Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
26.01.2018, godz. 02:30
Sapporo HS-100
(CoC)

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 21.01.2018

Rekordy życiowe
1
Aigner Clemens
Austria
216.5
Kulm
2018
2
Altenburger Florian
Austria
198.5
Kulm
2018
3
Aschenwald Patrick
Austria
147.0
Kulm
2012
4
Aschenwald Philipp
Austria
216.0
Kulm
2016
5
Becker Stefan
Austria
202.0
Kulm
2005
6
Bergmann Lukas
Austria
191.0
Kulm
2010
7
Bieler Christoph
Austria
197.0
Planica
2008
8
Denifl Wilhelm
Austria
213.0
Planica
2012
9
Diethart Thomas
Austria
192.5
Harrachov
2014
10
Dilitz Lukas
Austria
160.0
Kulm
2012
11
Dorner Karl-Heinz
Austria
207.0
Oberstdorf
2001
12
Druml Matija
Austria
201.0
Planica
2005
 
Eberl Reinhard
Austria
201.0
Kulm
2000
14
Eggenhofer Markus
Austria
199.0
Kulm
2015
15
Eigentler Markus
Austria
201.5
Kulm
2003
16
Fallmann David
Austria
202.0
Oberstdorf
2012
17
Felder Andreas
Austria
191.0
Planica
1987
18
Fettner Manuel
Austria
235.5
Vikersund
2017
19
Fritz Martin
Austria
189.0
Planica
2016
20
Ganster Eva
Austria
167.0
Kulm
1997
21
Goldberger Andreas
Austria
225.0
Planica
2000
22
Greiderer Simon
Austria
188.5
Vikersund
2015
23
Gruber Bernhard
Austria
206.0
Planica
2008
24
Gugg Florian
Austria
204.0
Kulm
2016
25
Hayboeck Alexander
Austria
202.0
Kulm
2015
26
Hayboeck Michael
Austria
241.5
Planica
2015
27
Hayboeck Stefan
Austria
221.0
Kulm
2016
28
Hofer Thomas
Austria
210.5
Planica
2016
29
Höllwarth Martin
Austria
222.5
Planica
2005
30
Hörl Thomas
Austria
224.5
Planica
2000
31
Horngacher Stefan
Austria
203.5
Planica
2001
 
Huber Daniel
Austria
203.5
Planica
2017
33
Huber Stefan
Austria
218.5
Planica
2017
34
Huter Christoph
Austria
201.0
Kulm
2005
35
Innauer Mario
Austria
168.5
Harrachov
2011
36
Iraschko-Stolz Daniela
Austria
200.0
Kulm
2003
37
Kaiser Stefan
Austria
199.5
Planica
2008
38
Kaltenböck Bastian
Austria
195.0
Planica
2003
39
Keil Daniel
Austria
139.0
Kulm
2016
40
Koch Bjoern
Austria
207.0
Kulm
2015
41
Koch Martin
Austria
241.5
Vikersund
2011
42
Kofler Andreas
Austria
233.0
Vikersund
2012
43
Kogler Armin
Austria
180.0
Oberstdorf
1981
44
Kraft Stefan
Austria
253.5
Vikersund
2017
45
Kreiner David
Austria
198.0
Planica
2008
46
Lackner Daniel
Austria
202.5
Kulm
2006
47
Lackner Thomas
Austria
178.0
Planica
2015
48
Liegl Florian
Austria
214.5
Planica
2003
49
Loitzl Wolfgang
Austria
213.5
Planica
2010
50
Metzler Bernhard
Austria
200.0
Vikersund
2004
51
Morgenstern Thomas
Austria
232.0
Planica
2011
52
Mueller Lukas
Austria
214.0
Planica
2012
53
Mueller Roland
Austria
219.0
Vikersund
2004
54
Nagiller Christian
Austria
203.0
Planica
2003
55
Nagiller Martin
Austria
170.0
Oberstdorf
2012
56
Ortner Thomas
Austria
154.0
Kulm
2016
57
Pauli Arthur
Austria
206.5
Planica
2007
58
Pichlmayer Marco
Austria
186.0
Kulm
2016
59
Poppinger Manuel
Austria
222.5
Vikersund
2016
60
Reiter Christian
Austria
189.0
Kulm
2012
61
Schiffner Markus
Austria
218.0
Planica
2017
62
Schlierenzauer Gregor
Austria
243.5
Vikersund
2011
63
Schmid Martin
Austria
170.0
Kulm
2016
64
Schnabl Karl
Austria
151.0
Kulm
1975
65
Schneider Balthasar
Austria
216.5
Vikersund
2004
66
Schuhmacher Lukas
Austria
148.0
Kulm
2016
67
Schuster Werner
Austria
158.0
Copper Peak
1994
68
Schwarzenberger Reinhard
Austria
202.0
Oberstdorf
2001
69
Steindl Fabian
Austria
229.0
Kulm
2016
70
Thurnbichler Stefan
Austria
224.0
Planica
2003
71
Thurnbichler Thomas
Austria
210.0
Oberstdorf
2013
72
Wallner Matthias
Austria
158.0
Copper Peak
1994
73
Widhölzl Andreas
Austria
231.0
Planica
2005
74
Wohlgenannt Ulrich
Austria
198.5
Vikersund
2015
75
Zauner David
Austria
223.0
Planica
2010
76
Anisimov Maksim
Białoru¶
176.0
Oberstdorf
2004
77
Fartunov Petar
Bułgaria
175.0
Planica
2009
78
Pavlov Bogomil
Bułgaria
133.0
Planica
2011
79
Sotirov Zacharij
Bułgaria
162.0
Kulm
1991
80
Zografski Vladimir
Bułgaria
213.5
Planica
2013
81
Tian Zhandong
Chiny
121.5
Bischofshofen
2004
82
Novak Frantisek
Czechosłowacja
169.0
Planica
1979
83
Slusny Miroslav
Czechosłowacja
170.0
Harrachov
1983
84
Balcar Jan
Czechy
203.0
Harrachov
1996
85
Cikl Martin
Czechy
188.0
Planica
2008
86
Dolezal Michal
Czechy
199.0
Harrachov
1996
87
Hajek Antonin
Czechy
236.0
Planica
2010
88
Hlava Jakub
Czechy
189.5
Planica
2000
89
Hlava Lukas
Czechy
217.5
Planica
2013
90
Janda Jakub
Czechy
218.0
Vikersund
2012
91
Jiroutek Jakub
Czechy
201.0
Harrachov
1996
92
Kadlec Milos
Czechy
163.0
Vikersund
2015
93
Koudelka Roman
Czechy
229.0
Planica
2017
94
Kozisek Cestmir
Czechy
226.0
Vikersund
2016
95
Matura Jan
Czechy
224.5
Vikersund
2013
96
Mazoch Jan
Czechy
202.5
Planica
2005
97
Mazoch Jiri
Czechy
141.5
Harrachov
2013
98
Parma jr. Jiri
Czechy
154.0
Kulm
2003
99
Ploc Pavel
Czechy
181.0
Harrachov
1983
100
Polasek Viktor
Czechy
222.0
Vikersund
2017
101
Ripper David
Czechy
157.0
Harrachov
2013
102
Sakala Filip
Czechy
142.0
Vikersund
2015
103
Sakala Jaroslav
Czechy
202.5
Kulm
2000
104
Sedlak Borek
Czechy
208.0
Oberstdorf
2010
105
Stursa Vojtech
Czechy
201.5
Planica
2017
106
Suchacek Jakub
Czechy
198.0
Planica
1997
107
Vaculik Frantisek
Czechy
143.5
Vikersund
2007
108
Vaculik Ondrej
Czechy
183.5
Planica
2009
109
Vancura Tomas
Czechy
225.0
Planica
2017
110
Vodseldalek Ales
Czechy
171.0
Planica
2008
 
Vodseldalek Ales
Czechy
171.0
Planica
2008
112
Nygaard Andreas Bjelke
Dania
137.0
Lillehammer
113
Hein Jouko
Estonia
122.0
Vikersund
1998
114
Juris Jaan
Estonia
193.0
Kulm
2003
115
Nomme Martti
Estonia
170.5
Kulm
2018
116
Nurmsalu Kaarel
Estonia
213.0
Planica
2017
117
Salumäe Jens
Estonia
195.0
Planica
2004
118
Aalto Antti
Finlandia
209.5
Planica
2017
119
Ahonen Janne
Finlandia
233.5
Planica
2005
120
Asikainen Lauri
Finlandia
196.0
Planica
2015
121
Hakola Lauri
Finlandia
192.5
Vikersund
2004
122
Happonen Janne
Finlandia
240.0
Vikersund
2011
123
Hautamäki Jussi
Finlandia
204.0
Planica
2001
124
Hautamäki Matti
Finlandia
235.5
Planica
2005
125
Heiskanen Sami
Finlandia
185.5
Oberstdorf
2013
126
Ikonen Joonas
Finlandia
193.5
Planica
2006
127
Jussilainen Risto
Finlandia
224.5
Planica
2005
128
Kaitainen Jouni
Finlandia
201.5
Planica
2003
129
Kantee Ville
Finlandia
223.5
Planica
2000
130
Keituri Kalle
Finlandia
205.5
Planica
2005
131
Kiuru Tami
Finlandia
221.5
Planica
2004
132
Klinga Sebastian
Finlandia
167.0
Kulm
2016
133
Koivuranta Anssi
Finlandia
214.5
Planica
2009
134
Kovaljeff Kai
Finlandia
172.5
Oberstdorf
2009
135
Kytoesaho Niko
Finlandia
150.0
Kuusamo
201x
136
Laitinen Mika
Finlandia
189.0
Harrachov
1996
137
Lappi Arttu
Finlandia
204.0
Vikersund
2007
138
Larinto Ville
Finlandia
214.0
Planica
2017
139
Lindström Veli-Matti
Finlandia
225.5
Planica
2003
140
Määttä Jarkko
Finlandia
213.0
Planica
2015
141
Miettinen Juha
Finlandia
179.0
Vikersund
2004
142
Muotka Olli
Finlandia
226.0
Vikersund
2011
143
Niemi Sami
Finlandia
151.0
Vikersund
2009
144
Nieminen Toni
Finlandia
203.0
Planica
1994
145
Nikkola Ari-Pekka
Finlandia
183.0
Kulm
1996
146
Nousiainen Eetu
Finlandia
178.5
Oberstdorf
2018
147
Nykänen Matti
Finlandia
191.0
Planica
1985
148
Olli Harri
Finlandia
225.5
Oberstdorf
2009
149
Pekkala Olli
Finlandia
206.5
Vikersund
2004
150
Ruotsalainen Juhani
Finlandia
162.0
Planica
1972
151
Ruuskanen Juha-Matti
Finlandia
190.5
Vikersund
2004
152
Salminen Pekka
Finlandia
201.5
Oberstdorf
2004
153
Soininen Jani
Finlandia
203.5
Planica
1997
154
Valta Ossi-Pekka
Finlandia
163.0
Oberstdorf
2013
155
Ylijärvi Janne
Finlandia
198.5
Planica
2002
156
Yliriesto Kimmo
Finlandia
209.0
Planica
2002
157
Braud Francois
Francja
161.0
Planica
2011
158
Chedal Emmanuel
Francja
215.5
Planica
2009
159
Chevalier-Girod Lucas
Francja
189.0
Planica
1999
160
Descombes Sevoie Vincent
Francja
230.5
Vikersund
2016
161
Dessum Nicolas
Francja
207.5
Planica
2003
162
Gay Jerome
Francja
183.5
Planica
1997
163
Jean-Prost Nicolas
Francja
205.0
Planica
1997
164
Laheurte Maxime
Francja
212.0
Planica
2011
165
Lamy Chappuis Jason
Francja
209.5
Planica
2007
166
Lamy Chappuis Ronan
Francja
196.5
Kulm
2015
167
Lazzaroni David
Francja
212.5
Planica
2008
168
Mabboux Alexandre
Francja
164.0
Oberstdorf
2012
169
Mayer Nicolas
Francja
183.0
Planica
2011
170
Morel Yoann
Francja
174.0
Planica
2009
171
Robe Pierre Emanuel
Francja
156.5
Oberstdorf
2008
172
Santiago Remi
Francja
195.5
Harrachov
2002
173
Viry David
Francja
184.5
Oberstdorf
2013
174
Polychronidis Nico
Grecja
186.0
Oberstdorf
2013
175
Sola Bernat
Hiszpania
141.0
Kulm
1986
176
de Wit Ruben
Holandia
128.0
177
Kreuzer Christoph
Holandia
162.0
Planica
2002
178
van Baarle Boy
Holandia
180.0
Oberstdorf
2004
179
van der Aalst Oldrik
Holandia
133.0
Oberhof
180
Endo Shuji
Japonia
169.5
Oberstdorf
2010
181
Funaki Kazuyoshi
Japonia
206.5
Planica
1999
182
Harada Masahiko
Japonia
197.0
Planica
1999
183
Higashi Akira
Japonia
212.5
Planica
2004
184
Ichinohe Tsuyoshi
Japonia
179.0
Vikersund
2004
185
Ito Daiki
Japonia
243.0
Vikersund
2017
186
Ito Kenshiro
Japonia
183.5
Planica
2016
187
Kaneko Yusuke
Japonia
185.0
Vikersund
2004
188
Kasai Noriaki
Japonia
241.5
Vikersund
2017
189
Kobayashi Junshiro
Japonia
219.0
Planica
2015
190
Kobayashi Ryoyu
Japonia
219.5
Planica
2016
191
Miyahira Hideharu
Japonia
213.5
Planica
2003
192
Nakamura Kazuhiro
Japonia
198.5
Planica
2000
193
Nishikata Jinya
Japonia
181.0
Kulm
1996
194
Nishishita Kazuki
Japonia
174.0
Vikersund
2004
195
Okabe Takanobu
Japonia
217.5
Planica
2006
196
Osanai Yoshihiko
Japonia
140.5
Oberstdirf
2009
197
Saito Hiroya
Japonia
188.5
Planica
1997
198
Sakuyama Kento
Japonia
206.0
Vikersund
2015
199
Shimizu Reruhi
Japonia
195.0
Planica
2013
200
Takano Teppei
Japonia
188.0
Planica
2003
201
Takeuchi Taku
Japonia
240.0
Vikersund
2016
202
Tochimoto Shohei
Japonia
223.0
Vikersund
2016
203
Umezaki Keita
Japonia
160.5
Kulm
2006
204
Watase Yuta
Japonia
216.5
Vikersund
2012
205
Yamada Hiroki
Japonia
176.0
Oberstdorf
2004
206
Yoshioka Kazuya
Japonia
200.0
Oberstdorf
2001
207
Yumoto Fumihisa
Japonia
203.0
Vikersund
2011
208
Debelak Matjaz
Jugosławia
185.0
Planica
1985
209
Boyd-Clowes Mackenzie
Kanada
224.0
Planica
2016
210
Collins Steve
Kanada
170.0
Harrachov
1980
211
de Leeuw Yukon
Kanada
140.0
Park City
212
Korek Dusty
Kanada
132.5
Park City
213
Mitchell Eric
Kanada
136.0
Vancouver
2010
214
Morrice Trevor
Kanada
174.0
Planica
2015
215
Read Stefan
Kanada
191.5
Planica
2007
216
Rowley Matthew
Kanada
140.0
Vancouver
217
Filimonov Stanislav
Kazachstan
175.0
Kulm
2000
218
Gaiduk Pavel
Kazachstan
158.0
Kulm
2000
219
Karaulov Ivan
Kazachstan
185.0
Oberstdorf
2004
220
Karpenko Nikolay
Kazachstan
181.5
Planica
2009
221
Korobov Alexander
Kazachstan
140.0
Kulm
1996
222
Korolev Alexey
Kazachstan
190.0
Planica
2009
223
Levkin Yevgeniy
Kazachstan
145.0
Planica
2012
224
Muminov Sabirzhan
Kazachstan
182.0
Planica
2017
225
Pchelintsev Alexey
Kazachstan
153.5
Oberstdorf
2012
226
Polunin Maxim
Kazachstan
130.5
Vikersund
2000
227
Sokolenko Konstantin
Kazachstan
165.0
Planica
2017
228
Takhtakhunov Assan
Kazachstan
156.0
Oberstdorf
2008
229
Zhaparov Marat
Kazachstan
185.0
Planica
2017
230
Zhaparov Radik
Kazachstan
196.5
Planica
2007
231
Chvykov Dmitry
Kirgistan
124.0
Innsbruck
2002
232
Choi Heung Chul
Korea Pd.
207.5
Planica
2008
233
Choi Seou
Korea Pd.
184.0
Planica
2015
234
Kang Chil-Ku
Korea Pd.
178.0
Planica
2002
235
Kim Hyun-Ki
Korea Pd.
190.5
Planica
2008
236
Nezhborts Kristaps
Łotwa
123.0
Val di Fiemme
2013
237
Althaus Daniel
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
238
Audenrieth Roland
Niemcy
192.5
Planica
2001
239
Bader Ferdinand
Niemcy
213.0
Vikersund
2004
240
Bodmer Pascal
Niemcy
189.5
Oberstdorf
2011
241
Boesl Wolfgang
Niemcy
195.0
Planica
2016
242
Bogner Tobias
Niemcy
201.0
Oberstdorf
2012
243
Bracht Kai
Niemcy
206.0
Planica
2006
244
Brodauf Felix
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
245
Bruder Christian
Niemcy
184.5
Planica
2005
246
Duffner Christof
Niemcy
219.0
Planica
2001
247
Eisenbichler Markus
Niemcy
248.0
Planica
2017
248
Else Dirk
Niemcy
205.0
Planica
2000
249
Faller Nico
Niemcy
145.0
Klingenthal
250
Fendt Christian
Niemcy
170.0
Oberstdorf
2011
251
Freitag Richard
Niemcy
231.0
Kulm
2016
252
Freund Severin
Niemcy
245.0
Vikersund
2015
253
Ganserer Marc
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
254
Gebstedt Ralf
Niemcy
194.0
Harrachov
1991
255
Geiger Karl
Niemcy
243.5
Planica
2017
256
Hannawald Sven
Niemcy
220.0
Planica
2002
257
Heinzmann Bernd
Niemcy
178.0
Kulm
2010
258
Hermann Nico
Niemcy
156.0
Oberstdorf
2013
259
Herr Alexander
Niemcy
203.5
Kulm
2006
260
Herrmann Michael
Niemcy
190.0
Oberstdorf
2013
261
Hocke Stephan
Niemcy
208.5
Planica
2005
262
Horst Florian
Niemcy
200.0
Planica
2010
263
Jäkle Hansjörg
Niemcy
205.0
Planica
2000
264
Kaiser Maximilian
Niemcy
200.0
Kulm
2016
265
Kraus Marinus
Niemcy
222.0
Vikersund
2015
266
Kreiselmeyer Constantin
Niemcy
186.0
Oberstdorf
2011
267
Leyhe Stephan
Niemcy
220.0
Planica
2016
268
Löffler Frank
Niemcy
190.0
Planica
2000
269
Mechler Maximilian
Niemcy
222.5
Vikersund
2012
270
Mehringer Matthias
Niemcy
202.0
Planica
2005
271
Musiol Julian
Niemcy
167.0
Vikersund
2004
272
Neumayer Michael
Niemcy
231.0
Vikersund
2013
273
Nigl Daniel
Niemcy
201.0
Kulm
2010
274
Paschke Pius
Niemcy
201.5
Vikersund
2015
275
Petrat Hans
Niemcy
188.0
Vikersund
2004
276
Pieper Stefan
Niemcy
208.0
Planica
2006
277
Queck Danny
Niemcy
175.5
Kulm
2010
278
Ritzerfeld Jörg
Niemcy
207.0
Planica
2002
279
Schmitt Martin
Niemcy
224.0
Planica
2002
280
Schoft Felix
Niemcy
198.0
Vikersund
2011
281
Siegmund Gerd
Niemcy
190.0
Oberstdorf
1998
282
Simon Erik
Niemcy
200.5
Planica
2009
283
Späth Georg
Niemcy
225.0
Planica
2004
284
Thoma Dieter
Niemcy
211.0
Planica
1997
285
Uhrmann Michael
Niemcy
226.5
Planica
2005
286
Ulmer Christian
Niemcy
194.0
Planica
2009
287
Wank Andreas
Niemcy
217.0
Planica
2017
288
Weiss Daniel
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
289
Weissflog Jens
Niemcy
201.0
Kulm
1996
290
Wellinger Andreas
Niemcy
245.0
Vikersund
2017
291
Wenig Daniel
Niemcy
174.5
Kulm
2015
292
Winkler David
Niemcy
199.0
Oberstdorf
2012
293
Aalien Fredrik
Norwegia
148.0
Vikersund
2012
294
Aaraas Jon
Norwegia
219.0
Vikersund
2011
295
Aarnes Tom Age
Norwegia
204.0
Vikersund
2000
296
Andersen David
Norwegia
209.5
Planica
2000
297
Asphol Halvor
Norwegia
175.0
Harrachov
1980
298
Aune Joakim
Norwegia
204.0
Planica
2017
299
Bakke Edvart Myrvang
Norwegia
157.0
Vikersund
2015
300
Bardal Anders
Norwegia
227.0
Planica
2011
301
Berger Lars Brodshaug
Norwegia
221.0
Vikersund
2015
302
Berggaard Mats Soehagen
Norwegia
161.0
Vikersund
2015
303
Bergquist Hans Petter
Norwegia
197.5
Vikersund
2015
304
Bjerkeengen Fredrik
Norwegia
223.0
Vikersund
2012
305
Bjoereng Joacim Oedegaard
Norwegia
202.0
Vikersund
2017
306
Blikeng Borge Gelein
Norwegia
220.5
Vikersund
2009
307
Braatane Sondre Vestoel
Norwegia
151.0
Vikersund
2015
308
Braathen Matias
Norwegia
194.0
Vikersund
2017
309
Bredesen Espen
Norwegia
210.0
Planica
1997
310
Brenden Kristian
Norwegia
204.5
Planica
1999
311
Brevig Magnus
Norwegia
189.0
Vikersund
2004
312
Buskum Andreas Granerud
Norwegia
175.0
Vikersund
2017
313
Bystoel Lars
Norwegia
216.5
Planica
2005
314
Dönnem Olav Magne
Norwegia
214.0
Vikersund
2004
315
Egeberg Tommy
Norwegia
205.0
Planica
2005
316
Elverum Sorsell Kim Rene
Norwegia
203.5
Planica
2013
317
Engen Klaus Ovlien
Norwegia
197.5
Vikersund
2011
318
Enger Ole Christen
Norwegia
210.5
Vikersund
2004
319
Evensen Johan Remen
Norwegia
246.5
Vikersund
2011
320
Evensen Trond-Arild
Norwegia
218.0
Planica
2005
321
Fannemel Anders
Norwegia
251.5
Vikersund
2015
322
Fannemel Lorentz
Norwegia
145.0
Vikersund
2013
323
Fidjestoel Ole Gunnar
Norwegia
190.0
Planica
1987
324
Forfang Daniel
Norwegia
214.0
Planica
2005
325
Forfang Johann Andre
Norwegia
245.5
Vikersund
2017
326
Fuhre Jan
Norwegia
169.0
Vikersund
2013
327
Gangnes Kenneth
Norwegia
248.5
Vikersund
2016
328
Granerud Halvor Egner
Norwegia
240.0
Vikersund
2016
329
Grimsrud Simen Key
Norwegia
203.0
Vikersund
2013
330
Hafslund Oscar Alexander
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
331
Hagehaugen Sigmund
Norwegia
215.0
Vikersund
2012
332
Hagemoen Bjoern Einar
Norwegia
206.0
Oberstdorf
2011
333
Hagemoen Leif Marius
Norwegia
150.0
Vikersund
2016
334
Hagen Kjell-Jonny
Norwegia
205.0
Oberstdorf
2001
335
Halvorsen Erik
Norwegia
182.0
Kulm
1996
336
Halvorsen Espen Enger
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
337
Hammer Tord Markussen
Norwegia
217.5
Vikersund
2016
338
Hansen Kim-Roar
Norwegia
212.0
Vikersund
2004
339
Hauer Joachim
Norwegia
243.0
Vikersund
2016
340
Haukedal Richard
Norwegia
213.0
Vikersund
2017
341
Heger Per Sannes
Norwegia
179.0
Vikersund
2011
342
Helgesen Haakon
Norwegia
209.0
Vikersund
2007
343
Hellerud Andreas Myhre
Norwegia
163.0
Vikersund
2012
344
Henningsen Alexander
Norwegia
180.5
Vikersund
2016
345
Hilde Terje
Norwegia
188.0
Planica
2008
346
Hilde Tom
Norwegia
223.5
Vikersund
2011
347
Hoff Andreas
Norwegia
159.0
Vikersund
2013
348
Hugaas Eivind
Norwegia
206.5
Vikersund
2012
349
Hulloeen Benedik Netland
Norwegia
212.0
Vikersund
2016
350
Ingebrigtsen Tommy
Norwegia
231.0
Planica
2005
351
Ingvaldsen Ole Marius
Norwegia
210.0
Vikersund
2011
352
Jacobsen Anders
Norwegia
230.5
Planica
2010
353
Jahr Line
Norwegia
155.0
Vikersund
2004
354
Johansen Marius Fredrik
Norwegia
149.0
Vikersund
2012
355
Johansson Robert
Norwegia
252.0
Vikersund
2017
356
Klemetsen Havard
Norwegia
210.0
Vikersund
2016
357
Kokkonen Akseli
Norwegia
213.5
Planica
2004
358
Korody Christian
Norwegia
140.5
Vikersund
2016
359
Kvarstad Stian
Norwegia
183.0
Vikersund
1998
360
Kvernberg Martin
Norwegia
140.5
Vikersund
2012
361
Langgaerd Jonas
Norwegia
177.5
Vikersund
2016
362
Lian Kristian
Norwegia
143.0
Vikersund
2015
363
Lianes Tommy
Norwegia
217.0
Vikersund
2011
364
Lie Havard
Norwegia
192.5
Planica
1997
365
Lindvik Marius
Norwegia
220.0
Vikersund
2017
366
Livelten Adrian Soerensen
Norwegia
179.0
Vikersund
2015
367
Ljoekelsoey Roar
Norwegia
230.5
Planica
2005
368
Lobben Thomas
Norwegia
201.5
Planica
2003
369
Loe Jostein
Norwegia
198.5
Vikersund
2015
370
Madsen Joergen
Norwegia
188.0
Vikersund
2015
371
Maroe Idar
Norwegia
187.0
Vikersund
2015
372
Moe Jon Haakon
Norwegia
193.0
Vikersund
2012
373
Moen Fredrik Harr
Norwegia
160.0
Vikersund
2007
374
Morka Terje
Norwegia
156.0
Vikersund
2007
375
Myhre Sondre
Norwegia
200.5
Vikersund
2012
376
Myhren Mats Bjerke
Norwegia
201.5
Vikersund
2016
377
Naess Bard
Norwegia
173.0
Vikersund
2007
378
Naesvold Kjell Andreas
Norwegia
193.0
Vikersund
2015
379
Nedrejord Ole Mathis
Norwegia
184.0
Vikersund
2016
380
Nihus Terje
Norwegia
211.0
Vikersund
2000
381
Nygaard Christoffer
Norwegia
202.5
Vikersund
2009
382
Oedegaard Jesper
Norwegia
178.0
Vikersund
2017
383
Olsen Kristian Kind
Norwegia
177.0
Vikersund
2007
384
Olsen Simen
Norwegia
176.0
Vikersund
2007
385
Opaas Vegard
Norwegia
193.0
Planica
1987
386
Ostbakken Ole
Norwegia
206.0
Vikersund
2000
387
Ottesen Lasse
Norwegia
212.0
Planica
1997
388
Pedersen Robin
Norwegia
200.0
Vikersund
2017
389
Pedersen Roensen Atle
Norwegia
188.5
Kulm
2012
390
Pettersen Hans Christen
Norwegia
155.0
Vikersund
2007
391
Pettersen Sigurd
Norwegia
228.0
Planica
2005
392
Rastad Morten Oegar
Norwegia
183.0
Vikersund
2013
393
Renmaelmo Erik
Norwegia
191.0
Vikersund
2007
394
Rian Espen
Norwegia
187.0
Vikersund
2011
395
Riiber Harald-Johnas
Norwegia
181.5
Vikersund
2017
396
Ringen Sondre
Norwegia
219.0
Vikersund
2017
397
Roee Espen
Norwegia
226.0
Vikersund
2016
398
Romoeren Bjoern Einar
Norwegia
239.0
Planica
2005
399
Saether Rishi
Norwegia
180.0
Vikersund
2016
400
Sagbakken Kjell Erik
Norwegia
211.0
Oberstdorf
2001
401
Sagen Anette
Norwegia
174.5
Vikersund
2004
402
Sandaker Jon Petter
Norwegia
193.5
Oberstdorf
1998
403
Sandell Jonas-Sloth
Norwegia
208.0
Vikersund
2017
404
Sandholt Gard
Norwegia
158.0
Vikersund
2007
405
Sandvold Tom
Norwegia
190.0
Vikersund
2000
406
Sjoeen Phillip
Norwegia
209.5
Vikersund
2015
407
Skeie Sondre
Norwegia
131.0
Vikersund
2012
408
Skinnes Stian Andre
Norwegia
167.0
Vikersund
2015
409
Sklett Vegard-Haukoe
Norwegia
210.0
Oberstdorf
2010
410
Smeby Jostein
Norwegia
211.0
Vikersund
2004
411
Sneli Tore S.
Norwegia
207.0
Oberstdorf
2001
412
Soeberg Sigurd Nymoen
Norwegia
236.5
Vikersund
2015
413
Soegard Jonas Gropen
Norwegia
164.0
Vikersund
2016
414
Solem Morten
Norwegia
185.5
Oberstdorf
2004
415
Solheim Erik Lycke
Norwegia
172.0
Vikersund
2011
416
Stensrud Henning
Norwegia
226.5
Planica
2005
417
Stjernen Andreas
Norwegia
249.0
Vikersund
2016
418
Storlien Ole Martin
Norwegia
155.0
Vikersund
2012
419
Svendsen Sigurd Maehre
Norwegia
149.0
Vikersund
2011
420
Swensen Vegard
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
421
Tandberg Kim-Arild
Norwegia
163.0
Vikersund
2007
422
Tande Daniel Andre
Norwegia
242.0
Vikersund
2016
423
Torgersen Hans Erik
Norwegia
161.0
Vikersund
2013
424
Ulimoen Eirik
Norwegia
209.5
Vikersund
2004
425
Velta Rune
Norwegia
243.0
Vikersund
2012
426
Vilberg Andreas
Norwegia
220.5
Vikersund
2011
427
Wangen Erik Leine
Norwegia
188.0
Vikersund
2004
428
Westerheim Oscar P.
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
429
Ystgaard Oddvar
Norwegia
181.0
Vikersund
2012
430
Kampf Dietrich
NRD
167.0
Oberstdorf
1973
431
Ostwald Klaus
NRD
176.0
Planica
1979
432
Weisspflog Falko
NRD
174.0
Oberstdorf
1976
433
Wolf Manfred
NRD
165.0
Planica
1969
434
Wossipiwo Heinz
NRD
169.0
Oberstdorf
1973
435
Zitzmann Axel
NRD
170.0
Planica
1979
436
Bachleda Marcin
Polska
201.5
Planica
2010
437
Biegun Krzysztof
Polska
197.5
Oberstdorf
2013
438
Bobak Stanisław
Polska
153.0
Oberstdorf
1981
439
Bojda Aleksander
Polska
160.0
Harrachov
1996
440
Byrt Tomasz
Polska
198.5
Planica
2011
441
Długopolski Krystian
Polska
191.0
Vikersund
2004
442
Fijas Piotr
Polska
194.0
Planica
1987
443
Fijas Tadeusz
Polska
169.0
Harrachov
1985
444
Fortuna Wojciech
Polska
132.0
Planica
1972
445
GwóĽdĽ Marek
Polska
153.0
Kulm
1996
446
Hula Stefan
Polska
218.0
Kulm
2018
447
Kanik Dawid
Polska
180.0
Harrachov
2013
448
Klimowski Zbigniew
Polska
171.0
Oberstdorf
1992
449
Kłusek Bartłomiej
Polska
192.0
Planica
2016
450
Kocyan Józef
Polska
133.0
Vikersund
1967
451
Kot Jakub
Polska
182.5
Oberstdorf
2010
452
Kot Maciej
Polska
244.5
Vikersund
2017
453
Kowal Jan
Polska
174.0
Oberstdorf
1992
454
Kruczek Łukasz
Polska
186.0
Planica
2001
455
Kubacki Dawid
Polska
232.0
Vikersund
2017
456
Kukuła Artur
Polska
187.0
Harrachov
2013
457
Łaciak Antoni
Polska
123.0
Kulm
1962
458
Łoniewski Jan
Polska
132.0
Kulm
1982
459
Malik Janusz
Polska
155.0
Oberstdorf
1984
460
Malik Zbigniew
Polska
128.0
Vikersund
1986
461
Małysz Adam
Polska
230.5
Vikersund
2011
462
Mateja Robert
Polska
205.5
Planica
2007
463
M±dry Jarosław
Polska
161.0
Harrachov
1989
464
Miętus Krzysztof
Polska
210.0
Vikersund
2012
465
Młynarczyk Andrzej
Polska
147.0
Kulm
1996
466
Moskal Alojzy
Polska
174.0
Harrachov
1989
467
Murańka Klemens
Polska
221.5
Planica
2015
468
Papierz Bogdan
Polska
162.0
Planica
1987
469
Pochwała Tomasz
Polska
195.0
Harrachov
2002
470
Przybyła Józef
Polska
143.0
Planica
1968
471
Rutkowski Łukasz
Polska
203.0
Kulm
2010
472
Rutkowski Mateusz
Polska
201.5
Planica
2004
473
Skupień Wojciech
Polska
190.5
Planica
2004
474
Stękała Andrzej
Polska
235.0
Vikersund
2016
475
Stoch Kamil
Polska
251.5
Planica
2017
476
¦liwka Grzegorz
Polska
133.0
Vikersund
2000
477
¦liż Rafał
Polska
199.0
Planica
2010
478
Tajner Tomisław
Polska
195.0
Harrachov
2002
479
Wala Piotr
Polska
128.0
Kulm
1962
480
Witke Robert
Polska
131.0
Kulm
1986
481
Wolny Jakub
Polska
197.0
Kulm
2018
482
Ziobro Jan
Polska
216.0
Oberstdorf
2017
483
Zniszczoł Aleksander
Polska
213.0
Kulm
2015
484
Zwijacz Bogdan
Polska
153.0
Oberstdorf
1984
485
Żyła Piotr
Polska
245.5
Vikersund
2017
486
Bazhenov Aleksandr
Rosja
176.0
Planica
2017
487
Boyarintsev Vladislav
Rosja
190.0
Kulm
2015
488
Buyvolov Alexey
Rosja
150.0
Planica
2013
489
Chaadaev Petr
Rosja
197.5
Kulm
2006
490
Chervyakov Georgiy
Rosja
156.0
Planica
2010
491
Fatchullin Ildar
Rosja
182.0
Kulm
2006
492
Hazetdinov Ilmir
Rosja
193.5
Vikersund
2016
493
Ipatov Dimitry
Rosja
204.0
Planica
2007
494
Kalinitschenko Anton
Rosja
189.0
Vikersund
2012
495
Karelin Pavel
Rosja
208.0
Planica
2011
496
Khamidullin Artur
Rosja
178.0
Planica
1997
497
Klimov Evgeniy
Rosja
220.0
Planica
2017
498
Kornilov Denis
Rosja
232.0
Vikersund
2012
499
Maksimochkin Mikhail
Rosja
208.0
Planica
2015
500
Nazarov Mikhail
Rosja
210.0
Planica
2017
501
Oshepkov Stanislav
Rosja
163.5
Planica
2010
502
Romashov Alexey
Rosja
212.5
Planica
2017
503
Rosliakov Ilja
Rosja
205.0
Planica
2009
504
Sardyko Alexander
Rosja
177.5
Planica
2012
505
Silaev Alexey
Rosja
191.5
Planica
2004
506
Trofimov Roman Sergeevich
Rosja
186.0
Planica
2010
507
Vassiliev Dimitry
Rosja
233.5
Vikersund
2015
508
Spulber Florin
Rumunia
118.0
Borsa
1999
509
Torok Eduard
Rumunia
128.0
Engelberg
2013
510
Tudor Remus
Rumunia
125.0
Klingenthal
2012
511
Bielcik Marian
Słowacja
171.0
Kulm
1996
512
Formanek Miroslav
Słowacja
180.5
Oberstdorf
2001
513
Lichy Patrik
Słowacja
140.5
Harrachov
514
Mesik Martin
Słowacja
195.5
Kulm
2006
515
Mistrik Matus
Słowacja
124.0
Zakopane
516
Nosal Mojmir
Słowacja
129.0
Zakopane
517
Orsula Dusan
Słowacja
126.0
Harrachov
2002
518
Rosko Vladimir
Słowacja
182.0
Harrachov
1996
519
Sindler Denis
Słowacja
128.0
Zakopane
520
Uram Matej
Słowacja
194.0
Oberstdorf
2001
521
Zelencik Jan
Słowacja
164.0
Oberstdorf
1996
522
Zmoray Tomas
Słowacja
173.5
Planica
2009
523
Babnik Tim
Słowenia
137.0
Planica
2012
524
Bartol Gasper
Słowenia
201.0
Planica
2012
525
Bartol Tilen
Słowenia
224.0
Planica
2017
526
Benedik Matic
Słowenia
194.5
Planica
2013
527
Benkovic Rok
Słowenia
226.0
Planica
2005
528
Berlot Gasper
Słowenia
178.0
Planica
2011
529
Bilban Blaz
Słowenia
188.0
Planica
2000
530
Bogataj Jure
Słowenia
199.5
Planica
2005
531
Brnot Luka
Słowenia
183.0
Planica
2010
532
Capuder Martin
Słowenia
159.0
Planica
2017
533
Cvetko Gasper
Słowenia
197.0
Planica
2002
534
Damjan Anze
Słowenia
190.0
Planica
2009
535
Damjan Jernej
Słowenia
228.5
Kulm
2018
536
Dezman Nejc
Słowenia
224.0
Vikersund
2017
537
Dobovsek Matej
Słowenia
202.0
Harrachov
2011
538
Druzina Jan
Słowenia
185.0
Planica
2011
539
Fabijan Nik
Słowenia
192.0
Planica
2017
540
Franc Urban
Słowenia
190.0
Kulm
1996
541
Fras Damjan
Słowenia
204.0
Planica
2002
542
Grm David
Słowenia
187.0
Planica
2016
543
Hlebanja Ales
Słowenia
218.0
Planica
2016
544
Hrgota Robert
Słowenia
210.0
Planica
2009
545
Hvala Jaka
Słowenia
213.0
Planica
2012
546
Iskra Branko
Słowenia
208.0
Planica
2007
547
Janus Goran
Słowenia
205.5
Planica
1997
548
Jelar Ziga
Słowenia
220.0
Planica
2017
549
Jelenko Marjan
Słowenia
192.0
Planica
2017
 
Jerman Jure
Słowenia
192.0
Harrachov
1996
551
Judez Dejan
Słowenia
195.0
Planica
2011
552
Justin Rok
Słowenia
190.5
Planica
2015
553
Juvancic Rok
Słowenia
189.0
Planica
2017
554
Kern Andraz
Słowenia
151.5
Vikersund
2004
555
Klinec Gasper
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2010
556
Kramarsic Matic
Słowenia
228.0
Planica
2016
557
Kranjec Robert
Słowenia
244.0
Vikersund
2012
558
Krapez David
Słowenia
191.0
Planica
2017
559
Kus Jan
Słowenia
212.0
Planica
2017
560
Kveder Miha
Słowenia
217.0
Planica
2016
561
Lang Grega
Słowenia
203.5
Planica
2000
562
Lanisek Anze
Słowenia
218.0
Vikersund
2017
563
Lavtizar Anze
Słowenia
207.0
Planica
2017
564
Lebar Matej
Słowenia
185.0
Planica
2016
565
Likar Matej
Słowenia
200.0
Planica
2017
566
Mandl Rok
Słowenia
219.0
Planica
2010
567
Mandl Ziga
Słowenia
193.0
Planica
2015
568
Medved Igor
Słowenia
206.0
Planica
2001
569
Meznar Mitja
Słowenia
198.0
Planica
2017
570
Modic Andraz
Słowenia
213.0
Planica
2017
571
Naglic Tomaz
Słowenia
216.5
Planica
2015
572
Norcic Bine
Słowenia
171.0
Planica
2003
573
Pavlic Blaz
Słowenia
231.0
Planica
2017
574
Petek Lojze
Słowenia
189.0
Planica
2017
575
Peterka Primoz
Słowenia
212.0
Planica
2000
576
Peterka Uros
Słowenia
158.0
Planica
2002
577
Pikl Primoz
Słowenia
208.0
Planica
2007
578
Pograjc Andraz
Słowenia
213.0
Planica
2015
579
Prevc Cene
Słowenia
205.0
Planica
2017
580
Prevc Domen
Słowenia
243.5
Vikersund
2017
581
Prevc Peter
Słowenia
250.0
Vikersund
2015
582
Prislic Ernest
Słowenia
246.0
Planica
2016
583
Pungertar Matjaz
Słowenia
210.0
Planica
2010
584
Radelj Jure
Słowenia
197.5
Planica
1997
585
Robnik Gorazd
Słowenia
201.0
Planica
2006
586
Rogelj Urban
Słowenia
176.0
Planica
2017
587
Roglic Primoz
Słowenia
183.0
Oberstdorf
2011
588
Rus Jaka
Słowenia
203.0
Planica
2016
589
Samec Matevz
Słowenia
205.0
Planica
2017
590
Sarc Leon
Słowenia
200.0
Planica
2016
591
Semenic Anze
Słowenia
238.0
Planica
2017
592
Silih Zak
Słowenia
193.0
Planica
2017
593
Sinkovec Jure
Słowenia
215.0
Vikersund
2012
594
Sparovec Matevz
Słowenia
209.0
Planica
2007
595
Stemberger Matija
Słowenia
178.0
Planica
2017
596
Stupar Gasper
Słowenia
154.0
Planica
2017
597
Stupar Zan
Słowenia
155.0
Planica
2017
598
Susnik Urban
Słowenia
176.0
Planica
2017
599
Tadic Saso
Słowenia
188.0
Planica
2009
600
Tarman Rok
Słowenia
208.0
Planica
2017
601
Tepes Jurij
Słowenia
244.0
Planica
2015
602
Tesovnik Jaka
Słowenia
188.0
Planica
2016
603
Trcek Gaj
Słowenia
193.0
Planica
2008
604
Urbanc Rok
Słowenia
197.0
Planica
2005
605
Vodan Aljaz
Słowenia
211.0
Planica
2017
606
Vodan Gasper
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2012
607
Vrhovnik Blaz
Słowenia
182.5
Planica
2002
608
Zagar Rozle
Słowenia
205.0
Kulm
2016
609
Zima Rok
Słowenia
174.5
Oberstdorf
2011
610
Zivic Milan
Słowenia
201.0
Planica
2005
611
Zonta Peter
Słowenia
188.5
Planica
2002
612
Zujic Dejan
Słowenia
153.0
Oberstdorf
2013
613
Zupan Bine
Słowenia
204.0
Planica
2006
614
Zupan Primoz
Słowenia
180.0
Planica
2005
615
Zupan-Urh Primoz
Słowenia
183.5
Planica
2001
616
Zupancic Denis
Słowenia
151.0
Planica
2011
617
Zupancic Miran
Słowenia
202.0
Oberstdorf
2012
618
Ammann Simon
Szwajcaria
239.5
Vikersund
2017
619
Anken Vital
Szwajcaria
175.0
Oberstdorf
2012
620
Deschwanden Gregor
Szwajcaria
221.5
Vikersund
2015
621
Egloff Luca
Szwajcaria
196.0
Vikersund
2016
 
Freiholz Sylvain
Szwajcaria
196.0
Planica
1999
623
Grigoli Marco
Szwajcaria
197.0
Planica
2012
624
Guignard Antoine
Szwajcaria
164.5
Oberstdorf
2008
625
Kaelin Pascal
Szwajcaria
158.0
Kulm
2014
626
Karlen Gabriel
Szwajcaria
196.5
Planica
2017
627
Klaesi Felix
Szwajcaria
193.5
Oberstdorf
2013
628
Küttel Andreas
Szwajcaria
222.0
Planica
2006
629
Landert Guido
Szwajcaria
208.0
Planica
2008
630
Möllinger Michael
Szwajcaria
203.5
Planica
2003
631
Peier Killian
Szwajcaria
188.0
Planica
2017
632
Reuteler Bruno
Szwajcaria
191.0
Planica
1997
633
Schuler Andreas
Szwajcaria
213.0
Oberstdorf
2017
634
Steinauer Marco
Szwajcaria
195.0
Planica
2007
635
Vogel Marc
Szwajcaria
176.0
Vikersund
2004
636
Zuend Stefan
Szwajcaria
191.0
Planica
1991
637
Aren Andreas
Szwecja
200.0
Planica
2008
638
Balkasen Fredrik
Szwecja
190.0
Vikersund
2011
639
Erikson Johan
Szwecja
202.0
Oberstdorf
2004
640
Gashi Besnik
Szwecja
130.0
Lillehammer
641
Grimholm Isak
Szwecja
207.5
Planica
2007
642
Grimholm Jakob
Szwecja
161.5
Kulm
2006
643
Jaafs Kristoffer
Szwecja
197.0
Planica
2001
644
Martinsson Mikael
Szwecja
181.0
Planica
1991
645
Mitz Alexander
Szwecja
140.0
Oberstdorf
646
Nordin Carl
Szwecja
187.0
Planica
2008
647
Olsson Helena
Szwecja
174.5
Vikersund
2004
648
Bedir Muhammet Ali
Turcja
139.0
Lillehammer
2015
649
Demirci Baris
Turcja
123.0
-
2006
650
Gungen Muhammed Munir
Turcja
145.0
Ruka
2016
651
Yuksel Faik
Turcja
138.0
652
Boshchuk Volodymyr
Ukraina
188.5
Planica
2009
653
Lazarovych Oleksander
Ukraina
178.5
Oberstdorf
2008
654
Shumbarets Vitaliy
Ukraina
189.5
Planica
2009
655
Alborn Alan
USA
221.5
Planica
2002
656
Alexander Nicholas
USA
185.0
Planica
2016
657
Bickner Kevin
USA
244.5
Vikersund
2017
658
Brown AJ
USA
199.0
Planica
2017
659
Denney Jeff
USA
165.0
Vikersund
2004
660
Fairall Nicholas
USA
208.0
Planica
2013
661
Fletcher Bryan
USA
173.5
Planica
2012
662
Frenette Peter
USA
184.0
Planica
2011
663
Friberg Christian
USA
137.0
Park City
2011
664
Glasder Michael
USA
209.0
Oberstdorf
2017
665
Holland Mike
USA
186.0
Planica
1985
666
Johnson Anders
USA
179.0
Planica
2015
667
Jones Clint
USA
200.0
Planica
2003
668
Lamb Chris
USA
191.5
Kulm
2009
669
Larson Casey
USA
216.5
Vikersund
2017
670
Loomis Ben
USA
136.0
Iron Mountain
671
Rhoads William
USA
207.0
Planica
2017
672
Schwall Tommy
USA
178.0
Planica
2003
673
Van Lindsey
USA
171.0
Vikersund
2004
674
Wallace Brian
USA
136.0
Park City
2011
675
Welch Brian
USA
148.0
Vikersund
2004
676
Geller Gabor
Węgry
139.0
677
Geller Laszlo
Węgry
137.0
Kulm
1965
678
Lock Jake
Wielka Brytania
129.0
Park City
2015
679
Lock Robert
Wielka Brytania
130.0
Park City
2015
680
Adami Giancarlo
Włochy
141.5
Vikersund
2004
681
Beltrame Marco
Włochy
186.0
Planica
2005
682
Bresadola Davide
Włochy
204.5
Planica
2012
683
Cecon Roberto
Włochy
207.5
Planica
2003
684
Chiapolino Stefano
Włochy
172.0
Vikersund
2004
685
Colloredo Sebastian
Włochy
221.0
Planica
2017
686
Costa Samuel
Włochy
204.0
Planica
2017
687
de Crignis Alessio
Włochy
155.0
Planica
2012
688
Dellasega Diego
Włochy
193.5
Planica
2011
689
Dellasega Roberto
Włochy
192.5
Planica
2010
690
Insam Alex
Włochy
232.5
Planica
2017
691
Lunardi Ivan
Włochy
181.0
Kulm
2000
692
Morassi Andrea
Włochy
216.5
Planica
2012
693
Tsakadze Kakhaber
ZSRR
142.0
Vikersund
1967
694
Zakharov Vadim
ZSRR
154.0
Kransoyarsk
1985

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
25 stycznia 2018 (czwartek)
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
26 stycznia 2018 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-100
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-100
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-100
09:00
P¦k Ljubno
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
P¦k Ljubno
oficjalny trening
14:00
P¦k Ljubno
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
27 stycznia 2018 (sobota)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-137
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-137
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-137
12:45
P¦k Ljubno
seria próbna
14:00
P¦k Ljubno
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
inny Polak
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Daniel Andre Tande
Stefan Kraft
Junshiro Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich