005
472
Lars Bystoel
Norwegia
216.5
Planica
2005
473
Daniel Forfang
Norwegia
214.0
Planica
2005
474
Stephan Hocke
Niemcy
208.5
Planica
2005
475
Kalle Keituri
Finlandia
205.5
Planica
2005
476
Tommy Egeberg
Norwegia
205.0
Planica
2005
477
Jan Mazoch
Czechy
202.5
Planica
2005
478
Stefan Becker
Austria
202.0
Kulm
2005
 
Matthias Mehringer
Niemcy
202.0
Planica
2005
480
Matija Druml
Austria
201.0
Planica
2005
 
Milan Zivic
Słowenia
201.0
Planica
2005
 
Christoph Huter
Austria
201.0
Kulm
2005
483
Jure Bogataj
Słowenia
199.5
Planica
2005
484
Rok Urbanc
Słowenia
197.0
Planica
2005
 
Boy van Baarle
Holandia
197.0
Kulm
2005
486
Marco Beltrame
Włochy
186.0
Planica
2005
487
Christian Bruder
Niemcy
184.5
Planica
2005
488
Primoz Zupan
Słowenia
180.0
Planica
2005
489
Georg Späth
Niemcy
225.0
Planica
2004
490
Tami Kiuru
Finlandia
221.5
Planica
2004
491
Roland Mueller
Austria
219.0
Vikersund
2004
492
Balthasar Schneider
Austria
216.5
Vikersund
2004
493
Olav Magne Dönnem
Norwegia
214.0
Vikersund
2004
494
Akseli Kokkonen
Norwegia
213.5
Planica
2004
495
Ferdinand Bader
Niemcy
213.0
Vikersund
2004
496
Akira Higashi
Japonia
212.5
Planica
2004
497
Kim-Roar Hansen
Norwegia
212.0
Vikersund
2004
498
Jostein Smeby
Norwegia
211.0
Vikersund
2004
499
Ole Christen Enger
Norwegia
210.5
Vikersund
2004
500
Eirik Ulimoen
Norwegia
209.5
Vikersund
2004
501
Olli Pekkala
Finlandia
206.5
Vikersund
2004
502
Johan Erikson
Szwecja
202.0
Oberstdorf
2004
503
Mateusz Rutkowski
Polska
201.5
Planica
2004
 
Pekka Salminen
Finlandia
201.5
Oberstdorf
2004
505
Bernhard Metzler
Austria
200.0
Vikersund
2004
506
Jens Salumäe
Estonia
195.0
Planica
2004
507
Lauri Hakola
Finlandia
192.5
Vikersund
2004
508
Alexey Silaev
Rosja
191.5
Planica
2004
509
Krystian Długopolski
Polska
191.0
Vikersund
2004
510
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
190.5
Vikersund
2004
 
Wojciech Skupień
Polska
190.5
Planica
2004
512
Magnus Brevig
Norwegia
189.0
Vikersund
2004
513
Hans Petrat
Niemcy
188.0
Vikersund
2004
 
Erik Leine Wangen
Norwegia
188.0
Vikersund
2004
515
Morten Solem
Norwegia
185.5
Oberstdorf
2004
516
Yusuke Kaneko
Japonia
185.0
Vikersund
2004
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
185.0
Oberstdorf
2004
518
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
179.0
Vikersund
2004
 
Juha Miettinen
Finlandia
179.0
Vikersund
2004
520
Maksim Anisimov
Białoru¶
176.0
Oberstdorf
2004
 
Marc Vogel
Szwajcaria
176.0
Vikersund
2004
 
Hiroki Yamada
Japonia
176.0
Oberstdorf
2004
523
Helena Olsson
Szwecja
174.5
Vikersund
2004
 
Anette Sagen
Norwegia
174.5
Vikersund
2004
525
Kazuki Nishishita
Japonia
174.0
Vikersund
2004
526
Stefano Chiapolino
Włochy
172.0
Vikersund
2004
527
Lindsey Van
USA
171.0
Vikersund
2004
528
Julian Musiol
Niemcy
167.0
Vikersund
2004
529
Jeff Denney
USA
165.0
Vikersund
2004
530
Line Jahr
Norwegia
155.0
Vikersund
2004
531
Andraz Kern
Słowenia
151.5
Vikersund
2004
532
Brian Welch
USA
148.0
Vikersund
2004
533
Giancarlo Adami
Włochy
141.5
Vikersund
2004
534
Zhandong Tian
Chiny
121.5
Bischofshofen
2004
535
Veli-Matti Lindström
Finlandia
225.5
Planica
2003
536
Stefan Thurnbichler
Austria
224.0
Planica
2003
537
Florian Liegl
Austria
214.5
Planica
2003
538
Hideharu Miyahira
Japonia
213.5
Planica
2003
539
Roberto Cecon
Włochy
207.5
Planica
2003
 
Nicolas Dessum
Francja
207.5
Planica
2003
541
Michael Möllinger
Szwajcaria
203.5
Planica
2003
542
Christian Nagiller
Austria
203.0
Planica
2003
543
Thomas Lobben
Norwegia
201.5
Planica
2003
 
Markus Eigentler
Austria
201.5
Kulm
2003
 
Jouni Kaitainen
Finlandia
201.5
Planica
2003
546
Clint Jones
USA
200.0
Planica
2003
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
200.0
Kulm
2003
548
Bastian Kaltenböck
Austria
195.0
Planica
2003
549
Jaan Juris
Estonia
193.0
Kulm
2003
550
Teppei Takano
Japonia
188.0
Planica
2003
551
Tommy Schwall
USA
178.0
Planica
2003
552
Bine Norcic
Słowenia
171.0
Planica
2003
553
Jiri Parma jr.
Czechy
154.0
Kulm
2003
554
Martin Schmitt
Niemcy
224.0
Planica
2002
555
Alan Alborn
USA
221.5
Planica
2002
556
Sven Hannawald
Niemcy
220.0
Planica
2002
557
Kimmo Yliriesto
Finlandia
209.0
Planica
2002
558
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
207.0
Planica
2002
559
Damjan Fras
Słowenia
204.0
Planica
2002
560
Janne Ylijärvi
Finlandia
198.5
Planica
2002
561
Gasper Cvetko
Słowenia
197.0
Planica
2002
562
Remi Santiago
Francja
195.5
Harrachov
2002
563
Tomasz Pochwała
Polska
195.0
Harrachov
2002
 
Tomisław Tajner
Polska
195.0
Harrachov
2002
565
Peter Zonta
Słowenia
188.5
Planica
2002
566
Blaz Vrhovnik
Słowenia
182.5
Planica
2002
567
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
178.0
Planica
2002
568
Christoph Kreuzer
Holandia
162.0
Planica
2002
569
Uros Peterka
Słowenia
158.0
Planica
2002
570
Dusan Orsula
Słowacja
126.0
Harrachov
2002
571
Dmitry Chvykov
Kirgistan
124.0
Innsbruck
2002
572
Christof Duffner
Niemcy
219.0
Planica
2001
573
Kjell Erik Sagbakken
Norwegia
211.0
Oberstdorf
2001
574
Karl-Heinz Dorner
Austria
207.0
Oberstdorf
2001
 
Tore S. Sneli
Norwegia
207.0
Oberstdorf
2001
576
Igor Medved
Słowenia
206.0
Planica
2001
577
Kjell-Jonny Hagen
Norwegia
205.0
Oberstdorf
2001
578
Jussi Hautamäki
Finlandia
204.0
Planica
2001
579
Stefan Horngacher
Austria
203.5
Planica
2001
580
Reinhard Schwarzenberger
Austria
202.0
Oberstdorf
2001
581
Kazuya Yoshioka
Japonia
200.0
Oberstdorf
2001
582
Kristoffer Jaafs
Szwecja
197.0
Planica
2001
583
Matej Uram
Słowacja
194.0
Oberstdorf
2001
584
Roland Audenrieth
Niemcy
192.5
Planica
2001
585
Łukasz Kruczek
Polska
186.0
Planica
2001
586
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
183.5
Planica
2001
587
Miroslav Formanek
Słowacja
180.5
Oberstdorf
2001
588
Andreas Goldberger
Austria
225.0
Planica
2000
589
Thomas Hörl
Austria
224.5
Planica
2000
590
Ville Kantee
Finlandia
223.5
Planica
2000
591
Primoz Peterka
Słowenia
212.0
Planica
2000
592
Terje Nihus
Norwegia
211.0
Vikersund
2000
593
David Andersen
Norwegia
209.5
Planica
2000
594
Ole Ostbakken
Norwegia
206.0
Vikersund
2000
595
Dirk Else
Niemcy
205.0
Planica
2000
 
Hansjörg Jäkle
Niemcy
205.0
Planica
2000
597
Tom Age Aarnes
Norwegia
204.0
Vikersund
2000
598
Grega Lang
Słowenia
203.5
Planica
2000
599
Jaroslav Sakala
Czechy
202.5
Kulm
2000
600
Reinhard Eberl
Austria
201.0
Kulm
2000
601
Kazuhiro Nakamura
Japonia
198.5
Planica
2000
602
Frank Löffler
Niemcy
190.0
Planica
2000
 
Tom Sandvold
Norwegia
190.0
Vikersund
2000
604
Jakub Hlava
Czechy
189.5
Planica
2000
605
Blaz Bilban
Słowenia
188.0
Planica
2000
606
Ivan Lunardi
Włochy
181.0
Kulm
2000
607
Stanislav Filimonov
Kazachstan
175.0
Kulm
2000
608
Pavel Gaiduk
Kazachstan
158.0
Kulm
2000
609
Grzegorz ¦liwka
Polska
133.0
Vikersund
2000
610
Maxim Polunin
Kazachstan
130.5
Vikersund
2000
611
Kazuyoshi Funaki
Japonia
206.5
Planica
1999
612
Kristian Brenden
Norwegia
204.5
Planica
1999
613
Masahiko Harada
Japonia
197.0
Planica
1999
614
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
196.0
Planica
1999
615
Lucas Chevalier-Girod
Francja
189.0
Planica
1999
616
Florin Spulber
Rumunia
118.0
Borsa
1999
617
Jon Petter Sandaker
Norwegia
193.5
Oberstdorf
1998
618
Gerd Siegmund
Niemcy
190.0
Oberstdorf
1998
619
Stian Kvarstad
Norwegia
183.0
Vikersund
1998
620
Jouko Hein
Estonia
122.0
Vikersund
1998
621
Lasse Ottesen
Norwegia
212.0
Planica
1997
622
Dieter Thoma
Niemcy
211.0
Planica
1997
623
Espen Bredesen
Norwegia
210.0
Planica
1997
624
Goran Janus
Słowenia
205.5
Planica
1997
625
Nicolas Jean-Prost
Francja
205.0
Planica
1997
626
Jani Soininen
Finlandia
203.5
Planica
1997
627
Jakub Suchacek
Czechy
198.0
Planica
1997
628
Jure Radelj
Słowenia
197.5
Planica
1997
629
Havard Lie
Norwegia
192.5
Planica
1997
630
Bruno Reuteler
Szwajcaria
191.0
Planica
1997
631
Hiroya Saito
Japonia
188.5
Planica
1997
632
Jerome Gay
Francja
183.5
Planica
1997
633
Artur Khamidullin
Rosja
178.0
Planica
1997
634
Eva Ganster
Austria
167.0
Kulm
1997
635
Jan Balcar
Czechy
203.0
Harrachov
1996
636
Jakub Jiroutek
Czechy
201.0
Harrachov
1996
 
Jens Weissflog
Niemcy
201.0
Kulm
1996
638
Michal Dolezal
Czechy
199.0
Harrachov
1996
639
Jure Jerman
Słowenia
192.0
Harrachov
1996
640
Urban Franc
Słowenia
190.0
Kulm
1996
641
Mika Laitinen
Finlandia
189.0
Harrachov
1996
642
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
183.0
Kulm
1996
643
Erik Halvorsen
Norwegia
182.0
Kulm
1996
 
Vladimir Rosko
Słowacja
182.0
Harrachov
1996
645
Jinya Nishikata
Japonia
181.0
Kulm
1996
646
Marian Bielcik
Słowacja
171.0
Kulm
1996
647
Jan Zelencik
Słowacja
164.0
Oberstdorf
1996
648
Aleksander Bojda
Polska
160.0
Harrachov
1996
649
Marek GwóĽdĽ
Polska
153.0
Kulm
1996
650
Andrzej Młynarczyk
Polska
147.0
Kulm
1996
651
Alexander Korobov
Kazachstan
140.0
Kulm
1996
652
Toni Nieminen
Finlandia
203.0
Planica
1994
653
Matthias Wallner
Austria
158.0
Copper Peak
1994
 
Werner Schuster
Austria
158.0
Copper Peak
1994
655
Jan Kowal
Polska
174.0
Oberstdorf
1992
656
Zbigniew Klimowski
Polska
171.0
Oberstdorf
1992
657
Ralf Gebstedt
Niemcy
194.0
Harrachov
1991
658
Stefan Zuend
Szwajcaria
191.0
Planica
1991
659
Mikael Martinsson
Szwecja
181.0
Planica
1991
660
Zacharij Sotirov
Bułgaria
162.0
Kulm
1991
661
Alojzy Moskal
Polska
174.0
Harrachov
1989
662
Jarosław M±dry
Polska
161.0
Harrachov
1989
663
Piotr Fijas
Polska
194.0
Planica
1987
664
Vegard Opaas
Norwegia
193.0
Planica
1987
665
Andreas Felder
Austria
191.0
Planica
1987
666
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
190.0
Planica
1987
667
Bogdan Papierz
Polska
162.0
Planica
1987
668
Bernat Sola
Hiszpania
141.0
Kulm
1986
669
Robert Witke
Polska
131.0
Kulm
1986
670
Zbigniew Malik
Polska
128.0
Vikersund
1986
671
Matti Nykänen
Finlandia
191.0
Planica
1985
672
Mike Holland
USA
186.0
Planica
1985
673
Matjaz Debelak
Jugosławia
185.0
Planica
1985
674
Tadeusz Fijas
Polska
169.0
Harrachov
1985
675
Vadim Zakharov
ZSRR
154.0
Kransoyarsk
1985
676
Janusz Malik
Polska
155.0
Oberstdorf
1984
677
Bogdan Zwijacz
Polska
153.0
Oberstdorf
1984
678
Pavel Ploc
Czechy
181.0
Harrachov
1983
679
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
170.0
Harrachov
1983
680
Jan Łoniewski
Polska
132.0
Kulm
1982
681
Jose Rivera
Hiszpania
105.0
Thunder Bay
1982
682
Armin Kogler
Austria
180.0
Oberstdorf
1981
683
Stanisław Bobak
Polska
153.0
Oberstdorf
1981
684
Halvor Asphol
Norwegia
175.0
Harrachov
1980
685
Steve Collins
Kanada
170.0
Harrachov
1980
686
Gabor Geller
Węgry
139.0
1980
687
Klaus Ostwald
NRD
176.0
Planica
1979
688
Axel Zitzmann
NRD
170.0
Planica
1979
689
Frantisek Novak
Czechosłowacja
169.0
Planica
1979
690
Falko Weisspflog
NRD
174.0
Oberstdorf
1976
691
Karl Schnabl
Austria
151.0
Kulm
1975
692
Heinz Wossipiwo
NRD
169.0
Oberstdorf
1973
693
Dietrich Kampf
NRD
167.0
Oberstdorf
1973
694
Juhani Ruotsalainen
Finlandia
162.0
Planica
1972
695
Wojciech Fortuna
Polska
132.0
Planica
1972
696
Manfred Wolf
NRD
165.0
Planica
1969
697
Józef Przybyła
Polska
143.0
Planica
1968
698
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
142.0
Vikersund
1967
699
Józef Kocyan
Polska
133.0
Vikersund
1967
700
Laszlo Geller
Węgry
137.0
Kulm
1965
701
Piotr Wala
Polska
128.0
Kulm
1962
702
Antoni Łaciak
Polska
123.0
Kulm
1962
703
Artur Sarkisiani
Gruzja
125.0
-
-
704
Nico Faller
Niemcy
145.0
Klingenthal
705
Patrik Lichy
Słowacja
140.5
Harrachov
706
Alexander Mitz
Szwecja
140.0
Oberstdorf
 
Yukon de Leeuw
Kanada
140.0
Park City
 
Matthew Rowley
Kanada
140.0
Vancouver
709
Faik Yuksel
Turcja
138.0
710
Andreas Bjelke Nygaard
Dania
137.0
Lillehammer
711
Ben Loomis
USA
136.0
Iron Mountain
712
Oldrik van der Aalst
Holandia
133.0
Oberhof
713
Dusty Korek
Kanada
132.5
Park City
714
Besnik Gashi
Szwecja
130.0
Lillehammer
715
Mojmir Nosal
Słowacja
129.0
Zakopane
716
Ruben de Wit
Holandia
128.0
 
Denis Sindler
Słowacja
128.0
Zakopane
718
Matus Mistrik
Słowacja
124.0
Zakopane

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich