Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
29
31
grudzień 2017
Najbliższe zawody
26.12.2017, godz. 12:45
Wisła HS-134
(MP)
Kalendarz zawodów
Period 1
16.07.2016
Courchevel
Francja
HS-132
 
nocny
22.07.2016
Wisła
Polska
HS-134
 
nocny, druż.
23.07.2016
Wisła
Polska
HS-134
 
nocny
30.07.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
nocny
06.08.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
nocny
27.08.2016
Hakuba
Japonia
HS-131
 
nocny
28.08.2016
Hakuba
Japonia
HS-131
 
Period 2
10.09.2016
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
nocny
11.09.2016
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
nocny
17.09.2016
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
 
odwołane
18.09.2016
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
 
odwołane
01.10.2016
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
02.10.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Maciej Kot
Polska
580
 
2
Andreas Wellinger
Niemcy
351
-229
3
Kamil Stoch
Polska
315
-265
4
Stefan Kraft
Austria
304
-276
5
Taku Takeuchi
Japonia
280
-300
6
Peter Prevc
Słowenia
265
-315
7
Anders Fannemel
Norwegia
260
-320
8
Robert Kranjec
Słowenia
259
-321
9
Karl Geiger
Niemcy
253
-327
10
Michael Hayboeck
Austria
217
-363
11
Anze Semenic
Słowenia
204
-376
12
Tomas Vancura
Czechy
198
-382
13
Dawid Kubacki
Polska
186
-394
14
Ryoyu Kobayashi
Japonia
165
-415
15
Joachim Hauer
Norwegia
160
-420
16
Clemens Aigner
Austria
141
-439
17
Jaka Hvala
Słowenia
137
-443
18
Andreas Wank
Niemcy
119
-461
19
Daniel Andre Tande
Norwegia
108
-472
20
Daiki Ito
Japonia
102
-478
21
Stefan Hula
Polska
98
-482
22
Halvor Egner Granerud
Norwegia
97
-483
23
Vojtech Stursa
Czechy
96
-484
24
Markus Schiffner
Austria
94
-486
25
Lukas Hlava
Czechy
88
-492
26
Kevin Bickner
USA
87
-493
27
Richard Freitag
Niemcy
85
-495
28
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
84
-496
29
Killian Peier
Szwajcaria
83
-497
30
Denis Kornilov
Rosja
81
-499
31
Nejc Dezman
Słowenia
79
-501
 
Andreas Kofler
Austria
79
-501
33
David Siegel
Niemcy
78
-502
34
Klemens Murańka
Polska
77
-503
35
Stephan Leyhe
Niemcy
75
-505
36
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
74
-506
37
Kento Sakuyama
Japonia
73
-507
 
Jurij Tepes
Słowenia
73
-507
39
Philipp Aschenwald
Austria
71
-509
40
Simon Ammann
Szwajcaria
69
-511
41
Junshiro Kobayashi
Japonia
65
-515
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
65
-515
43
Jarkko Määttä
Finlandia
64
-516
44
Piotr Żyła
Polska
55
-525
45
Johann Andre Forfang
Norwegia
48
-532
46
Vincent Descombes Sevoie
Francja
47
-533
47
Severin Freund
Niemcy
46
-534
48
Evgeniy Klimov
Rosja
44
-536
49
Jan Ziobro
Polska
41
-539
50
Jakub Wolny
Polska
39
-541
51
Jakub Janda
Czechy
36
-544
52
Anze Lanisek
Słowenia
32
-548
 
Andreas Stjernen
Norwegia
32
-548
54
Roman Koudelka
Czechy
30
-550
55
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
28
-552
56
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
27
-553
 
Yumu Harada
Japonia
27
-553
58
Tom Hilde
Norwegia
26
-554
59
Noriaki Kasai
Japonia
25
-555
60
Manuel Fettner
Austria
23
-557
61
Florian Altenburger
Austria
20
-560
62
Viktor Polasek
Czechy
19
-561
63
Andrzej Stękała
Polska
18
-562
64
Cestmir Kozisek
Czechy
14
-566
 
Ronan Lamy Chappuis
Francja
14
-566
66
Jan Matura
Czechy
13
-567
67
Manuel Poppinger
Austria
12
-568
68
Vadim Shishkin
Rosja
10
-570
69
Robert Johansson
Norwegia
9
-571
70
Ernest Prislic
Słowenia
8
-572
 
Martin Hamann
Niemcy
8
-572
72
William Rhoads
USA
7
-573
73
Kenshiro Ito
Japonia
4
-576
 
Sebastian Colloredo
Włochy
4
-576
 
Phillip Sjoeen
Norwegia
4
-576
 
Ville Larinto
Finlandia
4
-576
77
Jernej Damjan
Słowenia
3
-577
78
Luca Egloff
Szwajcaria
2
-578
 
Pius Paschke
Niemcy
2
-578

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
1559
 
2
Słowenia
Słowenia
1410
-149
3
Niemcy
Niemcy
1382
-177
4
Austria
Austria
1211
-348
5
Norwegia
Norwegia
1171
-388
6
Japonia
Japonia
841
-718
7
Czechy
Czechy
694
-865
8
Szwajcaria
Szwajcaria
288
-1271
9
Rosja
Rosja
163
-1396
10
USA
USA
94
-1465
11
Kanada
Kanada
74
-1485
12
Finlandia
Finlandia
68
-1491
13
Francja
Francja
61
-1498
14
Włochy
Włochy
4
-1555


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 grudnia 2017 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
09:00
CoC Ruka
12:30
P¦ Engelberg
14:00
P¦ Engelberg
14:30
P¦ kobiet Hinterzarten
15:30
P¦ kobiet Hinterzarten
konkurs ind.
26 grudnia 2017 (wtorek)
09:30
MP Wisła
odprawa techniczna
10:30
MP Wisła
oficjalny trening
11:30
MP Wisła
kwalifikacje
12:45
MP Wisła
konkurs indywidualny
27 grudnia 2017 (¶roda)
10:30
CoC Engelberg
odprawa techniczna
14:30
CoC Engelberg
oficjalny trening
15:30
CoC Engelberg
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich