Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 25.03.2018

Rekordy życiowe
1
Aigner Clemens
Austria
216.5
Kulm
2018
2
Altenburger Florian
Austria
198.5
Kulm
2018
3
Aschenwald Patrick
Austria
147.0
Kulm
2012
4
Aschenwald Philipp
Austria
221.5
Vikersund
2018
5
Becker Stefan
Austria
202.0
Kulm
2005
6
Bergmann Lukas
Austria
191.0
Kulm
2010
7
Bieler Christoph
Austria
197.0
Planica
2008
8
Denifl Wilhelm
Austria
213.0
Planica
2012
9
Diethart Thomas
Austria
192.5
Harrachov
2014
10
Dilitz Lukas
Austria
160.0
Kulm
2012
11
Dorner Karl-Heinz
Austria
207.0
Oberstdorf
2001
12
Druml Matija
Austria
201.0
Planica
2005
 
Eberl Reinhard
Austria
201.0
Kulm
2000
14
Eggenhofer Markus
Austria
199.0
Kulm
2015
15
Eigentler Markus
Austria
201.5
Kulm
2003
16
Fallmann David
Austria
202.0
Oberstdorf
2012
17
Felder Andreas
Austria
191.0
Planica
1987
18
Fettner Manuel
Austria
235.5
Vikersund
2017
19
Fritz Martin
Austria
189.0
Planica
2016
20
Ganster Eva
Austria
167.0
Kulm
1997
21
Goldberger Andreas
Austria
225.0
Planica
2000
22
Greiderer Simon
Austria
188.5
Vikersund
2015
23
Gruber Bernhard
Austria
206.0
Planica
2008
24
Gugg Florian
Austria
204.0
Kulm
2016
25
Hayboeck Alexander
Austria
202.0
Kulm
2015
26
Hayboeck Michael
Austria
241.5
Planica
2015
27
Hayboeck Stefan
Austria
221.0
Kulm
2016
28
Hofer Thomas
Austria
210.5
Planica
2016
29
Höllwarth Martin
Austria
222.5
Planica
2005
30
Hörl Thomas
Austria
224.5
Planica
2000
31
Horngacher Stefan
Austria
203.5
Planica
2001
32
Huber Daniel
Austria
231.0
Planica
2018
33
Huber Stefan
Austria
218.5
Planica
2017
34
Huter Christoph
Austria
201.0
Kulm
2005
35
Innauer Mario
Austria
168.5
Harrachov
2011
36
Iraschko-Stolz Daniela
Austria
200.0
Kulm
2003
37
Kaiser Stefan
Austria
199.5
Planica
2008
38
Kaltenböck Bastian
Austria
195.0
Planica
2003
39
Keil Daniel
Austria
207.0
Kulm
2018
 
Koch Bjoern
Austria
207.0
Kulm
2015
41
Koch Martin
Austria
241.5
Vikersund
2011
42
Kofler Andreas
Austria
233.0
Vikersund
2012
43
Kogler Armin
Austria
180.0
Oberstdorf
1981
44
Kraft Stefan
Austria
253.5
Vikersund
2017
45
Kreiner David
Austria
198.0
Planica
2008
46
Lackner Daniel
Austria
202.5
Kulm
2006
47
Lackner Thomas
Austria
178.0
Planica
2015
48
Liegl Florian
Austria
214.5
Planica
2003
49
Loitzl Wolfgang
Austria
213.5
Planica
2010
50
Metzler Bernhard
Austria
200.0
Vikersund
2004
51
Morgenstern Thomas
Austria
232.0
Planica
2011
52
Mueller Lukas
Austria
214.0
Planica
2012
53
Mueller Roland
Austria
219.0
Vikersund
2004
54
Nagiller Christian
Austria
203.0
Planica
2003
55
Nagiller Martin
Austria
170.0
Oberstdorf
2012
56
Ortner Thomas
Austria
154.0
Kulm
2016
57
Pauli Arthur
Austria
206.5
Planica
2007
58
Pichlmayer Marco
Austria
186.0
Kulm
2016
59
Poppinger Manuel
Austria
222.5
Vikersund
2016
60
Reiter Christian
Austria
189.0
Kulm
2012
61
Schiffner Markus
Austria
218.0
Planica
2017
62
Schlierenzauer Gregor
Austria
243.5
Vikersund
2011
63
Schmalnauer Maximilian
Austria
221.0
Kulm
2018
64
Schmid Martin
Austria
170.0
Kulm
2016
65
Schnabl Karl
Austria
151.0
Kulm
1975
66
Schneider Balthasar
Austria
216.5
Vikersund
2004
67
Schuhmacher Lukas
Austria
148.0
Kulm
2016
68
Schuster Werner
Austria
158.0
Copper Peak
1994
69
Schwarzenberger Reinhard
Austria
202.0
Oberstdorf
2001
70
Steindl Fabian
Austria
229.0
Kulm
2016
71
Thurnbichler Stefan
Austria
224.0
Planica
2003
72
Thurnbichler Thomas
Austria
210.0
Oberstdorf
2013
73
Wallner Matthias
Austria
158.0
Copper Peak
1994
74
Widhölzl Andreas
Austria
231.0
Planica
2005
75
Wohlgenannt Ulrich
Austria
198.5
Vikersund
2015
76
Zauner David
Austria
223.0
Planica
2010
77
Anisimov Maksim
Białoru¶
176.0
Oberstdorf
2004
78
Fartunov Petar
Bułgaria
175.0
Planica
2009
79
Pavlov Bogomil
Bułgaria
133.0
Planica
2011
80
Sotirov Zacharij
Bułgaria
162.0
Kulm
1991
81
Zografski Vladimir
Bułgaria
213.5
Planica
2013
82
Tian Zhandong
Chiny
121.5
Bischofshofen
2004
83
Novak Frantisek
Czechosłowacja
169.0
Planica
1979
84
Slusny Miroslav
Czechosłowacja
170.0
Harrachov
1983
85
Balcar Jan
Czechy
203.0
Harrachov
1996
86
Cikl Martin
Czechy
188.0
Planica
2008
87
Dolezal Michal
Czechy
199.0
Harrachov
1996
88
Hajek Antonin
Czechy
236.0
Planica
2010
89
Hlava Jakub
Czechy
189.5
Planica
2000
90
Hlava Lukas
Czechy
217.5
Planica
2013
91
Janda Jakub
Czechy
218.0
Vikersund
2012
92
Jiroutek Jakub
Czechy
201.0
Harrachov
1996
93
Kadlec Milos
Czechy
163.0
Vikersund
2015
94
Koudelka Roman
Czechy
229.0
Planica
2017
95
Kozisek Cestmir
Czechy
226.0
Vikersund
2016
96
Matura Jan
Czechy
224.5
Vikersund
2013
97
Mazoch Jan
Czechy
202.5
Planica
2005
98
Mazoch Jiri
Czechy
141.5
Harrachov
2013
99
Parma jr. Jiri
Czechy
154.0
Kulm
2003
100
Ploc Pavel
Czechy
181.0
Harrachov
1983
101
Polasek Viktor
Czechy
222.0
Vikersund
2017
102
Ripper David
Czechy
157.0
Harrachov
2013
103
Sakala Filip
Czechy
142.0
Vikersund
2015
104
Sakala Jaroslav
Czechy
202.5
Kulm
2000
105
Sedlak Borek
Czechy
208.0
Oberstdorf
2010
106
Stursa Vojtech
Czechy
201.5
Planica
2017
107
Suchacek Jakub
Czechy
198.0
Planica
1997
108
Vaculik Frantisek
Czechy
143.5
Vikersund
2007
109
Vaculik Ondrej
Czechy
183.5
Planica
2009
110
Vancura Tomas
Czechy
225.0
Planica
2017
111
Vodseldalek Ales
Czechy
171.0
Planica
2008
 
Vodseldalek Ales
Czechy
171.0
Planica
2008
113
Nygaard Andreas Bjelke
Dania
137.0
Lillehammer
114
Aigro Artti
Estonia
183.5
Planica
2018
115
Hein Jouko
Estonia
122.0
Vikersund
1998
116
Juris Jaan
Estonia
193.0
Kulm
2003
117
Nomme Martti
Estonia
183.0
Planica
2018
118
Nurmsalu Kaarel
Estonia
213.0
Planica
2017
119
Salumäe Jens
Estonia
195.0
Planica
2004
120
Aalto Antti
Finlandia
209.5
Planica
2017
121
Ahonen Janne
Finlandia
233.5
Planica
2005
122
Alamommo Andreas
Finlandia
221.5
Planica
2018
123
Asikainen Lauri
Finlandia
196.0
Planica
2015
124
Hakola Lauri
Finlandia
192.5
Vikersund
2004
125
Happonen Janne
Finlandia
240.0
Vikersund
2011
126
Hautamäki Jussi
Finlandia
204.0
Planica
2001
127
Hautamäki Matti
Finlandia
235.5
Planica
2005
128
Heiskanen Sami
Finlandia
185.5
Oberstdorf
2013
129
Ikonen Joonas
Finlandia
193.5
Planica
2006
130
Jussilainen Risto
Finlandia
224.5
Planica
2005
131
Kaitainen Jouni
Finlandia
201.5
Planica
2003
132
Kantee Ville
Finlandia
223.5
Planica
2000
133
Keituri Kalle
Finlandia
205.5
Planica
2005
134
Kiuru Tami
Finlandia
221.5
Planica
2004
135
Klinga Sebastian
Finlandia
167.0
Kulm
2016
136
Koivuranta Anssi
Finlandia
214.5
Planica
2009
137
Kovaljeff Kai
Finlandia
172.5
Oberstdorf
2009
138
Kytoesaho Niko
Finlandia
150.0
Kuusamo
201x
139
Laitinen Mika
Finlandia
189.0
Harrachov
1996
140
Lappi Arttu
Finlandia
204.0
Vikersund
2007
141
Larinto Ville
Finlandia
214.0
Planica
2017
142
Lindström Veli-Matti
Finlandia
225.5
Planica
2003
143
Määttä Jarkko
Finlandia
213.0
Planica
2015
144
Miettinen Juha
Finlandia
179.0
Vikersund
2004
145
Muotka Olli
Finlandia
226.0
Vikersund
2011
146
Niemi Sami
Finlandia
151.0
Vikersund
2009
147
Nieminen Toni
Finlandia
203.0
Planica
1994
148
Nikkola Ari-Pekka
Finlandia
183.0
Kulm
1996
149
Nousiainen Eetu
Finlandia
180.0
Oberstdorf
2018
150
Nykänen Matti
Finlandia
191.0
Planica
1985
151
Olli Harri
Finlandia
225.5
Oberstdorf
2009
152
Pekkala Olli
Finlandia
206.5
Vikersund
2004
153
Ruotsalainen Juhani
Finlandia
162.0
Planica
1972
154
Ruuskanen Juha-Matti
Finlandia
190.5
Vikersund
2004
155
Salminen Pekka
Finlandia
201.5
Oberstdorf
2004
156
Soininen Jani
Finlandia
203.5
Planica
1997
157
Valta Ossi-Pekka
Finlandia
163.0
Oberstdorf
2013
158
Ylijärvi Janne
Finlandia
198.5
Planica
2002
159
Yliriesto Kimmo
Finlandia
209.0
Planica
2002
160
Braud Francois
Francja
161.0
Planica
2011
161
Chedal Emmanuel
Francja
215.5
Planica
2009
162
Chevalier-Girod Lucas
Francja
189.0
Planica
1999
163
Descombes Sevoie Vincent
Francja
230.5
Vikersund
2016
164
Dessum Nicolas
Francja
207.5
Planica
2003
165
Gay Jerome
Francja
183.5
Planica
1997
166
Jean-Prost Nicolas
Francja
205.0
Planica
1997
167
Laheurte Maxime
Francja
212.0
Planica
2011
168
Lamy Chappuis Jason
Francja
209.5
Planica
2007
169
Lamy Chappuis Ronan
Francja
196.5
Kulm
2015
170
Lazzaroni David
Francja
212.5
Planica
2008
171
Mabboux Alexandre
Francja
164.0
Oberstdorf
2012
172
Mayer Nicolas
Francja
183.0
Planica
2011
173
Morel Yoann
Francja
174.0
Planica
2009
174
Robe Pierre Emanuel
Francja
156.5
Oberstdorf
2008
175
Santiago Remi
Francja
195.5
Harrachov
2002
176
Viry David
Francja
184.5
Oberstdorf
2013
177
Polychronidis Nico
Grecja
186.0
Oberstdorf
2013
178
Sarkisiani Artur
Gruzja
125.0
-
-
179
Rivera Jose
Hiszpania
105.0
Thunder Bay
1982
180
Sola Bernat
Hiszpania
141.0
Kulm
1986
181
de Wit Ruben
Holandia
128.0
182
Kreuzer Christoph
Holandia
162.0
Planica
2002
183
van Baarle Boy
Holandia
197.0
Kulm
2005
184
van der Aalst Oldrik
Holandia
133.0
Oberhof
185
Endo Shuji
Japonia
169.5
Oberstdorf
2010
186
Funaki Kazuyoshi
Japonia
206.5
Planica
1999
187
Harada Masahiko
Japonia
197.0
Planica
1999
188
Higashi Akira
Japonia
212.5
Planica
2004
189
Ichinohe Tsuyoshi
Japonia
179.0
Vikersund
2004
190
Ito Daiki
Japonia
243.0
Vikersund
2017
191
Ito Kenshiro
Japonia
183.5
Planica
2016
192
Ito Masamitsu
Japonia
146.0
Planica
2018
193
Kaneko Yusuke
Japonia
185.0
Vikersund
2004
194
Kasai Noriaki
Japonia
241.5
Vikersund
2017
195
Kobayashi Junshiro
Japonia
239.5
Planica
2018
196
Kobayashi Ryoyu
Japonia
233.0
Planica
2018
197
Miyahira Hideharu
Japonia
213.5
Planica
2003
198
Nakamura Kazuhiro
Japonia
198.5
Planica
2000
199
Nishikata Jinya
Japonia
181.0
Kulm
1996
200
Nishishita Kazuki
Japonia
174.0
Vikersund
2004
201
Okabe Takanobu
Japonia
217.5
Planica
2006
202
Osanai Yoshihiko
Japonia
140.5
Oberstdirf
2009
203
Saito Hiroya
Japonia
188.5
Planica
1997
204
Sakuyama Kento
Japonia
206.0
Vikersund
2015
205
Sato Yukiya
Japonia
226.0
Vikersund
2018
206
Shimizu Reruhi
Japonia
195.0
Planica
2013
207
Takano Teppei
Japonia
188.0
Planica
2003
208
Takeuchi Taku
Japonia
240.0
Vikersund
2016
209
Tochimoto Shohei
Japonia
223.0
Vikersund
2016
210
Umezaki Keita
Japonia
160.5
Kulm
2006
211
Watase Yuta
Japonia
216.5
Vikersund
2012
212
Yamada Hiroki
Japonia
176.0
Oberstdorf
2004
213
Yoshioka Kazuya
Japonia
200.0
Oberstdorf
2001
214
Yumoto Fumihisa
Japonia
203.0
Vikersund
2011
215
Debelak Matjaz
Jugosławia
185.0
Planica
1985
216
Boyd-Clowes Mackenzie
Kanada
224.0
Planica
2016
217
Collins Steve
Kanada
170.0
Harrachov
1980
218
de Leeuw Yukon
Kanada
140.0
Park City
219
Korek Dusty
Kanada
132.5
Park City
220
Mitchell Eric
Kanada
136.0
Vancouver
2010
221
Morrice Trevor
Kanada
174.0
Planica
2015
222
Read Stefan
Kanada
191.5
Planica
2007
223
Rowley Matthew
Kanada
140.0
Vancouver
224
Soukup Matthew
Kanada
176.0
Planica
2018
225
Filimonov Stanislav
Kazachstan
175.0
Kulm
2000
226
Gaiduk Pavel
Kazachstan
158.0
Kulm
2000
227
Karaulov Ivan
Kazachstan
185.0
Oberstdorf
2004
228
Karpenko Nikolay
Kazachstan
181.5
Planica
2009
229
Korobov Alexander
Kazachstan
140.0
Kulm
1996
230
Korolev Alexey
Kazachstan
190.0
Planica
2009
231
Levkin Yevgeniy
Kazachstan
145.0
Planica
2012
232
Muminov Sabirzhan
Kazachstan
182.0
Planica
2017
233
Pchelintsev Alexey
Kazachstan
153.5
Oberstdorf
2012
234
Polunin Maxim
Kazachstan
130.5
Vikersund
2000
235
Sokolenko Konstantin
Kazachstan
165.0
Planica
2017
236
Takhtakhunov Assan
Kazachstan
156.0
Oberstdorf
2008
237
Zhaparov Marat
Kazachstan
185.0
Planica
2017
238
Zhaparov Radik
Kazachstan
196.5
Planica
2007
239
Chvykov Dmitry
Kirgistan
124.0
Innsbruck
2002
240
Choi Heung Chul
Korea Pd.
207.5
Planica
2008
241
Choi Seou
Korea Pd.
184.0
Planica
2015
242
Kang Chil-Ku
Korea Pd.
178.0
Planica
2002
243
Kim Hyun-Ki
Korea Pd.
190.5
Planica
2008
244
Nezhborts Kristaps
Łotwa
123.0
Val di Fiemme
2013
245
Althaus Daniel
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
246
Audenrieth Roland
Niemcy
192.5
Planica
2001
247
Bader Ferdinand
Niemcy
213.0
Vikersund
2004
248
Bodmer Pascal
Niemcy
189.5
Oberstdorf
2011
249
Boesl Wolfgang
Niemcy
195.0
Planica
2016
250
Bogner Tobias
Niemcy
201.0
Oberstdorf
2012
251
Bracht Kai
Niemcy
206.0
Planica
2006
252
Brodauf Felix
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
253
Bruder Christian
Niemcy
184.5
Planica
2005
254
Duffner Christof
Niemcy
219.0
Planica
2001
255
Eisenbichler Markus
Niemcy
248.0
Planica
2017
256
Else Dirk
Niemcy
205.0
Planica
2000
257
Faller Nico
Niemcy
145.0
Klingenthal
258
Fendt Christian
Niemcy
170.0
Oberstdorf
2011
259
Freitag Richard
Niemcy
243.0
Planica
2018
260
Freund Severin
Niemcy
245.0
Vikersund
2015
261
Ganserer Marc
Niemcy
195.0
Oberstdorf
2013
262
Gebstedt Ralf
Niemcy
194.0
Harrachov
1991
263
Geiger Karl
Niemcy
243.5
Planica
2017
264
Hannawald Sven
Niemcy
220.0
Planica
2002
265
Heinzmann Bernd
Niemcy
178.0
Kulm
2010
266
Hermann Nico
Niemcy
156.0
Oberstdorf
2013
267
Herr Alexander
Niemcy
203.5
Kulm
2006
268
Herrmann Michael
Niemcy
190.0
Oberstdorf
2013
269
Hocke Stephan
Niemcy
208.5
Planica
2005
270
Horst Florian
Niemcy
200.0
Planica
2010
271
Jäkle Hansjörg
Niemcy
205.0
Planica
2000
272
Kaiser Maximilian
Niemcy
200.0
Kulm
2016
273
Kraus Marinus
Niemcy
222.0
Vikersund
2015
274
Kreiselmeyer Constantin
Niemcy
186.0
Oberstdorf
2011
275
Leyhe Stephan
Niemcy
224.0
Vikersund
2018
276
Löffler Frank
Niemcy
190.0
Planica
2000
277
Mechler Maximilian
Niemcy
222.5
Vikersund
2012
278
Mehringer Matthias
Niemcy
202.0
Planica
2005
279
Musiol Julian
Niemcy
167.0
Vikersund
2004
280
Neumayer Michael
Niemcy
231.0
Vikersund
2013
281
Nigl Daniel
Niemcy
201.0
Kulm
2010
282
Paschke Pius
Niemcy
219.5
Planica
2018
283
Petrat Hans
Niemcy
188.0
Vikersund
2004
284
Pieper Stefan
Niemcy
208.0
Planica
2006
285
Queck Danny
Niemcy
175.5
Kulm
2010
286
Ritzerfeld Jörg
Niemcy
207.0
Planica
2002
287
Schmitt Martin
Niemcy
224.0
Planica
2002
288
Schoft Felix
Niemcy
198.0
Vikersund
2011
289
Siegel David
Niemcy
192.5
Vikersund
2018
290
Siegmund Gerd
Niemcy
190.0
Oberstdorf
1998
291
Simon Erik
Niemcy
200.5
Planica
2009
292
Späth Georg
Niemcy
225.0
Planica
2004
293
Thoma Dieter
Niemcy
211.0
Planica
1997
294
Uhrmann Michael
Niemcy
226.5
Planica
2005
295
Ulmer Christian
Niemcy
194.0
Planica
2009
296
Wank Andreas
Niemcy
219.5
Planica
2018
297
Weiss Daniel
Niemcy
159.0
Oberstdorf
2013
298
Weissflog Jens
Niemcy
201.0
Kulm
1996
299
Wellinger Andreas
Niemcy
245.0
Vikersund
2017
300
Wenig Daniel
Niemcy
174.5
Kulm
2015
301
Winkler David
Niemcy
199.0
Oberstdorf
2012
302
Aalien Fredrik
Norwegia
148.0
Vikersund
2012
303
Aaraas Jon
Norwegia
219.0
Vikersund
2011
304
Aarnes Tom Age
Norwegia
204.0
Vikersund
2000
305
Andersen David
Norwegia
209.5
Planica
2000
306
Asphol Halvor
Norwegia
175.0
Harrachov
1980
307
Aune Joakim
Norwegia
204.0
Planica
2017
308
Bakke Edvart Myrvang
Norwegia
157.0
Vikersund
2015
309
Bardal Anders
Norwegia
227.0
Planica
2011
310
Berger Lars Brodshaug
Norwegia
221.0
Vikersund
2015
311
Berggaard Mats Soehagen
Norwegia
161.0
Vikersund
2015
312
Bergquist Hans Petter
Norwegia
197.5
Vikersund
2015
313
Bjerkeengen Fredrik
Norwegia
223.0
Vikersund
2012
314
Bjoereng Joacim Oedegaard
Norwegia
232.0
Vikersund
2018
315
Blikeng Borge Gelein
Norwegia
220.5
Vikersund
2009
316
Braatane Sondre Vestoel
Norwegia
151.0
Vikersund
2015
317
Braathen Matias
Norwegia
194.0
Vikersund
2017
318
Bratlien Jonas
Norwegia
200.0
Vikersund
2018
319
Bredesen Espen
Norwegia
210.0
Planica
1997
320
Brenden Kristian
Norwegia
204.5
Planica
1999
321
Brevig Magnus
Norwegia
189.0
Vikersund
2004
322
Buskum Andreas Granerud
Norwegia
192.0
Vikersund
2018
323
Bystoel Lars
Norwegia
216.5
Planica
2005
324
Dönnem Olav Magne
Norwegia
214.0
Vikersund
2004
325
Egeberg Tommy
Norwegia
205.0
Planica
2005
326
Elverum Sorsell Kim Rene
Norwegia
203.5
Planica
2013
327
Engen Klaus Ovlien
Norwegia
197.5
Vikersund
2011
328
Enger Ole Christen
Norwegia
210.5
Vikersund
2004
329
Evensen Johan Remen
Norwegia
246.5
Vikersund
2011
330
Evensen Trond-Arild
Norwegia
218.0
Planica
2005
331
Fannemel Anders
Norwegia
251.5
Vikersund
2015
332
Fannemel Lorentz
Norwegia
145.0
Vikersund
2013
333
Fidjestoel Ole Gunnar
Norwegia
190.0
Planica
1987
334
Forfang Daniel
Norwegia
214.0
Planica
2005
335
Forfang Johann Andre
Norwegia
245.5
Vikersund
2017
336
Fuhre Jan
Norwegia
169.0
Vikersund
2013
337
Fystro Eirik Leander
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
338
Gangnes Kenneth
Norwegia
248.5
Vikersund
2016
339
Granerud Halvor Egner
Norwegia
240.0
Vikersund
2016
340
Grimsrud Simen Key
Norwegia
203.0
Vikersund
2013
341
Hafslund Oscar Alexander
Norwegia
196.5
Vikersund
2016
342
Hagehaugen Sigmund
Norwegia
215.0
Vikersund
2012
343
Hagemoen Bjoern Einar
Norwegia
206.0
Oberstdorf
2011
344
Hagemoen Leif Marius
Norwegia
150.0
Vikersund
2016
345
Hagen Kjell-Jonny
Norwegia
205.0
Oberstdorf
2001
346
Halvorsen Erik
Norwegia
182.0
Kulm
1996
347
Halvorsen Espen Enger
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
348
Hammer Tord Markussen
Norwegia
217.5
Vikersund
2016
349
Hansen Kim-Roar
Norwegia
212.0
Vikersund
2004
350
Hauer Joachim
Norwegia
243.0
Vikersund
2016
351
Haukedal Richard
Norwegia
213.0
Vikersund
2017
352
Heger Per Sannes
Norwegia
179.0
Vikersund
2011
353
Helgesen Haakon
Norwegia
209.0
Vikersund
2007
354
Hellerud Andreas Myhre
Norwegia
163.0
Vikersund
2012
355
Henningsen Alexander
Norwegia
180.5
Vikersund
2016
356
Hilde Terje
Norwegia
188.0
Planica
2008
357
Hilde Tom
Norwegia
223.5
Vikersund
2011
358
Hoff Andreas
Norwegia
159.0
Vikersund
2013
359
Hugaas Eivind
Norwegia
206.5
Vikersund
2012
360
Hulloeen Benedik Netland
Norwegia
212.0
Vikersund
2016
361
Ingebrigtsen Tommy
Norwegia
231.0
Planica
2005
362
Ingvaldsen Ole Marius
Norwegia
210.0
Vikersund
2011
363
Jacobsen Anders
Norwegia
230.5
Planica
2010
364
Jahr Line
Norwegia
155.0
Vikersund
2004
365
Johansen Marius Fredrik
Norwegia
149.0
Vikersund
2012
366
Johansson Robert
Norwegia
252.0
Vikersund
2017
367
Klemetsen Havard
Norwegia
210.0
Vikersund
2016
368
Kokkonen Akseli
Norwegia
213.5
Planica
2004
369
Korody Christian
Norwegia
140.5
Vikersund
2016
370
Kvarstad Stian
Norwegia
183.0
Vikersund
1998
371
Kvernberg Martin
Norwegia
140.5
Vikersund
2012
372
Ladehaug Anders
Norwegia
213.5
Vikersund
2018
373
Langgaerd Jonas
Norwegia
177.5
Vikersund
2016
374
Lian Kristian
Norwegia
143.0
Vikersund
2015
375
Lianes Tommy
Norwegia
217.0
Vikersund
2011
376
Lie Havard
Norwegia
192.5
Planica
1997
377
Lindvik Marius
Norwegia
222.0
Planica
2018
378
Livelten Adrian Soerensen
Norwegia
179.0
Vikersund
2015
379
Ljoekelsoey Roar
Norwegia
230.5
Planica
2005
380
Lobben Thomas
Norwegia
201.5
Planica
2003
381
Loe Jostein
Norwegia
198.5
Vikersund
2015
382
Madsen Joergen
Norwegia
214.5
Vikersund
2018
383
Maroe Idar
Norwegia
187.0
Vikersund
2015
384
Moe Jon Haakon
Norwegia
193.0
Vikersund
2012
385
Moen Fredrik Harr
Norwegia
160.0
Vikersund
2007
386
Morka Terje
Norwegia
156.0
Vikersund
2007
387
Myhre Sondre
Norwegia
200.5
Vikersund
2012
388
Myhren Mats Bjerke
Norwegia
201.5
Vikersund
2016
389
Naess Bard
Norwegia
173.0
Vikersund
2007
390
Naesvold Kjell Andreas
Norwegia
193.0
Vikersund
2015
391
Nedrejord Ole Mathis
Norwegia
209.5
Vikersund
2018
392
Nihus Terje
Norwegia
211.0
Vikersund
2000
393
Nygaard Christoffer
Norwegia
202.5
Vikersund
2009
394
Oedegaard Jesper
Norwegia
199.0
Vikersund
2018
395
Oesterhaug Even Waalen
Norwegia
219.0
Vikersund
2018
396
Olsen Kristian Kind
Norwegia
177.0
Vikersund
2007
397
Olsen Simen
Norwegia
176.0
Vikersund
2007
398
Opaas Vegard
Norwegia
193.0
Planica
1987
399
Ostbakken Ole
Norwegia
206.0
Vikersund
2000
400
Ottesen Lasse
Norwegia
212.0
Planica
1997
401
Pedersen Robin
Norwegia
200.0
Vikersund
2017
402
Pedersen Roensen Atle
Norwegia
188.5
Kulm
2012
403
Pettersen Hans Christen
Norwegia
155.0
Vikersund
2007
404
Pettersen Sigurd
Norwegia
228.0
Planica
2005
405
Rastad Morten Oegar
Norwegia
183.0
Vikersund
2013
406
Renmaelmo Erik
Norwegia
191.0
Vikersund
2007
407
Rian Espen
Norwegia
187.0
Vikersund
2011
408
Riiber Harald-Johnas
Norwegia
181.5
Vikersund
2017
409
Ringen Sondre
Norwegia
226.5
Vikersund
2018
410
Roee Espen
Norwegia
226.0
Vikersund
2016
411
Romoeren Bjoern Einar
Norwegia
239.0
Planica
2005
412
Saether Rishi
Norwegia
198.5
Vikersund
2018
413
Sagbakken Kjell Erik
Norwegia
211.0
Oberstdorf
2001
414
Sagbakken Mats K.
Norwegia
163.5
Vikersund
2018
415
Sagen Anette
Norwegia
174.5
Vikersund
2004
416
Sandaker Jon Petter
Norwegia
193.5
Oberstdorf
1998
417
Sandell Jonas-Sloth
Norwegia
208.0
Vikersund
2017
418
Sandholt Gard
Norwegia
158.0
Vikersund
2007
419
Sandvold Tom
Norwegia
190.0
Vikersund
2000
420
Sjoeen Phillip
Norwegia
209.5
Vikersund
2015
421
Skeie Sondre
Norwegia
131.0
Vikersund
2012
422
Skinnes Stian Andre
Norwegia
167.0
Vikersund
2015
423
Sklett Vegard-Haukoe
Norwegia
210.0
Oberstdorf
2010
424
Smeby Jostein
Norwegia
211.0
Vikersund
2004
425
Sneli Tore S.
Norwegia
207.0
Oberstdorf
2001
426
Soeberg Sigurd Nymoen
Norwegia
236.5
Vikersund
2015
427
Soegard Jonas Gropen
Norwegia
207.0
Vikersund
2018
428
Solem Morten
Norwegia
185.5
Oberstdorf
2004
429
Solheim Erik Lycke
Norwegia
172.0
Vikersund
2011
430
Stensrud Henning
Norwegia
226.5
Planica
2005
431
Stjernen Andreas
Norwegia
249.0
Vikersund
2016
432
Storlien Ole Martin
Norwegia
155.0
Vikersund
2012
433
Stroemhaug Peder Skjaeret
Norwegia
142.5
Vikersund
2018
434
Svendsen Sigurd Maehre
Norwegia
149.0
Vikersund
2011
435
Swensen Vegard
Norwegia
216.0
Vikersund
2015
436
Tandberg Kim-Arild
Norwegia
163.0
Vikersund
2007
437
Tande Daniel Andre
Norwegia
243.5
Planica
2018
438
Tiller Simen
Norwegia
203.5
Vikersund
2018
439
Torgersen Hans Erik
Norwegia
161.0
Vikersund
2013
440
Ulimoen Eirik
Norwegia
209.5
Vikersund
2004
441
Velta Rune
Norwegia
243.0
Vikersund
2012
442
Vilberg Andreas
Norwegia
220.5
Vikersund
2011
443
Villumstad Fredrik
Norwegia
204.0
Vikersund
2018
444
Wangen Erik Leine
Norwegia
188.0
Vikersund
2004
445
Westerheim Oscar P.
Norwegia
208.5
Vikersund
2018
446
Ystgaard Oddvar
Norwegia
181.0
Vikersund
2012
447
Kampf Dietrich
NRD
167.0
Oberstdorf
1973
448
Ostwald Klaus
NRD
176.0
Planica
1979
449
Weisspflog Falko
NRD
174.0
Oberstdorf
1976
450
Wolf Manfred
NRD
165.0
Planica
1969
451
Wossipiwo Heinz
NRD
169.0
Oberstdorf
1973
452
Zitzmann Axel
NRD
170.0
Planica
1979
453
Bachleda Marcin
Polska
201.5
Planica
2010
454
Biegun Krzysztof
Polska
197.5
Oberstdorf
2013
455
Bobak Stanisław
Polska
153.0
Oberstdorf
1981
456
Bojda Aleksander
Polska
160.0
Harrachov
1996
457
Byrt Tomasz
Polska
198.5
Planica
2011
458
Długopolski Krystian
Polska
191.0
Vikersund
2004
459
Fijas Piotr
Polska
194.0
Planica
1987
460
Fijas Tadeusz
Polska
169.0
Harrachov
1985
461
Fortuna Wojciech
Polska
132.0
Planica
1972
462
GwóĽdĽ Marek
Polska
153.0
Kulm
1996
463
Hula Stefan
Polska
236.0
Planica
2018
464
Kanik Dawid
Polska
180.0
Harrachov
2013
465
Klimowski Zbigniew
Polska
171.0
Oberstdorf
1992
466
Kłusek Bartłomiej
Polska
192.0
Planica
2016
467
Kocyan Józef
Polska
133.0
Vikersund
1967
468
Kot Jakub
Polska
182.5
Oberstdorf
2010
469
Kot Maciej
Polska
244.5
Vikersund
2017
470
Kowal Jan
Polska
174.0
Oberstdorf
1992
471
Kruczek Łukasz
Polska
186.0
Planica
2001
472
Kubacki Dawid
Polska
236.5
Planica
2018
473
Kukuła Artur
Polska
187.0
Harrachov
2013
474
Łaciak Antoni
Polska
123.0
Kulm
1962
475
Łoniewski Jan
Polska
132.0
Kulm
1982
476
Malik Janusz
Polska
155.0
Oberstdorf
1984
477
Malik Zbigniew
Polska
128.0
Vikersund
1986
478
Małysz Adam
Polska
230.5
Vikersund
2011
479
Mateja Robert
Polska
205.5
Planica
2007
480
M±dry Jarosław
Polska
161.0
Harrachov
1989
481
Miętus Krzysztof
Polska
210.0
Vikersund
2012
482
Młynarczyk Andrzej
Polska
147.0
Kulm
1996
483
Moskal Alojzy
Polska
174.0
Harrachov
1989
484
Murańka Klemens
Polska
221.5
Planica
2015
485
Papierz Bogdan
Polska
162.0
Planica
1987
486
Pochwała Tomasz
Polska
195.0
Harrachov
2002
487
Przybyła Józef
Polska
143.0
Planica
1968
488
Rutkowski Łukasz
Polska
203.0
Kulm
2010
489
Rutkowski Mateusz
Polska
201.5
Planica
2004
490
Skupień Wojciech
Polska
190.5
Planica
2004
491
Stękała Andrzej
Polska
235.0
Vikersund
2016
492
Stoch Kamil
Polska
251.5
Planica
2017
493
¦liwka Grzegorz
Polska
133.0
Vikersund
2000
494
¦liż Rafał
Polska
199.0
Planica
2010
495
Tajner Tomisław
Polska
195.0
Harrachov
2002
496
Wala Piotr
Polska
128.0
Kulm
1962
497
Witke Robert
Polska
131.0
Kulm
1986
498
Wolny Jakub
Polska
211.5
Planica
2018
499
Ziobro Jan
Polska
216.0
Oberstdorf
2017
500
Zniszczoł Aleksander
Polska
213.0
Kulm
2015
501
Zwijacz Bogdan
Polska
153.0
Oberstdorf
1984
502
Żyła Piotr
Polska
245.5
Vikersund
2017
503
Bazhenov Aleksandr
Rosja
176.0
Planica
2017
504
Boyarintsev Vladislav
Rosja
190.0
Kulm
2015
505
Buyvolov Alexey
Rosja
150.0
Planica
2013
506
Chaadaev Petr
Rosja
197.5
Kulm
2006
507
Chervyakov Georgiy
Rosja
156.0
Planica
2010
508
Fatchullin Ildar
Rosja
182.0
Kulm
2006
509
Hazetdinov Ilmir
Rosja
193.5
Vikersund
2016
510
Ipatov Dimitry
Rosja
204.0
Planica
2007
511
Kalinitschenko Anton
Rosja
189.0
Vikersund
2012
512
Karelin Pavel
Rosja
208.0
Planica
2011
513
Khamidullin Artur
Rosja
178.0
Planica
1997
514
Klimov Evgeniy
Rosja
223.0
Planica
2018
515
Kornilov Denis
Rosja
232.0
Vikersund
2012
516
Maksimochkin Mikhail
Rosja
208.0
Planica
2015
517
Nazarov Mikhail
Rosja
216.0
Planica
2018
518
Oshepkov Stanislav
Rosja
163.5
Planica
2010
519
Romashov Alexey
Rosja
212.5
Planica
2017
520
Rosliakov Ilja
Rosja
205.0
Planica
2009
521
Sardyko Alexander
Rosja
177.5
Planica
2012
522
Silaev Alexey
Rosja
191.5
Planica
2004
523
Trofimov Roman Sergeevich
Rosja
186.0
Planica
2010
524
Vassiliev Dimitry
Rosja
233.5
Vikersund
2015
525
Spulber Florin
Rumunia
118.0
Borsa
1999
526
Torok Eduard
Rumunia
128.0
Engelberg
2013
527
Tudor Remus
Rumunia
125.0
Klingenthal
2012
528
Bielcik Marian
Słowacja
171.0
Kulm
1996
529
Formanek Miroslav
Słowacja
180.5
Oberstdorf
2001
530
Lichy Patrik
Słowacja
140.5
Harrachov
531
Mesik Martin
Słowacja
195.5
Kulm
2006
532
Mistrik Matus
Słowacja
124.0
Zakopane
533
Nosal Mojmir
Słowacja
129.0
Zakopane
534
Orsula Dusan
Słowacja
126.0
Harrachov
2002
535
Rosko Vladimir
Słowacja
182.0
Harrachov
1996
536
Sindler Denis
Słowacja
128.0
Zakopane
537
Uram Matej
Słowacja
194.0
Oberstdorf
2001
538
Zelencik Jan
Słowacja
164.0
Oberstdorf
1996
539
Zmoray Tomas
Słowacja
173.5
Planica
2009
540
Babnik Tim
Słowenia
137.0
Planica
2012
541
Bartol Gasper
Słowenia
201.0
Planica
2012
542
Bartol Tilen
Słowenia
247.5
Planica
2018
543
Benedik Matic
Słowenia
194.5
Planica
2013
544
Benkovic Rok
Słowenia
226.0
Planica
2005
545
Berlot Gasper
Słowenia
178.0
Planica
2011
546
Bilban Blaz
Słowenia
188.0
Planica
2000
547
Bogataj Jure
Słowenia
199.5
Planica
2005
548
Bogataj Tine
Słowenia
192.0
Planica
2018
549
Brnot Luka
Słowenia
183.0
Planica
2010
550
Capuder Martin
Słowenia
159.0
Planica
2017
551
Cvetko Gasper
Słowenia
197.0
Planica
2002
552
Damjan Anze
Słowenia
190.0
Planica
2009
553
Damjan Jernej
Słowenia
228.5
Kulm
2018
554
Dezman Nejc
Słowenia
224.0
Vikersund
2017
555
Dobovsek Matej
Słowenia
202.0
Harrachov
2011
556
Druzina Jan
Słowenia
185.0
Planica
2011
557
Fabijan Nik
Słowenia
192.0
Planica
2017
558
Franc Urban
Słowenia
190.0
Kulm
1996
559
Fras Damjan
Słowenia
204.0
Planica
2002
560
Grm David
Słowenia
187.0
Planica
2016
561
Hlebanja Ales
Słowenia
218.0
Planica
2016
562
Hrgota Robert
Słowenia
210.0
Planica
2009
563
Hvala Jaka
Słowenia
213.0
Planica
2012
564
Iskra Branko
Słowenia
208.0
Planica
2007
565
Janus Goran
Słowenia
205.5
Planica
1997
566
Jelar Ziga
Słowenia
230.0
Planica
2018
567
Jelenko Marjan
Słowenia
192.0
Planica
2017
 
Jerman Jure
Słowenia
192.0
Harrachov
1996
569
Judez Dejan
Słowenia
195.0
Planica
2011
570
Justin Rok
Słowenia
190.5
Planica
2015
571
Juvancic Rok
Słowenia
205.0
Planica
2018
572
Kern Andraz
Słowenia
151.5
Vikersund
2004
573
Klinec Gasper
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2010
574
Kramarsic Matic
Słowenia
228.0
Planica
2016
575
Kranjec Robert
Słowenia
244.0
Vikersund
2012
576
Krapez David
Słowenia
191.0
Planica
2017
577
Kus Jan
Słowenia
222.0
Planica
2018
578
Kveder Miha
Słowenia
217.0
Planica
2016
579
Lang Grega
Słowenia
203.5
Planica
2000
580
Lanisek Anze
Słowenia
218.0
Vikersund
2017
581
Lavtizar Anze
Słowenia
211.0
Kulm
2018
582
Lebar Matej
Słowenia
185.0
Planica
2016
583
Likar Matej
Słowenia
200.0
Planica
2017
584
Mandl Rok
Słowenia
219.0
Planica
2010
585
Mandl Ziga
Słowenia
193.0
Planica
2015
586
Medved Igor
Słowenia
206.0
Planica
2001
587
Meznar Mitja
Słowenia
198.0
Planica
2017
588
Modic Andraz
Słowenia
213.0
Planica
2017
589
Naglic Tomaz
Słowenia
225.5
Planica
2018
590
Norcic Bine
Słowenia
171.0
Planica
2003
591
Osterc Aljaz
Słowenia
198.0
Planica
2018
592
Pavlic Blaz
Słowenia
231.0
Planica
2017
593
Pavlovcic Bor
Słowenia
230.0
Planica
2018
594
Petek Lojze
Słowenia
189.0
Planica
2017
595
Peterka Primoz
Słowenia
212.0
Planica
2000
596
Peterka Uros
Słowenia
158.0
Planica
2002
597
Pikl Primoz
Słowenia
208.0
Planica
2007
598
Pograjc Andraz
Słowenia
213.0
Planica
2015
599
Prevc Cene
Słowenia
226.5
Planica
2018
600
Prevc Domen
Słowenia
243.5
Vikersund
2017
601
Prevc Peter
Słowenia
250.0
Vikersund
2015
602
Prislic Ernest
Słowenia
246.0
Planica
2016
603
Pungertar Matjaz
Słowenia
210.0
Planica
2010
604
Radelj Jure
Słowenia
197.5
Planica
1997
605
Robnik Gorazd
Słowenia
201.0
Planica
2006
606
Rogelj Urban
Słowenia
184.0
Planica
2018
607
Roglic Primoz
Słowenia
183.0
Oberstdorf
2011
608
Rus Jaka
Słowenia
209.0
Kulm
2018
609
Samec Matevz
Słowenia
205.0
Planica
2017
610
Sarc Leon
Słowenia
200.0
Planica
2016
611
Semenic Anze
Słowenia
238.0
Planica
2017
612
Silih Zak
Słowenia
193.0
Planica
2017
613
Sinkovec Jure
Słowenia
215.0
Vikersund
2012
614
Sparovec Matevz
Słowenia
209.0
Planica
2007
615
Stemberger Matija
Słowenia
178.0
Planica
2017
616
Stupar Gasper
Słowenia
162.0
Planica
2018
617
Stupar Zan
Słowenia
155.0
Planica
2017
618
Susnik Urban
Słowenia
176.0
Planica
2017
619
Tadic Saso
Słowenia
188.0
Planica
2009
620
Tarman Rok
Słowenia
215.0
Planica
2018
621
Tepes Jurij
Słowenia
244.0
Planica
2015
622
Tesovnik Jaka
Słowenia
188.0
Planica
2016
623
Trcek Gaj
Słowenia
193.0
Planica
2008
624
Urbanc Rok
Słowenia
197.0
Planica
2005
625
Vitez Patrik
Słowenia
144.0
Planica
2018
626
Vodan Aljaz
Słowenia
211.0
Planica
2017
627
Vodan Gasper
Słowenia
185.0
Oberstdorf
2012
628
Vrhovnik Blaz
Słowenia
182.5
Planica
2002
629
Vrhovnik Vid
Słowenia
187.0
Planica
2018
630
Zagar Rozle
Słowenia
205.0
Kulm
2016
631
Zima Rok
Słowenia
174.5
Oberstdorf
2011
632
Zivic Milan
Słowenia
201.0
Planica
2005
633
Zonta Peter
Słowenia
188.5
Planica
2002
634
Zujic Dejan
Słowenia
153.0
Oberstdorf
2013
635
Zupan Bine
Słowenia
204.0
Planica
2006
636
Zupan Primoz
Słowenia
180.0
Planica
2005
637
Zupan-Urh Primoz
Słowenia
183.5
Planica
2001
638
Zupancic Denis
Słowenia
151.0
Planica
2011
639
Zupancic Miran
Słowenia
202.0
Oberstdorf
2012
640
Ammann Simon
Szwajcaria
239.5
Vikersund
2017
641
Anken Vital
Szwajcaria
175.0
Oberstdorf
2012
642
Deschwanden Gregor
Szwajcaria
230.0
Planica
2018
643
Egloff Luca
Szwajcaria
204.0
Planica
2018
644
Freiholz Sylvain
Szwajcaria
196.0
Planica
1999
645
Grigoli Marco
Szwajcaria
197.0
Planica
2012
646
Guignard Antoine
Szwajcaria
164.5
Oberstdorf
2008
647
Hauswirth Sandro
Szwajcaria
179.0
Vikersund
2018
648
Kaelin Pascal
Szwajcaria
208.0
Kulm
2018
649
Karlen Gabriel
Szwajcaria
196.5
Planica
2017
650
Klaesi Felix
Szwajcaria
193.5
Oberstdorf
2013
651
Küttel Andreas
Szwajcaria
222.0
Planica
2006
652
Landert Guido
Szwajcaria
208.0
Planica
2008
653
Möllinger Michael
Szwajcaria
203.5
Planica
2003
654
Peier Killian
Szwajcaria
188.0
Planica
2017
655
Reuteler Bruno
Szwajcaria
191.0
Planica
1997
656
Schuler Andreas
Szwajcaria
213.0
Oberstdorf
2017
657
Steinauer Marco
Szwajcaria
195.0
Planica
2007
658
Vogel Marc
Szwajcaria
176.0
Vikersund
2004
659
Zuend Stefan
Szwajcaria
191.0
Planica
1991
660
Aren Andreas
Szwecja
200.0
Planica
2008
661
Balkasen Fredrik
Szwecja
190.0
Vikersund
2011
662
Erikson Johan
Szwecja
202.0
Oberstdorf
2004
663
Gashi Besnik
Szwecja
130.0
Lillehammer
664
Grimholm Isak
Szwecja
207.5
Planica
2007
665
Grimholm Jakob
Szwecja
161.5
Kulm
2006
666
Jaafs Kristoffer
Szwecja
197.0
Planica
2001
667
Martinsson Mikael
Szwecja
181.0
Planica
1991
668
Mitz Alexander
Szwecja
140.0
Oberstdorf
669
Nordin Carl
Szwecja
187.0
Planica
2008
670
Olsson Helena
Szwecja
174.5
Vikersund
2004
671
Bedir Muhammet Ali
Turcja
139.0
Lillehammer
2015
672
Demirci Baris
Turcja
123.0
-
2006
673
Gungen Muhammed Munir
Turcja
145.0
Ruka
2016
674
Yuksel Faik
Turcja
138.0
675
Boshchuk Volodymyr
Ukraina
188.5
Planica
2009
676
Lazarovych Oleksander
Ukraina
178.5
Oberstdorf
2008
677
Shumbarets Vitaliy
Ukraina
189.5
Planica
2009
678
Alborn Alan
USA
221.5
Planica
2002
679
Alexander Nicholas
USA
185.0
Planica
2016
680
Bickner Kevin
USA
244.5
Vikersund
2017
681
Brown AJ
USA
200.0
Planica
2017
682
Denney Jeff
USA
165.0
Vikersund
2004
683
Fairall Nicholas
USA
208.0
Planica
2013
684
Fletcher Bryan
USA
173.5
Planica
2012
685
Frenette Peter
USA
184.0
Planica
2011
686
Friberg Christian
USA
137.0
Park City
2011
687
Glasder Michael
USA
209.0
Oberstdorf
2017
688
Holland Mike
USA
186.0
Planica
1985
689
Johnson Anders
USA
179.0
Planica
2015
690
Jones Clint
USA
200.0
Planica
2003
691
Lamb Chris
USA
191.5
Kulm
2009
692
Larson Casey
USA
216.5
Vikersund
2017
693
Loomis Ben
USA
136.0
Iron Mountain
694
Rhoads William
USA
207.0
Planica
2017
695
Schwall Tommy
USA
178.0
Planica
2003
696
Van Lindsey
USA
171.0
Vikersund
2004
697
Wallace Brian
USA
136.0
Park City
2011
698
Welch Brian
USA
148.0
Vikersund
2004
699
Geller Gabor
Węgry
139.0
1980
700
Geller Laszlo
Węgry
137.0
Kulm
1965
701
Lock Jake
Wielka Brytania
129.0
Park City
2015
702
Lock Robert
Wielka Brytania
130.0
Park City
2015
703
Adami Giancarlo
Włochy
141.5
Vikersund
2004
704
Beltrame Marco
Włochy
186.0
Planica
2005
705
Bresadola Davide
Włochy
204.5
Planica
2012
706
Cecon Federico
Włochy
171.0
Planica
2018
707
Cecon Roberto
Włochy
207.5
Planica
2003
708
Chiapolino Stefano
Włochy
172.0
Vikersund
2004
709
Colloredo Sebastian
Włochy
221.0
Planica
2017
710
Costa Samuel
Włochy
204.0
Planica
2017
711
de Crignis Alessio
Włochy
155.0
Planica
2012
712
Dellasega Diego
Włochy
193.5
Planica
2011
713
Dellasega Roberto
Włochy
192.5
Planica
2010
714
Insam Alex
Włochy
232.5
Planica
2017
715
Lunardi Ivan
Włochy
181.0
Kulm
2000
716
Morassi Andrea
Włochy
216.5
Planica
2012
717
Tsakadze Kakhaber
ZSRR
142.0
Vikersund
1967
718
Zakharov Vadim
ZSRR
154.0
Kransoyarsk
1985

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich